Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 4 svadby [i] 09:25 Akcia v oblakoch [i] 11:05 Nezvestní II. 17/18 [i] 12:00 Komisár Rex V. 8/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 1/22 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 14/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 13-14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 1/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 37-38/180 [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 23:05 Hodinu nevíš... [i] 01:00 Smrtiaca klinika [i] 02:50 Hrdinovia I. 20/23 [i] 03:30 Superfízli I. 7/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:00 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli II 10/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 211/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 212/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 323 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:27 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 106/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 5/13 [i] 20:55 Chodili sme spolu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Vášnivý bozk [i] 23:50 Profesionáli II 10/13 [i] 00:45 Niečo za niečo [i] 01:35 Kráľ vinár 5/13 [i] 02:15 Správy STV o 16:00 [i] 02:35 Góly - body - sekundy [i] 02:40 Chodili sme spolu [i] 03:40 Halali [i] 04:05 Sila lásky II. 323 [i] 04:55 Sila lásky IV. 106/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:19 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:20 Národnostný magazín [i] 10:55 Pamätáte sa na nich? [i] 12:00 SEPARÉ [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:45 Portrét [i] 14:20 Autosalón [i] 14:45 5 minút po dvanástej - Ako deťom (ne)zhnusiť školu [i] 15:55 Elixír [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 16:55 Muži a kamióny 1/10 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 5/16 [i] 18:30 Večerníček 11 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Hľadači [i] 20:40 Ženy o ženách [i] 21:05 Spektrum vedy [i] 21:35 Zelené raje III [i] 22:00 VAT [i] 22:30 Svetlonos [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:25 Správy - Hírek [i] 23:30 Správy STV "N" [i] 00:00 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 SHARK I. 19 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň [i] 09:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 1,2/22 [i] 11:00 Profesionáli II. 1/17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kutyil s.r.o. 10 [i] 13:15 Vtierka Castle II. 24/24 [i] 14:15 Zločinné úmysly 7 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 22 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 23 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 3,4 [i] 22:15 Kosti IV. 13,14 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 13,14 [i] 01:35 Môj najhorší nepriateľ 6 [i] 02:20 Zločinné úmysly 7 [i] 03:00 V mene spravodlivosti 12,13/13 [i] 04:25 Obeť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý III. 50 [i] 06:10 Láska nezomiera 126,127 [i] 07:35 Červené ruže 113 [i] 08:30 Starý III. 50 [i] 09:40 Pensacola II. 17,18 [i] 11:30 MacGyver 28 [i] 12:30 M*A*S*H 123,124 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda III. 10 [i] 14:20 Popcorn Tv [i] 15:20 MacGyver 28 [i] 16:15 Pensacola II. 17,18 [i] 18:00 M*A*S*H 123,124 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 23 [i] 21:40 M*A*S*H 157,158 [i] 22:35 Črepiny [i] 23:10 30 prípadov majora Zemana 23 [i] 00:35 Huste.TV [i] 00:55 M*A*S*H 157,158 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 16/26 [i] 07:00 Advokáti II. 19/21 [i] 08:00 Černý anděl 19/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 6/20 [i] 10:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 11:00 Largo 16/26 [i] 12:00 Advokáti II. 19/21 [i] 13:00 Černý anděl 19/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 6/20 [i] 15:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 16:00 Largo 17/26 [i] 17:00 Advokáti II. 20/21 [i] 18:00 Černý anděl 20/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 7/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 2/23 [i] 21:00 CSI: New York VI. 3/23 [i] 22:00 Post Mortem 6/8 [i] 23:05 Myšlenky zločince IV. 4/26 [i] 00:05 CSI: New York VI. 2/23 [i] 01:00 CSI: New York VI. 3/23 [i] 01:55 Post Mortem 6/8 [i] 02:45 Myšlenky zločince IV. 4/26 [i] 03:30 Wildfire IV. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 13 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Učeň rychlých kol [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 5 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Říční příšery [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 5 [i] 23:45 Učeň rychlých kol [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 59 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 28/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 12/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 53/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 3/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Komici na jedničku [i] 21:55 Jak se zbavit Helenky [i] 23:10 Jak se točila Prima sezóna [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Na stopě [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Retro [i] 00:35 Reportéři ČT [i] 01:15 Po stopách [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Miroslava Vernera [i] 05:55 Ještě jsem tady [i] 06:30 Na moll 07:00 Babylon [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 6/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:38 Česko jedna báseň [i] 09:55 Úděl nadání [i] 10:15 Výtvarnické konfese [i] 10:50 Ondřejova filmová škola [i] 11:05 Louvre 1/3 [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Živě s Jitkou Novotnou 13:31 Česko jedna báseň [i] 13:45 Nehasit! Hořím! [i] 14:05 Výtvarnické konfese [i] 14:45 Ondřejova filmová škola [i] 14:55 Louvre 2/3 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:50 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Poklady světa [i] 17:40 Tsodilo [i] 17:55 Sólo pro... Dún an Doras - Speciál [i] 18:25 Sabotáž [i] 18:55 Moje rodina II 11/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Sluha dvou pánů [i] 23:00 Divadlo žije! [i] 23:30 Terra musica [i] 00:00 Louvre 2/3 [i] 00:55 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 01:10 Blues Alive [i] 01:35 Šumná města [i] 02:00 Krásný ztráty [i] 02:40 Mizející místa domova [i] 02:55 Jon Faddis Quintet (USA) [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Dobré zprávy Jana Slavotínka z Hukvald [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Stefanie VIII 72 [i] 09:55 Od dveří ke dveřím [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 12:00 Můj přítel Monk VIII 2 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger 21 [i] 13:50 Vražedná čísla II 2 [i] 14:40 Kobra 11 XII 5 [i] 15:35 Krok za krokem 17 [i] 16:05 Beze stopy II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy II 3 [i] 18:35 Ulice 1928 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 5, 6 [i] 21:45 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 00:00 Policejní odznak III 14 [i] 00:50 Novashopping 01:25 Od dveří ke dveřím [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:25 Stefanie IV 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 197 [i] 08:35 Will & Grace VI 7 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala IV 9 [i] 11:10 Diagnóza vražda I 15 [i] 12:10 Policejní divize III 11 [i] 13:10 M*A*S*H 198 [i] 13:40 Kutil Tim I 3 [i] 14:15 Přátelé V 8 [i] 14:45 Médium V 15 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 27 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 11 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 5 [i] 00:20 Kriminálka Kolín I 6 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 140 [i] 04:30 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rany z lásky 171/230 [i] 05:45 Čistá láska 8/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 77/190 [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 7/22 [i] 08:30 Nespútaný anjel 99/194 [i] 09:20 V náručí diabla 45/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:50 Sudkyňa Hatchettová III. 65-66/130 [i] 13:50 Rebeli II. 221/225 [i] 14:40 Rany z lásky 172/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 8/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 78/190 [i] 17:15 Čistá láska 9/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 222/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 100/194 [i] 20:55 V náručí diabla 46/182 [i] 21:50 Škandál na strednej [i] 23:45 Frasier IV. 20/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 100/194 [i] 00:55 Škandál na strednej [i] 02:35 Frasier IV. 20/24 [i] 03:00 Sudkyňa Hatchettová III. 65-66/130 [i] 03:40 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nejlepší přítelkyně [i] 13:50 Lidi, co znám [i] 15:40 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 17:30 Dvojník [i] 19:30 Zeptejte se Cindy [i] 21:15 Oslněni sluncem [i] 23:05 Tajemná posedlost [i] 00:50 Triáda [i] 02:35 Zkratka ke smrti [i] 04:25 Sladká pomsta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:45 Aplské lyžování [i] 12:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 20:00 All sports [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:45 Golf [i] 22:50 Plachtění [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 19/22 [i] 07:10 McLeodovy dcery 17/32 [i] 08:10 McLeodovy dcery 18/32 [i] 09:10 Být Erikou 7/12 [i] 10:10 Být Erikou 8/12 [i] 11:10 Ochránce 20/22 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 10 [i] 13:10 V síti lží [i] 15:00 Foylova válka 4/4 [i] 17:00 Bratři a sestry 1/23 [i] 18:00 Diagnóza vražda 18 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 11 [i] 20:00 Bratři a sestry 2/23 [i] 21:00 Rosnička [i] 22:50 Mimo dohled [i] 01:20 Diagnóza vražda 18 [i] 02:20 Smrtelné setkání [i] 04:10 Foylova válka 4/4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 07:05 Krev, pot a takeaways 2 [i] 08:15 Rybaření na chalupě 2 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování 2 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 1 [i] 10:50 Zelené nápady pro modrou planetu 2 [i] 11:25 Když se Země zatřese 2 [i] 12:25 Krev, pot a takeaways 3 [i] 13:35 Znovuobjevitelé 28 [i] 14:05 Znovuobjevitelé 29 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 44 [i] 15:40 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 16:45 Nejpřísnější rodiče na světě 4 [i] 17:55 Maminka stávkuje 30 [i] 18:35 Maminka stávkuje 31 [i] 19:15 Zelené nápady pro modrou planetu 3 [i] 19:50 Zelené nápady pro modrou planetu 4 [i] 20:20 Venku v zimě 5 [i] 20:50 Venku v zimě 6 [i] 21:20 Pohledy z kosmu 3 [i] 21:55 Pohledy z kosmu 4 [i] 22:30 Vysoká výkonnost 2 [i] 23:35 Skutečné výslechy 5 [i] 00:05 Skutečné výslechy 6 [i] 00:40 Jednotka pro vyšetřování nehod 5 [i] 01:10 Jednotka pro vyšetřování nehod 6 [i] 01:40 Tuningmánie 19 [i] 02:20 Tuningmánie 20 [i] 03:00 Venku v zimě 5 [i] 03:30 Venku v zimě 6 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 18 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rande na jednu noc [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy III. 5