TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 4 svadby [i] 09:25 Slepá nespravodlivosť [i] 11:00 Nezvestní II. 16/18 [i] 12:00 Komisár Rex V. 7/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 20/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 13/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 11-12/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 22/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 35-36/180 [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:00 Osobná spravodlivosť [i] 01:00 Smrtiaci experiment [i] 02:30 Hrdinovia I. 19/23 [i] 03:10 Škaredá Betty II. 18/18 [i] 03:50 Superfízli I. 6/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli II 9/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 209/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 210/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 322 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:27 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 105/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zázraky slnečnej sústavy [i] 21:05 Dr.House VI. 20/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:09 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Obete a tí druhí [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 5/19 [i] 23:25 Profesionáli II 9/13 [i] 00:20 Niečo za niečo [i] 01:05 Zázraky slnečnej sústavy [i] 02:00 Reportéri [i] 02:25 Obete a tí druhí [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 322 [i] 04:45 Sila lásky IV. 105/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Poštár Pat II 1 [i] 09:15 Poštár Pat II 2 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor - Chrípka a následky prechodenej chrípky [i] 10:45 Z televízneho archívu [i] 11:40 Portrét [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Cesty nádeje [i] 14:05 VAT [i] 14:35 Variácie [i] 15:05 Fenomén [i] 15:35 Zákulisie slovenčiny [i] 16:00 Nie si sám [i] 16:30 Nie si sama [i] 17:00 Národnostný magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 SEPARÉ [i] 18:25 Večerníček 10 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zlý žart [i] 21:25 Test magazín [i] 21:35 Muži a kamióny 1/10 [i] 22:10 Krížnik Potemkin [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy - Hírek [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:15 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 Súdna sieň [i] 09:20 Garfield 2 [i] 11:00 Profesionáli 18/18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 FlashForward II. 3,4 [i] 14:15 Zločinné úmysly 6 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 21 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 1,2/22 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 23,24/24 [i] 00:15 Sexi kosť [i] 02:10 Mafstory [i] 03:00 Zločinné úmysly 6 [i] 03:40 Zločinci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý III. 49 [i] 06:10 Láska nezomiera 124,125 [i] 07:35 Červené ruže 112 [i] 08:30 Starý III. 49 [i] 09:40 Pensacola II. 15,16 [i] 11:30 MacGyver 27 [i] 12:30 M*A*S*H 121,122 [i] 13:20 Diagnóza: Vražda III. 9 [i] 14:20 Popcorn Tv [i] 15:20 MacGyver 27 [i] 16:15 Pensacola II. 15,16 [i] 18:00 M*A*S*H 121,122 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Ulzana [i] 22:00 Peklo vo väznici [i] 00:00 Ulzana [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 15/26 [i] 07:00 Advokáti II. 18/21 [i] 08:00 Černý anděl 18/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 5/20 [i] 10:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 11:00 Largo 15/26 [i] 12:00 Advokáti II. 18/21 [i] 13:00 Černý anděl 18/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 5/20 [i] 15:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 16:00 Largo 16/26 [i] 17:00 Advokáti II. 19/21 [i] 18:00 Černý anděl 19/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 6/20 [i] 20:00 CSI: New York VI. 1/23 [i] 21:00 Sestra Hawthornová 3/10 [i] 22:00 Změna je život 3/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 3/26 [i] 00:00 CSI: New York VI. 1/23 [i] 00:55 Sestra Hawthornová 3/10 [i] 01:50 Změna je život 3/13 [i] 02:35 Myšlenky zločince IV. 3/26 [i] 03:20 Wildfire IV. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 12 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Učeň rychlých kol [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Říční příšery [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 4 [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 To taky zvládnu 3 [i] 22:25 To taky zvládnu 4 [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 4 [i] 23:45 Učeň rychlých kol [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 58 [i] 04:05 Jak se to dělá 13 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 27/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 11/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 52/54 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 2/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 1995 6/20 [i] 20:55 Učitel tance [i] 22:45 Dvojí nepřítel [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Den D 4/13 [i] 01:20 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 01:30 Zajímavosti z regionů 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Uherského Ostrohu 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Seniorklub Milana Švihálka [i] 06:30 Ta naša kapela 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 6/10 [i] 08:15 Anakonda v Německu 6/7 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jan Kovařík 09:38 Evropa a já [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:35 Světozor [i] 11:15 Recepty babičky Míny [i] 12:00 Příště u Vás z Třešti u Jihlavy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Živě s Janem Kovaříkem 13:33 Evropa a já [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:20 Světozor [i] 15:00 Dům života [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Medicína pro 21. století [i] 16:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:25 Televizní klub neslyšících [i] 16:55 Ještě jsem tady [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Putování za písničkou [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Moje rodina II 10/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Až po vás [i] 22:10 Když se rozpadl stát [i] 22:55 Dedičstvo [i] 00:20 Den začíná [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Biréli Lagrene [i] 03:10 Blues Alive Šumperk ´98 [i] 04:10 Za svědky minulosti [i] 04:25 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Stefanie VIII 71 [i] 09:55 Po letech [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VIII 1 [i] 12:50 Walker, Texas Ranger 20 [i] 13:45 Vražedná čísla II 1 [i] 14:40 Kobra 11 XII 4 [i] 15:35 Krok za krokem 16 [i] 16:05 Beze stopy II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy II 2 [i] 18:35 Ulice 1927 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 239 [i] 21:25 Tisíc a jedna noc 4 [i] 22:15 Populace 436 [i] 23:55 Policejní odznak III 13 [i] 00:40 Novashopping 01:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 01:55 DO-RE-MI [i] 02:40 Áčko [i] 03:45 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 04:25 Stefanie IV 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 196 [i] 08:35 Will & Grace VI 6 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala IV 8 [i] 11:05 Diagnóza vražda I 14 [i] 12:05 Policejní divize III 10 [i] 13:05 M*A*S*H 197 [i] 13:40 Kutil Tim I 2 [i] 14:10 Přátelé V 6 [i] 14:35 Přátelé V 7 [i] 15:05 Médium V 14 [i] 16:05 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Myšlenky zločince V 16 [i] 23:15 Show Jana Krause [i] 00:15 Kriminálka Kolín I 5 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 139 [i] 04:25 Svět 2011 [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 170/230 [i] 05:45 Čistá láska 7/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 76/190 [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 6/22 [i] 08:30 Nespútaný anjel 98/194 [i] 09:20 V náručí diabla 44/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:55 Sudkyňa Hatchettová III. 63-64/130 [i] 13:50 Rebeli II. 220/225 [i] 14:40 Rany z lásky 171/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 7/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 77/190 [i] 17:15 Čistá láska 8/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 221/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 99/194 [i] 20:55 V náručí diabla 45/182 [i] 21:50 Poisťovňa šťastia III. 1/15 [i] 22:50 Sestrička Jackie I. 11/12 [i] 23:25 Frasier IV. 19/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 99/194 [i] 00:35 Poisťovňa šťastia III. 1/15 [i] 01:30 Sestrička Jackie I. 11/12 [i] 01:55 Frasier IV. 19/24 [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová III. 63-64/130 [i] 03:00 Medzi nami [i] 03:40 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Milionové Vánoce [i] 13:55 Zloději času [i] 15:55 Sbohem Bafano [i] 18:00 Mezi námi právníky [i] 19:40 Sladká pomsta [i] 21:20 Lidi, co znám [i] 23:10 Smrtící lekce [i] 00:50 Babel [i] 03:15 Pekelná kuchyně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Biatlon [i] 10:30 Zimní sporty [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Tenis [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Extrémní sporty [i] 23:15 Alpské lyžování [i] 00:15 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 18/22 [i] 07:10 McLeodovy dcery 16/32 [i] 08:10 McLeodovy dcery 17/32 [i] 09:10 Dobrá manželka 21/23 [i] 10:10 Dobrá manželka 22/23 [i] 11:10 Ochránce 19/22 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 9 [i] 13:10 Odcizená identita [i] 15:00 Foylova válka 3/4 [i] 17:00 Dobrá manželka 23/23 [i] 18:00 Diagnóza vražda 17 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 10 [i] 20:00 Bratři a sestry 1/23 [i] 21:00 Mimo dohled [i] 23:20 Odvážná nová holka [i] 01:10 Diagnóza vražda 17 [i] 02:10 Únos za bílého dne [i] 03:50 Foylova válka 3/4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Rusko 1 [i] 06:00 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 07:05 Krev, pot a takeaways 1 [i] 08:15 Rybaření na chalupě 1 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování 1 [i] 10:15 Příroda stále živá [i] 11:20 Nahá věda 8 [i] 12:25 Krev, pot a takeaways 2 [i] 13:35 Znovuobjevitelé 26 [i] 14:05 Znovuobjevitelé 27 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 43 [i] 15:40 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 16:45 Nejpřísnější rodiče na světě 3 [i] 17:55 Maminka stávkuje 28 [i] 18:35 Maminka stávkuje 29 [i] 19:15 Zelené nápady pro modrou planetu 1 [i] 19:50 Zelené nápady pro modrou planetu 2 [i] 20:20 Venku v zimě 3 [i] 20:50 Venku v zimě 4 [i] 21:20 Když se Země zatřese 2 [i] 22:20 Vysoká výkonnost 1 [i] 23:25 Skutečné výslechy 3 [i] 00:00 Skutečné výslechy 4 [i] 00:35 Jednotka pro vyšetřování nehod 3 [i] 01:05 Jednotka pro vyšetřování nehod 4 [i] 01:35 Tuningmánie 17