TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Pomstiteľ [i] 11:05 Nezvestní II. 15/18 [i] 12:00 Komisár Rex V. 6/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 19/20 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 12/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 9-10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 21/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Johnny English [i] 21:50 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Partička [i] 23:00 Skrytá agenda [i] 00:45 Johnny English [i] 02:10 Hrdinovia I. 18/23 [i] 02:50 Škaredá Betty II. 17/18 [i] 03:35 Superfízli I. 5/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Ushuaia - expedície do prírody VII. [i] 05:55 Europríbeh Slovenska [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV [i] 07:05 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Profesionáli II 8/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 207/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 208/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 321 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:27 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 104/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skúška lásky [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Klinika Grace V. 21/24 [i] 23:20 Extra [i] 23:50 Profesionáli II 8/13 [i] 00:45 Skúška lásky [i] 02:15 O 5 minút 12 [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 321 [i] 04:45 Sila lásky IV. 104/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 20/30 [i] 08:55 Šaty robia človeka [i] 09:10 Zlatá brána [i] 09:55 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Ján Berky Mrenica ml. [i] 10:05 Fokus - rodina [i] 10:50 Cesty nádeje [i] 11:30 Zdravie v Európe [i] 12:15 Polícia [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:45 Orientácie [i] 14:15 Retro noviny [i] 14:35 Mediálni špióni [i] 15:00 Autosalón [i] 15:25 Sklenené obrazy. Paľo Macho [i] 16:00 Umenie 2011 [i] 16:30 Kinorama [i] 17:00 Rómsky magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:25 Večerníček 9 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:40 Zákulisie slovenčiny [i] 20:55 Nie si sám [i] 21:25 Nie si sama [i] 21:55 Nakoniec prídu turisti [i] 23:15 Anjeli strážni Danky Bartekovej [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Parfum [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:35 Tajomstvo opatrovateľky [i] 10:20 Stratené duše III. 15,16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Diabol nosí Pradu [i] 14:15 Zločinné úmysly 5 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 20 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Garfield 2 [i] 22:00 FlashForward II. 3,4 [i] 00:00 Zlosť [i] 01:50 Zločinné úmysly 5 [i] 02:35 Nezvestní III. 22,23/23 [i] 04:00 Zlosť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý III. 48 [i] 06:10 Láska nezomiera 122,123 [i] 07:35 Červené ruže 111 [i] 08:30 Starý III. 48 [i] 09:40 Pensacola II. 13,14 [i] 11:30 MacGyver 26 [i] 12:30 M*A*S*H 119,120 [i] 13:20 Dvojníci [i] 15:20 MacGyver 26 [i] 16:15 Pensacola II. 13,14 [i] 18:00 M*A*S*H 119,120 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Všichni dobří rodáci" [i] 22:10 "Faunovo velmi pozdní odpoledne" [i] 00:10 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Vrah mojej priateľky [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 14/26 [i] 07:00 Advokáti II. 17/21 [i] 08:00 Černý anděl 17/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 4/20 [i] 10:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 11:00 Largo 14/26 [i] 12:00 Advokáti II. 17/21 [i] 13:00 Černý anděl 17/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 4/20 [i] 15:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 16:00 Largo 15/26 [i] 17:00 Advokáti II. 18/21 [i] 18:00 Černý anděl 18/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 5/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 25/25 [i] 21:00 Italské námluvy [i] 23:05 Myšlenky zločince IV. 2/26 [i] 00:05 CSI: New York V. 25/25 [i] 01:00 Italské námluvy [i] 03:00 Myšlenky zločince IV. 2/26 [i] 03:45 Wildfire IV. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 11 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Učeň rychlých kol [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Technické vymoženosti 1 [i] 16:55 Technické vymoženosti 2 [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 3 [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 4 [i] 21:55 Případy napadení žralokem 2 [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 3 [i] 23:45 Učeň rychlých kol [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Říční příšery [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 57 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 26/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 10/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 51/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 1/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Tipsport Fotbalista roku 2010 [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:10 Na cestě po Hararsku [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 ČT Live - Tata Bojs [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 168 hodin [i] 01:30 Týden v regionech [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 The Chris Barber Band [i] 05:40 Hledání ztraceného času 10 [i] 05:55 Romové v Evropě [i] 06:25 Folklorní magazín [i] 06:55 Přidej se [i] 07:05 Nedej se [i] 07:20 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 6/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:00 Abeceda komunistických zločinů 5/26 [i] 10:20 Střípky času [i] 10:40 Československý filmový týdeník 1961 818/2379 [i] 11:05 Návrat biblických pohrom 4/5 [i] 12:00 Storyville Jazzmen [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Klíč [i] 13:30 Živě s Václavem Žmolíkem 13:35 Bílá místa [i] 13:55 Abeceda komunistických zločinů 6/26 [i] 14:15 Střípky času [i] 14:40 Československý filmový týdeník 1961 819/2379 [i] 15:00 Návrat biblických pohrom 5/5 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 První světová válka v barvě 4/6 [i] 16:55 Seniorklub Milana Švihálka [i] 17:25 Krásy evropského pobřeží [i] 17:30 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorika [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina II 9/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 První světová válka v barvě 5/6 [i] 21:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:40 Historie.cs [i] 22:40 Náš vůdce [i] 00:25 Biréli Lagrene [i] 01:20 Evelyn Glennie - Dotek zvuku [i] 03:00 Vondráčková versus Kubišová [i] 03:35 Conto Blues Alive ´99 [i] 04:35 Za svědky minulosti [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Stefanie VIII 70 [i] 09:55 Smrtelná nákaza [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VII 16 [i] 12:50 Walker, Texas Ranger 19 [i] 13:45 Hvězdná brána: Atlantida V 20 [i] 14:35 Kobra 11 XII 3 [i] 15:35 Krok za krokem 15 [i] 16:05 Beze stopy II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy II 1 [i] 18:35 Ulice 1926 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 2, 3 [i] 21:45 Víkend [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba VII 11 [i] 23:20 Poker Star [i] 00:20 Mrtvá zóna V 3 [i] 01:10 69 rozkoší pro smrtelníky 20 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Střepiny [i] 02:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 195 [i] 08:35 Will & Grace VI 5 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala IV 7 [i] 11:10 Diagnóza vražda I 13 [i] 12:10 Policejní divize III 9 [i] 13:10 M*A*S*H 196 [i] 13:40 Kutil Tim I 1 [i] 14:15 Přátelé V 4 [i] 14:35 Přátelé V 5 [i] 15:10 Médium V 13 [i] 16:05 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 26 [i] 21:20 Mladší o pár let [i] 22:20 Anatomie lži I 1 [i] 23:20 Na doživotí II 20 [i] 00:15 Kriminálka Kolín I 4 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Na čem záleží 138 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V tieni [i] 05:35 112 [i] 06:00 Čistá láska 6/170 [i] 06:50 Doňa Barbara 75/190 [i] 07:35 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 5/22 [i] 08:40 Beriem si seba [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:55 Sudkyňa Hatchettová III. 61-62/130 [i] 13:50 Rebeli II. 219/225 [i] 14:45 Rany z lásky 170/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 6/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 76/190 [i] 17:15 Čistá láska 7/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 220/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 98/194 [i] 20:55 V náručí diabla 44/182 [i] 21:50 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta do Barmy [i] 23:40 Frasier IV. 18/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 98/194 [i] 00:50 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta do Barmy [i] 02:20 Frasier IV. 18/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 61-62/130 [i] 03:20 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Padělatel [i] 13:45 Sladkých sedmnáct [i] 15:30 Tátou proti své vůli [i] 17:10 Fotroviny [i] 18:50 Doživotní šance [i] 20:35 Mezi námi právníky [i] 22:15 Zkratka ke smrti [i] 00:05 Svědkem zločinu [i] 01:35 Krvavé stopy [i] 03:20 Smrtící vloupání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:30 Klasické lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Bowls [i] 14:00 Snooker [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:45 Strongest Man [i] 20:30 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Ochránce 17/22 [i] 07:20 McLeodovy dcery 15/32 [i] 08:20 McLeodovy dcery 16/32 [i] 09:20 Odvážná nová holka [i] 11:10 Ochránce 18/22 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 8 [i] 13:10 Smrtelné setkání [i] 15:00 Foylova válka 2/4 [i] 17:00 Dobrá manželka 22/23 [i] 18:00 Diagnóza vražda 16 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 9 [i] 20:00 Dobrá manželka 23/23 [i] 21:00 Dobrá manželka 1 [i] 22:00 Transplantační jednotka 1 [i] 23:00 Transplantační jednotka 2 [i] 00:00 Diagnóza vražda 15 [i] 01:00 Diagnóza vražda 16 [i] 02:00 Médium 18/22 [i] 03:00 Médium 19/22 [i] 04:00 Foylova válka 2/4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Aristokrat mezi hady [i] 06:00 Smrtící zemětřesení na Haiti [i] 07:00 Sopka, která zastavila svět [i] 08:00 Hugh, kuřata a TESCO [i] 09:00 Jamie ukáže, co umí 6 [i] 10:00 Zelené nápady pro modrou planetu 39 [i] 10:35 Zelené nápady pro modrou planetu 3 [i] 11:10 Vítejte v Lagosu 3 [i] 12:25 Krev, pot a takeaways 1 [i] 13:35 Znovuobjevitelé 24 [i] 14:05 Znovuobjevitelé 25 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 42 [i] 15:40 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 16:45 Nejpřísnější rodiče na světě 2 [i] 17:55 Maminka stávkuje 26 [i] 18:35 Maminka stávkuje 27 [i] 19:15 Příroda stále živá [i] 20:20 Venku v zimě 1 [i] 20:50 Venku v zimě 2 [i] 21:20 Nahá věda 8 [i] 22:25 On The Spot - Reportéři v akci: Indie 12 [i] 23:25 Skutečné výslechy 1 [i] 00:00 Skutečné výslechy 2 [i] 00:35 Jednotka pro vyšetřování nehod 1 [i] 01:10 Jednotka pro vyšetřování nehod 2 [i] 01:40 Tuningmanie 15 [i] 02:20 Tuningmanie 16 [i] 03:00 Venku v zimě 1 [i] 03:30 Venku v zimě 2 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 16 [i]
  • T