TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 6-8/26 [i] 06:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 18/39 [i] 06:25 Scooby Doo I. 17/24 [i] 06:55 Flintstonovci v akcii 5/54 [i] 07:20 Van Helsing junior 3/6 [i] 08:15 Zachráňte Willyho [i] 10:10 Bláznivý Jimov život VIII. 14/18 [i] 10:40 Dva a pol chlapa I. 14/24 [i] 11:05 Príbeh žraloka [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Denné svetlo [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Spoveď mladej nevesty [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Hviezdna dráha Markízy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Záhada bermudského trojuholníka [i] 01:00 Zúčtovanie v Zóne 51 [i] 02:35 Úpal [i] 03:55 Tri vajcia do skla [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zmenáreň [i] 05:40 Extra [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV [i] 07:05 Autosalón [i] 07:30 Willy Fog [i] 07:55 Garfield [i] 08:10 Garfield [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:45 Rozum nadovšetko 1/3 [i] 09:20 Krásna Pramíla [i] 10:20 3 2 1 štart! [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody VII. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Tereza [i] 16:10 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lovci levov [i] 22:05 Nabiť a zabiť [i] 23:55 Agatha Christie : Poirot [i] 01:35 Miláčik [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Halali [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:20 Môj dom, môj hrad [i] 08:45 Podmorský svet Chorvátska III. [i] 09:20 Kapura [i] 10:05 Farmárska revue [i] 10:20 Zelená revue [i] 10:35 Lincolnova posledná noc 1/2 [i] 11:30 Noc v archíve [i] 12:30 Bambusová dievčina [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Slovo [i] 14:00 Família [i] 14:40 Folklórny festival Detva [i] 15:40 Koncert Mariána Vargu a jeho hostí [i] 17:05 Anjeli strážni Danky Bartekovej [i] 17:35 To je váš prípad,Šetaffy 3/4 [i] 18:25 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 18:30 Večerníček 8 [i] 18:40 3 2 1 štart! [i] 18:55 Sklenené obrazy. Paľo Macho [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zdravie v Európe [i] 20:50 Umenie 2011 [i] 21:15 Kinorama [i] 21:45 Retro noviny [i] 22:00 Mariša [i] 23:40 Invencie [i] 23:45 Slovo [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Aha - Krásky od kráv [i] 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 07:55 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY TV JOJ 08:45 Prasiatko Rudy 2 [i] 10:40 Profesionáli V. 1 [i] 11:30 Stratené duše III. 15,16 [i] 13:20 Hľadači svetla [i] 15:15 Učiteľkin zločin [i] 17:00 Tajomstvo opatrovateľky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Diabol nosí Pradu [i] 22:35 Parfum [i] 00:40 Nepriestrelný Cadillac [i] 02:10 Učiteľkin zločin [i] 03:40 Nepriestrelný Cadillac [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:35 Siska 22 [i] 07:35 Magnum III. 7,8 [i] 09:20 Doktorka Quinnová 19,20 [i] 11:00 Siska 23 [i] 12:20 60 MINÚT [i] 13:30 Jason a Argonauti 1,2/2 [i] 17:00 Dvojníci [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 19:25 Popcorn Tv [i] 20:00 "Hříšní lidé Města pražského" 7,8 [i] 22:00 Davidova matka [i] 00:00 Jason a Argonauti 1,2/2 [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 5/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 6/15 [i] 08:00 Pán času II. 1/13 [i] 09:00 Battlestar galactica II. 18/21 [i] 10:00 Battlestar galactica II. 19/21 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 20/21 [i] 12:00 Pán času II. 3/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIV. 8/12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 15:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 14/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 8/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 16/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 18/22 [i] 22:00 Sniper 3 [i] 23:45 Pacovo mužstvo V. 26/28 [i] 01:15 Advokáti IV. 16/22 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 02:55 Sniper 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Jak se to dělá 7 [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Výrobci zbraní [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 11 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 12 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Říční příšery [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Nebezpečné rybaření 3 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Výrobci zbraní [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Na plný plyn [i] 18:15 Pátá rychlost 1 [i] 18:45 Pátá rychlost 2 [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 1 [i] 21:55 Z ráje do pekla 6 [i] 22:50 Záchrana chilských horníků [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Výrobci zbraní [i] 03:40 Jak se to dělá 8 [i] 04:05 To taky zvládnu 1 [i] 04:35 To taky zvládnu 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Zajímavosti z regionů 06:00 Kde peníze pomáhají [i] 06:05 Pavouk se smaragdovýma očima [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Trojčátka 6/26 [i] 07:15 Všechna rána světa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Prima sezóna 2/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Lékárníkových holka 6/7 [i] 14:35 Noční host [i] 16:10 Retro [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Bekyně mniška [i] 21:25 168 hodin [i] 22:00 Sametoví vrazi [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Čétéčko [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Hlavní podezřelý [i] 02:40 Film o filmu Učitel tance [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... [i] 05:15 Uchem jehly [i] 05:40 Chcete je? [i] 05:45 Cesty víry [i] 06:10 Cestománie [i] 06:40 Vokolek [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 10 [i] 09:35 Žijeme s vírou [i] 10:35 Poklady světa [i] 10:50 Wroclaw [i] 11:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:15 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:10 Folklorní magazín [i] 12:40 Náš venkov [i] 12:55 Království divočiny [i] 13:25 Kamera na cestách 3/3 [i] 14:15 Mýty a fakta historie: Návrat biblických pohrom 4/5 [i] 15:05 Mizející místa domova [i] 15:25 Svět umění [i] 16:15 Podoby nejbližšího světa [i] 16:30 Cesty víry [i] 17:00 Uchem jehly [i] 17:25 Deset století architektury [i] 17:40 Vzkaz Miroslava Vernera [i] 18:00 Intolerance [i] 18:30 Divadlo žije! [i] 19:00 Ta naša kapela [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Až dojde ropa - drsné varování [i] 21:25 Na plovárně s Andrejem Šumberou [i] 21:50 Za jasného dne [i] 23:30 Reportéři 6/8 [i] 00:30 Svět umění [i] 01:15 Medúza 01:40 kult_off [i] 02:10 Šumná města [i] 02:35 Žijeme s vírou [i] 03:35 Kabinet Múz [i] 04:35 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 04:45 Noční ticho [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Liga Špačků 3 [i] 06:30 Roary: Závodní auto 18, 19 [i] 06:55 Senzační Spiderman 26 [i] 07:20 Baby Looney Tunes II 5 [i] 07:45 Co nového Scooby-Doo? III 8 [i] 08:10 Skippy 21 [i] 08:35 Mezi hvězdami [i] 09:35 Noc klavíristy [i] 11:15 Pan Žárlivý [i] 13:15 Top Gun [i] 15:25 Cena medu [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Pan Včelka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Poslední prázdniny [i] 22:15 Střepiny [i] 22:45 Vražedné alibi [i] 00:40 Policejní odznak III 12 [i] 01:25 Novashopping 02:05 Poslední prázdniny [i] 04:25 Stefanie IV 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Supermix [i] 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Pokémon: Diamant a perla 47 [i] 07:20 Mickeyho klubík II 8 [i] 07:50 M*A*S*H 193 [i] 08:20 Stalin 1 [i] 09:25 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 194 [i] 10:25 M*A*S*H 195 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Zločiny v zahradách III 4 [i] 13:50 20 000 mil pod mořem 1/2 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru III [i] 18:00 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Pan Božský [i] 22:15 Vášeň a zrada [i] 00:15 Z terasy [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:25 Napoleon a Josefína 2/3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V tieni [i] 05:45 112 [i] 06:35 Opposite sex [i] 07:15 Chuťovky [i] 08:05 Čistá láska 5/170 [i] 09:15 V Údolí divých ruží: Úskalia lásky [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 H2O: Stačí pridať vodu 10/26 [i] 12:20 Sabrina - mladá čarodejnica I. 10/22 [i] 13:00 Zločiny na mori I. 10/26 [i] 14:15 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 4/4 [i] 15:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 10/129 [i] 17:20 Čistá láska 6/170 [i] 18:15 Beriem si seba [i] 20:00 Súkromné pasce: Nežný votrelec [i] 21:00 Škandalózne odhalenie [i] 23:15 Skutočný príbeh: Monštrum [i] 01:10 Súkromné pasce: Nežný votrelec [i] 02:05 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 4/4 [i] 03:40 Zločiny na mori I. 10/26 [i] 04:30 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Seržant Pepper [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zeptejte se Cindy [i] 13:50 Fixlování [i] 16:00 Swing [i] 17:40 Elvíra-strašidelný zámek [i] 19:20 Renzo a Lucia 2. [i] 21:10 Rabbit-Proof Fence [i] 22:50 Pekelná kuchyně [i] 00:55 Smolař [i] 02:40 Triáda [i] 04:25 Rabbit-Proof Fence [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:45 Klasické lyžování [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 16:00 Biatlon [i] 16:45 Snooker [i] 18:00 Biatlon [i] 18:45 Skoky na lyžích [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Klasické lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Detektiv Nash Bridges 8 [i] 07:00 Eva [i] 09:10 Odcizená identita [i] 11:20 Bratři a sestry 15 [i] 12:20 Bratři a sestry 16 [i] 13:20 Promlčené zločiny [i] 15:10 Únos za bílého dne [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 1 [i] 19:00 Dobrá manželka 19/23 [i] 20:00 Dobrá manželka 20/23 [i] 21:00 Transplantační jednotka 1 [i] 22:00 Transplantační jednotka 2 [i] 23:00 Podivná věda [i] 00:50 Kdo myslíte, že jste? 1 [i] 01:50 Médium 19/22 [i] 02:50 Útěk za spravedlností [i] 04:40 Být Erikou 4/12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 100 let kroužkování [i] 06:00 Příběhy z divočiny 5 [i] 06:35 Příběhy z divočiny 6 [i] 07:10 Objevy starověku 7 [i] 08:05 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 09:10 Na chalupě den za dnem 2 [i] 10:10 Buď já nebo pes 82 [i] 11:05 Nejpřísnější rodiče na světě 17 [i] 12:05 Zhýčkaní 1 [i] 12:35 Zhýčkaní 2 [i] 13:05 Soukromý život… 3 [i] 14:20 Pouštní lvi [i] 15:25 Zvířecí rekordmani 45 [i] 16:30 Mistři švindlu 67 [i] 17:10 Mistři švindlu 68 [i] 17:50 Vraky snů 7 [i] 18:25 Vraky snů 8 [i] 19:00 Budování říše 3 [i] 19:55 Ztracená města starověku 3 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 5 [i] 21:55 Kovbojové a psanci 2 [i] 22:50 Z deníku uprchlíka 2 [i] 23:45 On The Spot - Reportéři v akci: Indie 12 [i] 00:45 On The Spot - Reportéři v akci: Mauritánie 11 [i] 01:40 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 02:45 Pouštní lvi [i] 03:45 Ochránci dropa velkého [i] 04:20 Laos 1 [i] 04:50 Laos 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 6 [i] 06:00 Tak si představ [i] 07:45 Astro Boy [i] 09:20 Fanoušci [i] 10:50 Filmy a filmové hvězdy III. 5 [i] 11:20 Kawasakiho růže [i] 13:00 Dragonball: Evoluce [i] 14:25 Strom v srdci [i] 15:55 Poslední píseň [i] 17:45 X-Men Origins: Wolverine [i] 19:30 Před kamerou 7 [i] 20:00 Doktor Smrt [i] 22:10 Impérium - Mafie v Atlantic City 4 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev III. 11 [i] 23:50 Na stojáka 89 [i] 00:20 Z vězení do éteru [i] 02:15 Predátor 2 [i] 04:00 International [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:05 Impérium - Mafie v Atlantic City 4 [i] 06:00 Sopka