TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 3-5/26 [i] 06:15 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 17/39 [i] 06:35 Scooby Doo I. 16/24 [i] 07:00 Flintstonovci v akcii 4/54 [i] 07:25 Trapasy mojej sestry III. 5-6/22 [i] 08:15 Olsen Twins: Gólová výmena [i] 09:50 Bláznivý Jimov život VIII. 13/18 [i] 10:15 Dva a pol chlapa I. 13/24 [i] 10:40 Prvá liga [i] 12:30 Zbesilá jazda [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Lúpež po taliansky [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Príbeh o rytierovi [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Firewall [i] 22:20 Miami Vice [i] 00:45 Americký ninja [i] 02:25 Hady útočia [i] 03:50 Deep Star 6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:50 S Jakubom na rybách [i] 07:15 Willy Fog [i] 07:40 Garfield [i] 07:50 Garfield [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Stratené mesto [i] 09:30 Hannah Montana II. 7/30 [i] 09:50 Hannah Montana II. 8/30 [i] 10:15 Džarkovia [i] 11:40 Planéta Zem zhora II. [i] 12:40 TOP STAR Extra [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 Štúrovci 1/5 [i] 15:15 Capri III 13/13 [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:35 Čo dokáže ulica [i] 18:20 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:15 Skutočný príbeh: Ukradnutá identita [i] 22:40 Pravidlo č. 1 [i] 00:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 00:55 Skutočný príbeh: Ukradnutá identita [i] 02:20 Pravidlo č. 1 [i] 04:10 Európska únia pre vedcov [i] 04:15 Planéta Zem zhora II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:29 Záver vysielania 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Extr@ English 20/30 [i] 09:20 Čarovala ryba, aby bola chyba... 3/3 [i] 09:45 Mimo času 8/10 [i] 10:15 Hľadanie revolúcie [i] 11:05 Cesty nádeje [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Ako deťom (ne)zhnusiť školu [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Gen.sk [i] 13:35 Poltón [i] 14:15 Vygumuj a napíš [i] 15:50 Kapura [i] 16:35 Farmárska revue [i] 16:50 Zelená revue [i] 17:10 Smejeme sa storočiami 16/17 [i] 17:35 Elixír [i] 18:00 Podmorský svet Chorvátska III. [i] 18:35 Večerníček 7 [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Lincolnova posledná noc 1/2 [i] 21:00 Československý filmový týždenník [i] 21:10 Anjeli strážni Danky Bartekovej [i] 21:45 Zo Zeme na Mesiac 2/12 [i] 22:45 BJD 2009 Finally & Eric Marienthal (Slovensko,USA) [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Kutil Manny II. [i] 08:20 Legenda o Tarzanovi [i] 08:45 Timon a Pumbaa [i] 09:15 Gumkáči II. [i] 09:35 Farmár hľadá ženu [i] 10:45 Láska na druhom konci [i] 13:00 Prasiatko Rudy 2 [i] 14:50 Policajt zo škôlky [i] 17:00 Aha - Krásky od kráv [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Hľadači svetla [i] 22:15 60 sekúnd [i] 00:40 Agent II. 9,10 [i] 02:10 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 03:45 NOVINY TV JOJ 04:00 KRIMI NOVINY 04:30 NOVINY TV JOJ 04:55 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Črepiny PLUS [i] 06:35 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 07:20 Východiskový bod [i] 09:00 Magnum III. 5,6 [i] 10:50 Doktorka Quinnová 17,18 [i] 12:35 Siska 22 [i] 13:50 Muži v ofsajde [i] 15:20 Absurdné obvinenie [i] 17:15 Východiskový bod [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 19:25 Popcorn Tv [i] 20:00 Pandorina skrinka 1/2 [i] 23:40 Webmaster [i] 00:15 Celebrity CAMP [i] 01:00 Mafstory [i] 01:30 Huste.TV [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 3/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 4/15 [i] 08:00 Pán času 13/13 [i] 09:00 Battlestar galactica II. 15/21 [i] 10:00 Battlestar galactica II. 16/21 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 17/21 [i] 12:00 Pán času II. 2/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIV. 7/12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 15:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 13/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 7/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 15/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 17/22 [i] 22:00 CSI: New York VI. 23/23 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 9/12 [i] 00:10 Uklízeč 8/13 [i] 01:05 Advokáti IV. 15/22 [i] 02:00 CSI: New York VI. 23/23 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev II. 9/12 [i] 03:45 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Na plný plyn [i] 07:15 Muž, žena a divočina [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 09:05 Říční příšery [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Impozantní lodě [i] 11:50 To taky zvládnu 1 [i] 12:20 To taky zvládnu 2 [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Na plný plyn [i] 14:35 Závody ve stavění aut [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak se to dělá 7 [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 To taky zvládnu 1 [i] 19:40 To taky zvládnu 2 [i] 20:05 Pátá rychlost 1 [i] 20:35 Pátá rychlost 2 [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Velryby zabijáci [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 3 [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Velryby zabijáci [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 Pátá rychlost 1 [i] 04:35 Pátá rychlost 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Na cestě po Bugandě [i] 06:00 Jak koza krasobruslila [i] 06:05 Babar 5/26 [i] 06:30 Willy Fog na cestě kolem světa 5/26 [i] 06:55 Záhady starověkého Říma 19/20 [i] 07:25 Moudronos [i] 07:45 Cesta do vesmíru [i] 07:50 Pan Pelikán [i] 09:20 Zprávičky [i] 09:35 Bludiště [i] 10:10 Dobrodružství rabína Jákoba [i] 11:40 Film o filmu Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Bernard a Doris [i] 15:10 Přítelkyně 12/12 [i] 16:05 Dempsey a Makepeaceová 2/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 17:55 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:05 Kapka naděje [i] 22:40 Blueberry [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Californication II 11/12 [i] 01:15 Film o filmu Sametoví vrazi [i] 01:30 13. komnata Hany Andronikové [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:20 Pošta pro tebe [i] 03:15 Městské divadlo, které tančí, mluví a zpívá [i] 03:40 Všechnopárty [i] 04:25 Na kus řeči se zvířaty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Intolerance [i] 05:55 Muž s velkou klikou [i] 06:15 Po stopách nacistického zlata [i] 07:05 Pět let na Marsu [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Zrcadlení [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Medúza [i] 11:35 kult_off [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Hudební vizitka [i] 13:05 Divnopis [i] 13:10 Čtenářský deník... [i] 13:25 Knižní svět [i] 13:55 Zázračná planeta: Oceány 5/8 [i] 14:50 Život na pobřeží 10/10 [i] 15:35 Krásy evropského pobřeží [i] 15:45 Člověk z ráje [i] 16:10 Příběhy domů [i] 16:40 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar Hochové [i] 17:00 Slunce rošťáků [i] 18:45 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Nominační večer Českého lva [i] 21:45 Šumná města [i] 22:10 Filmopolis [i] 23:05 Samson a Dalila [i] 00:45 Na plovárně s Petrem Skoumalem [i] 01:10 Digitalism [i] 02:00 Filmkompas [i] 02:25 O češtině [i] 02:45 Přezůvky s sebou [i] 03:35 Zbojnické chodníčky [i] 04:15 Ohněstrůjce [i] 04:35 Klavírista, běžec, veselý slepec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:55 Liga Špačků 2 [i] 06:20 Roary: Závodní auto 16, 17 [i] 06:45 3-2-1 Tučňáci! 15 [i] 07:10 Co nového Scooby-Doo? III 7 [i] 07:35 Kšefty s tátou [i] 09:35 Tučňáci z Madagaskaru 12 [i] 10:05 Addamsova rodina [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Florenc 13.30 [i] 14:05 Taková rodinná romance [i] 16:15 Město andělů [i] 18:30 Mezi hvězdami [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dnes neumírej [i] 22:40 Nezvratný osud [i] 00:25 Tunel smrti [i] 02:05 Novashopping 02:40 Volejte Novu [i] 03:45 Vteřiny před katastrofou [i] 04:35 Stefanie IV 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Supermix [i] 06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla 46 [i] 07:35 Mickeyho klubík II 7 [i] 08:00 Supermix [i] 08:15 M*A*S*H 191 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 192 [i] 10:25 M*A*S*H 193 [i] 10:55 Agentura Jasno II 10 [i] 11:55 Srdce a duše [i] 14:05 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 16:05 Julie Lescautová VI 3 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Jumper [i] 22:05 Rachot v Bronxu [i] 23:55 Angel Heart [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Miláčci [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Bzzz!!! [i] 06:30 Chuťovky [i] 07:20 Čistá láska 4/170 [i] 08:30 Loďou snov okolo sveta [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 H2O: Stačí pridať vodu 9/26 [i] 12:00 Sabrina - mladá čarodejnica I. 9/22 [i] 12:40 Zločiny na mori I. 9/26 [i] 13:55 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 3/4 [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 9/129 [i] 17:00 Čistá láska 5/170 [i] 17:50 Francúzsky bozk [i] 20:00 V Údolí divých ruží: Úskalia lásky [i] 21:40 Trpká príchuť trópov 1-2/2 [i] 02:10 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 3/4 [i] 03:40 Zločiny na mori I. 9/26 [i] 04:30 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Nebezpečná známost [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zloději času [i] 14:10 Seržant Pepper [i] 16:00 Šťastná ruka [i] 17:45 Půlnoční let [i] 19:35 Rodinná záležitost [i] 21:20 Na plný plyn [i] 23:10 Krvavé stopy [i] 00:55 Rukojmí [i] 02:25 Babel [i] 04:45 Smrtící vloupání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Extrémní sporty [i] 09:15 Biatlon [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:15 Klasické lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Snooker [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Klasické lyžování [i] 18:15 Snooker [i] 20:30 Biatlon [i] 21:45 Snooker [i] 22:30 Snooker [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 13 [i] 07:10 Diagnóza vražda 14 [i] 08:10 Detektiv Nash Bridges 4 [i] 09:10 Detektiv Nash Bridges 5 [i] 10:10 Detektiv Nash Bridges 6 [i] 11:10 Únos za bílého dne [i] 13:00 Eva [i] 15:10 Svazující tajemství [i] 17:00 Bratři a sestry 15 [i] 18:00 Bratři a sestry 16 [i] 19:00 Dobrá manželka 18/23 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 1 [i] 21:00 Podivná věda [i] 22:50 Uloupená nevinnost [i] 00:40 Bratři a sestry 15 [i] 01:40 Bratři a sestry 16 [i] 02:40 Promlčené zločiny [i] 04:30 Detektiv Nash Bridges 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 35 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 36 [i] 07:15 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 1 [i] 07:55 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 2 [i] 08:35 Vítejte v Lagosu 3 [i] 09:50 Příběhy z divočiny 5 [i] 10:25 Příběhy z divočiny 6 [i] 11:00 Planeta mláďat 3 [i] 12:05 Proč milujeme naše mazlíčky [i] 13:10 Soukromý život… 2 [i] 14:25 Ondinésie [i] 15:35 Objevy starověku 7 [i] 16:35 Vraky Temže 1 [i] 17:50 Vraky snů 5 [i] 18:25 Vraky snů 6 [i] 19:00 Budování říše 6 [i] 19:55 Ztracená města starověku 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 4 [i] 22:00 On The Spot - Reportéři v akci: Indie 12 [i] 23:00 Kovbojové a psanci 1 [i] 23:55 Holky v armádě: Na cestě do Afghánistánu [i] 00:30 Historie podsvětí 10 [i] 01:35 Automobilové bomby 2 [i] 02:30 On The Spot - Reportéři v akci: Indie 12 [i] 03:20 Vraky Temže 1 [i] 04:25 Sopka, která zastavila svět [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 5 [i] 06:00 Jonas Brothers: 3D koncert [i] 07:15 Bláznivá střela [i] 08:40 Podivuhodný případ Benjamina Buttona [i] 11:20 Helen [i] 13:15 Jen číslo [i] 14:30 Proroctví [i] 16:30 Ženy v pokušení [i] 18:25 Astro Boy [i] 20:00 Baaria [i] 22:30 Labyrint lží [i] 00:35 Deník vražedkyně