TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Kuchárka na zjedenie [i] 11:10 Nezvestní II. 14/18 [i] 12:05 Komisár Rex V. 5/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 18/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 11/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 7-8/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House 20/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 33-34/180 [i] 22:00 Lúpež po taliansky [i] 00:10 Tajní agenti [i] 02:10 Výbuch [i] 03:50 Škola, základ života! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Repete [i] 07:50 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli II 7/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 205/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 206/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 320 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 103/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:55 TOP STAR Extra [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Johan Falk 4/6 [i] 23:50 Profesionáli II 7/13 [i] 00:50 Niečo za niečo [i] 01:35 Johan Falk 4/6 [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Európska únia pre ľudí so zdravotným postihnutím [i] 03:40 Sila lásky II. 320 [i] 04:30 Sila lásky IV. 103/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:29 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:40 Príroda [i] 11:20 Zvláštne spoločenstvá 2/2 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Slováci vo svete [i] 14:00 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Adam Cibuľa [i] 14:10 Família [i] 14:45 Na tanieri [i] 15:45 Mojou múzou je život [i] 16:25 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 4/13 [i] 16:45 Encyklopédia slov.obcí [i] 17:05 Ulice sveta [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 6 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Stroskotáme zajtra [i] 21:25 Gen.sk [i] 21:40 Mimo času 8/10 [i] 22:10 Hľadanie revolúcie [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy - Hírek [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:10 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:20 Súdna sieň [i] 09:20 Profesionáli 15 [i] 10:10 Vidiečania z Beverly Hills [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Kosti IV. 11,12 [i] 14:00 Zločinné úmysly 4 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 19 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Láska na druhom konci [i] 22:20 Policajt zo škôlky [i] 00:35 Dvojitý život [i] 02:20 Zločinné úmysly 4 [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 20 [i] 03:45 Dvojitý život [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 47 [i] 06:15 Láska nezomiera 120,121 [i] 07:40 Červené ruže 110 [i] 08:35 Starý III. 47 [i] 09:45 Pensacola II. 11,12 [i] 11:35 MacGyver 25 [i] 12:35 M*A*S*H 117,118 [i] 13:25 Diagnóza: Vražda III. 8 [i] 14:25 Popcorn Tv [i] 15:20 MacGyver 25 [i] 16:15 Pensacola II. 11,12 [i] 18:00 M*A*S*H 117,118 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Absurdné obvinenie [i] 22:00 Diamanty 1,2/2 [i] 01:15 Komisárka 49,50 [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 13/26 [i] 07:00 Advokáti II. 16/21 [i] 08:00 Černý anděl 16/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 3/20 [i] 10:00 Wildfire III. 12/13 [i] 11:00 Largo 13/26 [i] 12:00 Advokáti II. 16/21 [i] 13:00 Černý anděl 16/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 3/20 [i] 15:00 Wildfire III. 13/13 [i] 16:00 Largo 14/26 [i] 17:00 Advokáti II. 17/21 [i] 18:00 Černý anděl 17/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 4/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 24/25 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 23:00 Cena za lidskost 6/7 [i] 00:15 CSI: New York V. 24/25 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 02:50 Cena za lidskost 6/7 [i] 03:50 Wildfire III. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 10 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výrobci zbraní [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 2 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výrobci zbraní [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 56 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 05:30 Hoby naší doby [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 25/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 9/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 50/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Za školu [i] 18:10 Na kus řeči se zvířaty [i] 18:40 Evropské pexeso 5/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Cukrárna 13/13 [i] 21:05 13. komnata Hany Andronikové [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Město žen I 2/24 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Hercule Poirot [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Taxík [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Pod pokličkou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folkomotivy 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Ještě jsem tady [i] 06:25 Terra musica [i] 06:55 Křesťanský magazín [i] 07:30 Filmkompas [i] 08:00 Jazykové kurzy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Petr Horký 09:40 PORT [i] 10:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:45 JÁDRO [i] 10:55 Obdivuhodný svět přírody I. [i] 11:20 Kapverdy [i] 12:00 Folkomotivy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Máte mě! [i] 13:30 Živě s Petrem Horkým 13:35 PORT [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 JÁDRO [i] 14:50 Puja Raimondova [i] 15:15 Antarktida [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Život na pobřeží 9/10 [i] 16:50 Jak se žije sestřičkám podle [i] 17:05 Romové v Evropě [i] 17:35 Člověk z ráje [i] 18:00 Digitalism [i] 18:55 Moje rodina II 8/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Zázračná planeta: Oceány 5/8 [i] 21:15 Pět let na Marsu [i] 22:10 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:05 Malá Velká Británie 21/22 [i] 23:40 Gorodok 16/20 [i] 00:00 O čem sní mladé dívky [i] 01:10 Q [i] 01:35 Na moll 02:00 Vzkaz Miloše Štědroně [i] 02:20 Náš venkov [i] 02:35 Chcete je? [i] 02:40 Hledám práci [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:35 Zápisník zmizelého [i] 04:30 Portrét Karla Otčenáška [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 69 [i] 09:25 Super náhradník [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VII 15 [i] 12:50 Walker, Texas Ranger 18 [i] 13:45 Hvězdná brána: Atlantida V 19 [i] 14:40 Kobra 11 XII 2 [i] 15:35 Krok za krokem 14 [i] 16:05 Beze stopy II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 23 [i] 18:30 Ulice 1925 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vesničko má středisková [i] 21:50 Lara Croft: Tomb Raider [i] 23:40 Babel [i] 02:10 Novashopping 02:45 Tabu [i] 03:25 Áčko [i] 04:25 Stefanie IV 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 190 [i] 08:50 Přátelé V 2 [i] 09:35 Prostřeno! [i] 10:20 To je vražda, napsala IV 6 [i] 11:20 Diagnóza vražda I 12 [i] 12:20 M*A*S*H 191 [i] 12:50 Policejní divize III 8 [i] 13:50 Will & Grace VI 4 [i] 14:15 Přátelé V 3 [i] 14:45 Médium V 12 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XIII 5 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Policajtem proti své vůli [i] 00:45 Berlín v ohrožení [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:05 Na čem záleží 136 [i] 04:30 Na čem záleží 137 [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 168/230 [i] 05:55 Čistá láska 3/170 [i] 06:45 Doňa Barbara 74/190 [i] 07:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 4/22 [i] 08:35 Nespútaný anjel 97/194 [i] 09:25 V náručí diabla 43/182 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:55 Sudkyňa Hatchettová III. 59-60/130 [i] 13:55 Rebeli II. 218/225 [i] 14:45 Rany z lásky 169/230 [i] 15:35 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 5/22 [i] 16:25 Doňa Barbara 75/190 [i] 17:15 Čistá láska 4/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 219/225 [i] 20:00 Francúzsky bozk [i] 22:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 6/10 [i] 23:05 Salón krásy [i] 00:50 Na streche [i] 01:30 L.O.V.E. [i] 02:10 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 6/10 [i] 03:05 Sudkyňa Hatchettová III. 59-60/130 [i] 03:45 Medzi nami [i] 04:30 V tieni [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Renzo a Lucia 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Prázdniny s Violou [i] 13:50 Dvojník [i] 15:50 Líbí se mi co děláš [i] 17:45 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 19:35 Poslední loupež [i] 21:30 Tátou proti své vůli [i] 23:10 Triáda [i] 00:55 Hra o čas [i] 02:35 Svědkem zločinu [i] 04:05 Prázdniny s Violou [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sáně [i] 09:30 Watts [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:15 Klasické lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:15 Zimní sporty [i] 15:30 Biatlon [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bowls [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 16/22 [i] 07:10 McLeodovy dcery 14/32 [i] 08:10 McLeodovy dcery 15/32 [i] 09:10 Bratři a sestry 15 [i] 10:10 Bratři a sestry 16 [i] 11:10 Ochránce 17/22 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 7 [i] 13:10 Útěk za spravedlností [i] 15:00 Foylova válka 1/4 [i] 17:00 Dobrá manželka 21/23 [i] 18:00 Diagnóza vražda 15 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 8 [i] 20:00 Dobrá manželka 22/23 [i] 21:00 Právo a pořádek 5/16 [i] 22:00 Nevinnost na prodej [i] 23:50 Právo a pořádek 5/16 [i] 00:50 Diagnóza vražda 15 [i] 01:50 Bratři a sestry 15 [i] 02:50 Bratři a sestry 16 [i] 03:50 Foylova válka 1/4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pravý švýcarský Robinson 4 [i] 07:15 Ztracené dětství [i] 08:15 Hugh a kuřata 3 [i] 09:20 Jamie ukáže, co umí 5 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 37 [i] 10:55 Zelené nápady pro modrou planetu 38 [i] 11:35 Země: Planeta a její moc 1 [i] 12:40 Alternativní zdroje energie [i] 13:45 Pravý švýcarský Robinson 4 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani 41 [i] 16:05 Život v korunách stromů 3 [i] 17:10 Nejpřísnější rodiče na světě 1 [i] 18:20 Hyper rodiče a hýčkané děti [i]