TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Prípad Pelikán [i] 12:00 Komisár Rex V. 4/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 17/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 10/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 5-6/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House 19/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 31-32/180 [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:00 Hady útočia [i] 00:40 Beowulf - vikingská legenda [i] 02:25 Hrdinovia I. 17/23 [i] 03:05 Škaredá Betty II. 16/18 [i] 03:50 Superfízli I. 4/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 101/256 [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Repete [i] 07:50 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli II 6/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 203/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 204/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 319 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 102/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Pocta [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 23:00 Osudom skúšaní [i] 23:25 Profesionáli II 6/13 [i] 00:20 Niečo za niečo [i] 01:05 Nora Robertsová: Pocta [i] 02:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 319 [i] 04:45 Sila lásky IV. 102/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:19 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Čarovala ryba, aby bola chyba... 2/3 [i] 09:25 Fokus - peniaze [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:35 Príroda [i] 11:15 Historická panoráma 6/6 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Zdravíčko, pán doktor - Chrípka a následky prechodenej chrípky [i] 14:05 Spektrum vedy 24/25 [i] 14:30 Pamätáte sa na nich? [i] 15:35 Halali [i] 16:05 Profesionál [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:00 Zelené raje III [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Slováci vo svete [i] 18:30 Večerníček 5 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zvláštne spoločenstvá 2/2 [i] 21:05 Família [i] 21:30 Ulice sveta [i] 22:00 Na tanieri [i] 23:00 Polícia [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy - Hírek [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:15 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:30 Súdna sieň [i] 09:30 Profesionáli 14 [i] 10:10 Bostonské zločiny IV. 7,8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15,16 [i] 14:00 Zločinné úmysly 3 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 18 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Vidiečania z Beverly Hills [i] 22:00 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 6 [i] 23:15 Klamári II. 10 [i] 00:15 Stav ohrozenia [i] 02:15 Mafstory [i] 03:00 Zločinné úmysly 3 [i] 03:50 SHARK I. 18 [i] 04:30 Stav ohrozenia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 46 [i] 06:15 Láska nezomiera 118,119 [i] 07:40 Červené ruže 109 [i] 08:35 Starý III. 46 [i] 09:45 Pensacola II. 9,10 [i] 11:35 MacGyver 24 [i] 12:35 M*A*S*H 115,116 [i] 13:25 Diagnóza: Vražda III. 7 [i] 14:25 Popcorn Tv [i] 15:20 MacGyver 24 [i] 16:15 Pensacola II. 9,10 [i] 18:00 M*A*S*H 115,116 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 22:10 Navarro I. 8 [i] 00:00 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 02:00 Črepiny [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 12/26 [i] 07:00 Advokáti II. 15/21 [i] 08:00 Černý anděl 15/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 2/20 [i] 10:00 Wildfire III. 11/13 [i] 11:00 Largo 12/26 [i] 12:00 Advokáti II. 15/21 [i] 13:00 Černý anděl 15/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 2/20 [i] 15:00 Wildfire III. 12/13 [i] 16:00 Largo 13/26 [i] 17:00 Advokáti II. 16/21 [i] 18:00 Černý anděl 16/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 3/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 23/25 [i] 21:00 Obhájci 5/9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 1/26 [i] 23:00 Cena za lidskost 5/7 [i] 00:15 CSI: New York V. 23/25 [i] 01:10 Obhájci 5/9 [i] 02:05 Myšlenky zločince IV. 1/26 [i] 02:50 Cena za lidskost 5/7 [i] 03:50 Wildfire III. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 9 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Záchrana chilských horníků [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 1 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 55 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 24/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 8/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 49/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 20/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Den D 4/13 [i] 21:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Kriminálka Paříž 5/62 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Milenky 2/6 [i] 00:20 Film o filmu Sametoví vrazi [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:00 Na cestě po Bugandě [i] 01:25 Krásy evropského pobřeží [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je to jenom rokenrol 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Krásy evropského pobřeží [i] 06:05 Romové v Evropě [i] 06:30 Na plný pecky [i] 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy 5/8 [i] 08:15 Alright? Alright! 5/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:40 Škola snů 4/13 [i] 10:10 Táta jako máma 4/9 [i] 10:30 Rodina a já [i] 11:10 Lidské orgány na prodej [i] 12:00 Je to jenom rokenrol [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Diagnóza [i] 13:10 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:30 Živě se Zuzanou Burešovou 13:34 Škola snů 5/13 [i] 14:05 Táta jako máma 5/9 [i] 14:30 Rodina a já [i] 15:05 Singapur [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách 2/3 [i] 16:50 Ještě jsem tady [i] 17:20 Kapverdy [i] 17:55 Blues Alive [i] 18:25 Medúza [i] 18:55 Moje rodina II 7/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Mlčeti zlato [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:30 Hledání ztraceného času 9 [i] 22:50 Q [i] 23:20 Dokumentární klub [i] 01:00 Tsunami 1/2 [i] 02:35 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 03:05 Chcete je? [i] 03:10 Most bosenského blues [i] 04:10 Izrael tančí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 68 [i] 09:25 Co se doma usmaží [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VII 14 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger 17 [i] 13:45 Hvězdná brána: Atlantida V 18 [i] 14:35 Kobra 11 XII 1 [i] 15:35 Krok za krokem 13 [i] 16:05 Beze stopy II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 22 [i] 18:30 Ulice 1924 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 238 [i] 21:15 Vezmi mě zpátky [i] 23:05 Policejní odznak III 10, 11 [i] 00:40 Novashopping 01:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 01:55 DO-RE-MI [i] 03:40 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 04:25 Stefanie IV 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 189 [i] 08:50 Přátelé V 1 [i] 09:35 Prostřeno! [i] 10:20 To je vražda, napsala IV 5 [i] 11:20 Diagnóza vražda I 11 [i] 12:20 M*A*S*H 190 [i] 12:50 Policejní divize III 7 [i] 13:50 Will & Grace VI 3 [i] 14:15 Přátelé V 2 [i] 14:45 Médium V 11 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Simona Stašová [i] 21:05 Mladší o pár let [i] 22:00 Zoufalé manželky VI 22 [i] 23:05 Sběratelé kostí I 4 [i] 23:55 To je vražda, řekla [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Na čem záleží 134 [i] 03:40 Na čem záleží 135 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 167/230 [i] 05:55 Čistá láska 2/170 [i] 06:45 Doňa Barbara 73/190 [i] 07:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 3/22 [i] 08:35 Nespútaný anjel 96/194 [i] 09:30 V náručí diabla 42/182 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 L.O.V.E. [i] 12:15 Medzi nami [i] 12:55 Sudkyňa Hatchettová III. 57-58/130 [i] 13:55 Rebeli II. 217/225 [i] 14:45 Rany z lásky 168/230 [i] 15:35 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 4/22 [i] 16:25 Doňa Barbara 74/190 [i] 17:15 Čistá láska 3/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 218/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 97/194 [i] 20:50 V náručí diabla 43/182 [i] 21:45 Tlkot srdca 10/10 [i] 22:40 Sestrička Jackie I. 10/12 [i] 23:10 Frasier IV. 17/24 [i] 23:40 Nespútaný anjel 97/194 [i] 00:20 Tlkot srdca 10/10 [i] 01:00 Sestrička Jackie I. 10/12 [i] 01:30 Frasier IV. 17/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová III. 57-58/130 [i] 02:35 Medzi nami [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Cvokař [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Renzo a Lucia 1. [i] 13:50 Sladká pomsta [i] 15:30 Rain [i] 17:15 Fotroviny [i] 18:55 Nebezpečná známost [i] 20:30 Dvojník [i] 22:30 Babel [i] 00:55 Zkurvená noc [i] 02:25 Smolař [i] 04:10 Druhá manželka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Saně [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Snooker [i] 13:00 Watts [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Bowls [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Pro wrestling [i] 23:45 Pro wrestling [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 15/22 [i] 07:10 McLeodovy dcery 13/32 [i] 08:10 McLeodovy dcery 14/32 [i] 09:10 Diagnóza vražda 11 [i] 10:10 Diagnóza vražda 12 [i] 11:10 Ochránce 16/22 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 6 [i] 13:10 Promlčené zločiny [i] 15:00 Foylova válka 4/4 [i] 17:00 Dobrá manželka 20/23 [i] 18:00 Diagnóza vražda 14 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 7 [i] 20:00 Dobrá manželka 21/23 [i] 21:00 Médium 18/22 [i] 22:00 Médium 19/22 [i] 23:00 Pomluva [i] 00:50 Diagnóza vražda 14 [i] 01:40 Nevinnost na prodej [i] 03:30 Foylova válka 4/4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pravý švýcarský Robinson 3 [i] 07:15 Nechte své dítě zazářit 6 [i] 08:15 Hugh a kuřata 2 [i] 09:15 Jamie ukáže, co umí 4 [i] 10:15 Zelené nápady pro modrou planetu 35 [i] 10:50 Zelené nápady pro modrou planetu 36 [i] 11:25 Pohledy z kosmu 1 [i] 12:00 Pohledy z kosmu 2 [i] 12:40 Vánoční hvězda [i] 13:45 Pravý švýcarský Robinson 3 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani 40 [i] 16:05 Život v korunách stromů 2 [i] 17:10 Vášnivý jedlík 37 [i] 17:45 Vášnivý jedlík 38 [i] 18:20 Ztracené dětství