TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Utta Danellová: Na krídlach lásky [i] 11:10 Nezvestní II. 13/18 [i] 12:05 Komisár Rex V. 3/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 16/20 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 9/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 3-4/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House 18/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 29-30/180 [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Prežila som peklo [i] 01:00 Svedkyňa vraždy [i] 02:30 Hrdinovia I. 16/23 [i] 03:15 Škaredá Betty II. 15/18 [i] 03:55 Superfízli I. 3/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:15 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli II 5/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 201/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 202/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 318 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 101/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 4/13 [i] 20:55 Chodili sme spolu [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Tobruk [i] 00:10 Profesionáli II 5/13 [i] 01:05 Niečo za niečo [i] 01:50 Kráľ vinár 4/13 [i] 02:35 Chodili sme spolu [i] 03:45 S Jakubom na rybách [i] 04:10 Sila lásky II. 318 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:39 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibumove rozprávky [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:40 Profily [i] 11:20 Interview s Fidelom [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:45 Môj dom, môj hrad [i] 14:15 Autosalón [i] 14:40 5 minút po dvanástej - Ako deťom (ne)zhnusiť školu [i] 15:55 Preteky vo vzduchu [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Na ceste [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 Teraz to príde 4/16 [i] 18:28 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:30 Večerníček 4 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Historická panoráma 6/6 [i] 21:05 Spektrum vedy 24/25 [i] 21:35 Zelené raje III [i] 22:05 Režisérka Ľuba Velecká jubiluje [i] 23:40 VAT [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:10 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 FlashForward: Záblesk budúcnosti [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Súdna sieň [i] 09:20 Profesionáli 13 [i] 10:00 Panna Aquamarine [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Vtierka Castle II. 22 [i] 13:00 SHARK I. 17 [i] 14:00 Zločinné úmysly 2 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15,16 [i] 22:00 Kosti IV. 11,12 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 11,12 [i] 01:35 Môj najhorší nepriateľ 5 [i] 02:15 Zločinné úmysly 2 [i] 02:55 V mene spravodlivosti 10,11 [i] 04:15 Dobrý synček [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 45 [i] 06:15 Láska nezomiera 116,117 [i] 07:40 Červené ruže 108 [i] 08:35 Starý III. 45 [i] 09:45 Pensacola II. 7,8 [i] 11:35 MacGyver 23 [i] 12:35 M*A*S*H 113,114 [i] 13:25 Diagnóza: Vražda III. 6 [i] 14:25 Popcorn Tv [i] 15:20 MacGyver 23 [i] 16:15 Pensacola II. 7,8 [i] 18:00 M*A*S*H 113,114 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 22 [i] 21:40 M*A*S*H 155,156 [i] 22:35 Črepiny [i] 23:10 30 prípadov majora Zemana 22 [i] 00:40 Črepiny [i] 01:10 M*A*S*H 155,156 [i] 01:55 Huste.TV [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 11/26 [i] 07:00 Advokáti II. 14/21 [i] 08:00 Černý anděl 14/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 1/20 [i] 10:00 Wildfire III. 10/13 [i] 11:00 Largo 11/26 [i] 12:00 Advokáti II. 14/21 [i] 13:00 Černý anděl 14/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 1/20 [i] 15:00 Wildfire III. 11/13 [i] 16:00 Largo 12/26 [i] 17:00 Advokáti II. 15/21 [i] 18:00 Černý anděl 15/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 2/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 20/25 [i] 21:00 CSI: New York V. 21/25 [i] 22:00 Post Mortem 5/8 [i] 23:05 Cena za lidskost 4/7 [i] 00:20 CSI: New York V. 20/25 [i] 01:15 CSI: New York V. 21/25 [i] 02:10 Post Mortem 5/8 [i] 03:00 Cena za lidskost 4/7 [i] 04:00 Wildfire III. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 8 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 19 [i] 18:45 Bezpečná hranice 20 [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Říční příšery [i] 22:50 Bezpečná hranice 19 [i] 23:20 Bezpečná hranice 20 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 54 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 23/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 7/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 48/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 19/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Komici na jedničku [i] 21:55 Odkud já vás znám [i] 22:40 Losování Sportky a Šance 22:45 Na stopě [i] 23:10 Reportéři ČT [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Po stopách [i] 00:10 Bolkoviny [i] 00:50 Přezůvky s sebou [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Miloše Štědroně [i] 05:55 Ještě jsem tady [i] 06:30 Sólo pro... Jarret - Speciál 07:00 Babylon [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy: Extra francouzština 5/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:38 Česko jedna báseň [i] 09:50 Úděl nadání [i] 10:15 Výtvarnické konfese [i] 10:45 Ondřejova filmová škola [i] 11:00 Řím neznámý 2/2 [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Živě s Jitkou Novotnou 13:31 Česko jedna báseň [i] 13:45 Úděl nadání [i] 14:10 Výtvarnické konfese [i] 14:40 Ondřejova filmová škola [i] 14:55 Louvre 1/3 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:55 Romové v Evropě [i] 17:25 Poklady světa [i] 17:40 Wroclaw [i] 17:55 Na moll [i] 18:25 kult_off [i] 18:55 Moje rodina II 6/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Komedie omylů [i] 21:55 Divadlo žije! [i] 22:30 Terra musica [i] 23:00 Louvre 1/3 [i] 23:55 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 00:10 Na plný pecky [i] 00:35 Šumná města [i] 01:00 Krásný ztráty [i] 01:40 Mizející místa domova [i] 01:55 Klub Netopýr [i] 02:45 Mistrovské taneční třídy [i] 03:45 Večer v Rozmarýnu [i] 04:35 Recitál skupiny Kamelot [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 67 [i] 09:25 Na Hromnice o den více [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VII 13 [i] 12:50 Walker, Texas Ranger 16 [i] 13:45 Hvězdná brána: Atlantida V 17 [i] 14:40 Kobra 11 XI 12 [i] 15:35 Krok za krokem 12 [i] 16:05 Beze stopy II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 21 [i] 18:30 Ulice 1923 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 21:20 Dlouhý polibek na dobrou noc [i] 23:35 Policejní odznak III 8, 9 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Mr.GS [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 03:40 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 04:25 Stefanie IV 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 188 [i] 08:50 Přátelé IV 24 [i] 09:35 Prostřeno! [i] 10:20 To je vražda, napsala IV 4 [i] 11:20 Diagnóza vražda I 10 [i] 12:20 M*A*S*H 189 [i] 12:50 Policejní divize III 6 [i] 13:50 Will & Grace VI 2 [i] 14:15 Přátelé V 1 [i] 14:45 Médium V 10 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:00 Castle na zabití II 10 [i] 23:05 Nikdo není dokonalý [i] 00:05 Kriminálka Kolín I 3 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 133 [i] 04:15 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 166/230 [i] 05:45 Čistá láska 1/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 72/190 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 2/22 [i] 08:30 Nespútaný anjel 95/194 [i] 09:20 V náručí diabla 41/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 12:05 Medzi nami [i] 12:45 Sudkyňa Hatchettová III. 55-56/130 [i] 13:45 Rebeli II. 216/225 [i] 14:35 Rany z lásky 167/230 [i] 15:35 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 3/22 [i] 16:25 Doňa Barbara 73/190 [i] 17:15 Čistá láska 2/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 217/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 96/194 [i] 20:55 V náručí diabla 42/182 [i] 21:50 Ukradla si mi môj život [i] 23:25 Frasier IV. 16/24 [i] 23:50 Nespútaný anjel 96/194 [i] 00:35 Ukradla si mi môj život [i] 02:05 Frasier IV. 16/24 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová III. 55-56/130 [i] 03:10 V tieni [i] 03:30 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Princ a já: Královské líbánky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cvokař [i] 13:55 Doživotní šance [i] 15:40 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 17:25 Sbohem Bafano [i] 19:30 Druhá manželka [i] 21:25 Sladká pomsta [i] 23:05 Svědkem zločinu [i] 00:40 Před svatbou ne! [i] 02:45 Rukojmí [i] 04:15 Princ a já: Královské líbánky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:45 Bowls [i] 11:00 Krasobruslení [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Bowls [i] 15:00 Bowls [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:45 Olympijské hry [i] 20:15 All sports [i] 20:25 Jezdectví [i] 21:25 Jezdectví [i] 21:30 Golf [i] 22:30 Golf [i] 23:00 Golf [i] 23:05 Plachtění [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:45 Bowls [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 14/22 [i] 07:10 McLeodovy dcery 12/32 [i] 08:10 McLeodovy dcery 13/32 [i] 09:10 Být Erikou 5/12 [i] 10:10 Být Erikou 6/12 [i] 11:10 Ochránce 15/22 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges 5 [i] 13:10 Uloupená nevinnost [i]