TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Ešte väčšia blondína [i] 11:05 Nezvestní II. 12/18 [i] 12:00 Komisár Rex V. 2/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 15/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 8/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia V. 1-2/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House 17/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 27-28/180 [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Smrť na strednej škole [i] 00:50 Oheň na nebesiach [i] 02:40 Hrdinovia I. 15/23 [i] 03:20 Škaredá Betty II. 14/18 [i] 04:00 Superfízli I. 2/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:05 Repete [i] 07:50 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli II 4/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 199/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 200/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 317 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 100/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zázraky slnečnej sústavy [i] 21:05 Dr.House VI. 19/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Obete a tí druhí [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 4/19 [i] 23:25 Profesionáli II 4/13 [i] 00:20 Niečo za niečo [i] 01:05 Zázraky slnečnej sústavy [i] 01:55 Reportéri [i] 02:20 Obete a tí druhí [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Obchodovanie s ľuďmi - manušengero bikenkeriben [i] 04:10 Sila lásky II. 317 [i] 04:55 Sila lásky IV. 100/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Čarovala ryba, aby bola chyba... 1/3 [i] 09:25 Fokus - práca [i] 10:10 Mama to vie najlepšie [i] 10:40 Profily [i] 11:30 Človek z Rakše [i] 11:55 Energetika [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:25 VAT [i] 13:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:20 Hlava XXI [i] 14:55 Fenomén [i] 15:30 Zákulisie slovenčiny [i] 15:50 Nie si sám [i] 16:20 Nie si sama [i] 16:50 Osobnosti a udalosti [i] 17:00 Národnostný magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Môj dom, môj hrad [i] 18:30 Večerníček 3 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Nech hodí kameňom [i] 21:35 Na ceste [i] 22:05 Prekliata láska [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:35 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Nezvestní III. 20,21 [i] 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 Súdna sieň [i] 09:30 Profesionáli 12 [i] 10:10 K-911 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 FlashForward II. 1,2/12 [i] 14:00 Zločinné úmysly 1/22 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 16 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panna Aquamarine [i] 22:00 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 5 [i] 23:15 Vtierka Castle II. 22 [i] 00:15 Underworld: Boj v podsvetí [i] 02:30 Mafstory [i] 03:15 SHARK I. 17 [i] 03:55 Underworld: Boj v podsvetí [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Starý III. 44 [i] 06:15 Láska nezomiera 114,115 [i] 07:40 Červené ruže 107 [i] 08:35 Starý III. 44 [i] 09:45 Pensacola II. 5,6 [i] 11:35 MacGyver 22 [i] 12:35 M*A*S*H 111,112 [i] 13:25 Diagnóza: Vražda III. 5 [i] 14:25 Popcorn Tv [i] 15:20 MacGyver 22 [i] 16:15 Pensacola II. 5,6 [i] 18:00 M*A*S*H 111,112 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Apači [i] 22:00 Šerif Ned Blessing [i] 00:00 Apači [i] 01:25 Komisárka 43,44 [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 10/26 [i] 07:00 Advokáti II. 13/21 [i] 08:00 Černý anděl 13/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 20/20 [i] 10:00 Wildfire III. 9/13 [i] 11:00 Largo 10/26 [i] 12:00 Advokáti II. 13/21 [i] 13:00 Černý anděl 13/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 20/20 [i] 15:00 Wildfire III. 10/13 [i] 16:00 Largo 11/26 [i] 17:00 Advokáti II. 14/21 [i] 18:00 Černý anděl 14/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 1/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 19/25 [i] 21:00 Sestra Hawthornová 2/10 [i] 22:00 Změna je život 2/13 [i] 23:00 Cena za lidskost 3/7 [i] 00:15 CSI: New York V. 19/25 [i] 01:10 Sestra Hawthornová 2/10 [i] 02:05 Změna je život 2/13 [i] 02:50 Cena za lidskost 3/7 [i] 03:50 Wildfire III. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 7 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Američtí dřevorubci [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Říční příšery [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 17 [i] 18:45 Bezpečná hranice 18 [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 To taky zvládnu 1 [i] 22:25 To taky zvládnu 2 [i] 22:50 Bezpečná hranice 17 [i] 23:20 Bezpečná hranice 18 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 53 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 22/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 6/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 47/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 18/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 1994 5/20 [i] 20:55 Andělské oči [i] 22:30 Miluji tě k sežrání [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Retro [i] 00:40 Den D 3/13 [i] 01:25 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 01:30 Zajímavosti z regionů 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Chodové Plané 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Romové v Evropě [i] 06:30 Za vesnickými muzikanty 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 5/10 [i] 08:15 Anakonda v Německu 5/7 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jan Kovařík 09:38 Evropa a já [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Světozor [i] 11:00 Hlasy dětí [i] 12:00 Příště u Vás z Uherského Ostrohu [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Živě s Janem Kovaříkem 13:33 Evropa a já [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:20 Postřehy odjinud [i] 14:30 Světozor [i] 15:05 Recepty babičky Míny [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Diagnóza [i] 16:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:25 Klíč [i] 16:55 Ještě jsem tady [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Ta naša kapela [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Moje rodina II 5/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Venuše [i] 21:55 Vondráčková versus Kubišová [i] 22:30 O čem sní mladé dívky [i] 23:40 Nábřeží mlh [i] 01:05 Babylon [i] 01:35 Steve Turre [i] 02:35 Noční safari [i] 03:00 Zelenáči v bílém [i] 03:40 Já se tam vrátím [i] 04:00 Kdo byl Přemysl Pitter? [i] 04:25 Hanácké písně a tance [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 66 [i] 09:25 Líbánky s matinkou [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VII 12 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger 15 [i] 13:50 Hvězdná brána: Atlantida V 16 [i] 14:45 Kobra 11 XI 11 [i] 15:40 Krok za krokem 11 [i] 16:05 Beze stopy II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 20 [i] 18:30 Ulice 1922 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 237 [i] 21:20 Kokosy na sněhu [i] 23:10 Policajti z Rena [i] 00:40 Policejní odznak III 7 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:45 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 04:25 Stefanie IV 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 187 [i] 08:50 Přátelé IV 23 [i] 09:35 Prostřeno! [i] 10:20 To je vražda, napsala IV 3 [i] 11:20 Diagnóza vražda I 9 [i] 12:20 M*A*S*H 188 [i] 12:50 Policejní divize III 5 [i] 13:50 Will & Grace VI 1 [i] 14:15 Přátelé IV 24 [i] 14:45 Médium V 9 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:05 Soukromá dramata [i] 22:00 Myšlenky zločince V 15 [i] 22:55 Na doživotí II 19 [i] 23:45 Kriminálka Kolín I 2 [i] 00:40 Volejte Věštce [i] 02:30 Výklad snů [i] 03:25 Na čem záleží 132 [i] 03:50 Svět 2011 [i] 04:15 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rany z lásky 165/230 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 124/124 [i] 06:40 Doňa Barbara 71/190 [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1/22 [i] 08:30 Nespútaný anjel 94/194 [i] 09:25 V náručí diabla 40/182 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:55 Sudkyňa Hatchettová III. 53-54/130 [i] 13:55 Rebeli II. 215/225 [i] 14:40 Rany z lásky 166/230 [i] 15:35 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 2/22 [i] 16:25 Doňa Barbara 72/190 [i] 17:15 Čistá láska 1/170 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 216/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 95/194 [i] 20:55 V náručí diabla 41/182 [i] 21:50 Tlkot srdca 9/10 [i] 22:40 Sestrička Jackie I. 9/12 [i] 23:15 Frasier IV. 15/24 [i] 23:40 Nespútaný anjel 95/194 [i] 00:25 Tlkot srdca 9/10 [i] 01:05 Sestrička Jackie I. 9/12 [i] 01:35 Frasier IV. 15/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová III. 53-54/130 [i] 02:35 Medzi nami [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Země kouzel a zázraků [i] 08:15 Vlak zvířátek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:55 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 15:45 Líbí se mi co děláš [i] 17:40 Princ a já: Královské líbánky [i] 19:20 Doživotní šance [i] 21:05 Muž z Elysejských polí [i] 23:00 Smolař [i] 00:50 Americký zločin [i] 02:30 Hra o čas [i] 04:10 Na mrtvém bodě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 12:00 Watts [i] 13:00 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 14:30 Bowls [i] 15:30 Bowls [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:15 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce 13/22 [i] 07:10 McLeodovy dcery 11/32