TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Rieka smrti [i] 11:15 Nezvestní II. 11/18 [i] 12:05 Komisár Rex V. 1/15 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 14/20 [i] 14:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 7/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia IV. 23-24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House 16/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Ešte väčšia blondína [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Partička [i] 23:05 Brána draka a tigra [i] 00:50 Dokážte mi vinu [i] 02:50 Škaredá Betty II. 13/18 [i] 03:30 Superfízli I. 1/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV [i] 07:15 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Profesionáli II 3/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 197/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 198/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 316 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 99/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vietor do plachiet [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Klinika Grace V. 19/24 [i] 23:20 Klinika Grace V. 20/24 [i] 00:05 Profesionáli II 3/13 [i] 01:00 O 5 minút 12 [i] 02:05 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 02:55 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 316 [i] 04:45 Sila lásky IV. 99/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 19/30 [i] 08:50 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Zločiny proti prírode 3/3 [i] 12:00 Polícia [i] 12:15 Profesionál [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Orientácie [i] 14:10 Umenie 2011 [i] 14:40 Mediálni špióni [i] 15:05 Autosalón [i] 15:40 Kinorama [i] 16:10 Retro noviny [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:55 Poklady sveta V. [i] 17:10 Poklady sveta V. [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:30 Večerníček 2 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:45 Zákulisie slovenčiny [i] 20:55 Nie si sám [i] 21:25 Nie si sama [i] 22:00 Na druhej strane [i] 23:55 Anjeli strážni speváčky Sandry [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:15 NOVINY TV JOJ 08:40 Súdna sieň [i] 09:35 Stratené duše III. 13,14 [i] 11:10 FlashForward: Záblesk budúcnosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Kráľovstvo nebeské [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 K-911 [i] 22:00 FlashForward II. 1,2/12 [i] 00:00 Rozsudok smrti [i] 01:50 Cudzinec [i] 03:20 Rozsudok smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Starý III. 43 [i] 06:30 Láska nezomiera 112,113 [i] 08:00 Červené ruže 106 [i] 08:50 Starý III. 43 [i] 10:00 Pensacola II. 3,4 [i] 11:35 MacGyver 21 [i] 12:35 M*A*S*H 109,110 [i] 13:25 Superpolicajt [i] 15:20 MacGyver 21 [i] 16:15 Pensacola II. 3,4 [i] 18:00 M*A*S*H 109,110 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Víkend bez rodičů" [i] 21:35 "Slavnosti sněženek" [i] 23:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Patríš iba mne [i] 00:40 Niečo sa zmenilo [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 9/26 [i] 07:00 Advokáti II. 12/21 [i] 08:00 Černý anděl 12/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 19/20 [i] 10:00 Wildfire III. 8/13 [i] 11:00 Largo 9/26 [i] 12:00 Advokáti II. 12/21 [i] 13:00 Černý anděl 12/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 19/20 [i] 15:00 Wildfire III. 9/13 [i] 16:00 Largo 10/26 [i] 17:00 Advokáti II. 13/21 [i] 18:00 Černý anděl 13/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 20/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 18/25 [i] 21:00 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 23:00 Unesený 13/13 [i] 00:00 CSI: New York V. 18/25 [i] 00:55 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 02:50 Unesený 13/13 [i] 03:35 Wildfire III. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 6 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Národ šílenců [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 15 [i] 18:45 Bezpečná hranice 16 [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 3 [i] 21:55 Velryby zabijáci [i] 22:50 Bezpečná hranice 15 [i] 23:20 Bezpečná hranice 16 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Říční příšery [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 52 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 21/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 5/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 46/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 17/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 5/39 [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:10 Na cestě po Bugandě [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 ČT Live - Pavel Sedláček [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:50 168 hodin [i] 01:20 Setkávání [i] 01:30 Z metropole [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Georgie Fame Quartet [i] 05:40 Hledání ztraceného času 9 [i] 05:55 Romové v Evropě [i] 06:25 Folklorika [i] 06:55 Přidej se [i] 07:05 Nedej se [i] 07:20 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 5/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1955 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:00 Abeceda komunistických zločinů 4/26 [i] 10:20 Střípky času [i] 10:45 Československý filmový týdeník 817/2379 [i] 11:05 Návrat biblických pohrom 3/5 [i] 12:00 The Chris Barber Band [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Televizní klub neslyšících [i] 13:30 Živě s Václavem Žmolíkem 13:35 Bílá místa [i] 13:55 Abeceda komunistických zločinů 5/26 [i] 14:15 Střípky času [i] 14:35 Československý filmový týdeník 818/2379 [i] 14:55 Návrat biblických pohrom 4/5 [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 První světová válka v barvě 3/6 [i] 16:55 Romové v Evropě [i] 17:25 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorní magazín [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina II 4/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 První světová válka v barvě 4/6 [i] 21:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:40 Historie.cs [i] 22:40 Čtyři minuty [i] 00:35 Steve Turre [i] 01:35 Krátká dlouhá cesta [i] 03:00 Sametoví lidé [i] 03:40 Čaj pro třetího [i] 04:10 Černá hodinka - O strašidlech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 65 [i] 09:25 Není kde přistát [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VII 11 [i] 12:50 Walker, Texas Ranger 14 [i] 13:50 Hvězdná brána: Atlantida V 15 [i] 14:40 Kobra 11 XI 10 [i] 15:40 Krok za krokem 10 [i] 16:05 Beze stopy II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 19 [i] 18:30 Ulice 1921 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 15 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Mr.GS [i] 22:20 Poker Star [i] 23:25 Mrtvá zóna V 1, 2 [i] 01:00 69 rozkoší pro smrtelníky 19 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Střepiny [i] 02:25 Áčko [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 186 [i] 08:50 Přátelé IV 21 [i] 09:35 Prostřeno! [i] 10:20 To je vražda, napsala IV 2 [i] 11:20 Diagnóza vražda I 8 [i] 12:20 M*A*S*H 187 [i] 12:50 Policejní divize III 4 [i] 13:50 Will & Grace V 24 [i] 14:15 Přátelé IV 22 [i] 14:40 Přátelé IV 23 [i] 15:15 Médium V 8 [i] 16:10 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Rosamunde Pilcher [i] 22:00 Sběratelé kostí IV 23 [i] 22:55 Show Jana Krause [i] 00:05 Profesionálky 13 [i] 00:55 Volejte Věštce [i] 02:40 Výklad snů [i] 03:35 Na čem záleží 131 [i] 04:00 Autosalon [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Medzi láskou a nenávisťou 123/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 70/190 [i] 07:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 22/22 [i] 08:40 Z ulice na Harvard: Príbeh Liz Murrayovej [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:55 Sudkyňa Hatchettová III. 51-52/130 [i] 13:50 Rebeli II. 214/225 [i] 14:40 Rany z lásky 165/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 71/190 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 124/124 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 215/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 94/194 [i] 20:55 V náručí diabla 40/182 [i] 21:50 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta na Havaj [i] 23:30 Frasier IV. 14/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 94/194 [i] 00:45 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta na Havaj [i] 02:10 Frasier IV. 14/24 [i] 02:35 Sudkyňa Hatchettová III. 51-52/130 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Milionové Vánoce [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Země kouzel a zázraků [i] 13:15 Vlak zvířátek [i] 14:00 Fotroviny [i] 15:40 Těžký návrat [i] 17:25 Poslední loupež [i] 19:20 Rain [i] 21:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 22:55 Rukojmí [i] 00:30 Královna ročníku [i] 02:20 Zkurvená noc [i] 03:50 Napiš si svou smrt [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:15 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Bowls [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:45 Strongest Man [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 22:45 Biatlon [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce: Díl 12 [i] 07:10 McLeodovy dcery: Díl 10 [i] 08:10 McLeodovy dcery: Díl 11 [i] 09:10 Bratři a sestry: Morální riziko [i] 10:10 Bratři a sestry: Předchozí závazky [i] 11:10 Ochránce: Díl 13 [i] 12:10 Detekvit Nash Bridges: Taneček [i] 13:10 FILM Odcizená identita [i] 15:00 Foyleova válka: Padesát lodí [i] 17:00 Dobrá manželka: Srdce [i] 18:00 PREMIÉRA Diagnóza vražda: Krev zavazuje [i] 19:00 Detekvit Nash Bridges: Lupiči [i] 20:00 Dobrá manželka: Uvolnění [i] 21:00 FILM Nevinnost na prodej [i] 22:50 Fakta nebo fikce: Planoucí horizont/Převraceč [i] 23:50 Fakta nebo fikce: Dozorce/Sekáč [i] 00:50 Diagnóza vražda: Mrtvý ve vodě [i] 01:50 Médium: Allison Rolenová se vdala [i] 02:50 Médium: Krevní skupina A [i] 03:50 Foyleova válka: Padesát lodí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 100 let kroužkování [i] 06:00 Za sportem kolem světa 10 [i] 07:00 Nechte své dítě zazářit 3 [i] 08:00 Podzim na chalupě 4 [i] 09:05 Jamie ukáže, co umí 1 [i] 10:10 Zelené nápady pro modrou planetu 29 [i] 10:45 Zelené nápady pro modrou planetu 30 [i] 11:25 Vítejte v Lagosu 2 [i] 12:40 Budoucnost vody 1 [i] 13:50 Za sportem kolem světa 10 [i] 14:50 Zvířecí rekordmani 37 [i] 15:55 Po proudu Yukonu [i] 17:00 Vášnivý jedlík 31 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 32 [i] 18:10 Nechte své dítě zazářit 4 [i] 19:10 Rozluštění mayského písma [i] 20:20 Krotitelé atomu [i] 21:30 Nahá věda 7 [i] 22:35 Smrtící zemětřesení na Haiti [i] 23:35 Den po pohromě 1 [i] 00:40 Hubbleovy obrazy 1 [i] 01:15 Hubbleovy obrazy 2 [i] 01:50 Úsvit lidstva 1 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 11 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 11 [i] 04:50 Jane Goodallová - na návstěvě v Budapešti [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Michael Jackson's This Is It [i] 07:50 V srdci bouře: Churchill ve válce [i] 09:25 Filmy a filmové hvězdy III. 4 [i] 09:55 Zašlá sláva Marca Pease [i] 11:20 Návrh