TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Dva a pol chlapa I. 11/24 [i] 05:40 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 1-2/26 [i] 06:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 15-16/39 [i] 06:40 Scooby Doo I. 15/24 [i] 07:05 Flintstonovci v akcii 3/54 [i] 07:30 Van Helsing junior 2/6 [i] 08:20 Veľký šampión [i] 10:00 Bláznivý Jimov život VIII. 12/18 [i] 10:30 Dva a pol chlapa I. 12/24 [i] 10:55 Upírske denníky 21-22/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Old Shatterhand [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:25 Sexi Pistols [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 ....................... [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Jumper [i] 22:00 Alexander Veľký [i] 01:15 Odsúdení zomrieť: Otvorené more 2 [i] 02:45 Vzbura na lodi Caine [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Extra [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:30 Autosalón [i] 06:55 Postav dom, zasaď strom [i] 07:25 Willy Fog [i] 07:50 Garfield [i] 08:05 Garfield [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Kvet šťastia 3/3 [i] 09:20 Polepetko [i] 10:20 3 2 1 štart! [i] 10:40 Ushuaia - expedície do prírody VII. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O päť minút dvanásť [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Ring voľný [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:10 Šláger na šláger [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Honba za pokladom Nibellungov [i] 22:15 Dr. Jekyll a pán Hyde [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot [i] 01:30 Honba za pokladom Nibellungov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:20 Podmorský svet Chorvátska III. [i] 08:50 Kapura [i] 09:35 Farmárska revue [i] 09:50 Zelená revue [i] 10:05 Bob Kennedy - Muž, ktorý chcel zmeniť Ameriku [i] 11:10 Nedeľné matiné [i] 11:50 Hu-hu bratia 2/2 [i] 12:45 Grónsko - Krajina večného ľadu? [i] 13:10 Poltón [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Slovo [i] 14:15 Família [i] 14:50 Folklórny festival Terchová [i] 16:00 Anjeli strážni speváčky Sandry [i] 16:30 Klietka [i] 17:00 To je váš prípad,Šetaffy 2/4 [i] 18:00 Poklady sveta V. [i] 18:15 Poklady sveta V. [i] 18:30 Večerníček 1 [i] 18:40 3 2 1 štart! [i] 19:00 Kinorama [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zločiny proti prírode 3/3 [i] 20:55 Umenie 2011 [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:10 Noc v archíve [i] 23:10 Slovo [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    07:15 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Agent II. 7,8 [i] 09:35 Žena v pokušení [i] 11:15 Stratené duše III. 13,14 [i] 13:00 Septembrový zabijak [i] 14:45 Hranice zlomu [i] 17:10 Podvrh [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Kráľovstvo nebeské [i] 23:45 Komando [i] 01:30 Septembrový zabijak [i] 02:55 Komando [i] 04:20 Newtonovi chlapci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Siska 20 [i] 08:15 Magnum III. 3,4 [i] 10:00 Doktorka Quinnová 15,16 [i] 11:40 Siska 21 [i] 12:45 60 MINÚT [i] 13:45 Gulliverove cesty 1,2/2 [i] 17:00 Superpolicajt [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Hříšní lidé Města pražského" 5,6 [i] 21:35 Doživotie [i] 23:30 Gulliverove cesty 1,2/2 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 1/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 2/15 [i] 08:00 Pán času 12/13 [i] 09:00 Battlestar galactica II. 12/21 [i] 10:00 Battlestar galactica II. 13/21 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 14/21 [i] 12:00 Pán času II. 1/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIV. 6/12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 15:00 Wildfire III. 8/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 12/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 6/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 14/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 16/22 [i] 22:00 Moje druhá láska [i] 00:00 Pacovo mužstvo V. 25/28 [i] 01:25 Advokáti IV. 14/22 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 03:05 Moje druhá láska [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Jak se to dělá 2 [i] 06:50 Jak to dělají? 20 [i] 07:15 Národ šílenců [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 9 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 10 [i] 10:00 Záhadný lovec z hlubin – žralok velký bílý [i] 10:55 Říční příšery [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Nebezpečné rybaření 2 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Národ šílenců [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Na plný plyn [i] 18:15 Závody ve stavění aut [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 4 [i] 21:55 Z ráje do pekla 5 [i] 22:50 Samovolné exploze [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Národ šílenců [i] 03:40 Jak se to dělá 3 [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Kde peníze pomáhají [i] 06:05 Zlatý copánek [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 5/26 [i] 07:15 Všechna rána světa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Prima sezóna 1/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Lékárníkových holka 5/7 [i] 14:35 Čest a sláva [i] 16:05 Retro [i] 16:35 Čétéčko [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:25 Žurnál Četnických humoresek [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Muži v říji [i] 22:00 168 hodin [i] 22:35 Pátek čtrnáctého [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Čétéčko [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 V zajetí rychlosti [i] 02:45 Zákulisí seriálu Četnické humoresky [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... [i] 05:15 Osudové okamžiky [i] 05:30 Čtyři z New Yorku: Až za hrob 4/4 [i] 06:00 Chcete je? [i] 06:05 Cesty víry [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 9 [i] 09:35 Žijeme s vírou [i] 10:35 Poklady světa [i] 10:50 Regensburg [i] 11:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:15 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:10 Folklorika [i] 12:40 Náš venkov [i] 12:55 Království divočiny [i] 13:25 Kamera na cestách 2/3 [i] 14:15 Mýty a fakta historie: Návrat biblických pohrom 3/5 [i] 15:05 Mizející místa domova [i] 15:25 Svět umění [i] 16:10 Konjunkturální portrét aneb Tři životy Vlasty Chramostové [i] 16:45 Cesty víry [i] 17:15 Uchem jehly [i] 17:40 Vzkaz Miloše Štědroně [i] 18:00 Intolerance [i] 18:30 Divadlo žije! [i] 19:00 Za vesnickými muzikanty [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Lidské orgány na prodej [i] 20:50 Na plovárně s Petrem Skoumalem [i] 21:20 Sólokapr [i] 22:55 Reportéři 5/8 [i] 23:50 Svět umění [i] 00:35 Musicblok [i] 01:05 Sabotáž [i] 01:30 Šumná města [i] 01:55 Hledám práci [i] 02:20 Žijeme s vírou [i] 03:25 Za svědky minulosti [i] 03:40 Dobré zprávy Libora Gronského z Olomouce [i] 03:55 Podle práva [i] 04:20 Dlužím, dlužíš, dlužíme [i] 04:50 Postřehy odjinud [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:40 Senzační Spiderman 25 [i] 06:05 Baby Looney Tunes II 4 [i] 06:25 Co nového Scooby-Doo? III 6 [i] 06:50 Skippy 20 [i] 07:20 Mezi hvězdami [i] 08:15 Vteřiny před katastrofou [i] 09:15 Holka na zabití [i] 11:15 Ledové snění [i] 12:55 Vlastní pravidla [i] 15:05 Postřižiny [i] 16:40 Nadace Nova - pomáháme už 10 let [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kronika rodu Spiderwicků [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pravá blondýnka 2 [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Lovci lvů [i] 00:30 Policejní odznak III 6 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Ledové snění [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Stefanie IV 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zprávy TV Prima 06:25 Krimi zprávy [i] 06:35 Krimi plus [i] 06:40 VIP zprávy 07:00 Párty s kuchařem [i] 07:30 Mickeyho klubík II 6 [i] 08:00 M*A*S*H 184 [i] 08:25 Hitlerovi muži II 6 [i] 09:30 Svět 2011 [i] 10:00 M*A*S*H 185 [i] 10:30 M*A*S*H 186 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Zločiny v zahradách III 3 [i] 13:55 Polib mě na rozloučenou [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru III [i] 18:00 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Mystery, Aljaška [i] 22:30 Sudden Impact [i] 00:45 Mstitel [i] 02:25 Volejte věštce [i] 04:10 Napoleon a Josefína 1/3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Opposite sex [i] 06:45 Chuťovky [i] 07:35 Medzi láskou a nenávisťou 122/124 [i] 08:40 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 H2O: Stačí pridať vodu 8/26 [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica I. 8/22 [i] 12:25 Zločiny na mori I. 8/26 [i] 13:40 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 2/4 [i] 15:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 8/129 [i] 16:35 Medzi láskou a nenávisťou 123/124 [i] 17:30 Dôstojník a džentlmen [i] 20:00 Súkromné pasce 1/12 [i] 21:05 Križovatka [i] 22:55 Skutočný príbeh: Z ulice na Harvard [i] 00:35 Súkromné pasce 1/12 [i] 01:45 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 2/4 [i] 03:15 Zločiny na mori I. 8/26 [i] 04:15 Ružové okuliare [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Holky to chtěj taky 2 [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Druhá manželka [i] 14:00 Prázdniny s Violou [i] 15:45 Milionové Vánoce [i] 17:35 Nejlepší přítelkyně [i] 19:20 Míč a řetěz [i] 21:05 Carmen: Divoká vášeň [i] 23:10 Hra o čas [i] 00:55 Tajemství sexu [i] 02:45 Před svatbou ne! [i] 04:45 Tři malá prasátka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:30 Biatlon [i] 17:30 Biatlon [i] 18:00 Tenis [i] 18:45 Tenis [i] 19:00 Krasobruslení [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:30 Tenis [i] 00:15 Tenis [i] 00:30 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:40 Diagnóza vražda: TV Brak - Část 2. [i] 07:40 FILM Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 09:30 FILM Pomluva [i] 11:20 Bratři a sestry: Dvojitý negativ [i] 12:20 Bratři a sestry: Morální riziko [i] 13:20 FILM Svazující tajemství [i] 15:10 FILM Večer pro dámy [i] 17:00 Být Erikou: Díl 2 [i] 18:00 Být Erikou: Díl 3 [i] 19:00 Dobrá manželka: Ahoj [i] 20:00 Dobrá manželka: Rána [i] 21:00 Bratři a sestry: Morální riziko [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry: Předchozí závazky [i] 23:00 Chvění [i] 00:50 FILM Krutá pravda [i] 02:40 Médium: Allison Rolenová se vdala [i] 03:40 Médium: Krevní skupina A [i] 04:40 Detekvit Nash Bridges: Taneček [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Islandské gejzíry [i] 06:00 Příběhy z divočiny 3 [i] 06:35 Příběhy z divočiny 4 [i] 07:10 Objevy starověku 6 [i] 08:20 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 09:25 Na chalupě den za dnem 1 [i] 10:35 Buď já nebo pes 81 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče na světě 16 [i] 12:45 Soukromý život… 2 [i] 13:55 Ondinésie [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 44 [i] 16:10 Mistři švindlu 65 [i] 16:50 Mistři švindlu 66 [i] 17:30 Vraky snů 5 [i] 18:10 Vraky snů 6 [i] 18:50 Budování říše 6 [i] 19:50 Ztracená města starověku 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 4 [i] 21:55 Kovbojové a psanci 1 [i] 23:05 Z deníku uprchlíka 1 [i] 00:10 On The Spot - Reportéři v akci: Nepál 8 [i] 01:10 On The Spot - Reportéři v akci: Barma 9 [i] 02:05 On The Spot - Reportéři v akci: Mauritánie 11 [i] 02:55 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 03:55 Ondinésie [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Prckové [i] 07:30 Addamsova rodina 2 [i] 09:05 Zataženo, občas trakaře [i] 10:35 Noci v Rodanthe [i] 12:10 Duffy živě [i] 13:05 Zaslaná pošta (2. část) [i] 14:40 Michael Jackson's This Is It [i] 16:30 V srdci bouře: Churchill ve válce [i] 18:05 Náhradníci [i] 19:30 Před kamerou 6 [i] 20:00 Ženy v pokušení [i] 22:00 Impérium - Mafie v Atlantic City 3 [i] 22:50 True Blood - Pravá krev III. 10 [i] 23:45 Cadillac Records [i] 01:30 Desátý kruh