Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Xena V. 22/22 [i] 06:05 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 25-26/26 [i] 06:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 13-14/39 [i] 07:05 Scooby Doo I. 14/24 [i] 07:30 Flintstonovci v akcii 2/54 [i] 07:55 Trapasy mojej sestry III. 3-4/22 [i] 08:45 Olsen Twins: Prázdniny v Paríži [i] 10:20 Bláznivý Jimov život VIII. 11/18 [i] 10:45 Dva a pol chlapa I. 11/24 [i] 11:10 7 trpaslíkov: Jeden les nestačí [i] 13:05 Bláznivá strela 33 1/3: Posledný trapas [i] 14:30 Rýchle Televízne noviny [i] 14:35 Výmena [i] 16:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Policajt v Beverly Hills III. [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Temný rytier [i] 23:15 Prebudená smrť [i] 00:50 Policajt v Beverly Hills III. [i] 02:30 Temný rytier [i] 04:50 Bláznivý Jimov život VIII. 11/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:45 S Jakubom na rybách [i] 07:10 Willy Fog [i] 07:35 Garfield [i] 07:50 Garfield [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Stratené mesto [i] 09:25 Hannah Montana II. 5/30 [i] 09:50 Hannah Montana II. 6/30 [i] 10:15 Výšiny [i] 11:45 Nomádi polárneho kruhu [i] 12:40 TOP STAR Extra [i] 13:35 Autosalón [i] 14:00 Sedem krátkych rokov inžiniera Hagaru 3/3 [i] 15:20 Capri III 12/13 [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Čo dokáže ulica [i] 18:20 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Na nič sa nezabudlo [i] 22:50 Záhadné vraždy [i] 00:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 00:55 Na nič sa nezabudlo [i] 02:25 Záhadné vraždy [i] 03:50 Nomádi polárneho kruhu [i] 04:40 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Extr@ English 19/30 [i] 09:30 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 3/13 [i] 09:45 Libérijské železné dámy [i] 10:40 Energetika [i] 10:55 Gen.sk [i] 11:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Hlava XXI [i] 13:50 Multikultúrne mesto Košice [i] 14:30 Poltón [i] 15:00 Preteky vo vzduchu [i] 15:30 Mimo času 8/10 [i] 16:00 Kapura [i] 16:45 Farmárska revue [i] 17:00 Zelená revue [i] 17:20 Grónsko - Krajina večného ľadu? [i] 17:45 Smejeme sa storočiami 15/17 [i] 18:00 Podmorský svet Chorvátska III. [i] 18:35 Večerníček 7/7 [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Bob Kennedy - Muž, ktorý chcel zmeniť Ameriku [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:20 Anjeli strážni speváčky Sandry [i] 21:55 Zo Zeme na Mesiac 1/12 [i] 22:55 BJD 2009 Finally & Eric Marienthal (Slovensko,USA) [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 15 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Kutil Manny II. [i] 08:20 Legenda o Tarzanovi [i] 08:45 Timon a Pumbaa [i] 09:10 Gumkáči II. [i] 09:35 Farmár hľadá ženu 3 [i] 10:30 Domček v prérii 1,2,3/3 [i] 15:35 Žena v pokušení [i] 17:20 "František je děvkař" [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Záchranári [i] 23:00 Hranice zlomu [i] 01:30 Agent II. 7,8 [i] 03:00 Domček v prérii 1,2,3/3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Črepiny PLUS [i] 06:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 07:35 Slepý svedok [i] 09:15 Magnum III. 1,2/23 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 13,14 [i] 12:45 Siska 20 [i] 13:50 Americké dievča [i] 15:35 Fantóm Morrisvillu [i] 17:20 Slepý svedok [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Miera viny 1,2/2 [i] 23:30 Webmaster [i] 00:00 Celebrity CAMP [i] 00:55 Mafstory [i] 01:20 Huste.TV [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport II. 11/22 [i] 06:30 Internát IV. 11/11 [i] 08:00 Pán času 11/13 [i] 09:00 Battlestar galactica II. 9/21 [i] 10:00 Battlestar galactica II. 10/21 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 11/21 [i] 12:00 Pán času 13/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIV. 5/12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 15:00 Wildfire III. 7/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 11/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 5/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 13/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 15/22 [i] 22:00 CSI: New York VI. 22/23 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 8/12 [i] 01:05 Uklízeč 7/13 [i] 02:05 Advokáti IV. 13/22 [i] 02:50 CSI: New York VI. 22/23 [i] 03:35 True Blood - Pravá krev II. 8/12 [i] 04:30 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Na plný plyn [i] 07:15 Muž, žena a divočina [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 09:05 Říční příšery [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Impozantní lodě [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Na plný plyn [i] 14:35 Závody ve stavění aut [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak se to dělá 2 [i] 16:55 Jak to dělají? 20 [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Záhadný lovec z hlubin – žralok velký bílý [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 2 [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Záhadný lovec z hlubin – žralok velký bílý [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Na cestě po Liparských ostrovech [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Babar 4/26 [i] 06:25 Willy Fog na cestě kolem světa 4/26 [i] 06:50 Záhady starověkého Říma 18/20 [i] 07:25 Moudronos [i] 07:40 Cesta do vesmíru [i] 07:45 Čarodějnice roku [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:50 Bludiště [i] 10:25 Na stromě [i] 12:00 Z metropole [i] 12:30 Auto Moto styl [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Báječná sedmička [i] 15:00 Přítelkyně 11/12 [i] 16:00 Dempsey a Makepeaceová 1/31 [i] 16:45 Film o filmu Učitel tance [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 17:55 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Deset zastavení s mistry zábavy [i] 21:00 Po čem ženy touží [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Bouřlivé dny [i] 01:00 Californication II 10/12 [i] 01:30 13. komnata René Novotného [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:20 Pošta pro tebe [i] 03:15 ČT Live - Fešáci a Nedvědi v Lucerně 04:10 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Intolerance [i] 05:55 Hitlerovy "vlčí smečky" [i] 06:40 Argiš [i] 07:00 Apollo 8 [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Artmix [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Musicblok [i] 11:35 Sabotáž [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Ti nejlepší z klasiky [i] 13:05 Divnopis [i] 13:10 Čtenářský deník... [i] 13:25 Knižní svět [i] 13:55 Zázračná planeta: Oceány 4/8 [i] 14:50 Život na pobřeží 8/10 [i] 15:35 Hledání ztraceného času [i] 16:00 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 16:30 Příběhy domů [i] 16:50 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 17:10 Svatý rok [i] 18:45 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Pavel Šporcl & Romano Stilo [i] 21:50 Šumná města [i] 22:15 Zrcadlení [i] 23:10 Mimo rámec [i] 23:25 Bílá vrána [i] 01:00 Na plovárně s Radkem Jarošem [i] 01:25 Madness [i] 02:30 Filmkompas [i] 03:00 O češtině [i] 03:15 The Blues Brothers Day [i] 04:10 Za svědky minulosti [i] 04:25 Podle práva [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Liga Špačků 1 [i] 06:30 Roary: Závodní auto 14, 15 [i] 06:55 3-2-1 Tučňáci! 14 [i] 07:20 Co nového Scooby-Doo? III 5 [i] 07:45 Tajemství jezera Loch Ness 2 [i] 09:40 Tučňáci z Madagaskaru 11 [i] 10:05 Smrtící skály [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Slečna matinka [i] 14:15 Shrek Třetí [i] 16:05 Čtyři svatby a jeden pohřeb [i] 18:30 Mezi hvězdami [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vlastní pravidla [i] 22:15 Smrt on-line [i] 00:10 Noc patří nám [i] 02:05 Novashopping 02:40 Volejte Novu [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Stefanie IV 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Na čem záleží 130 [i] 06:00 Supermix [i] 06:15 Zprávy TV Prima 06:40 Krimi zprávy [i] 06:50 Krimi plus [i] 06:55 VIP zprávy 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Mickeyho klubík II 5 [i] 08:15 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:30 M*A*S*H 182 [i] 09:00 Autosalon [i] 10:10 M*A*S*H 183 [i] 10:40 M*A*S*H 184 [i] 11:05 Agentura Jasno II 9 [i] 12:00 Zachraňte Willyho 2 [i] 14:05 Policejní akademie [i] 16:05 Julie Lescautová VI 2 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Mexická vlna [i] 22:35 Rudé horko [i] 00:45 Temná voda [i] 02:35 Volejte věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Lampáreň [i] 06:25 Bzzz!!! [i] 07:20 Chuťovky [i] 08:10 Medzi láskou a nenávisťou 121/124 [i] 09:20 Prázdniny s tuleňom 2 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 H2O: Stačí pridať vodu 7/26 [i] 12:15 Sabrina - mladá čarodejnica I. 7/22 [i] 12:55 Zločiny na mori I. 7/26 [i] 14:10 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 1/4 [i] 15:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 7/129 [i] 17:20 Medzi láskou a nenávisťou 122/124 [i] 18:15 Inga Lindströmová: Zátoka lásky [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 21:40 Dôstojník a džentlmen [i] 23:55 Jedna vražda nestačí [i] 01:30 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 1/4 [i] 03:05 Zločiny na mori I. 7/26 [i] 04:00 Ružové okuliare [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Vlak zvířátek [i] 06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Polibek, prosím [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Princ a já: Královské líbánky [i] 13:50 Padělatel [i] 15:30 Zloději času [i] 17:35 Zeptejte se Cindy [i] 19:20 Fixlování [i] 21:20 Sladkých sedmnáct [i] 23:00 Zkurvená noc [i] 00:35 Replikant [i] 02:20 Americký zločin [i] 04:00 Sbohem Bafano [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:15 Alpské lyžování [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Sáně [i] 18:30 Tenis [i] 18:45 Krasobruslení [i] 20:00 Krasobruslení [i] 22:30 Fotbal [i] 00:00 Poker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:30 Diagnóza vražda: Nikdy neříkej zemřít [i] 07:30 Diagnóza vražda: TV Brak - Část 1. [i] 08:30 Detektiv Nash Bridges: Jackpot (díl 1) [i] 09:30 Detektiv Nash Bridges: Jackpot (díl 2) [i] 10:30 Detekvit Nash Bridges: Dilema [i] 11:30 FILM Příběh Charlieho andílků [i] 13:20 FILM Pomluva [i] 15:10 FILM Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 17:00 Fakta nebo fikce: Planoucí horizont/Převraceč [i] 18:00 Fakta nebo fikce: Dozorce/Sekáč [i] 19:00 Bratři a sestry: Dvojitý negativ [i] 20:00 Bratři a sestry: Morální riziko [i] 21:00 PREMIÉRA Chvění [i] 22:50 FILM Večer pro dámy [i] 00:50 Bratři a sestry: Dvojitý negativ [i] 01:50 Bratři a sestry: Morální riziko [i] 02:50 FILM Krutá pravda [i] 04:40 Detekvit Nash Bridges: Začátek [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Budoucnost odhalena 10 [i] 06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 33 [i] 06:40 Zelené nápady pro modrou planetu 34 [i] 07:15 Cestování podle představ 1 [i] 07:45 Cestování podle představ 2 [i] 08:15 Vítejte v Lagosu 2 [i] 09:30 Příběhy z divočiny 3 [i] 10:05 Příběhy z divočiny 4 [i] 10:40 Planeta mláďat 2 [i] 11:40 Stacey Dooleyová vyšetřuje 3 [i] 12:50 Soukromý život… 1 [i] 14:05 Zvířata v děloze 2 [i] 15:05 Objevy starověku 6 [i] 16:15 Mistři švindlu - Zimní speciál [i] 17:25 Vraky snů 3 [i] 18:00 Vraky snů 4 [i] 18:40 Budování říše 5 [i] 19:50 Ztracená města starověku 1 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 3 [i] 22:10 Pravdivé příběhy 10 [i] 23:15 Krimi příběhy 10 [i] 00:15 Historie podsvětí 9 [i] 01:25 Automobilové bomby 1 [i] 02:25 Laos 1 [i] 03:00 Laos 2 [i] 03:30 Mistři švindlu - Zimní speciál [i] 04:30 Budapešť nadivoko [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Novodobá strašidla [i] 07:45 Addamsova rodina [i] 09:20 Můj život v ruinách [i] 10:55 Einstein a Eddington [i] 12:30 Zaslaná pošta (1. část) [i] 14:10 Zářijové číslo [i] 15:40 Zoufalci [i] 17:25 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 20:00 Zataženo, občas trakaře [i] 21:30 Charlie Bartlett [i] 23:05 Záhady Pittsburghu [i] 00:40 Zuby nehty [i] 02:10 Vznešenej život [i] 03:30 Krvavé pobřeží [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 4 [i] 06:00 Monstra vs. Vetřelci [i] 07:35 Válka nevěst [i] 09:05 Strážce tajemství [i] 10:40 Filmy a filmové hvězdy III. 4 [i] 11:10 Roztleskávač [i] 12:45 Star Trek VIII: První kontakt [i] 14:35 Splyň se mnou [i] 16:05 Bratři Bloomovi [i] 18:00 Stará známost [i] 20:00 Clona [i] 21:30 Vincentův svět VI. 10