TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Všetko najlepšie! [i] 11:05 Nezvestní II. 10/18 [i] 12:00 Komisár Rex IV. 18/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 13/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 6/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia IV. 21-22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House 15/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 SILVESTROMANIA [i] 22:55 Dvojitý úder [i] 00:30 DOA: Na život a na smrť [i] 01:50 Neľútostný súboj [i] 04:30 Hrdinovia I. 14/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:05 Repete [i] 07:50 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Profesionáli II 2/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 195/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 196/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 315 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 98/256 [i] 18:58 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Johan Falk 3/6 [i] 00:00 Profesionáli II 2/13 [i] 00:55 Niečo za niečo [i] 01:40 Johan Falk 3/6 [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Sila lásky II. 315 [i] 04:30 Sila lásky IV. 98/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:40 Váh - Rieka tečie do dolín [i] 11:15 Zvláštne spoločenstvá 1/2 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Kvarteto [i] 14:00 Família [i] 14:30 Večer na tému [i] 16:15 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 3/13 [i] 16:30 Encyklopédia slov.obcí [i] 16:45 Energetika [i] 17:05 Ulice sveta [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 6/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Návrat bocianov [i] 21:45 Hlas Európy [i] 22:10 Gen.sk [i] 22:25 Libérijské železné dámy [i] 23:20 Mimo času 8/10 [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:51 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:20 Súdna sieň [i] 09:20 Profesionáli 11 [i] 10:00 Super poliši [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 Kosti IV. 9,10 [i] 14:00 Zločinné úmysly 5 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 15 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 15 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rabín, kňaz a krásna blondína [i] 22:45 Mlčanie jahniat [i] 01:00 Psycho [i] 02:50 Zločinné úmysly 5 [i] 03:30 Mlčanie jahniat [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Starý III. 42 [i] 06:35 Láska nezomiera 110,111 [i] 08:00 Červené ruže 105 [i] 09:00 Starý III. 42 [i] 10:00 Pensacola II. 1,2/22 [i] 11:45 MacGyver 20 [i] 12:45 M*A*S*H 107,108 [i] 13:30 Diagnóza: Vražda III. 4 [i] 14:30 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 20 [i] 16:20 Pensacola II. 1,2/22 [i] 18:00 M*A*S*H 107,108 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Legenda menom Bruce Lee: Cesta za slávou [i] 21:45 Legenda menom Bruce Lee: Oceľová päsť [i] 23:40 Americké dievča [i] 01:15 Na doraz [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 8/26 [i] 07:00 Advokáti II. 11/21 [i] 08:00 Černý anděl 11/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 18/20 [i] 10:00 Wildfire III. 5/13 [i] 11:00 Largo 8/26 [i] 12:00 Advokáti II. 11/21 [i] 13:00 Černý anděl 11/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 18/20 [i] 15:00 Wildfire III. 6/13 [i] 16:00 Largo 9/26 [i] 17:00 Advokáti II. 12/21 [i] 18:00 Černý anděl 12/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 19/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 17/25 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 23:00 Unesený 12/13 [i] 00:00 CSI: New York V. 17/25 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 02:35 Unesený 12/13 [i] 03:20 Wildfire III. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 5 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 13 [i] 18:45 Bezpečná hranice 14 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Národ šílenců [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Bezpečná hranice 13 [i] 23:20 Bezpečná hranice 14 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Národ šílenců [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 51 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 05:30 Hoby naší doby [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 20/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 4/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 45/54 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:40 Film o seriálu Cukrárna [i] 18:00 Bolkoviny [i] 18:40 Evropské pexeso 4/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Cukrárna 12/13 [i] 21:05 13. komnata René Novotného [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Město žen I 1/24 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Hercule Poirot [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Taxík [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Pod pokličkou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folkomotivy 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Miloš Svatoň [i] 06:25 Terra musica [i] 06:55 Křesťanský magazín [i] 07:25 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 07:30 Filmkompas [i] 08:00 Jazykové kurzy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Planeta Země [i] 09:40 PORT [i] 10:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 11:00 JÁDRO [i] 11:05 Obdivuhodný svět přírody I. [i] 11:30 Zvířecí kameramané 13/13 [i] 12:00 Folkomotivy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Máte mě! [i] 13:30 Televizní akademie - Planeta Země [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Život na pobřeží 7/10 [i] 16:50 Romové v Evropě [i] 17:15 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 17:45 Madness [i] 18:55 Moje rodina II 3/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Zázračná planeta: Oceány 4/8 [i] 21:15 Apollo 8 [i] 22:15 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:10 Malá Velká Británie 20/22 [i] 23:40 Gorodok 15/20 [i] 00:05 Ruy Blas [i] 01:15 Q [i] 01:45 Sólo pro... Jarret - Speciál [i] 02:10 Vzkaz Pavla Šruta [i] 02:25 Náš venkov [i] 02:45 Chcete je? [i] 02:50 The Blues Brothers Day [i] 03:45 Za svědky minulosti [i] 04:00 Dobré zprávy ThDr. Tomáše [i] 04:15 Podle práva [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 64 [i] 09:25 Psychopat z Green River 2/2 [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk VII 10 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger 13 [i] 13:45 Hvězdná brána: Atlantida V 14 [i] 14:35 Kobra 11 XI 9 [i] 15:35 Krok za krokem 9 [i] 16:05 Beze stopy II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 18 [i] 18:30 Ulice 1920 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Shrek Třetí [i] 21:55 Boeing 747 v ohrožení [i] 00:25 V moci ďábla [i] 02:25 Novashopping 03:00 Tabu [i] 03:40 Áčko [i] 04:30 Stefanie IV 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Supermix [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 45 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:40 VIP zprávy 09:15 Will & Grace V 22 [i] 09:55 Přátelé IV 20 [i] 10:25 M*A*S*H 181 [i] 10:50 To je vražda, napsala IV 1 [i] 11:50 Diagnóza vražda I 7 [i] 12:50 M*A*S*H 182 [i] 13:20 Policejní divize III 3 [i] 14:20 Will & Grace V 23 [i] 14:45 Přátelé IV 21 [i] 15:15 Médium V 7 [i] 16:10 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XIII 4 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:50 Spy Game [i] 01:20 Líbat Jessicu Steinovou [i] 03:05 Volejte věštce [i] 04:45 Na čem záleží 129 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 163/230 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 120/124 [i] 06:45 Doňa Barbara 69/190 [i] 07:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 21/22 [i] 08:35 Nespútaný anjel 93/194 [i] 09:30 V náručí diabla 39/182 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:50 Sudkyňa Hatchettová III. 49-50/130 [i] 13:50 Rebeli II. 213/225 [i] 14:40 Rany z lásky 164/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 22/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 70/190 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 121/124 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 214/225 [i] 20:00 Parfum: Príbeh vraha [i] 22:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 5/10 [i] 23:40 Prapodivné tajomstvá [i] 01:40 Na streche [i] 02:20 L.O.V.E. [i] 03:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 5/10 [i] 03:55 Sudkyňa Hatchettová III. 49-50/130 [i] 04:35 Medzi nami [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Purpurové květy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky to chtěj taky 2 [i] 13:45 Sbohem Bafano [i] 15:50 Bezpečný přístav [i] 17:35 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 19:20 Napiš si svou smrt [i] 21:10 Fotroviny [i] 22:50 Před svatbou ne! [i] 01:00 Mise pomsty [i] 02:35 Královna ročníku [i] 04:20 Země kouzel a zázraků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Krasobruslení [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Krasobruslení [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:30 Videohry [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce: Díl 11 [i] 07:10 McLeodovy dcery: Díl 9 [i] 08:10 McLeodovy dcery: Díl 10 [i] 09:10 Bratři a sestry: Dvojitý negativ [i] 10:10 Bratři a sestry: Morální riziko [i] 11:10 Ochránce: Díl 12 [i] 12:10 Detekvit Nash Bridges: Začátek [i] 13:10 FILM Večer pro dámy [i] 15:00 Foyleova válka: Den orla [i] 17:00 Dobrá manželka: Blechy [i] 18:00 PREMIÉRA Diagnóza vražda: TV Brak - Část 2. [i] 19:00 Detekvit Nash Bridges: Taneček [i] 20:00 Dobrá manželka: Srdce [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly: Léčba [i] 22:00 FILM Z jiného úhlu [i] 23:50 Právo a pořádek: Zločinné úmysly: Léčba [i] 00:50 Diagnóza vražda: TV Brak - Část 2. [i] 01:50 Bratři a sestry: Dvojitý negativ [i] 02:50 Bratři a sestry: Morální riziko [i] 03:50 Foyleova válka: Den orla [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Budoucnost odhalena 8 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 8 [i] 07:00 Nechte své dítě zazářit 2 [i] 08:00 Podzim na chalupě 3 [i] 09:05 Jamieho Amerika 6 [i] 10:10 Zelené nápady pro modrou planetu 27 [i] 10:45 Zelené nápady pro modrou planetu 28 [i] 11:25 Den po pohromě 2 [i] 12:35 Budoucnost jídla 2 [i] 13:45 Za sportem kolem světa 8 [i] 14:45 Zvířecí rekordmani 36 [i] 15:55 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 17:05 Vášnivý jedlík 29 [i] 17:40 Vášnivý jedlík 30 [i] 18:15 Nechte své dítě zazářit 3 [i] 19:15 Divokost Severního moře [i] 20:20 Budoucnost odhalena 9 [i] 20:55 Budoucnost odhalena 10 [i] 21:30 Vítejte v Lagosu 2 [i] 22:45 Závod s budoucností 1 [i] 23:15 Závod s budoucností 2 [i] 23:45 Závod s budoucností 3 [i] 00:15 Sopka, která zastavila svět [i] 01:15 Geologická pouť 5 [i] 02:20 Jane Goodallová - na návstěvě v Budapešti [i] 02:50 Evropská velkoměsta 10 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 10 [i] 04:55 Budoucnost odhalena 9 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pouta [i] 08:20 Příšerky z podkroví [i] 09:45 Vzpomínka na Titány [i] 11:35 Útěk na Horu čarodějnic [i] 13:15 Dean Spanley [i] 14:55 Hannah Montana [i] 16:35 Kardiofitness [i] 18:00 Filmy a filmové hvězdy III. 4 [i] 18:25 Muž a jeho pes [i]