TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Firma [i] 12:00 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 12/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 5/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia IV. 19-20/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 14/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 15-16/180 [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 Boa verzus pytón [i] 00:35 Návrat na vrchol [i] 02:40 Hrdinovia I. 13/23 [i] 03:20 Škaredá Betty II. 12/18 [i] 04:00 Xena V. 21/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 96/256 [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:10 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Profesionáli II 14/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 193/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 194/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Sila lásky II. 314 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 97/256 [i] 18:58 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Na pravé poludnie [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 23:00 Osudom skúšaní [i] 23:30 Profesionáli II 14/13 [i] 00:20 Niečo za niečo [i] 01:05 Nora Robertsová: Na pravé poludnie [i] 02:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Hudba pod Rozsutcom [i] 04:05 Sila lásky II. 314 [i] 04:50 Sila lásky IV. 97/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Regionálny denník [i] 08:55 Modré kráľovstvo 3/3 [i] 09:25 Fokus - peniaze [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:35 Príroda [i] 11:10 Generácia na prelome 2/2 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Mama to vie najlepšie [i] 13:50 Spektrum vedy 23/25 [i] 14:20 Sféry dôverné [i] 15:30 Mefisto a Faust v Paríži [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 S Jakubom na rybách [i] 17:00 Zelené raje III [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Kvarteto [i] 18:30 Večerníček 5/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zvláštne spoločenstvá 1/2 [i] 21:05 Família [i] 21:30 Ulice sveta [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:30 Súdna sieň [i] 09:30 Profesionáli 10 [i] 10:20 Bostonské zločiny IV. 5,6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 13,14 [i] 14:00 Zločinné úmysly 4 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 14 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 13 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 3,4 [i] 22:00 Klamári II. 9 [i] 23:00 Super poliši [i] 01:00 Mafstory [i] 01:50 Zločinné úmysly 4 [i] 02:30 SHARK I. 16 [i] 03:15 Švéd [i] 04:55 Bostonské zločiny IV. 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Starý III. 41 [i] 06:35 Láska nezomiera 108,109 [i] 08:00 Červené ruže 104 [i] 09:00 Starý III. 41 [i] 10:00 Pensacola: Zlaté krídla 21,22/22 [i] 11:45 MacGyver 19 [i] 12:45 M*A*S*H 105,106 [i] 13:30 Diagnóza: Vražda III. 3 [i] 14:30 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 19 [i] 16:20 Pensacola: Zlaté krídla 21,22/22 [i] 18:00 M*A*S*H 105,106 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Banánový Joe [i] 21:45 Navarro I. 7 [i] 23:30 Banánový Joe [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 7/26 [i] 07:00 Advokáti II. 10/21 [i] 08:00 Černý anděl 10/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 17/20 [i] 10:00 Wildfire III. 4/13 [i] 11:00 Largo 7/26 [i] 12:00 Advokáti II. 10/21 [i] 13:00 Černý anděl 10/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 17/20 [i] 15:00 Wildfire III. 5/13 [i] 16:00 Largo 8/26 [i] 17:00 Advokáti II. 11/21 [i] 18:00 Černý anděl 11/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 18/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 16/25 [i] 21:00 Obhájci 4/7 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 23/22 [i] 23:00 Unesený 11/13 [i] 00:00 CSI: New York V. 16/25 [i] 00:55 Obhájci 4/7 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 23/22 [i] 02:35 Unesený 11/13 [i] 03:20 Wildfire III. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 4 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 11 [i] 18:45 Bezpečná hranice 12 [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Samovolné exploze [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Bezpečná hranice 11 [i] 23:20 Bezpečná hranice 12 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 50 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 19/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 3/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 44/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 16/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 20:50 Den D 3/13 [i] 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Kriminálka Paříž 4/62 [i] 23:20 Milenky 1/6 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Toulavá kamera [i] 00:40 Na cestě po Liparských ostrovech [i] 01:05 Krásy evropského pobřeží [i] 01:15 Film o filmu Přežít svůj život [i] 01:30 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je to jenom rokenrol 05:40 Náš venkov [i] 06:00 Romové v Evropě [i] 06:25 Na plný pecky [i] 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy 4/8 [i] 08:10 Alright? Alright! 4/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Lidé a společnost [i] 09:40 Škola snů 3/13 [i] 10:15 Táta jako máma 3/9 [i] 10:30 Rodina a já [i] 11:20 Příběh létající pevnosti [i] 12:00 Je to jenom rokenrol [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Neviditelná pomoc [i] 13:30 Televizní akademie - Lidé a společnost [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách 1/3 [i] 16:55 Miloš Svatoň [i] 17:25 Zvířecí kameramané 13/13 [i] 17:55 Na plný pecky [i] 18:25 Musicblok [i] 18:55 Moje rodina II 2/13 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Vítejte v KLDR [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:30 Hledání ztraceného času [i] 22:45 Q [i] 23:15 Dokumentární klub [i] 00:40 Tygr a sníh [i] 02:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 03:00 Chcete je? [i] 03:05 Československý jazzový festival [i] 04:00 Za svědky minulosti [i] 04:15 Podle práva [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 63 [i] 09:25 Krotitelé duchů 2 [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk VII 9 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger 12 [i] 13:45 Hvězdná brána: Atlantida V 13 [i] 14:35 Kobra 11 XI 8 [i] 15:35 Krok za krokem 8 [i] 16:00 Beze stopy II 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 17 [i] 18:30 Ulice 1919 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hříšný tanec [i] 22:05 Zachraňte vojína Ryana [i] 01:10 Policejní odznak III 5 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Áčko [i] 04:25 Stefanie IV 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Supermix [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 44 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:40 VIP zprávy 09:15 Will & Grace V 21 [i] 09:55 Přátelé IV 19 [i] 10:20 M*A*S*H 180 [i] 10:50 To je vražda, napsala III 22 [i] 11:50 Diagnóza vražda I 6 [i] 12:50 M*A*S*H 181 [i] 13:20 Policejní divize III 2 [i] 14:20 Will & Grace V 22 [i] 14:45 Přátelé IV 20 [i] 15:15 Médium V 6 [i] 16:10 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Rudolf Hrušínský [i] 21:05 Mladší o pár let [i] 22:00 Zoufalé manželky VI 21 [i] 22:50 Sběratelé kostí I 3 [i] 23:50 Únos [i] 01:35 Volejte věštce [i] 03:20 Na čem záleží 128 [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 L.O.V.E. [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 119/124 [i] 06:45 Doňa Barbara 68/190 [i] 07:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 20/22 [i] 08:35 Nespútaný anjel 92/194 [i] 09:25 V náručí diabla 38/182 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 L.O.V.E. [i] 12:10 Medzi nami [i] 12:55 Sudkyňa Hatchettová III. 47-48/130 [i] 13:50 Rebeli II. 212/225 [i] 14:40 Rany z lásky 163/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 21/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 69/190 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 120/124 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 213/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 93/194 [i] 20:55 V náručí diabla 39/182 [i] 21:50 Tlkot srdca 8/10 [i] 22:35 Sestrička Jackie I. 8/12 [i] 23:10 Frasier IV. 13/24 [i] 23:35 Nespútaný anjel 93/194 [i] 00:20 Tlkot srdca 8/10 [i] 01:00 Sestrička Jackie I. 8/12 [i] 01:30 Frasier IV. 13/24 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová III. 47-48/130 [i] 02:30 Medzi nami [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Klára a já [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Polibek, prosím [i] 13:55 Líbí se mi co děláš [i] 15:50 Únik z Alcatrazu [i] 17:35 Muž z Elysejských polí [i] 19:30 Exploze [i] 21:05 Sbohem Bafano [i] 23:10 Americký zločin [i] 00:55 Noc ztracených [i] 02:30 Tajemství sexu [i] 04:15 Líbí se mi co děláš [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:30 Krasobruslení [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Krasobruslení [i] 22:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce: Díl 10 [i] 07:10 McLeodovy dcery: Díl 8 [i] 08:10 McLeodovy dcery: Díl 9 [i] 09:10 Diagnóza vražda: Zachraň mě [i] 10:10 Diagnóza vražda: Dole mezi mrtvými [i] 11:10 Ochránce: Díl 11 [i] 12:10 Detekvit Nash Bridges: Dilema [i] 13:10 FILM Z jiného úhlu [i] 15:00 Foyleova válka: Lekce vraždy [i] 17:00 Dobrá manželka: Rána [i] 18:00 PREMIÉRA Diagnóza vražda: TV Brak - Část 1. [i] 19:00 Detekvit Nash Bridges: Začátek [i] 20:00 Dobrá manželka: Blechy [i] 21:00 PREMIÉRA Médium: Allison Rolenová se vdala