TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Svadba a iné pohromy [i] 11:00 Nezvestní II. 8/18 [i] 11:55 Komisár Rex IV. 15/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 10/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 3/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia IV. 15-16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 12/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 13-14/180 [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:50 Vlčica [i] 00:35 Smrť v reality show [i] 02:05 Hrdinovia I. 10/23 [i] 02:45 Škaredá Betty II. 10/18 [i] 03:30 Xena V. 19/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:30 Repete [i] 07:35 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:25 Profesionáli 12/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 189/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 190/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 312 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:30 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 95/256 [i] 18:58 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zázraky slnečnej sústavy [i] 21:05 Dr.House VI. 18/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Obete a tí druhí [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 3/19 [i] 23:25 Profesionáli 12/13 [i] 00:20 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:05 Zázraky slnečnej sústavy [i] 02:00 Reportéri [i] 02:25 Obete a tí druhí [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Sila lásky II. 312 [i] 04:35 Sila lásky IV. 95/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Mongolské rozprávky 3/3 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:20 Zdravíčko, pán doktor - Keď bolí hlava [i] 10:45 Hľadanie stôp alebo Kto je Kristína Royová ..? [i] 11:25 Čo nezmazal ani čas [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Cesty nádeje [i] 14:35 Fenomén [i] 15:20 Nie si sám [i] 15:50 Nie si sama [i] 16:20 Hlava XXI [i] 16:50 Osobnosti a udalosti [i] 17:00 Národnostný magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Portréty [i] 18:30 Večerníček 3/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Obrus s monogramom [i] 21:35 Na ceste [i] 22:05 Mamička oslavuje sté narodeniny [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Nevera po slovensky 4/4 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:30 Súdna sieň [i] 09:30 Profesionáli 8 [i] 10:15 Strašidelný dom [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 FlashForward I. 9,10/10 [i] 14:00 Zločinné úmysly 2 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 12 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 12 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 12 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Večný príbeh [i] 22:30 Vtierka Castle II. 21 [i] 23:30 Jade [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 Zločinné úmysly 2 [i] 02:50 SHARK I. 15 [i] 03:30 Jade [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Starý III. 39 [i] 06:35 Láska nezomiera 104,105 [i] 08:00 Červené ruže 102 [i] 09:00 Starý III. 39 [i] 10:00 Pensacola: Zlaté krídla 17,18 [i] 11:45 MacGyver 17 [i] 12:45 M*A*S*H 101,102 [i] 13:30 Diagnóza: Vražda III. 1/18 [i] 14:30 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 17 [i] 16:20 Pensacola: Zlaté krídla 17,18 [i] 18:00 M*A*S*H 101,102 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Tecumseh [i] 21:50 Osudné video [i] 23:40 Tecumseh [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 5/26 [i] 07:00 Advokáti II. 8/21 [i] 08:00 Černý anděl 8/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 15/20 [i] 10:00 Wildfire III. 2/13 [i] 11:00 Largo 5/26 [i] 12:00 Advokáti II. 8/21 [i] 13:00 Černý anděl 8/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 15/20 [i] 15:00 Wildfire III. 3/13 [i] 16:00 Largo 6/26 [i] 17:00 Advokáti II. 9/21 [i] 18:00 Černý anděl 9/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 16/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 13/25 [i] 21:00 Sestra Hawthornová 1/10 [i] 22:00 Změna je život 1/13 [i] 00:00 CSI: New York V. 13/25 [i] 00:55 Sestra Hawthornová 1/10 [i] 01:50 Změna je život 1/13 [i] 03:25 Wildfire III. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 2 [i] 07:45 Jak to dělají? 20 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Říční příšery [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 7 [i] 18:45 Bezpečná hranice 8 [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Bezpečná hranice 7 [i] 23:20 Bezpečná hranice 8 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 48 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 17/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová V 1/26 [i] 10:20 Okouzlení VIII 42/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 14/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 1993 4/20 [i] 20:55 Šakalí léta [i] 22:50 Fido [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Den D 2/13 [i] 01:15 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 01:20 Čtení na dobrou noc [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Vlachovky 05:40 Mizející místa domova [i] 05:55 Krásy evropského pobřeží [i] 06:05 Romové v Evropě [i] 06:30 ...a tuhle znáte? 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 4/10 [i] 08:15 Anakonda v Německu 4/7 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Evropa [i] 09:37 Evropa a já [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Světozor [i] 11:05 Radio Svobodná Evropa - Srdečný pozdrav Sovětskému svazu [i] 12:00 Příště u Vás z Chodové Plané [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Televizní akademie - Evropa [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Neviditelná pomoc [i] 16:25 Televizní klub neslyšících [i] 16:55 Věra Caltová [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Za vesnickými muzikanty [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Moje rodina 8/8 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 Commediasexi [i] 22:00 Sametoví lidé [i] 22:45 Ruy Blas [i] 00:00 Člověk bestie [i] 01:35 Babylon [i] 02:00 Al Foster [i] 03:00 Akce Kryštof - 10 let [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Dobré zprávy Vlastimila Zillicha z Krnova [i] 04:20 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 61 [i] 09:30 Snila jsem o Africe [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 11:55 Můj přítel Monk VII 7 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger 10 [i] 13:40 Hvězdná brána: Atlantida V 11 [i] 14:35 Kobra 11 XI 6 [i] 15:35 Krok za krokem 6 [i] 16:00 Beze stopy II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 15 [i] 18:30 Ulice 1917 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Discopříběh 2 [i] 21:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 13 [i] 22:40 Pekelná ženská [i] 00:25 Policejní odznak III 3 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Áčko [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Stefanie IV 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Supermix [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 42 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:50 Will & Grace V 19 [i] 09:30 Přátelé IV 17 [i] 10:00 M*A*S*H 178 [i] 10:30 To je vražda, napsala III 20 [i] 11:30 Diagnóza vražda I 4 [i] 12:25 M*A*S*H 179 [i] 12:55 Policejní divize II 22 [i] 13:55 Will & Grace V 20 [i] 14:25 Přátelé IV 18 [i] 14:55 Médium V 4 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:05 Soukromá dramata [i] 22:00 Myšlenky zločince V 14 [i] 22:50 Na doživotí II 18 [i] 23:40 Profesionálky 11 [i] 00:35 Volejte věštce [i] 02:25 Výklad snů [i] 03:20 Na čem záleží 126 [i] 03:45 Svět 2011 [i] 04:10 Trní [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 160/230 [i] 05:50 Medzi láskou a nenávisťou 117/124 [i] 06:35 Doňa Barbara 66/190 [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 18/22 [i] 08:30 Nespútaný anjel 90/194 [i] 09:20 V náručí diabla 36/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Medzi nami [i] 12:05 Sudkyňa Hatchettová III. 43-44/130 [i] 12:45 Dr. Oz I. 173/174 [i] 13:50 Rebeli II. 210/225 [i] 14:40 Rany z lásky 161/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 19/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 67/190 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 118/124 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 211/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 91/194 [i] 20:55 V náručí diabla 37/182 [i] 21:50 Tlkot srdca 7/10 [i] 22:40 Sestrička Jackie I. 7/12 [i] 23:10 Frasier IV. 11/24 [i] 23:40 Nespútaný anjel 91/194 [i] 00:25 Tlkot srdca 7/10 [i] 01:05 Sestrička Jackie I. 7/12 [i] 01:35 Frasier IV. 11/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová III. 43-44/130 [i] 02:35 Dr. Oz I. 173/174 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 161/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Coronado [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Klára a já [i] 13:40 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 15:25 Kamufláž [i] 17:10 Bezpečný přístav [i] 18:55 Ostrov pokladů [i] 20:40 Rain [i] 22:25 Tajemství sexu [i] 00:20 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 02:00 Mise pomsty [i] 03:35 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 14:15 Fotbal [i] 16:15 Tenis [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:50 Tenis [i] 19:45 Tenis [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 21:30 Box [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce: Díl 8 [i] 07:10 McLeodovy dcery: Díl 6 [i] 08:10 McLeodovy dcery: Díl 7 [i] 09:10 Dobrá manželka: Potupa [i] 10:10 Dobrá manželka: Lék na tišení bolesti [i] 11:10 Ochránce: Díl 9 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges: Jackpot (díl 1) [i] 13:10 FILM Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 15:00 Foyleova válka: Německá žena [i] 17:00 Dobrá manželka: To je špatné [i] 18:00 PREMIÉRA Diagnóza vražda: Dole mezi mrtvými [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges: Jackpot (díl 2) [i] 20:00 Dobrá manželka: Ahoj [i] 21:00 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 22:50 Bratři a sestry: Dvojitý negativ [i] 23:50 Bratři a sestry: Morální riziko [i] 00:50 Diagnóza vražda: Vražda v celou [i] 01:50 FILM Obraz mrtvého [i] 03:40 Foyleova válka: Německá žena [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Budoucnost odhalena 2 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 6 [i] 07:00 Krev, pot a přepych 6 [i] 08:15 Léto na chalupě - speciál [i] 09:15 Jamieho Amerika 3 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 21 [i] 10:55 Zelené nápady pro modrou planetu 22 [i] 11:35 Nahá věda 4 [i] 12:40 Tvář Země 2 [i] 13:50 Za sportem kolem světa 6 [i] 14:50 Zvířecí rekordmani 33 [i] 15:55 Poslední vyhynutí [i] 17:00 Vášnivý jedlík 23 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 24 [i] 18:10 Zpráva o skutečné ceně laciných potravin [i] 19:15 Jak funguje naše paměť [i] 20:20 Budoucnost odhalena 3 [i] 20:55 Budoucnost odhalena 4 [i] 21:30 Když dojde jídlo [i] 22:35 Hannibal: Nepřítel Říma 1 [i] 23:35 Hannibal: Nepřítel Říma 2 [i] 00:35 Automobilové bomby 2 [i] 01:35 Geologická pouť 2 [i] 02:40 Evropská velkoměsta 7 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 7 [i] 04:55 Budoucnost odhalena 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO