TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Lístok do vesmíru [i] 11:00 Nezvestní II. 7/18 [i] 12:00 Komisár Rex IV. 14/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 9/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 2/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia IV. 13-14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 11/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:57 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Svadba a iné pohromy [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Partička [i] 23:00 Blackjack [i] 01:05 Lovci tieňov [i] 02:35 Hrdinovia I. 9/23 [i] 03:20 Škaredá Betty II. 9/18 [i] 04:00 Xena V. 18/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 Svet v obrazoch [i] 06:50 Repete [i] 07:50 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:25 Profesionáli 11/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 187/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 188/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 311 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 94/256 [i] 18:58 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dáma a kaviareň [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Reportéri [i] 22:35 Klinika Grace V. 17/24 [i] 23:20 Klinika Grace V. 18/24 [i] 00:00 Profesionáli 11/13 [i] 00:55 Dáma a kaviareň [i] 02:25 O päť minút dvanásť [i] 03:30 Sila lásky II. 311 [i] 04:20 Sila lásky IV. 94/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 18/30 [i] 08:54 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:30 Cesty nádeje [i] 11:10 Zločiny proti prírode 2/3 [i] 12:00 Polícia [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Orientácie [i] 14:05 Umenie 2011 [i] 14:30 Osobnosti a udalosti [i] 14:40 Mediálni špióni [i] 15:10 Autosalón [i] 15:30 Retro noviny [i] 16:00 Kinorama [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 Poklady sveta V. [i] 17:10 Poklady sveta V. [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 2/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:45 Zákulisie slovenčiny [i] 20:55 Nie si sám [i] 21:25 Nie si sama [i] 22:00 Môj vodca [i] 23:30 Anjeli strážni Viliama Klimáčka [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:01 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Nové bývanie [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:35 Súdna sieň [i] 09:30 Stratené duše III. 11,12 [i] 11:10 Nevera po slovensky 4/4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 14:00 Zločinné úmysly 1/22 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 11 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 11 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 11 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Strašidelný dom [i] 22:00 FlashForward I. 9,10/10 [i] 23:45 Nebezpečné známosti [i] 01:40 Zločinné úmysly 1/22 [i] 02:20 Nezvestní III. 18,19 [i] 03:40 Nebezpečné známosti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Starý III. 38 [i] 06:35 Láska nezomiera 102,103 [i] 08:00 Červené ruže 101 [i] 09:00 Starý III. 38 [i] 10:00 Pensacola: Zlaté krídla 15,16 [i] 11:45 MacGyver 16 [i] 12:45 M*A*S*H 99,100 [i] 13:30 Miliónový chrobák [i] 15:30 MacGyver 16 [i] 16:20 Pensacola: Zlaté krídla 15,16 [i] 18:00 M*A*S*H 99,100 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Pol domu bez ženícha [i] 21:30 Smrť krásnych srncov [i] 23:10 Zabudnuté tajomstvá [i] 00:40 Veronica Clareová: Únoscovia [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 4/26 [i] 07:00 Advokáti II. 7/21 [i] 08:00 Černý anděl 7/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 14/20 [i] 10:00 Wildfire III. 1/13 [i] 11:00 Largo 4/26 [i] 12:00 Advokáti II. 7/21 [i] 13:00 Černý anděl 7/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 14/20 [i] 15:00 Wildfire III. 2/13 [i] 16:00 Largo 5/26 [i] 17:00 Advokáti II. 8/21 [i] 18:00 Černý anděl 8/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 15/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 12/25 [i] 21:00 Gangsteři z Miami [i] 22:45 Unesený 9/13 [i] 23:45 CSI: New York V. 12/25 [i] 00:45 Gangsteři z Miami [i] 02:25 Unesený 9/13 [i] 03:10 Wildfire III. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 1 [i] 07:45 Jak to dělají? 19 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Svět budoucnosti [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Národ šílenců [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 5 [i] 18:45 Bezpečná hranice 6 [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají? 20 [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 2 [i] 21:55 Záhadný lovec z hlubin – žralok velký bílý [i] 22:50 Bezpečná hranice 5 [i] 23:20 Bezpečná hranice 6 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Říční příšery [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 47 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak to dělají? 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 16/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 28/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 41/54 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 13/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 4/39 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:05 Na cestě po Liparských ostrovech [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 ČT Live - Fešáci a Nedvědi v Lucerně [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:45 Kuchařská pohotovost [i] 01:15 Film o filmu [i] 01:30 Z metropole [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Charles Lloyd kvartet [i] 05:35 Hledání ztraceného času [i] 05:55 Romové v Evropě [i] 06:25 Folklorní magazín [i] 06:55 Přidej se [i] 07:10 Nedej se [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 4/20 [i] 08:25 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Historie [i] 09:40 Bílá místa [i] 10:00 Abeceda komunistických zločinů 3/26 [i] 10:20 Střípky času [i] 10:45 Československý filmový týdeník 816/2379 [i] 11:00 Návrat biblických pohrom 2/5 [i] 12:00 Georgie Fame Quartet [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Klíč [i] 13:30 Televizní akademie - Historie [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 První světová válka v barvě 2/6 [i] 16:50 Jubileum Novosvětské [i] 17:05 Romové v Evropě [i] 17:30 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorika [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina 7/8 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku 20:00 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:20 První světová válka v barvě 3/6 [i] 21:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:40 Historie.cs [i] 22:40 Hanami - čas kvetoucích třešní [i] 00:45 Al Foster [i] 01:40 Andy Warhol 3/3 [i] 02:35 Pop-idoly doby [i] 03:10 Blues Alive 2005 [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Dobré zprávy Olgy Olivové z Velehradu [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 60 [i] 09:25 Mstitel beze jména [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VII 6 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger 9 [i] 13:40 Hvězdná brána: Atlantida V 10 [i] 14:35 Kobra 11 XI 5 [i] 15:35 Krok za krokem 5 [i] 16:00 Beze stopy II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 14 [i] 18:30 Ulice 1916 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 14 [i] 20:55 Víkend [i] 21:40 Mr.GS [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba VII 10 [i] 23:10 Štěstí ve hře [i] 01:25 69 rozkoší pro smrtelníky 18 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Střepiny [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Supermix [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 41 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:50 Will & Grace V 18 [i] 09:30 Přátelé IV 16 [i] 10:00 M*A*S*H 177 [i] 10:30 To je vražda, napsala III 19 [i] 11:25 Diagnóza vražda I 3 [i] 12:25 M*A*S*H 178 [i] 12:55 Policejní divize II 21 [i] 13:55 Will & Grace V 19 [i] 14:20 Přátelé IV 17 [i] 14:50 Médium V 3 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Rosamunde Pilcher 2/2 [i] 22:00 Sběratelé kostí IV 22 [i] 22:50 Show Jana Krause [i] 23:50 Profesionálky 10 [i] 00:45 Volejte věštce [i] 02:30 Výklad snů [i] 03:30 Na čem záleží 125 [i] 03:55 Autosalon [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Medzi láskou a nenávisťou 116/124 [i] 06:15 Doňa Barbara 65/190 [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 17/22 [i] 08:10 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 8/8 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Medzi nami [i] 12:00 Sudkyňa Hatchettová III. 41-42/130 [i] 12:45 Dr. Oz I. 172/174 [i] 13:45 Rebeli II. 209/225 [i] 14:40 Rany z lásky 160/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 18/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 66/190 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 117/124 [i] 18:10 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 210/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 90/194 [i] 20:55 V náručí diabla 36/182 [i] 21:50 Ako pobozkať milionára? [i] 23:40 Frasier IV. 10/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 90/194 [i] 00:50 Ako pobozkať milionára? [i] 02:20 Frasier IV. 10/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 41-42/130 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Ostrov pokladů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Napiš si svou smrt [i] 13:55 Muž z Elysejských polí [i] 15:50 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 17:25 Únik z Alcatrazu [i] 19:10 Dračí války [i] 20:50 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 22:35 Replikant [i] 00:25 Pocit viny [i] 01:55 Noc ztracených [i] 03:35 Ztraceni v lásce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:00 Tenis [i] 17:45 Tenis [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:45 Biatlon [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:15 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce: Díl 7 [i] 07:10 McLeodovy dcery: Díl 5 [i] 08:10 McLeodovy dcery: Díl 6 [i] 09:10 Bratři a sestry: Dvojitý negativ [i] 10:10 Bratři a sestry: Morální riziko [i] 11:10 Ochránce: Díl 8 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges: Ztracený klíč [i] 13:10 FILM Obraz mrtvého [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru: Vražda v den svatého Malleyeho [i] 17:00 Dobrá manželka: Lék na tišení bolesti [i] 18:00 PREMIÉRA Diagnóza vražda: Zachraň mě [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges: Jackpot (díl 1) [i] 20:00 Dobrá manželka: To je špatné [i] 21:00 FILM Krutá pravda [i] 22:50 Fakta nebo fikce: Z hlubin/Domácí duch [i] 23:50 Fakta nebo fikce: Predátor/Noční červená obloha [i] 00:50 Diagnóza vražda: Zachraň mě [i] 01:50 Médium: Pravý Frede Rovicku, prosím vstaňte [i] 02:50 Médium: Jak na padoucha [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru: Vražda v den svatého Malleyeho [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Islandské gejzíry [i] 06:00 Za sportem kolem světa 5 [i] 07:00 Krev, pot a přepych 5 [i] 08:15 Léto na chalupě 4 [i] 09:15 Jamieho Amerika 2 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 10:55 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 11:30 Vítejte v Lagosu 1 [i] 12:45 Tvář Země 1 [i] 13:55 Za sportem kolem světa 5 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani 32 [i] 15:55 Kdo přežije Armagedon 8 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 21 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 22 [i] 18:10 Krev, pot a přepych 6 [i] 19:20 10 věcí, které potřebujete vědět o spaní [i] 20:25 Budoucnost odhalena 1 [i] 21:00 Budoucnost odhalena 2 [i] 21:30 Nahá věda 4 [i] 22:35 Záchrana pro Hubble [i] 23:45 Rolling Stones - Rocková stálice [i] 00:50 Automobilové bomby 1 [i] 01:50 Geologická pouť 1 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 6 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 6 [i] 04:55 Budoucnost odhalena 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sugar [i] 07:55 Filmy a filmové hvězdy III. 3 [i] 08:25 2012 [i]