TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Xena V. 15/22 [i] 05:50 Xena V. 16/22 [i] 06:35 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 22/26 [i] 06:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 11/39 [i] 07:05 Fantastický Spiderman I. 26/26 [i] 07:30 Scooby Doo I. 12/24 [i] 07:50 Trapasy mojej sestry III. 1-2/22 [i] 08:40 Olsen Twins: Otecko z billboardu [i] 10:20 Bláznivý Jimov život VIII. 9/18 [i] 10:45 Dva a pol chlapa I. 5/24 [i] 11:10 Matrix Revolutions [i] 13:35 Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Medailón [i] 16:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Poseidon [i] 22:05 Kat [i] 00:20 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 02:10 Darebáci na cestách [i] 03:45 Puška, ktorá dobyla Divoký západ [i] 04:55 Xena V. 17/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:50 S Jakubom na rybách [i] 07:10 Willy Fog [i] 07:40 Garfield [i] 07:50 Garfield [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Stratené mesto [i] 09:25 Stratené mesto [i] 09:55 Hannah Montana II. 3/30 [i] 10:20 Hannah Montana II. 4/30 [i] 10:40 Mladé letá [i] 11:55 Poklad Álp [i] 12:45 TOP STAR Extra [i] 13:40 Autosalón [i] 14:05 Sedem krátkych rokov inžiniera Hagaru 2/3 [i] 15:20 Capri III 11/13 [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:35 Čo dokáže ulica [i] 18:20 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Dieťa z kontajnera [i] 22:45 Osudná dôvera [i] 00:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 00:55 Dieťa z kontajnera [i] 02:25 Osudná dôvera [i] 03:50 Poklad Álp [i] 04:35 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Regionálny denník [i] 08:55 Televíkend [i] 09:20 Extr@ English 18/30 [i] 09:45 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 2/13 [i] 10:05 Večera s prezidentom [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:25 Tempo [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Ciele alebo predsavzatia [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Mimo času 7/10 [i] 13:45 Denník Tobruk [i] 14:40 Hlava XXI [i] 15:10 Poltón [i] 15:50 Kapura [i] 16:35 Farmárska revue [i] 16:45 Zelená revue [i] 17:05 Elixír [i] 17:35 Smejeme sa storočiami 14/17 [i] 18:05 Podmorský svet Chorvátska III. [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Čo vedela Jackie [i] 21:00 Československý filmový týždenník [i] 21:20 Anjeli strážni Viliama Klimáčka [i] 21:50 Hon na Barbieho [i] 23:25 BJD 2009 Scott Kinsey Group(USA) [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Rob Roy [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:10 Kutil Manny II. [i] 08:40 Legenda o Tarzanovi [i] 09:00 Timon a Pumbaa [i] 09:30 Gumkáči II. [i] 10:00 Kapor na torte 1/5 [i] 11:00 Môj najlepší priateľ [i] 12:50 Camp Rock [i] 14:40 Dobrý ročník [i] 17:00 Chilli, sex a samba [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vodný svet [i] 22:50 Zdesenie [i] 01:15 Agent II. 5,6 [i] 02:35 Chilli, sex a samba [i] 04:00 Môj najlepší priateľ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:35 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 07:20 Deti [i] 09:00 Magnum II. 19,20 [i] 10:40 Doktorka Quinnová 9,10 [i] 12:20 Siska 18 [i] 13:40 "Morálka paní Dulské" [i] 15:10 Bieli muži nevedia skákať [i] 17:20 Deti [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Neodhalené klamstvo [i] 21:40 Psycho 2 [i] 23:55 Webmaster [i] 00:30 Mafstory [i] 00:55 Celebrity CAMP [i] 01:45 Huste.TV [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport II. 9/22 [i] 06:30 Internát IV. 9/11 [i] 08:00 Pán času 9/13 [i] 09:00 Battlestar galactica II. 3/21 [i] 10:00 Battlestar galactica II. 4/21 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 5/21 [i] 12:00 Pán času 11/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIV. 3/12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 15:00 Wildfire II. 13/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 9/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 3/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 11/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 13/22 [i] 22:00 CSI: New York VI. 21/23 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 7/12 [i] 01:05 Uklízeč 6/13 [i] 02:05 Advokáti IV. 11/22 [i] 02:50 CSI: New York VI. 21/23 [i] 03:35 True Blood - Pravá krev II. 7/12 [i] 04:30 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Na plný plyn [i] 07:15 Muž, žena a divočina [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 09:05 Říční příšery [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Stěhování obrů 6 [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Na plný plyn [i] 14:35 Závody ve stavění aut [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak fungují stroje 10 [i] 16:55 Jak to dělají? 15 [i] 17:20 Stěhování obrů 6 [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Nebezpečné vody [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 1 [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Nebezpečné vody [i] 03:40 Jak fungují stroje 10 [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Na cestě po západním Götalandu [i] 06:00 O Květušce [i] 06:15 Zpívánky [i] 06:20 Babar 3/26 [i] 06:45 Willy Fog na cestě kolem světa 3/26 [i] 07:05 Záhady starověkého Říma 17/20 [i] 07:40 Moudronos [i] 07:55 Cesta do vesmíru [i] 08:05 Sloní příběhy [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:30 Senzační prázdniny [i] 12:00 Z metropole [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Tichá pošta [i] 15:00 Přítelkyně 10/12 [i] 15:55 Profesionálové 57/57 [i] 16:50 Film o filmu [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 17:55 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Next [i] 22:55 Nezničitelná láska [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Californication II 9/12 [i] 01:05 13. komnata Johna Muchy [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Pošta pro tebe [i] 02:50 Evropské hudební ceny 2010 [i] 03:50 Bolkoviny [i] 04:30 Primárius [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Intolerance [i] 05:55 Operace Bodyguard [i] 06:40 Jiří Ješ - život mezi politikou a hudbou [i] 07:10 Hrozba jménem Eyjafjallajökull [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Třistatřicettři [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Medúza [i] 11:35 kult_off [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Hudební vizitka [i] 13:05 Divnopis [i] 13:10 Čtenářský deník... [i] 13:25 Knižní svět [i] 13:55 Zázračná planeta: Oceány 3/8 [i] 14:50 Život na pobřeží 6/10 [i] 15:35 Motocyklení [i] 16:00 Tajemství ukrytá pod hladinou I. [i] 16:25 Příběhy domů [i] 16:50 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 17:10 Tahat ďábla za ocas aneb Třít bídu s nouzí [i] 18:45 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Plácido Domingo [i] 21:20 Šumná města [i] 21:45 Artmix [i] 22:40 Spadl z oblaků [i] 00:20 Na plovárně s Avrahamem B. Jehošuou [i] 00:45 Snow Patrol [i] 01:40 Filmkompas [i] 02:10 O češtině [i] 02:25 Přezůvky s sebou [i] 03:10 Vizita mezi životem a smrtí [i] 04:10 Na tej třeboňskéj hrázi [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:40 Admirál Bublina útočí 26 [i] 06:10 Roary: Závodní auto 12, 13 [i] 06:35 3-2-1 Tučňáci! 13 [i] 07:00 Co nového Scooby-Doo? III 3 [i] 07:25 Tajemství jezera Loch Ness [i] 09:15 Tučňáci z Madagaskaru 10 [i] 09:45 Náhradníci [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Adam a Eva [i] 14:15 Shrek 2 [i] 16:10 Drtivý dopad [i] 18:25 Zábava na Nově [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hudbu složil, slova napsal [i] 22:10 Okamžik zlomu [i] 00:15 Dědictví strachu [i] 01:45 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Áčko [i] 04:15 Stefanie IV 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Na čem záleží 123 [i] 05:25 Na čem záleží 124 [i] 06:00 Zprávy TV Prima 06:25 Krimi zprávy [i] 06:35 Krimi plus [i] 06:40 VIP zprávy 07:00 Párty s kuchařem [i] 07:30 Mickeyho klubík II 3 [i] 08:00 M*A*S*H 173 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 174 [i] 10:10 M*A*S*H 175 [i] 10:40 Agentura Jasno II 8 [i] 11:35 Nevinný výlet [i] 14:05 Báječná dovolená [i] 16:05 Julie Lescautová VI 1 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Škola superhrdinů [i] 22:15 Přepadení ve vzduchu [i] 00:05 Švindlíři [i] 02:00 Volejte věštce [i] 03:45 Miláčci [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Lampáreň [i] 05:40 Bzzz!!! [i] 06:35 Chuťovky [i] 07:25 Medzi láskou a nenávisťou 114/124 [i] 08:35 Prázdniny s tuleňom 2 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 H2O: Stačí pridať vodu 5/26 [i] 11:35 Sabrina - mladá čarodejnica I. 5/22 [i] 12:15 Zločiny na mori I. 5/26 [i] 13:25 Čierny anjel 1/2 [i] 15:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 5/129 [i] 16:25 Medzi láskou a nenávisťou 115/124 [i] 17:20 Edith Piaf [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 21:40 Keď Harry stretol Sally [i] 23:25 Mlčanie severu [i] 01:05 Čierny anjel 1/2 [i] 02:35 Mlčanie severu [i] 04:05 Ružové okuliare [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Metropolitan [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ostrov pokladů [i] 13:50 Země kouzel a zázraků [i] 15:00 Vlak zvířátek [i] 15:45 Princ a já: Královské líbánky [i] 17:25 Druhá manželka [i] 19:20 Prázdniny s Violou [i] 21:05 Poslední loupež [i] 23:00 Noc ztracených [i] 00:45 Nebezpečná štvanice [i] 02:30 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 04:15 Ostrov pokladů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Biatlon [i] 14:45 Klasické lyžování [i] 15:30 Biatlon [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Klasické lyžování [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Bowls [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:30 Diagńoza Vražda VI 3 [i] 07:30 Diagńoza Vražda VI 4 [i] 08:30 Detektiv Nash Bridges V 16 [i] 09:30 Detektiv Nash Bridges V 17 [i] 10:30 Detektiv Nash Bridges V 18 [i] 11:30 Dvojnásobná vražda [i] 13:20 Z jiného úhlu [i] 15:10 Smrtelné setkání [i] 17:00 Fakta nebo fikce 3 [i] 18:00 Fakta nebo fikce 4 [i] 19:00 Bratři a sestry II 12 [i] 20:00 Bratři a sestry II 13 [i] 21:00 Prezidentův muž II: Ground Zero [i] 22:50 Obraz mrtvého [i] 00:50 Bratři a sestry II 12 [i] 01:50 Bratři a sestry II 13 [i] 02:40 Mladá a pohřešovaná [i] 04:40 Detektiv Nash Bridges V 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 31 [i] 06:40 Zelené nápady pro modrou planetu 32 [i] 07:20 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 08:25 Vítejte v Lagosu 1 [i] 09:35 Příběhy z divočiny 1 [i] 10:10 Příběhy z divočiny 2 [i] 10:40 Planeta mláďat 1 [i] 11:40 Stacey Dooleyová vyšetřuje 2 [i] 13:00 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 14:15 Zvířata v děloze 1 [i] 15:15 Objevy starověku 5 [i] 16:25 Mistři švindlu – Ty největší podvody [i] 17:40 Vraky snů 1 [i] 18:20 Vraky snů 2 [i] 19:00 Budování říše 3 [i] 20:00 Budování říše 4 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 2 [i] 22:10 Pravdivé příběhy 9 [i] 23:15 Krimi příběhy 9 [i] 00:15 V továrně na špionáž [i] 01:25 Rolling Stones - Rocková stálice [i] 02:25 Budapešť nadivoko [i] 03:30 Rusko 2 [i] 04:30 Laos 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy III. 3 [i] 06:00 Z nuly hrdinou [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy III. 3 [i] 07:50 Taková jsem byla [i] 09:30 Rock ze střední [i] 11:20 Grey Gardens [i] 13:05 Nahoru dolů [i] 14:50 Tajný život včel [i] 16:40 Yes Man [i] 18:25 Prckové [i] 20:00 Muž a jeho pes [i] 21:35 Gran Torino [i] 23:30 Zombieland [i] 01:00 Rukama nohama [i] 02:20 Dvojka [i] 03:55 The Notorious B.I.G. [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 G-Force