TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Mníška a komisár: Padlý anjel [i] 11:00 Nezvestní II. 6/18 [i] 12:00 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 8/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 1/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia IV. 11-12/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 10/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Medailón [i] 21:55 Zem krvavého slnka [i] 23:40 Gladiátor [i] 01:35 ATL: Stratení v Atlante [i] 03:20 Divokí chalani 4: Nájazd strieborných svetiel [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:25 Profesionáli 10/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 185/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 186/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Sila lásky II. 310 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 93/256 [i] 18:58 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Johan Falk 2/6 [i] 23:55 Profesionáli 10/13 [i] 00:55 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:40 Johan Falk 2/6 [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Sila lásky II. 310 [i] 04:30 Sila lásky IV. 93/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:40 Ao-Tea-Roa alebo Zem naopak č.2 [i] 11:15 Planéta mláďat 5/5 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Stratený syn Slovenska [i] 14:00 Família [i] 14:35 Večer na tému [i] 16:05 Encyklopédia slov.obcí [i] 16:30 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 2/13 [i] 16:45 Tempo [i] 17:05 Ulice sveta [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Let asfaltového holuba [i] 21:35 GEN.sk [i] 21:50 Mimo času 7/10 [i] 22:20 Večera s prezidentom [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy - Hírek [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 9 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:15 NOVINY TV JOJ 08:45 Výplata [i] 11:00 Klamári II. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Kosti IV. 7,8 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 24/24 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 10 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 10 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Dobrý ročník [i] 22:35 Rob Roy [i] 01:20 Sex v armáde [i] 02:55 Nevera po slovensky [i] 03:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 24/24 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Starý III. 37 [i] 06:40 Láska nezomiera 100,101 [i] 08:00 Červené ruže 100 [i] 09:00 Starý III. 37 [i] 10:00 Pensacola: Zlaté krídla 13,14 [i] 11:50 MacGyver 15 [i] 12:45 M*A*S*H 97,98 [i] 13:30 Medicopter 117 81/81 [i] 14:25 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 15 [i] 16:20 Medicopter 117 81/81 [i] 17:15 Pensacola: Zlaté krídla 14 [i] 18:00 M*A*S*H 97,98 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Nehoda [i] 21:45 Bieli muži nevedia skákať [i] 00:00 Líštičky [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 3/26 [i] 07:00 Advokáti II. 6/21 [i] 08:00 Černý anděl 6/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 13/20 [i] 10:00 Wildfire II. 11/13 [i] 11:00 Largo 3/26 [i] 12:00 Advokáti II. 6/21 [i] 13:00 Černý anděl 6/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 13/20 [i] 15:00 Wildfire II. 12/13 [i] 16:00 Largo 4/26 [i] 17:00 Advokáti II. 7/21 [i] 18:00 Černý anděl 7/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 14/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 11/25 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i] 23:00 Unesený 8/13 [i] 00:00 CSI: New York V. 11/25 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i] 02:35 Unesený 8/13 [i] 03:20 Wildfire II. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje 13 [i] 07:45 Jak to dělají? 18 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 3 [i] 18:45 Bezpečná hranice 4 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají? 19 [i] 20:05 Národ šílenců [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Bezpečná hranice 3 [i] 23:20 Bezpečná hranice 4 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Národ šílenců [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 46 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak to dělají? 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Sváteční slovo básnířky a dramatičky Renaty Putzlacherové [i] 05:30 Hoby naší doby [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 15/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 27/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 40/54 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:45 Kouzelná školka [i] 16:20 Kde peníze pomáhají [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:40 Zákulisí seriálu Četnické humoresky [i] 17:55 Bolkoviny [i] 18:40 Evropské pexeso 3/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Cukrárna 11/13 [i] 21:05 13. komnata Johna Muchy [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Hercule Poirot [i] 00:10 Losování Euromiliony 00:15 Na velikosti záleží 10/10 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Taxík [i] 01:15 Film o filmu Hlava-ruce-srdcE [i] 01:30 Pod pokličkou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folkomotivy 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Dušan Zbavitel [i] 06:25 Terra musica 06:55 Křesťanský magazín [i] 07:25 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 07:30 Filmkompas [i] 08:00 Jazykové kurzy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Planeta Země [i] 09:40 PORT [i] 10:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 11:00 JÁDRO [i] 11:05 Obdivuhodný svět přírody I. [i] 11:30 Zvířecí kameramané 12/13 [i] 12:00 Folkomotivy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Máte mě! [i] 13:30 Televizní akademie - Planeta Země [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Život na pobřeží 5/10 [i] 16:50 Romové v Evropě [i] 17:25 Tajemství ukrytá pod hladinou I. [i] 17:55 Snow Patrol [i] 18:55 Moje rodina 6/8 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Zázračná planeta: Oceány 3/8 [i] 21:15 První muži na prahu vesmíru [i] 22:15 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:10 Malá Velká Británie 19/22 [i] 23:40 Gorodok 14/20 [i] 00:05 Sváko Ragan 3/3 [i] 01:10 Q [i] 01:35 Sólo pro... Szidi Tobias - Speciál [i] 02:05 Vzkaz Jiřího Krejčíka [i] 02:20 Náš venkov [i] 02:35 Chcete je? [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Písně domova [i] 04:00 Horizont života [i] 04:30 Učiniti knihu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 59 [i] 09:25 Vražedné vize [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VII 5 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8 [i] 13:50 Hvězdná brána: Atlantida V 9 [i] 14:45 Kobra 11 XI 4 [i] 15:40 Krok za krokem 4 [i] 16:05 Beze stopy II 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 12 [i] 18:30 Ulice 1915 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Shrek 2 [i] 22:00 Příběhy obyčejného šílenství [i] 00:05 8 MM 2 [i] 01:55 Novashopping 02:40 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 Stefanie IV 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 40 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:40 VIP zprávy 09:15 Will & Grace V 17 [i] 09:55 Přátelé IV 15 [i] 10:20 M*A*S*H 172 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 18 [i] 11:40 Diagnóza vražda I 2 [i] 12:35 M*A*S*H 173 [i] 13:05 Přátelé IV 16 [i] 13:35 Will & Grace V 18 [i] 14:00 Policejní divize II 20 [i] 14:55 Médium V 2 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XIII 3 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:50 Ďáblův advokát [i] 01:30 Aram [i] 03:15 Volejte věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Medzi láskou a nenávisťou 113/124 [i] 06:30 Doňa Barbara 64/190 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 16/22 [i] 08:25 Nespútaný anjel 89/194 [i] 09:15 V náručí diabla 35/182 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 Medzi nami [i] 12:00 Sudkyňa Hatchettová III. 39-40/130 [i] 12:40 Dr. Oz I. 171/175 [i] 13:45 Rebeli II. 208/225 [i] 14:35 Rany z lásky 159/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 17/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 65/190 [i] 17:10 Medzi láskou a nenávisťou 114/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 209/225 [i] 20:00 Edith Piaf [i] 22:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 4/10 [i] 23:35 Môj milovaný syn [i] 01:05 Na streche [i] 01:45 L.O.V.E. [i] 02:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 4/10 [i] 03:20 Sudkyňa Hatchettová III. 39-40/130 [i] 04:00 Dr. Oz I. 171/175 [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Manituova bota [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Americká rapsodie [i] 14:00 Těžký návrat [i] 15:45 Zákon pomsty [i] 17:50 Repli-Kate [i] 19:35 Ztraceni v lásce [i] 21:15 Muž z Elysejských polí [i] 23:10 Mrtvý sníh [i] 00:50 Adolf Eichmann [i] 02:35 Pocit viny [i] 04:05 Tři muži v Bretani [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:30 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Motorismus [i] 20:45 Fotbal [i] 22:00 Biatlon [i] 23:00 Motorismus [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce I 6 [i] 07:10 McLeodovy dcery VII 4 [i] 08:10 McLeodovy dcery VII 5 [i] 09:10 Bratři a sestry II 12 [i] 10:10 Bratři a sestry II 13 [i] 11:10 Ochránce I 7 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 19 [i] 13:10 Zrádný prsten [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru V 3 [i] 17:00 Dobrá manželka 11 [i] 18:00 Diagńoza Vražda VI 5 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 20 [i] 20:00 Dobrá manželka 12 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 3 [i] 22:00 Dvojí identita 12 [i] 23:00 Dvojí identita 13 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 3 [i] 01:00 Diagńoza Vražda VI 5 [i] 02:00 Bratři a sestry II 12 [i] 03:00 Bratři a sestry II 13 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru V 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 4 [i] 07:00 Krev, pot a přepych 4 [i] 08:15 Léto na chalupě 3 [i] 09:15 Jamieho Amerika 1 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 10:50 Zelené nápady pro modrou planetu 18 [i] 11:20 Den po pohromě 1 [i] 12:30 Čas 4 [i] 13:35 Za sportem kolem světa 4 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 31 [i] 15:40 Kdo přežije Armagedon 7 [i] 16:40 Mravenci vědí všechno 6 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 19 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 20 [i] 18:10 Krev, pot a přepych 5 [i] 19:20 10 věcí, které potřebujete vědět, abyste zhubli [i] 20:25 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 21:30 Vítejte v Lagosu 1 [i] 22:45 Malárie - neúprosný vrah [i] 23:50 Sedm epoch rocku 7 [i] 00:55 Smrtící válečníci 9 [i] 01:50 Opomíjení hrdinové: Muži, kteří nebojovali [i] 02:45 Evropská velkoměsta 5 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 5 [i] 04:55 Odvěká cesta lidstva 5 [i]
  • TV program HBO