TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:40 Archanjel: Kliatba červeného tajomstva [i] 12:00 Komisár Rex IV. 12/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 7/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 9/9 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia IV. 9-10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 9/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 11-12/180 [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:10 Adela show [i] 22:45 Kto z koho [i] 01:00 Stratené mesto [i] 03:25 Hrdinovia I. 8/23 [i] 04:05 Škaredá Betty II. 8/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:25 Profesionáli 9/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 183/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 184/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Sila lásky II. 309 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 92/256 [i] 18:58 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Polárna žiara [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 23:00 Osudom skúšaní [i] 23:30 Profesionáli 9/13 [i] 00:20 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:10 Nora Robertsová: Polárna žiara [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Sila lásky II. 309 [i] 04:35 Sila lásky IV. 92/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Zelené raje III [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Modré kráľovstvo 2/3 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Ao-Tea-Roa alebo Zem naopak č.1 [i] 11:20 Generácia na prelome [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Spektrum vedy 22/25 [i] 14:10 Na tanieri [i] 15:20 Profesionál [i] 15:30 Halali [i] 16:05 Hádzaná MS muži [i] 18:00 Regionálny denník [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Planéta mláďat 5/5 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Ulice sveta [i] 21:55 Večer na tému [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 22 [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:35 Súdna sieň [i] 09:35 Bostonské zločiny IV. 3,4 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 11,12 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 9 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 9 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 3,4 [i] 21:55 Klamári II. 7 [i] 22:55 Výplata [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 Nevera po slovensky 3 [i] 02:45 SHARK I. 14 [i] 03:30 Saigon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Starý III. 36 [i] 06:40 Láska nezomiera 98,99 [i] 08:00 Červené ruže 99 [i] 09:00 Starý III. 36 [i] 10:00 Pensacola: Zlaté krídla 11,12 [i] 11:50 MacGyver 14 [i] 12:45 M*A*S*H 95,96 [i] 13:30 Medicopter 117 80 [i] 14:25 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 14 [i] 16:20 Medicopter 117 80 [i] 17:15 Pensacola: Zlaté krídla 12 [i] 18:00 M*A*S*H 95,96 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Mačka a pes [i] 21:55 Navarro I. 6 [i] 23:30 Mačka a pes [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 2/26 [i] 07:00 Advokáti II. 5/21 [i] 08:00 Černý anděl 5/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 12/20 [i] 10:00 Wildfire II. 10/13 [i] 11:00 Largo 2/26 [i] 12:00 Advokáti II. 5/21 [i] 13:00 Černý anděl 5/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 12/20 [i] 15:00 Wildfire II. 11/13 [i] 16:00 Largo 3/26 [i] 17:00 Advokáti II. 6/21 [i] 18:00 Černý anděl 6/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 13/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 10/25 [i] 21:00 Obhájci 3/7 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 22/22 [i] 23:00 Unesený 7/13 [i] 00:00 CSI: New York V. 10/25 [i] 00:55 Obhájci 3/7 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 22/22 [i] 02:35 Unesený 7/13 [i] 03:20 Wildfire II. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje 12 [i] 07:45 Jak to dělají? 17 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice 1 [i] 18:45 Bezpečná hranice 2 [i] 19:10 Jak fungují stroje 13 [i] 19:40 Jak to dělají? 18 [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 SOS! Beringovo moře [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Bezpečná hranice 1 [i] 23:20 Bezpečná hranice 2 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 45 [i] 04:05 Jak fungují stroje 13 [i] 04:35 Jak to dělají? 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 14/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 26/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 39/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:20 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 12/20 [i] 18:30 Žurnál Četnických humoresek [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 20:50 Den D 2/13 [i] 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Kriminálka Paříž 3/62 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Hotel Babylon III 8/8 [i] 00:20 Toulavá kamera [i] 00:45 Na cestě po západním Götalandu [i] 01:15 Film o seriálu Cukrárna [i] 01:30 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je to jenom rokenrol 05:40 Náš venkov [i] 06:00 Romové v Evropě [i] 06:25 Ladí neladí [i] 06:55 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Jazykové kurzy 3/8 [i] 08:15 Alright? Alright! 3/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Lidé a společnost [i] 09:40 Škola snů 2/13 [i] 10:15 Táta jako máma 2/9 [i] 10:40 Rodina a já [i] 11:10 Boží pokrm [i] 12:00 Je to jenom rokenrol [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Diagnóza [i] 13:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:30 Televizní akademie - Lidé a společnost [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách 3/3 [i] 16:55 Dušan Zbavitel [i] 17:25 Zvířecí kameramané 12/13 [i] 17:55 Na plný pecky [i] 18:25 Medúza [i] 18:55 Moje rodina 5/8 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Hranice po našimu [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:30 Hledání ztraceného času [i] 22:50 Q [i] 23:20 Dokumentární klub 3/3 [i] 00:15 Za to může Fidel [i] 01:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:20 Chcete je? [i] 02:25 Fašanky [i] 03:20 Dušan Samo Jurkovič [i] 04:15 Maryša aneb Drama se píše, ale život se žije [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 58 [i] 09:25 Krotitelé duchů [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VII 4 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger 7 [i] 13:50 Hvězdná brána: Atlantida V 8 [i] 14:40 Kobra 11 XI 3 [i] 15:35 Krok za krokem 3 [i] 16:05 Beze stopy II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 11 [i] 18:30 Ulice 1914 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slavnosti sněženek [i] 21:40 Pátý element [i] 00:05 Policejní odznak III 1 [i] 01:00 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:15 Áčko [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:30 Stefanie III 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 39 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:40 VIP zprávy 09:10 Will & Grace V 16 [i] 09:50 Přátelé IV 14 [i] 10:15 M*A*S*H 171 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 17 [i] 11:40 Diagnóza vražda I 1 [i] 12:35 M*A*S*H 172 [i] 13:05 Přátelé IV 15 [i] 13:30 Will & Grace V 17 [i] 14:00 Policejní divize II 19 [i] 14:55 Médium V 1 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Hana Zagorová [i] 21:05 Mladší o pár let [i] 22:00 Zoufalé manželky VI 20 [i] 22:50 Sběratelé kostí I 2 [i] 23:45 Bratříčku, kde jsi? [i] 01:45 Na čem záleží 122 [i] 02:15 Volejte věštce [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 157/230 [i] 05:45 Medzi láskou a nenávisťou 112/124 [i] 06:30 Doňa Barbara 63/190 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 15/22 [i] 08:25 Nespútaný anjel 88/194 [i] 09:15 V náručí diabla 34/182 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Medzi nami [i] 12:05 Sudkyňa Hatchettová III. 37-38/130 [i] 12:45 Dr. Oz I. 170/175 [i] 13:50 Rebeli II. 207/225 [i] 14:40 Rany z lásky 158/230 [i] 15:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 16/22 [i] 16:25 Doňa Barbara 64/190 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 113/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 208/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 89/194 [i] 20:55 V náručí diabla 35/182 [i] 21:50 Tlkot srdca 6/10 [i] 22:35 Sestrička Jackie I. 6/12 [i] 23:10 Frasier IV. 9/24 [i] 23:40 Nespútaný anjel 89/194 [i] 00:20 Tlkot srdca 6/10 [i] 01:05 Sestrička Jackie I. 6/12 [i] 01:30 Frasier IV. 9/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová III. 37-38/130 [i] 02:35 Dr. Oz I. 170/175 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 158/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Johanka z Arku 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Metropolitan [i] 13:55 Bezpečný přístav [i] 15:40 Mlčení [i] 17:25 Kamufláž [i] 19:10 Tři muži v Bretani [i] 20:55 Těžký návrat [i] 22:40 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 00:30 Noční vlak [i] 02:05 Řezník [i] 03:40 Dračí past [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:30 Biatlon [i] 15:45 Zimní sporty [i] 16:00 Motorismus [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Biatlon [i] 23:00 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce I 5 [i] 07:10 McLeodovy dcery VII 3 [i] 08:10 McLeodovy dcery VII 4 [i] 09:10 Diagńoza Vražda VI 1 [i] 10:10 Diagńoza Vražda VI 2 [i] 11:10 Ochránce I 6 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 18 [i] 13:10 Smrtelné setkání [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru V 2 [i] 17:00 Dobrá manželka 10 [i] 18:00 Diagńoza Vražda VI 4 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 19 [i] 20:00 Dobrá manželka 11 [i] 21:00 Médium VI 14 [i] 22:00 Médium VI 15 [i] 23:00 Fakta nebo fikce 3 [i] 00:00 Fakta nebo fikce 4 [i] 01:00 Diagńoza Vražda VI 4 [i] 02:00 Prezidentův muž [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru V 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 3 [i] 07:00 Krev, pot a přepych 3 [i] 08:15 Léto na chalupě 2 [i] 09:15 Jamieho vláda nad jídlem 4 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 10:50 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 11:20 Sahara 2 [i] 12:25 Čas 3 [i] 13:30 Za sportem kolem světa 3 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 30 [i] 15:35 Kdo přežije Armagedon 6 [i] 16:40 Mravenci vědí všechno 5 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 17 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 18 [i] 18:10 Krev, pot a přepych 4 [i] 19:25 Co nám prospívá – jarní speciál [i] 20:25 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 21:30 Den po pohromě 1 [i] 22:35 Sopka, která zastavila svět