TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Svadobný valčík [i] 11:00 Nezvestní II. 5/18 [i] 12:00 Komisár Rex IV. 11/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 6/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 8/9 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia IV. 7-8/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 8/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Ľadové ostrie 3: Splnený sen [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 23:00 Rituál [i] 00:55 Tieň zabijaka [i] 02:30 Hrdinovia I. 7/23 [i] 03:10 Škaredá Betty II. 7/18 [i] 03:50 Xena V. 14/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:25 Profesionáli 8/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 181/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 182/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 308 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 91/256 [i] 18:58 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 2/13 [i] 21:00 Chodili sme spolu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Počasie [i] 22:25 Kameňák 3 [i] 00:10 Profesionáli 8/13 [i] 01:05 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:55 Kráľ vinár 2/13 [i] 02:40 Chodili sme spolu [i] 03:35 S Jakubom na rybách [i] 04:05 Sila lásky II. 308 [i] 04:50 Sila lásky IV. 91/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Národnostné správy [i] 08:35 Retro noviny [i] 08:50 Technické pamiatky [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:40 Hudba v liturgickej obnove [i] 11:15 Slovensko pre začiatočníkov [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Môj dom, môj hrad [i] 14:00 Autosalón [i] 14:25 Vesmír...a my... [i] 15:00 5 minút po dvanástej - Ciele alebo predsavzatia [i] 16:05 Poklady.sk [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Na ceste [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor - Keď bolí hlava [i] 18:25 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Generácia na prelome [i] 21:05 Spektrum vedy 22/25 [i] 21:35 Zelené raje III [i] 22:05 Na tanieri [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy - Hírek [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 7 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň [i] 09:10 Pravdivé lži [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Vtierka Castle II. 20 [i] 13:00 SHARK I. 13 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 22 [i] 15:00 Vražedné čísla III. 8 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 8 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 11,12 [i] 21:55 Kosti IV. 7,8 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 7,8 [i] 01:20 Môj najhorší nepriateľ 3 [i] 02:00 Nevera po slovensky 2 [i] 02:45 V mene spravodlivosti 6,7 [i] 04:00 Útek do nebezpečenstva [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Starý III. 35 [i] 06:40 Láska nezomiera 96,97 [i] 08:00 Červené ruže 98 [i] 09:00 Starý III. 35 [i] 10:00 Pensacola: Zlaté krídla 9,10 [i] 11:50 MacGyver 13 [i] 12:45 M*A*S*H 93,94 [i] 13:30 Medicopter 117 79 [i] 14:25 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 13 [i] 16:20 Medicopter 117 79 [i] 17:15 Pensacola: Zlaté krídla 10 [i] 18:00 M*A*S*H 93,94 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 20 [i] 21:40 M*A*S*H 151,152 [i] 22:35 Črepiny [i] 23:15 30 prípadov majora Zemana 20 [i] 00:45 Huste.TV [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 1/26 [i] 07:00 Advokáti II. 4/21 [i] 08:00 Černý anděl 4/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 11/20 [i] 10:00 Wildfire II. 9/13 [i] 11:00 Largo 1/26 [i] 12:00 Advokáti II. 4/21 [i] 13:00 Černý anděl 4/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 11/20 [i] 15:00 Wildfire II. 10/13 [i] 16:00 Largo 2/26 [i] 17:00 Advokáti II. 5/21 [i] 18:00 Černý anděl 5/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 12/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 8/25 [i] 21:00 CSI: New York V. 9/25 [i] 22:00 Post Mortem 3/8 [i] 23:00 Unesený 6/13 [i] 00:05 CSI: New York V. 8/25 [i] 01:00 CSI: New York V. 9/25 [i] 01:55 Post Mortem 3/8 [i] 02:45 Unesený 6/13 [i] 03:30 Wildfire II. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje 11 [i] 07:45 Jak to dělají? 16 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning v Berlíně [i] 12:45 Opravna vraků 26 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 13 [i] 19:10 Jak fungují stroje 12 [i] 19:40 Jak to dělají? 17 [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 13 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 44 [i] 04:05 Jak fungují stroje 12 [i] 04:35 Jak to dělají? 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 13/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 25/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 38/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 11/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Komici na jedničku [i] 21:55 Mravnost nade vše [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Na stopě [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Film o filmu [i] 00:00 Reportéři ČT [i] 00:40 Po stopách [i] 00:55 Objektiv [i] 01:20 Krásy evropského pobřeží [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Jiřího Krejčíka [i] 05:55 Marie Hlobilová [i] 06:25 Sólo pro... Oskara Petra - Speciál 06:55 Divnopis [i] 07:00 Babylon [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy: Extra francouzština 3/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Umění [i] 09:38 Česko jedna báseň [i] 09:50 Úděl nadání [i] 10:20 Výtvarnické konfese [i] 10:55 Ondřejova filmová škola [i] 11:10 Scala Scalissima [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Televizní akademie - Umění [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:55 Romové v Evropě [i] 17:25 Poklady světa [i] 17:40 Macao [i] 17:55 Sólo pro... Szidi Tobias - Speciál [i] 18:25 kult_off [i] 18:55 Moje rodina 4/8 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Špalíček [i] 21:20 Divadlo žije! [i] 21:50 Terra musica [i] 22:20 Řím neznámý 1/2 [i] 23:15 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 23:30 Ladí neladí [i] 23:55 Šumná města [i] 00:20 Krásný ztráty [i] 01:00 Kde bydlely princezny 13/13 [i] 01:20 Klub Netopýr [i] 02:05 Písně domova [i] 03:05 Ježíš je normální [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 57 [i] 09:25 Ocelové magnolie [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VII 3 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger 6 [i] 13:50 Hvězdná brána: Atlantida V 7 [i] 14:40 Kobra 11 XI 2 [i] 15:40 Krok za krokem 2 [i] 16:05 Beze stopy II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 10 [i] 18:30 Ulice 1913 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Dva a půl chlapa VII 3 [i] 21:10 Výměna manželek [i] 22:35 Skleněný dům [i] 00:30 Kriminálka Miami V 24 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Mr.GS [i] 02:25 Áčko [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:30 Stefanie III 25 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 38 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:40 VIP zprávy 09:10 Will & Grace V 15 [i] 09:50 Přátelé IV 13 [i] 10:15 M*A*S*H 170 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 16 [i] 12:00 Policie Hamburk IV 25 [i] 12:55 M*A*S*H 171 [i] 13:25 Přátelé IV 14 [i] 13:55 Will & Grace V 16 [i] 14:20 Policejní divize II 18 [i] 15:15 JAG X 22 [i] 16:10 Vraždy v Londýně II 4 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:00 Castle na zabití II 8 [i] 22:50 Nikdo není dokonalý [i] 23:50 Profesionálky 9 [i] 00:50 Volejte věštce [i] 02:35 Výklad snů [i] 03:30 Na čem záleží 121 [i] 03:55 TOP STAR magazín [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rany z lásky 156/230 [i] 05:50 Medzi láskou a nenávisťou 111/124 [i] 06:40 Doňa Barbara 62/190 [i] 07:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 14/22 [i] 08:30 Nespútaný anjel 87/194 [i] 09:25 V náručí diabla 33/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Medzi nami [i] 12:10 Sudkyňa Hatchettová III. 35-36/130 [i] 12:50 Dr. Oz I. 169/175 [i] 13:55 Rebeli II. 206/225 [i] 14:45 Rany z lásky 157/230 [i] 15:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 15/22 [i] 16:25 Doňa Barbara 63/190 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 112/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 207/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 88/194 [i] 20:55 V náručí diabla 34/182 [i] 21:50 Predčasná smrť [i] 23:40 Frasier IV. 8/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 88/194 [i] 00:50 Predčasná smrť [i] 02:25 Frasier IV. 8/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová III. 35-36/130 [i] 03:30 V tieni [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Ztraceni v lásce [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Manituova bota [i] 13:35 Únik z Alcatrazu [i] 15:20 Podvedený osud [i] 17:05 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 18:45 Dračí past [i] 20:30 Bezpečný přístav [i] 22:15 Pocit viny [i] 23:50 Jezero smrti [i] 01:25 Nebezpečná štvanice [i] 03:05 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 04:30 Manituova bota [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:00 Motorismus [i] 15:15 Fotbal [i] 15:45 Watts [i] 16:00 Motorismus [i] 17:15 Fotbal [i] 19:15 Tenis [i] 19:45 Motorismus [i] 20:20 All sports [i] 20:25 Jezdectví [i] 20:30 Golf [i] 21:30 Golf [i] 22:05 Plachtění [i] 22:35 Plachtění [i] 22:40 All sports [i] 22:50 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce I 4 [i] 07:10 McLeodovy dcery VII 2 [i] 08:10 McLeodovy dcery VII 3 [i] 09:10 Být Erikou II 1 [i] 10:10 Být Erikou II 2 [i] 11:10 Ochránce I 5 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 17 [i] 13:10 Interní záležitost [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru V 1 [i] 17:00 Dobrá manželka 9 [i] 18:00 Diagńoza Vražda VI 3 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 18 [i] 20:00 Dobrá manželka 10 [i] 21:00 Osvícení - epizoda 1 [i] 22:50 Osvícení - epizoda 2 [i] 00:40 Osvícení - epizoda 3 [i] 02:30 Diagńoza Vražda VI 3 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru V 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 2 [i] 07:00 Krev, pot a přepych 2 [i] 08:15 Léto na chalupě 1 [i] 09:15 Jamieho vláda nad jídlem 3 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 13 [i] 10:50 Zelené nápady pro modrou planetu 14 [i] 11:25 Charles Darwin a strom života