TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Lilly Schönauerová: Viac ako navždy [i] 11:05 Nezvestní II. 4/18 [i] 12:00 Komisár Rex IV. 10/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 5/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 7/9 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia IV. 5-6/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 7/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 9-10/180 [i] 21:50 Nočné Televízne noviny [i] 22:10 Adela show [i] 22:40 V reťaziach [i] 00:50 Šepot smrti [i] 02:20 Hrdinovia I. 6/23 [i] 03:05 Škaredá Betty II. 6/18 [i] 03:45 Xena V. 13/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:50 Repete [i] 07:50 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:25 Profesionáli 7/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 179/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 180/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 307 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 90/256 [i] 18:58 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ako nás sformovala Zem [i] 21:05 Dr.House VI. 17/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Obete a tí druhí [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 2/19 [i] 23:25 Profesionáli 7/13 [i] 00:20 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:10 Ako nás sformovala Zem [i] 02:00 Reportéri [i] 02:30 Obete a tí druhí [i] 02:55 Svet v obrazoch [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Sila lásky II. 307 [i] 04:40 Sila lásky IV. 90/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Mongolské rozprávky 2/3 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Mama to vie najlepšie [i] 10:40 Niečo medzi nebom a zemou [i] 11:20 Magická osmička 4/4 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:20 Fenomén [i] 13:55 Nie si sám [i] 14:25 Nie si sama [i] 15:00 Hlava XXI [i] 15:30 Národnostný magazín [i] 16:05 Hádzaná MS muži [i] 18:00 Môj dom, môj hrad [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Psí život [i] 21:30 Na ceste [i] 22:00 Elisa, môj život [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Dobrá manželka I. 21 [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:20 Súdna sieň [i] 09:15 Vyklepaný Gary [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Kutyil s.r.o. II. 6 [i] 12:50 FlashForward I. 7,8 [i] 14:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 21 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 7 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 7 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Pravdivé lži [i] 23:00 Vtierka Castle II. 20 [i] 00:00 El Rey - kokaínový kráľ [i] 01:45 Mafstory [i] 02:30 Nevera po slovensky 1 [i] 03:15 SHARK I. 13 [i] 04:00 El Rey - kokaínový kráľ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Starý III. 34 [i] 06:40 Láska nezomiera 94,95 [i] 08:00 Červené ruže 97 [i] 09:00 Starý III. 34 [i] 10:00 Pensacola: Zlaté krídla 7,8 [i] 11:50 MacGyver 12 [i] 12:45 M*A*S*H 91,92 [i] 13:30 Medicopter 117 78 [i] 14:25 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 12 [i] 16:20 Medicopter 117 78 [i] 17:15 Pensacola: Zlaté krídla 8 [i] 18:00 M*A*S*H 91,92 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Osceola: Pravá ruka spravodlivosti [i] 21:55 Pavučina klamu [i] 23:40 Náhodný svedok [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 22/22 [i] 07:00 Advokáti II. 3/21 [i] 08:00 Černý anděl 3/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 10/20 [i] 10:00 Wildfire II. 8/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 22/22 [i] 12:00 Advokáti II. 3/21 [i] 13:00 Černý anděl 3/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 10/20 [i] 15:00 Wildfire II. 9/13 [i] 16:00 Largo 1/26 [i] 17:00 Advokáti II. 4/21 [i] 18:00 Černý anděl 4/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 11/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 7/25 [i] 21:00 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 22:00 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 00:00 CSI: New York V. 7/25 [i] 00:55 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 01:50 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 03:30 Wildfire II. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje 10 [i] 07:45 Jak to dělají? 15 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning v Berlíně [i] 12:45 Opravna vraků 25 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Říční příšery [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 12 [i] 19:10 Jak fungují stroje 11 [i] 19:40 Jak to dělají? 16 [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 12 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 04:05 Jak fungují stroje 11 [i] 04:35 Jak to dělají? 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 12/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 24/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 37/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 10/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu 3/20 [i] 20:55 Městem chodí Mikuláš [i] 22:30 Nevěřte mužům [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Retro [i] 00:40 Den D 1/13 [i] 01:25 Sváteční slovo básnířky a dramatičky Renaty Putzlacherové [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Hustopečí 05:40 Kde bydlely princezny 13/13 [i] 06:00 Romové v Evropě [i] 06:30 Putování za písničkou 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Jazykové kurzy 3/10 [i] 08:15 Anakonda v Německu 3/7 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Evropa [i] 09:37 Evropa a já [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Světozor [i] 11:05 Proklaté karikatury [i] 12:00 Příště u Vás z Vlachovky [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Televizní akademie - Evropa [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Diagnóza [i] 16:20 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Marie Hlobilová [i] 17:30 Duše Evropy 3/3 [i] 17:55 ...a tuhle znáte? [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Moje rodina 3/8 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Co tady sakra dělám? [i] 21:55 Pop-idoly doby [i] 22:30 Sváko Ragan 3/3 [i] 23:35 Velká iluze [i] 01:25 Babylon [i] 01:50 Hvězdy jazzového nebe [i] 02:55 Noční safari [i] 03:20 Cesta, která vede nikam [i] 04:20 Pohádka [i] 04:50 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Konec vysílání 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 56 [i] 09:25 Tootsie [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VII 2 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 5 [i] 13:50 Hvězdná brána: Atlantida V 6 [i] 14:45 Kobra 11 XI 1 [i] 15:40 Krok za krokem 1 [i] 16:05 Beze stopy II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 9 [i] 18:30 Ulice 1912 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Discopříběh [i] 21:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 12 [i] 22:50 Road Trip [i] 00:30 Kriminálka Miami V 23 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Áčko [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:30 Stefanie III 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 37 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:40 VIP zprávy 09:15 Will & Grace V 14 [i] 09:55 Přátelé IV 12 [i] 10:20 M*A*S*H 169 [i] 10:50 To je vražda, napsala III 15 [i] 11:50 Policie Hamburk IV 24 [i] 12:45 M*A*S*H 170 [i] 13:15 Přátelé IV 13 [i] 13:45 Will & Grace V 15 [i] 14:15 Policejní divize II 17 [i] 15:15 JAG X 21 [i] 16:10 Vraždy v Londýně II 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:05 Soukromá dramata [i] 22:00 Myšlenky zločince V 13 [i] 22:50 Na doživotí II 17 [i] 23:40 Profesionálky 8 [i] 00:35 Volejte věštce [i] 02:25 Výklad snů [i] 03:20 Na čem záleží 120 [i] 03:45 Svět 2011 [i] 04:10 Trní [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rany z lásky 155/230 [i] 05:50 Medzi láskou a nenávisťou 110/124 [i] 06:40 Doňa Barbara 61/190 [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 13/22 [i] 08:30 Nespútaný anjel 86/194 [i] 09:25 V náručí diabla 32/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Medzi nami [i] 12:10 Sudkyňa Hatchettová III. 33-34/130 [i] 12:50 Dr. Oz I. 168/175 [i] 13:55 Rebeli II. 205/225 [i] 14:45 Rany z lásky 156/230 [i] 15:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 14/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 62/190 [i] 17:10 Medzi láskou a nenávisťou 111/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 206/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 87/194 [i] 20:55 V náručí diabla 33/182 [i] 21:50 Tlkot srdca 5/10 [i] 22:35 Sestrička Jackie I. 5/12 [i] 23:10 Frasier IV. 7/24 [i] 23:35 Nespútaný anjel 87/194 [i] 00:20 Tlkot srdca 5/10 [i] 01:00 Sestrička Jackie I. 5/12 [i] 01:25 Frasier IV. 7/24 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová III. 33-34/130 [i] 02:30 Dr. Oz I. 168/175 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Dračí past [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 2. [i] 13:50 Repli-Kate [i] 15:35 Rychlá akce [i] 17:10 Zákon pomsty [i] 19:15 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 20:40 Únik z Alcatrazu [i] 22:25 Řezník [i] 00:05 Jindabyne [i] 02:10 Adolf Eichmann [i] 03:55 Úžasní Ambersonovi 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:00 Fotbal [i] 16:15 Tenis [i] 19:15 Tenis [i] 19:45 Motorismus [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce I 3 [i] 07:10 McLeodovy dcery VII 1 [i] 08:10 McLeodovy dcery VII 2 [i] 09:10 Dobrá manželka 6 [i] 10:10 Dobrá manželka 7 [i] 11:10 Ochránce I 4 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 16 [i] 13:10 Dvojnásobná vražda [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru IV 6 [i] 17:00 Dobrá manželka 8 [i] 18:00 Diagńoza Vražda VI 2 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 17 [i] 20:00 Dobrá manželka 9 [i] 21:00 Prezidentův muž [i] 22:50 Bratři a sestry II 12 [i] 23:50 Bratři a sestry II 13 [i] 00:50 Diagńoza Vražda VI 2 [i] 01:50 Hříchy minulosti [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru IV 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 1 [i] 07:00 Hostina se smrtí 1 [i] 08:15 Jaro na chalupě - speciál [i] 09:15 Jamieho vláda nad jídlem 2 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 11 [i] 10:50 Zelené nápady pro modrou planetu 12 [i] 11:20 Nahá věda 3