Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Tam, kde má cenu priateľstvo [i] 11:10 Nezvestní II. 3/18 [i] 12:00 Komisár Rex IV. 9/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 4/20 [i] 14:00 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 6/9 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia IV. 3-4/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 6/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Gympl [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Bod zlomu [i] 01:40 Lupiči tiel [i] 03:05 Hrdinovia I. 5/23 [i] 03:45 Škaredá Betty II. 5/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Svet v obrazoch [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:30 Profesionáli 6/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 177/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 178/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 306 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 89/256 [i] 18:58 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nesmrteľní [i] 21:25 Reportéri [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Klinika Grace V. 15/24 [i] 23:05 Klinika Grace V. 16/24 [i] 23:45 Profesionáli 6/13 [i] 00:40 Nesmrteľní [i] 01:55 O päť minút dvanásť [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Ján Ilavský [i] 03:45 Sila lásky II. 306 [i] 04:35 Sila lásky IV. 89/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Poklady sveta V. [i] 07:30 Poklady sveta V. [i] 07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 17/30 [i] 08:50 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Zločiny proti prírode 1/3 [i] 12:00 Polícia [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Orientácie [i] 13:50 Umenie 2011 [i] 14:15 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou [i] 14:25 Mediálni špióni [i] 14:55 Autosalón [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:05 Hádzaná MS muži [i] 18:00 Regionálny denník [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:40 Zákulisie slovenčiny [i] 20:50 Nie si sám [i] 21:25 Nie si sama [i] 21:50 Kurz negatívneho myslenia [i] 23:10 Anjeli strážni Danky Bartekovej [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVÉ BÝVANIE 05:50 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:35 CHUTÍŠ MI 5 [i] 09:30 Stratené duše III. 9,10 [i] 11:10 Nevera po slovensky 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Kutyil s.r.o. II. 5 [i] 12:50 Taxi, taxi [i] 14:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 20 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 6 [i] 16:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 6 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vykoľajení - Hra s neverou [i] 22:15 FlashForward I. 7,8 [i] 00:15 Vyklepaný Gary [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 20 [i] 02:35 Nezvestní III. 16,17 [i] 03:55 Vykoľajení - Hra s neverou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Starý III. 33 [i] 06:30 Láska nezomiera 92,93 [i] 08:00 Červené ruže 96 [i] 09:00 Starý III. 33 [i] 10:00 Pensacola: Zlaté krídla 5,6 [i] 11:35 MacGyver 11 [i] 12:30 M*A*S*H 89,90 [i] 13:20 Policajt v Afrike [i] 15:30 MacGyver 11 [i] 16:20 Medicopter 117 77 [i] 17:15 Pensacola: Zlaté krídla 6 [i] 18:00 M*A*S*H 89,90 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 21:30 Mladý muž a biela veľryba [i] 23:15 Červené písmená [i] 01:00 Veronica Clareová: Vražedné úmysly [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 21/22 [i] 07:00 Advokáti II. 2/21 [i] 08:00 Černý anděl 2/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 9/20 [i] 10:00 Wildfire II. 7/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 21/22 [i] 12:00 Advokáti II. 2/21 [i] 13:00 Černý anděl 2/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 9/20 [i] 15:00 Wildfire II. 8/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 22/22 [i] 17:00 Advokáti II. 3/21 [i] 18:00 Černý anděl 3/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 10/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 6/25 [i] 21:00 Policajti na baterky [i] 22:40 Unesený 5/13 [i] 23:40 CSI: New York V. 6/25 [i] 00:40 Policajti na baterky [i] 02:20 Unesený 5/13 [i] 03:05 Wildfire II. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje 9 [i] 07:45 Jak to dělají? 14 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití - Pilot [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning v Berlíně [i] 12:45 Opravna vraků 24 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Národ šílenců [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 11 [i] 19:10 Jak fungují stroje 10 [i] 19:40 Jak to dělají? 15 [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Nebezpečné rybaření 1 [i] 21:55 Nebezpečné vody [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 11 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Říční příšery [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 42 [i] 04:05 Jak fungují stroje 10 [i] 04:35 Jak to dělají? 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 11/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 23/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 36/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:40 Nemocnice na kraji města 9/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 3/39 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:05 Na cestě po západním Götalandu [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Tina Turner [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:55 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Týden v regionech [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Stan Getz se skupinou 2/2 05:35 Hledání ztraceného času [i] 05:55 Cizinci u nás [i] 06:25 Folklorika [i] 06:55 Přidej se [i] 07:05 Nedej se [i] 07:20 Krásy evropského pobřeží [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Jazykové kurzy: Kapusta 3/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Historie [i] 09:40 Bílá místa [i] 10:00 Abeceda komunistických zločinů 2/26 [i] 10:20 Střípky času [i] 10:40 Československý filmový týdeník 815/2379 [i] 11:05 Návrat biblických pohrom 1/5 [i] 12:00 Charles Lloyd kvartet [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Televizní klub neslyšících [i] 13:30 Televizní akademie - Historie [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 První světová válka v barvě 1/6 [i] 16:55 Romové v Evropě [i] 17:25 Krásy evropského pobřeží [i] 17:30 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorní magazín [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Moje rodina 2/8 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 První světová válka v barvě 2/6 [i] 21:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:40 Historie.cs [i] 22:40 Cizinec ve mně [i] 00:15 Hvězdy jazzového nebe [i] 01:20 Andy Warhol 2/3 [i] 02:15 Vůdci a jejich voliči [i] 03:00 Čaj pro třetího [i] 03:30 Sólo pro... Ty Syčáci [i] 04:05 Černá hodinka - O spravedlnosti [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 55 [i] 09:25 Měsíc v ohrožení [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VII 1 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger 4 [i] 13:50 Co mám na tobě ráda IV 18 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida V 5 [i] 15:10 Kobra 11 X 16 [i] 16:05 Beze stopy II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy 8 [i] 18:30 Ulice 1911 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 13 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Mr.GS [i] 22:15 Námořní vyšetřovací služba VII 9 [i] 23:10 Police Story 3 [i] 00:55 Novashopping 02:05 NBA na Nově [i] 04:30 Střepiny [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 36 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:40 VIP zprávy 09:15 Will & Grace V 13 [i] 09:55 Přátelé IV 11 [i] 10:20 M*A*S*H 168 [i] 10:50 To je vražda, napsala III 14 [i] 11:45 Policie Hamburk IV 23 [i] 12:45 M*A*S*H 169 [i] 13:15 Přátelé IV 12 [i] 13:45 Will & Grace V 14 [i] 14:20 Policejní divize II 16 [i] 15:15 JAG X 20 [i] 16:10 Vraždy v Londýně II 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Rosamunde Pilcher 1/2 [i] 22:00 Sběratelé kostí IV 21 [i] 22:50 Show Jana Krause [i] 23:50 Profesionálky 7 [i] 00:45 Volejte věštce [i] 02:30 Výklad snů [i] 03:30 Na čem záleží 119 [i] 03:55 Autosalon [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Medzi láskou a nenávisťou 109/124 [i] 06:25 Doňa Barbara 60/190 [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 12/22 [i] 08:20 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 7/8 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Medzi nami [i] 12:10 Sudkyňa Hatchettová III. 31-32/130 [i] 12:50 Dr. Oz I. 167/175 [i] 13:55 Rebeli II. 204/225 [i] 14:45 Rany z lásky 155/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 13/22 [i] 16:20 Doňa Barbara 61/190 [i] 17:10 Medzi láskou a nenávisťou 110/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 205/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 86/194 [i] 20:55 V náručí diabla 32/182 [i] 21:50 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 23:35 Frasier IV. 6/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 86/194 [i] 00:45 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 02:20 Frasier IV. 6/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová III. 31-32/130 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:35 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ztraceni v lásce [i] 13:45 Kamufláž [i] 15:30 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 17:10 Mlčení [i] 18:55 Fantom opery [i] 21:20 Repli-Kate [i] 23:05 Nebezpečná štvanice [i] 00:50 Jarní úklid s.r.o. [i] 02:25 Noční vlak [i] 03:55 Úžasní Ambersonovi 1. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:00 Fotbal [i] 16:15 Tenis [i] 17:45 Tenis [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce I 2 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 32 [i] 08:10 McLeodovy dcery VII 1 [i] 09:10 Bratři a sestry II 12 [i] 10:10 Bratři a sestry II 13 [i] 11:10 Ochránce I 3 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 15 [i] 13:10 Mladá a pohřešovaná [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru IV 5 [i] 17:00 Dobrá manželka 7 [i] 18:00 Diagńoza Vražda VI 1 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 16 [i] 20:00 Dobrá manželka 8 [i] 21:00 Dvojí identita 12 [i] 22:00 Dvojí identita 13 [i] 23:00 Fakta nebo fikce 1 [i] 00:00 Fakta nebo fikce 2 [i] 01:00 Diagńoza Vražda VI 1 [i] 02:00 Médium VI 12 [i] 03:00 Médium VI 13 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru IV 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Laos 2 [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 07:00 Krev, pot a takeaways 4 [i] 08:15 Zima na chalupě - speciál [i] 09:15 Jamieho vláda nad jídlem 1 [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 9 [i] 10:50 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 11:20 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 1 [i] 12:20 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 2 [i] 13:15 Mravenci vědí všechno 10 [i] 13:35 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 27 [i] 15:40 Kdo přežije Armagedon 3 [i] 16:40 Mravenci vědí všechno 3 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 11 [i] 17:30 Vášnivý jedlík 12 [i] 18:00 Hostina se smrtí 1 [i] 19:15 Co nám prospívá 44 [i] 19:50 Co nám prospívá 45 [i] 20:25 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 21:30 Nahá věda 3 [i] 22:35 Svatí bojovníci 1 [i] 23:45 Sedm epoch rocku 3 [i] 00:45 Smrtící válečníci 5 [i] 01:40 Kuchař v první linii 1 [i] 02:40 Evropská velkoměsta 1 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 1 [i] 04:55 Odvěká cesta lidstva 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Duffy živě [i] 06:00 Útě