Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Xena V. 8/22 [i] 06:20 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 20-21/26 [i] 06:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 10/39 [i] 07:05 Fantastický Spiderman I. 25/26 [i] 07:30 Scooby Doo I. 11/24 [i] 07:50 Štvornohý detektív Kalle II. 15/15 [i] 08:45 Čľapko a smraďoši [i] 10:05 Bláznivý Jimov život VIII. 8/18 [i] 10:30 Dva a pol chlapa I. 4/24 [i] 11:00 Upírske denníky 17-18/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Vinnetou II. - Červený gentleman [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 John Q [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Dračie vojny [i] 21:55 Smrtonosná zbraň 3 Dolby [i] 00:10 Zapadákov [i] 01:40 Ali [i] 04:05 Dračie vojny [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Autosalón [i] 06:40 Postav dom, zasaď strom [i] 07:05 Willy Fog [i] 07:30 Garfield [i] 07:45 Garfield [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:25 Kvet šťastia 1/3 [i] 08:55 Vymenená princezná [i] 10:10 3 2 1 štart! [i] 10:25 Ushuaia - expedície do prírody VI. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O päť minút dvanásť [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Sagarmatha [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Krištáľové krídlo 2010 [i] 21:50 Smrť čaká všade [i] 00:00 Agatha Christie : Poirot [i] 01:45 Kennedyho mozog 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Československý filmový týždenník [i] 06:15 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:45 Národnostné správy [i] 06:50 Test magazín [i] 07:00 Podmorský svet Chorvátska III. [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Stratené záznamy o atentáte na JFK [i] 09:25 Kapura [i] 10:05 Farmárska revue [i] 10:20 Zelená revue [i] 10:40 Noc v archíve [i] 11:40 Čo sa stalo v malom kine [i] 12:45 Orientácie [i] 13:15 Slovo [i] 13:30 SĽUK - návraty do nenávratna [i] 14:45 Família - V náručí záchrany [i] 15:15 Piano revue [i] 16:50 Spomíname na herečku Máriu Prechovskú [i] 17:35 Anjeli strážni Danky Bartekovej [i] 18:00 Poklady sveta V. [i] 18:15 Poklady sveta V. [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 3 2 1 štart! [i] 18:55 Poklady.sk [i] 19:10 KE 2013 [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zločiny proti prírode 1/3 [i] 20:55 Umenie 2011 [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:10 Noc v archíve [i] 23:10 Invencie [i] 23:15 Slovo [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Agent II. 3,4 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:40 X-Men 2 [i] 10:00 Stratené duše III. 9,10 [i] 11:50 Herbie: Na plný plyn [i] 13:50 Riaditeľka [i] 15:35 Najhoršia zrada [i] 17:20 Takmer dokonalý plán [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Taxi, taxi [i] 21:45 Ronin [i] 00:15 Takmer dokonalý plán [i] 01:50 Ronin [i] 03:45 Prepadnutie 2: Temné územie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:45 Siska 16 [i] 07:45 Magnum II. 17,18 [i] 09:30 Doktorka Quinnová 7,8 [i] 11:10 Siska 17 [i] 12:10 60 MINÚT [i] 13:10 Šeherezáda 3,4 [i] 15:15 Dar z lásky: Príbeh Daniela Huffmana [i] 17:00 Policajt v Afrike [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Hříšní lidé Města pražského" 3,4 [i] 21:30 Prekliaty osud [i] 23:10 Šeherezáda 3,4 [i] 01:00 Siska 17 [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport II. 8/22 [i] 06:30 Internát IV. 8/11 [i] 08:00 Pán času 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 20/20 [i] 10:00 Battlestar galactica II. 1/21 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 2/21 [i] 12:00 Pán času 10/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIV. 2/12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 15:00 Wildfire II. 7/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 8/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 2/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 10/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 12/22 [i] 22:00 Kurs sebeovládání [i] 00:00 Pacovo mužstvo V. 23/28 [i] 01:25 Advokáti IV. 10/22 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 03:00 Kurs sebeovládání [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Jak fungují stroje [i] 06:50 Jak to dělají? 10 [i] 07:15 Národ šílenců [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 5 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 6 [i] 10:00 Nejhrůznější okamžiky na moři [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Nutné k přežití [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Národ šílenců [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Na plný plyn [i] 18:15 Závody ve stavění aut [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp v Afghánistánu 3 [i] 21:55 Z ráje do pekla 3 [i] 22:50 Ropná katastrofa - Závod s časem [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Národ šílenců [i] 03:40 Jak fungují stroje [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů 05:55 Etiketa [i] 06:05 O nebojácné Bětce [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 3/26 [i] 07:10 Všechna rána světa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Saturnin 3/4 [i] 11:40 Kupé [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo básnířky a dramatičky Renaty Putzlacherové [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 13:55 Lékárníkových holka 3/7 [i] 14:25 Velká cesta [i] 16:05 Retro [i] 16:35 Čétéčko [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Tchyně a uzený [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Město bez dechu [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Čétéčko [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Malé rodinné vraždy 3/4 [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:30 168 hodin [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... [i] 05:15 Osudové okamžiky [i] 05:30 Čtyři z New Yorku: Méně je více 2/4 [i] 06:00 Chcete je? [i] 06:05 Cesty víry [i] 06:30 Duše Evropy 2/3 [i] 06:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:35 Žijeme s vírou 3/26 [i] 10:35 Poklady světa [i] 10:50 Orchon [i] 11:05 Přidej se [i] 11:15 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Náš venkov [i] 12:55 Království divočiny [i] 13:25 Kamera na cestách 3/3 [i] 14:20 Film o filmu Občanský průkaz [i] 14:35 Mýty a fakta historie: Návrat biblických pohrom 1/5 [i] 15:25 Kde bydlely princezny 13/13 [i] 15:45 Svět umění [i] 16:40 Cesty víry [i] 17:05 Čtyři z New Yorku: Jmenuji se Charlotta 3/4 [i] 17:40 Vzkaz Jiřího Krejčíka [i] 18:00 Intolerance [i] 18:30 Divadlo žije! [i] 19:00 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Boží pokrm [i] 20:55 Na plovárně s Avrahamem B. Jehošuou [i] 21:20 Tak dlouho tě miluji [i] 23:15 Reportéři 3/8 [i] 00:15 Svět umění [i] 01:05 Musicblok 01:30 Sabotáž [i] 02:00 Šumná města [i] 02:25 Hledám práci [i] 02:55 Žijeme s vírou 3/26 [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:15 Podle práva [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:45 Admirál Bublina útočí 25 [i] 06:10 Senzační Spiderman 23 [i] 06:35 Baby Looney Tunes II 2 [i] 07:00 Co nového Scooby-Doo? III 2 [i] 07:25 Skippy 18 [i] 07:55 Koření [i] 08:50 Vteřiny před katastrofou [i] 09:50 Případ mrtvých spolužáků [i] 11:30 Popelky [i] 13:10 Než si pro nás přijde [i] 15:05 Vrať se do hrobu [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Smlouva s ďáblem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Zodiac [i] 01:15 Kriminálka Miami V 22 [i] 02:00 Novashopping 02:45 Smlouva s ďáblem [i] 04:35 Stefanie III 23 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zprávy TV Prima 06:30 Krimi zprávy [i] 06:40 Krimi plus [i] 06:45 VIP zprávy 07:05 Párty s kuchařem [i] 07:30 Mickeyho klubík II 2 [i] 08:00 M*A*S*H 166 [i] 08:25 Hitlerovi muži II 4 [i] 09:30 Svět 2011 [i] 10:00 M*A*S*H 167 [i] 10:30 M*A*S*H 168 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:45 Zločiny v zahradách III 1 [i] 14:10 Venkovský ráj, č. 12 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru II [i] 18:00 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Láska se zpáteční letenkou [i] 21:55 Kmen Andromeda 1/2 [i] 23:40 Jezdci z jižního Bronxu [i] 01:15 Volejte věštce [i] 03:00 Kryštof Kolumbus 2/3 [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 06:15 Opposite sex [i] 07:00 Chuťovky [i] 07:50 Medzi láskou a nenávisťou 108/124 [i] 09:05 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 H2O: Stačí pridať vodu 4/26 [i] 12:05 Sabrina - mladá čarodejnica I. 4/22 [i] 12:45 Zločiny na mori I. 4/26 [i] 14:00 Staň sa mojou ženou [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 4/129 [i] 16:45 Medzi láskou a nenávisťou 109/124 [i] 17:40 Večery u Bielej grófky [i] 20:00 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 7/8 [i] 21:55 Skutočný príbeh: Zotročenie [i] 23:55 Druhé meno patrí prekliatym [i] 01:40 Staň sa mojou ženou [i] 03:05 Zločiny na mori I. 4/26 [i] 04:00 Ružové okuliare [i] 04:50 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Podvedený osud [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dračí past [i] 13:45 Tři muži v Bretani [i] 15:30 Klára a já [i] 17:05 Purpurové květy [i] 19:00 Polibek, prosím [i] 20:50 Holky to chtěj taky 2 [i] 22:30 Adolf Eichmann [i] 00:20 Pohřbené lži [i] 02:10 Jindabyne [i] 04:20 Holky to chtěj taky 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:15 Sáně [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Klasické lyžování [i] 15:15 Biatlon [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Biatlon [i] 20:00 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Soudkyně Amy VI 20 [i] 07:20 Soudkyně Amy VI 21 [i] 08:20 Soudkyně Amy VI 22 [i] 09:20 Městečko Haven I 12 [i] 10:20 Městečko Haven I 13 [i] 11:20 Bratři a sestry II 10 [i] 12:20 Bratři a sestry II 11 [i] 13:20 Perfektní plán [i] 15:10 Skryté zločiny [i] 17:00 Být Erikou I 12 [i] 18:00 Být Erikou I 13 [i] 19:00 Dobrá manželka 3 [i] 20:00 Dobrá manželka 4 [i] 21:00 Bratři a sestry II 12 [i] 22:00 Bratři a sestry II 13 [i] 23:00 Prezidentův muž [i] 00:50 Médium VI 12 [i] 01:50 Médium VI 13 [i] 02:50 Dvojí identita 11 [i] 03:50 Dvojí identita 12 [i] 04:50 Námořní hlídka III 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Lulu matkou [i] 06:00 Pouštní lvi [i] 07:10 Objevy starověku 4 [i] 08:20 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 09:25 Tři hladoví hoši 7 [i] 10:00 Tři hladoví hoši 8 [i] 10:35 Buď já nebo pes 79 [i] 11:35 Krev, pot a takeaways 3 [i] 12:50 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 14:00 Zvířata v děloze 1 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani 42 [i] 16:10 Mistři švindlu 61 [i] 16:55 Mistři švindlu 62 [i] 17:35 Vraky snů 1 [i] 18:15 Vraky snů 2 [i] 19:00 Budování říše 3 [i] 20:00 Budování říše 4 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 2 [i] 22:05 Pravdivé příběhy 9 [i] 23:05 Krimi příběhy 9 [i] 00:05 On The Spot - Reportéři v akci: Barma 9 [i] 01:05 Dítě navzdory 6 [i] 02:10 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 03:15 Zvířata v děloze 1 [i] 04:10 Mravenci vědí všechno 3 [i] 04:25 Laos 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 2 [i] 06:00 2012 [i] 08:45 Princezna a žabák [i] 10:20 Filmy a filmové hvězdy III. 2 [i] 10:50 Lekce neslušného chování [i] 12:30 Julie a Julia [i] 14:35 Útěk na Horu čarodějnic [i] 16:15 Dean Spanley [i] 17:55 Vzhůru do oblak [i] 19:30 Před kamerou 4 [i] 20:00 Gran Torino [i] 21:55 Impérium - Mafie v Atlantic City 1 [i] 23:05 True Blood - Pravá krev III. 8 [i] 00:00 G. I. Joe [i] 02:00 Zlatý Glóbus 2011 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Tamtamy ticha