TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 18-19/26 [i] 06:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 9/39 [i] 06:20 Fantastický Spiderman I. 24/26 [i] 06:45 Scooby Doo I. 10/24 [i] 07:10 Štvornohý detektív Kalle II. 14/15 [i] 08:00 Olsen Twins: Na to treba dvoch Dolby [i] 09:45 Bláznivý Jimov život VIII. 7/18 [i] 10:10 Dva a pol chlapa I. 3/24 [i] 10:35 Matrix Reloaded [i] 13:10 Bláznivá strela [i] 14:45 Policajtom proti svojej vôli [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Policajt v Beverly Hills [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Tesne vedľa [i] 22:25 Vojna svetov [i] 00:30 Tábor tigrov [i] 02:10 Šiesty deň [i] 04:05 Slečna Potterová [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 S Jakubom na rybách [i] 07:05 Willy Fog [i] 07:35 Garfield [i] 07:45 Garfield [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:55 Stratené mesto [i] 09:25 Hannah Montana II. 1/30 [i] 09:45 Hannah Montana II. 2/30 [i] 10:10 Ako listy jedného stromu [i] 11:40 Štvoro Álp [i] 12:35 TOP STAR Extra [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 Sedem krátkych rokov inžiniera Hagaru 1/3 [i] 15:20 Capri III 10/13 [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:35 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:15 Cesta k ľadu [i] 22:45 Zlé rozhodnutie [i] 00:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 00:50 Cesta k ľadu [i] 02:20 Zlé rozhodnutie [i] 03:50 Štvoro Álp [i] 04:40 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Patrik Vrbovský Rytmus [i] 04:55 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Regionálny denník [i] 09:05 Televíkend [i] 09:30 Extr@ English 17/30 [i] 09:55 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 1/13 [i] 10:15 Prekliate karikatúry [i] 11:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Ciele alebo predsavzatia [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Mimo času 6/10 [i] 13:50 Hlava XXI [i] 14:20 GEN.sk [i] 14:45 Kapura [i] 15:30 Farmárska revue [i] 15:45 Zelená revue [i] 16:00 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 16:15 KE 2013 [i] 16:25 Pohľad za zrkadlo [i] 17:30 Smejeme sa storočiami 13/17 [i] 17:55 Osobnosti a udalosti/Karol Duchoň [i] 18:00 Podmorský svet Chorvátska III. [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Stratené záznamy o atentáte na JFK [i] 20:55 Československý filmový týždenník [i] 21:10 Anjeli strážni Danky Bartekovej [i] 21:45 Pesničkári po rokoch [i] 22:00 Rana istoty [i] 23:30 BJD 2009 Singas Projekt (Maďarsko) [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Zachráňte Willyho 3 [i] 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 Princezná Sissi [i] 08:35 Legenda o Tarzanovi [i] 09:00 Timon a Pumbaa [i] 09:25 Gumkáči II. [i] 09:50 CHUTÍŠ MI [i] 10:45 Pravá blondínka [i] 12:45 Návrat do Cold Mountain [i] 15:40 Vydatá nevesta [i] 17:20 Riaditeľka [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Herbie: Na plný plyn [i] 22:00 X-Men 2 [i] 00:45 Agent II. 3,4 [i] 02:00 Pravá blondínka [i] 03:45 Zavraždená, ale.. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 Črepiny PLUS [i] 07:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 08:00 Útek pred pravdou [i] 09:40 Magnum II. 15,16 [i] 11:25 Doktorka Quinnová 5,6 [i] 13:00 Siska 16 [i] 14:15 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 16:00 "Divá Bára" [i] 17:15 Útek pred pravdou [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Jack a Sarah [i] 22:00 Cesta nenávisti [i] 23:35 Webmaster [i] 00:10 Mafstory [i] 00:35 Celebrity CAMP [i] 01:25 Huste.TV [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport II. 7/22 [i] 06:30 Internát IV. 7/11 [i] 08:00 Pán času 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 17/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 18/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 19/20 [i] 12:00 Pán času 9/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIV. 1/12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 15:00 Wildfire II. 6/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 7/22 [i] 17:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 9/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 11/22 [i] 22:00 CSI: New York VI. 20/23 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 6/12 [i] 00:10 Uklízeč 5/13 [i] 01:05 Advokáti IV. 9/22 [i] 02:00 CSI: New York VI. 20/23 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev II. 6/12 [i] 03:35 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Na plný plyn [i] 07:15 Muž, žena a divočina [i] 08:10 Nutné k přežití [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Impozantní lodě [i] 10:55 Stěhování obrů 5 [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Na plný plyn [i] 14:35 Závody ve stavění aut [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak fungují stroje [i] 16:55 Jak to dělají? 10 [i] 17:20 Stěhování obrů 5 [i] 18:15 Impozantní lodě [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Nejhrůznější okamžiky na moři [i] 23:45 Nutné k přežití [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Nejhrůznější okamžiky na moři [i] 03:40 Jak fungují stroje [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Na cestě po Mallorce [i] 05:55 Zákulisí seriálu Četnické humoresky [i] 06:10 Zpívánky [i] 06:15 Babar 2/26 [i] 06:40 Willy Fog na cestě kolem světa 2/26 [i] 07:00 Záhady starověkého Říma 16/20 [i] 07:35 Moudronos [i] 07:50 Cesta do vesmíru [i] 07:55 Pět dětí a To [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:40 Bludiště [i] 10:15 Křidýlko nebo stehýnko? [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto styl [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Táta nebo milenec? [i] 15:15 Přítelkyně 9/12 [i] 16:10 Profesionálové 56/57 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 17:55 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 3:10 vlak do Yumy [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Muž v ohni [i] 01:30 Californication II 8/12 [i] 02:00 13. komnata Miroslavy Němcové [i] 02:25 Bydlení je hra [i] 02:50 Pošta pro tebe [i] 03:45 ČT Live - Aneta Langerová 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 František Kupka - Amorfa - Dvoubarevná fuga [i] 05:35 Intolerance [i] 06:05 Göringův poslední boj 2/2 [i] 07:00 Automobil budoucnosti [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Cena Jindřicha Chalupeckého [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Musicblok [i] 11:35 Sabotáž [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Ti nejlepší z klasiky [i] 13:05 Divnopis [i] 13:10 Čtenářský deník... [i] 13:25 Knižní svět [i] 13:55 Zázračná planeta: Oceány 2/8 [i] 14:50 Život na pobřeží 4/10 [i] 15:40 Netopýři ve tmě [i] 16:10 Špačkova vila [i] 16:40 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 17:00 Divoch [i] 18:45 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Jana z Arku na hranici [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Třistatřicettři [i] 22:45 Královna řeky [i] 00:40 Na plovárně s Björnem Borgem [i] 01:00 Young Gods & MC dälek [i] 02:10 Filmkompas [i] 02:40 O češtině [i] 02:55 Blues Alive 2006 [i] 03:50 Za svědky minulosti [i] 04:05 Dobré zprávy Eveno Moarcha ze Slovácka. [i] 04:20 Podle práva [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:40 Admirál Bublina útočí 23, 24 [i] 06:30 Roary: Závodní auto 10, 11 [i] 06:55 3-2-1 Tučňáci! 12 [i] 07:20 Co nového Scooby-Doo? III 1 [i] 07:45 Ve Spessartu opět straší! [i] 09:35 Tučňáci z Madagaskaru 9 [i] 10:05 Dej si pohov, kámoši 2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Pokušení paní Antonie [i] 14:25 Shrek [i] 16:15 Hairspray [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Než si pro nás přijde [i] 21:55 Stealth: Přísně tajná mise [i] 00:10 Skrytá kamera [i] 01:45 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:20 Stefanie III 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 S Italem v kuchyni [i] 06:00 Zprávy TV Prima 06:30 Krimi zprávy [i] 06:40 Krimi plus [i] 06:45 VIP zprávy 07:05 Párty s kuchařem [i] 07:35 Mickeyho klubík II 1 [i] 08:00 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 M*A*S*H 164 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 165 [i] 10:20 M*A*S*H 166 [i] 10:50 Agentura Jasno II 7 [i] 11:40 Záblesk [i] 14:15 Protokol [i] 16:10 Julie Lescautová V 13 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Servírka [i] 22:15 Rychle a zběsile [i] 00:20 Nesmrtelné zlo [i] 01:55 Volejte věštce [i] 03:40 Miláčci [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Bzzz!!! [i] 06:55 Chuťovky [i] 07:45 Medzi láskou a nenávisťou 107/124 [i] 09:00 S mamou na svadobnej ceste [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 H2O: Stačí pridať vodu 3/26 [i] 12:00 Sabrina - mladá čarodejnica I. 3/22 [i] 12:40 Zločiny na mori I. 3/26 [i] 13:50 Zákon púšte 3/3 [i] 15:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 3/129 [i] 16:55 Medzi láskou a nenávisťou 108/124 [i] 17:50 Neslušný návrh [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 21:35 Večery u Bielej grófky [i] 23:50 Krvavé obrúčky [i] 01:30 Zákon púšte 3/3 [i] 03:15 Zločiny na mori I. 3/26 [i] 04:10 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Letní tábor [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 13:30 Dračí války [i] 15:10 Ostrov pokladů [i] 16:55 Coronado [i] 18:35 Exploze [i] 20:10 Napiš si svou smrt [i] 22:00 Noční vlak [i] 23:40 Mary a Max [i] 01:15 Ostrov okouzlení [i] 03:15 Jarní úklid s.r.o. [i] 04:55 Tři malá prasátka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 11:45 Severská kombinace [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:45 Biatlon [i] 16:00 Snooker [i] 17:30 Severská kombinace [i] 18:00 Klasické lyžování [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Snooker [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:30 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:30 Právo a pořádek IX 23 [i] 07:30 Právo a pořádek IX 24 [i] 08:30 Detektiv Nash Bridges V 11 [i] 09:30 Detektiv Nash Bridges V 12 [i] 10:30 Detektiv Nash Bridges V 13 [i] 11:30 Skryté zločiny [i] 13:20 Dvojnásobná vražda [i] 15:10 Interní záležitost [i] 17:00 Fakta nebo fikce 1 [i] 18:00 Fakta nebo fikce 2 [i] 19:00 Bratři a sestry II 10 [i] 20:00 Bratři a sestry II 11 [i] 21:00 Prezidentův muž [i] 22:50 Hříchy minulosti [i] 00:40 Bratři a sestry II 10 [i] 01:40 Bratři a sestry II 11 [i] 02:40 Uloupená nevinnost [i] 04:50 Detektiv Nash Bridges V 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 29 [i] 06:40 Zelené nápady pro modrou planetu 30 [i] 07:20 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 08:25 On the Spot 2 [i] 09:25 Pouštní lvi [i] 10:30 Dokonalí predátoři [i] 11:40 Stacey Dooleyová vyšetřuje 1 [i] 12:55 Krev, pot a přepych 6 [i] 14:10 Návrat bílých lvů [i] 15:15 Objevy starověku 4 [i] 16:25 Mistři švindlu 67 [i] 17:10 Mistři švindlu 68 [i] 17:55 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 19:00 Budování říše 1 [i] 19:55 Budování říše 2 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 1 [i] 22:10 Pravdivé příběhy 8 [i] 23:15 Krimi příběhy 8 [i] 00:15 Skutečné výslechy 13 [i] 00:50 Holky v armádě: Na cestě do Afghánistánu [i] 01:25 Sedm epoch rocku 7 [i] 02:30 Dokonalí predátoři [i] 03:35 Rusko 1 [i] 04:35 Udržitelnost v praxi - Urbanizace 3 [i] 04:50 Lapalala – příklad hodný následování [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pochyby [i] 07:45 Paul McCartney: Dobrý večer, New York City! [i] 08:45 Zloději z Harvardu [i] 10:10 Modrý slon [i] 11:30 Zlatí chlapci [i] 13:10 Andělé s.r.o. [i] 14:50 Návrh [i] 16:40 Pochyby [i] 18:20 Princezna a žabák [i] 20:00 2012 [i] 22:45 Pařba ve Vegas