Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Tisíc a jedna noc 17-18/180 [i] 10:15 Já už budu hodný, dědečku! [i] 11:50 NCIS: Los Angeles I. 1/24 [i] 12:40 Rýchle Televízne noviny [i] 12:45 Komisár Rex IV. 8/18 [i] 13:35 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 3/20 [i] 14:25 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 5/9 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Priatelia IV. 1-2/24 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Dr. House I. 5/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 19/180 [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Tisíc a jedna noc 20/180 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Policajtom proti svojej vôli [i] 21:45 Teror vo vlaku [i] 23:15 Od súmraku do úsvitu [i] 01:00 Veľhad útočí [i] 02:30 Teror vo vlaku [i] 03:50 Divokí chalani 3: Útok beštiálnych beštií [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:30 Profesionáli 5/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 175/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 176/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 305 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 88/256 [i] 18:57 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Počasie [i] 22:25 Johan Falk 1/6 [i] 00:05 Profesionáli 5/13 [i] 01:00 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:45 Johan Falk 1/6 [i] 03:25 Sila lásky II. 305 [i] 04:15 Sila lásky IV. 88/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:10 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 10:40 Príroda [i] 11:20 Planéta mláďat 4/5 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:30 Ján Ilavský [i] 13:55 Slováci vo svete - 4.časť [i] 14:20 Família - V náručí záchrany [i] 14:55 Večer na tému [i] 16:35 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 1/13 [i] 16:50 V hlbinách mora [i] 17:05 Ulice sveta [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 "Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepici" [i] 21:40 GEN.sk [i] 21:55 Mimo času 6/10 [i] 22:25 Prekliate karikatúry [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 18 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 CHUTÍŠ MI [i] 09:00 Najhoršie obavy [i] 11:15 Klamári II. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Kutyil s.r.o. II. 4 [i] 12:50 Kosti IV. 5,6 [i] 14:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 19 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 5 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 5 [i] 18:00 CHUTÍŠ MI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vydatá nevesta [i] 21:45 Návrat do Cold Mountain [i] 01:00 CHUTÍŠ MI [i] 01:45 Časovaná bomba [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 5 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 19 [i] 04:25 Časovaná bomba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Starý III. 32 [i] 06:50 Láska nezomiera 90,91 [i] 08:15 Červené ruže 95 [i] 09:10 Starý III. 32 [i] 10:15 Pensacola: Zlaté krídla 3,4 [i] 12:00 MacGyver 10 [i] 12:45 M*A*S*H 87,88 [i] 13:40 Medicopter 117 76 [i] 14:30 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 10 [i] 16:20 Medicopter 117 76 [i] 17:15 Pensacola: Zlaté krídla [i] 18:00 M*A*S*H 87,88 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Zachráňte moje dieťa! [i] 21:40 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 23:20 Búrka [i] 01:00 Zachráňte moje dieťa! [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 20/22 [i] 07:00 Advokáti II. 1/21 [i] 08:00 Černý anděl 1/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 8/20 [i] 10:00 Wildfire II. 4/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 20/22 [i] 12:00 Advokáti II. 1/21 [i] 13:00 Černý anděl 1/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 8/20 [i] 15:00 Wildfire II. 5/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 21/22 [i] 17:00 Advokáti II. 2/21 [i] 18:00 Černý anděl 2/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 9/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 5/25 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 23:00 Unesený 4/13 [i] 00:00 CSI: New York V. 5/25 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 02:35 Unesený 4/13 [i] 03:20 Wildfire II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje [i] 07:45 Jak to dělají? 13 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning v Berlíně [i] 12:45 Opravna vraků 23 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití - Pilot [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 10 [i] 19:10 Jak fungují stroje 9 [i] 19:40 Jak to dělají? 14 [i] 20:05 Národ šílenců [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 10 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Národ šílenců [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 41 [i] 04:05 Jak fungují stroje 9 [i] 04:35 Jak to dělají? 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Sváteční slovo publicistky Johany Bronkové [i] 05:30 Hoby naší doby [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 10/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 22/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 35/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:40 Šaty dělaj člověka [i] 17:45 Bolkoviny [i] 18:40 Evropské pexeso 2/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Cukrárna 10/13 [i] 21:05 13. komnata Miroslavy Němcové [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Hercule Poirot [i] 00:05 Losování Euromiliony 00:10 Na velikosti záleží 9/10 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Taxík [i] 01:10 Objektiv [i] 01:35 Pod pokličkou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folkomotivy 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Postřehy odjinud [i] 06:00 Josef Vohryzek [i] 06:30 Terra musica 07:00 Křesťanský magazín [i] 07:30 Filmkompas [i] 08:00 Entrée libre [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Planeta Země [i] 09:40 PORT [i] 10:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 11:00 JÁDRO [i] 11:05 Obdivuhodný svět přírody I. [i] 11:30 Zvířecí kameramané 11/13 [i] 12:00 Folkomotivy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Máte mě! [i] 13:30 Televizní akademie - Planeta Země [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Život na pobřeží 3/10 [i] 16:45 Cizinci u nás [i] 17:15 Netopýři ve tmě [i] 17:45 Young Gods & MC dälek [i] 18:55 Moje rodina 1/8 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Zázračná planeta: Oceány 2/8 [i] 21:15 Automobil budoucnosti [i] 22:15 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:10 Malá Velká Británie 18/22 [i] 23:40 Gorodok 13/20 [i] 00:05 Sváko Ragan 2/3 [i] 01:05 Q [i] 01:35 Sólo pro... Oskara Petra - Speciál [i] 02:00 Vzkaz Vladimíra Mišíka [i] 02:15 Náš venkov [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Mezinárodní sdružení pro novou akustickou hudbu [i] 03:10 Na vlnách se Parník houpá [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Dobré zprávy Miroslava Franka z Opavy. [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 54 [i] 09:25 Z jiného úhlu [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VI 16 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger 3 [i] 13:50 Co mám na tobě ráda IV 17 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida V 4 [i] 15:10 Kobra 11 X 15 [i] 16:05 Beze stopy II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy 7 [i] 18:30 Ulice 1910 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Shrek [i] 21:50 Klub vyděračů [i] 23:35 Proroctví z temnot [i] 01:35 Novashopping 02:25 Z jiného úhlu [i] 04:20 Stefanie III 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 35 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:35 VIP zprávy 09:10 Will & Grace V 12 [i] 09:50 Přátelé IV 10 [i] 10:15 M*A*S*H 162 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 13 [i] 11:45 Policie Hamburk IV 22 [i] 12:35 M*A*S*H 163 [i] 13:00 M*A*S*H 164 [i] 13:30 Přátelé IV 11 [i] 14:00 Will & Grace V 13 [i] 14:25 Policejní divize II 15 [i] 15:20 JAG X 19 [i] 16:15 Vraždy v Londýně II 1 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XIII 2 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:50 Spiknutí [i] 01:15 To nám ještě scházelo [i] 03:05 Volejte věštce [i] 04:50 Na čem záleží 118 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rany z lásky 153/230 [i] 06:05 Medzi láskou a nenávisťou 106/124 [i] 06:55 Doňa Barbara 59/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 11/22 [i] 08:45 Nespútaný anjel 85/194 [i] 09:35 V náručí diabla 31/182 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Medzi nami [i] 12:20 Sudkyňa Hatchettová III. 29-30/130 [i] 13:00 Dr. Oz I. 166/175 [i] 14:05 Rebeli II. 203/225 [i] 14:55 Rany z lásky 154/230 [i] 15:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 12/22 [i] 16:30 Doňa Barbara 60/190 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 107/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 204/225 [i] 20:00 Neslušný návrh [i] 22:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 3/10 [i] 22:55 Don Juan DeMarco [i] 00:30 Na streche [i] 01:10 L.O.V.E. [i] 01:50 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 3/10 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová III. 29-30/130 [i] 03:25 Don Juan DeMarco [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Červená Karkulka [i] 06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Zastřelit a být zastřelen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Podvedený osud [i] 13:50 Adrenalin [i] 15:45 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 17:25 Amélie z Montmartru [i] 19:35 2 Bobule [i] 21:20 Kamufláž [i] 23:05 Jezero smrti [i] 00:45 Bitva o Passchendaele [i] 02:35 Pohřbené lži [i] 04:20 Dokonalí andílkové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Sáně [i] 09:30 Tenis [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:15 Biatlon [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:45 Biatlon [i] 16:00 Snooker [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Biatlon [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Ochránce I 1 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 31 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 32 [i] 09:10 Bratři a sestry II 10 [i] 10:10 Bratři a sestry II 11 [i] 11:10 Ochránce I 2 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 14 [i] 13:10 Interní záležitost [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru IV 4 [i] 17:00 Dobrá manželka 6 [i] 18:00 Právo a pořádek IX 24 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 15 [i] 20:00 Dobrá manželka 7 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 22:00 Dvojí identita 11 [i] 23:00 Dvojí identita 12 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 24 [i] 02:00 Bratři a sestry II 10 [i] 03:00 Bratři a sestry II 11 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru IV 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Země: Planeta a její moc 4 [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 5 [i] 07:00 Krev, pot a takeaways 3 [i] 08:15 Zima na chalupě 4 [i] 09:15 Jamieho vepřové hody [i] 10:20 Zelené nápady pro modrou planetu 7 [i] 10:50 Zelené nápady pro modrou planetu 8 [i] 11:20 Po katastrofě 2 [i] 12:30 Město zkázy [i] 13:35 Ian Wright: Cesty bez hranic 5 [i] 14:35 Ve stínu dinosaurů 2 [i] 15:40 Kdo přežije Armagedon 2 [i] 16:40 Mravenci vědí všechno 2