TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Tisíc a jedna noc 15-16/180 [i] 10:10 Hodíme sa k sebe, miláčik...? [i] 12:00 Nezvestní II. 1/18 [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 Komisár Rex IV. 7/18 [i] 13:40 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 2/20 [i] 14:30 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 4/9 [i] 15:15 Rýchle Televízne noviny [i] 15:20 Priatelia III. 24-25/25 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Dr. House I. 4/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 17/180 [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Tisíc a jedna noc 18/180 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 16/24 [i] 21:00 NCIS: Los Angeles I. 1/24 [i] 21:50 Nočné Televízne noviny [i] 22:05 MAYDAY: Stav núdze [i] 23:45 Za nepriateľskou líniou [i] 01:15 Čistý štít [i] 02:40 Hrdinovia I. 4/23 [i] 03:20 Škaredá Betty II. 4/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 06:55 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:30 Profesionáli 4/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 173/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 174/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 304 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 87/256 [i] 18:57 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Šéfkuchárova dcéra [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 23:05 Osudom skúšaní [i] 23:30 Profesionáli 4/13 [i] 00:25 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:10 Šéfkuchárova dcéra [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 304 [i] 04:45 Sila lásky IV. 87/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Modré kráľovstvo 1/3 [i] 09:25 Fokus - peniaze [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:40 Príroda [i] 11:15 Optimista /Winter/ [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Mama to vie najlepšie [i] 13:45 Spektrum vedy 21/25 [i] 14:15 Sféry dôverné [i] 15:25 Hotel Devín a jeho hostia [i] 16:15 Profesionál [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Zelené raje II 20 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Slováci vo svete - 4.časť [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Planéta mláďat 4/5 [i] 21:00 Família - V náručí záchrany [i] 21:30 Ulice sveta [i] 21:55 Večer na tému [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 17 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY TV JOJ 08:40 CHUTÍŠ MI [i] 09:40 Bostonské zločiny IV. 1,2/20 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 12:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9,10 [i] 14:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 18 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 4 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 4 [i] 18:00 CHUTÍŠ MI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 1,2/12 [i] 22:00 Klamári II. 6 [i] 23:00 Najhoršie obavy [i] 01:20 CHUTÍŠ MI [i] 02:00 Mafstory [i] 02:50 SHARK I. 12 [i] 03:35 Drsný a drsnejší [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Starý III. 31 [i] 06:50 Láska nezomiera 88,89 [i] 08:15 Červené ruže 94 [i] 09:15 Starý III. 31 [i] 10:15 Pensacola: Zlaté krídla 1,2/22 [i] 12:00 MacGyver 9 [i] 12:45 M*A*S*H 85,86 [i] 13:40 Medicopter 117 75 [i] 14:30 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 9 [i] 16:20 Medicopter 117 75 [i] 17:15 Pensacola: Zlaté krídla 2 [i] 18:00 M*A*S*H 85,86 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 21:45 Navarro I. 5 [i] 23:20 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 00:50 Komisárka 17,18 [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 19/22 [i] 07:00 Advokáti 13/34 [i] 08:00 Předčasné vydání IV. 22/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 7/20 [i] 10:00 Wildfire II. 3/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 19/22 [i] 12:00 Advokáti 13/34 [i] 13:00 Předčasné vydání IV. 22/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 7/20 [i] 15:00 Wildfire II. 4/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 20/22 [i] 17:00 Advokáti II. 1/21 [i] 18:00 Černý anděl 1/22 [i] 19:05 Hvězdná brána: Atlantida II. 8/20 [i] 20:05 CSI: New York V. 4/25 [i] 21:00 Obhájci 2/7 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 21/22 [i] 23:00 Unesený 3/13 [i] 00:00 CSI: New York V. 4/25 [i] 00:55 Obhájci 2/7 [i] 01:50 Myšlenky zločince V. 21/22 [i] 02:35 Unesený 3/13 [i] 03:20 Wildfire II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje [i] 07:45 Jak to dělají? 12 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning v Berlíně [i] 12:45 Opravna vraků 22 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 9 [i] 19:10 Jak fungují stroje [i] 19:40 Jak to dělají? 13 [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Ropná katastrofa - Závod s časem [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 9 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 40 [i] 04:05 Jak fungují stroje [i] 04:35 Jak to dělají? 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 9/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 21/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 34/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Bydlení je hra [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 8/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 20:50 Den D 1/13 [i] 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Kriminálka Paříž 2/62 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Hotel Babylon III 7/8 [i] 00:20 Reportéři ČT [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:25 Krásy evropského pobřeží [i] 01:30 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Oceán - Pod pyramidou snů 05:40 Náš venkov [i] 06:00 Cizinci u nás [i] 06:30 Na plný pecky [i] 07:00 Kosmopolis [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Anakonda 2/8 [i] 08:15 Alright? Alright! 2/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Lidé a společnost [i] 09:39 Škola snů 1/13 [i] 10:15 Táta jako máma 1/9 [i] 10:35 Rodina a já [i] 11:10 Peklo zvané Alcatraz [i] 12:00 Je to jenom rokenrol [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Medicína pro 21. století [i] 13:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:30 Televizní akademie - Lidé a společnost [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Kamera na cestách 2/3 [i] 16:55 Josef Vohryzek [i] 17:25 Zvířecí kameramané 11/13 [i] 17:55 Ladí neladí [i] 18:25 Musicblok [i] 18:55 Jistě, pane premiére 16/16 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Drnovické catenaccio aneb Cesta do pravěku ekonomické transformace [i] 21:20 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:30 Hledání ztraceného času [i] 22:50 Q [i] 23:20 Dokumentární klub 2/3 [i] 00:15 Velký Turín 2/2 [i] 01:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:20 Chcete je? [i] 02:25 V páté řadě na Mertovi [i] 03:00 Blues Alive Šumperk [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Dobré zprávy Jana Pavlici z Hutiska-Solance. [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 53 [i] 09:25 Divná sešlost [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VI 15 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger 2 [i] 13:50 Co mám na tobě ráda IV 16 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida V 3 [i] 15:10 Kobra 11 X 14 [i] 16:05 Beze stopy II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy 6 [i] 18:30 Ulice 1909 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Deset a půl stupně: Apokalypsa 2/2 [i] 21:45 Mizerové 2 [i] 00:20 Kriminálka Miami V 21 [i] 01:05 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Áčko [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:35 Stefanie III 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 34 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:35 VIP zprávy 09:10 Will & Grace V 11 [i] 09:50 Přátelé IV 9 [i] 10:15 M*A*S*H 160 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 12 [i] 11:45 Policie Hamburk IV 21 [i] 12:35 M*A*S*H 161 [i] 13:00 M*A*S*H 162 [i] 13:30 Přátelé IV 10 [i] 13:55 Will & Grace V 12 [i] 14:25 Policejní divize II 14 [i] 15:15 JAG X 18 [i] 16:10 Vraždy v Londýně I 6 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Karel Svoboda [i] 21:05 Mladší o pár let [i] 22:00 Zoufalé manželky VI 19 [i] 22:50 Sběratelé kostí I 1 [i] 23:45 Strom snů [i] 02:00 Volejte věštce [i] 03:40 Na čem záleží 117 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rany z lásky 152/230 [i] 05:50 Medzi láskou a nenávisťou 105/124 [i] 06:40 Doňa Barbara 58/190 [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 10/22 [i] 08:35 Nespútaný anjel 84/194 [i] 09:20 V náručí diabla 30/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Medzi nami [i] 12:05 Sudkyňa Hatchettová III. 27-28/130 [i] 12:50 Dr. Oz I. 165/175 [i] 13:50 Rebeli II. 202/225 [i] 14:40 Rany z lásky 153/230 [i] 15:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 11/22 [i] 16:30 Doňa Barbara 59/190 [i] 17:20 Medzi láskou a nenávisťou 106/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 203/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 85/194 [i] 20:50 V náručí diabla 31/182 [i] 21:40 Tlkot srdca 4/10 [i] 22:25 Sestrička Jackie I. 4/12 [i] 22:50 Frasier IV. 5/24 [i] 23:15 Nespútaný anjel 85/194 [i] 00:00 Tlkot srdca 4/10 [i] 00:40 Sestrička Jackie I. 4/12 [i] 01:05 Frasier IV. 5/24 [i] 01:30 Sudkyňa Hatchettová III. 27-28/130 [i] 02:10 Dr. Oz I. 165/175 [i] 02:55 V tieni [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zkouška dospělosti [i] 07:30 Puckoon [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Letní tábor [i] 14:00 Zákon pomsty [i] 16:05 Rychlá akce [i] 17:45 Tvrdá hra [i] 19:40 Pád nebes [i] 21:35 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 23:15 Jindabyne [i] 01:25 Fantom Paříže [i] 03:05 Ostrov okouzlení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Biatlon [i] 10:15 Tenis [i] 12:15 Fotbal [i] 13:15 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Biatlon [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Soudkyně Amy VI 22 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 30 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 31 [i] 09:10 Právo a pořádek IX 21 [i] 10:10 Právo a pořádek IX 22 [i] 11:10 Ochránce I 1 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 13 [i] 13:10 Hříchy minulosti [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru IV 4