Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Tisíc a jedna noc 13-14/180 [i] 10:10 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 11:55 Nezvestní I. 18/18 [i] 12:40 Rýchle Televízne noviny [i] 12:45 Komisár Rex IV. 6/18 [i] 13:35 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 1/20 [i] 14:30 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 3/9 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Priatelia III. 22-23/25 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Dr. House I. 3/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 15/180 [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Tisíc a jedna noc 16/180 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Korenie lásky [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 V mene Angela Dolby [i] 00:00 Zlaté časy [i] 02:15 Hrdinovia I. 3/23 [i] 03:00 Škaredá Betty II. 3/18 [i] 03:40 Xena V. 7/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:30 Profesionáli 3/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 171/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 172/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 303 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 86/256 [i] 18:57 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľ vinár 1/13 [i] 20:55 Chodili sme spolu [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Svetlo [i] 23:45 Profesionáli 3/13 [i] 00:40 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:30 Kráľ vinár 1/13 [i] 02:10 Správy STV o 16:00 [i] 02:30 Góly - body - sekundy [i] 02:40 Chodili sme spolu [i] 03:30 Ján Ilavský [i] 03:50 Sila lásky II. 303 [i] 04:40 Sila lásky IV. 86/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibumove rozprávky [i] 09:25 Poklady Slovenska [i] 09:40 Fokus - zdravie [i] 10:25 Národnostný magazín [i] 11:00 Medicína [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 SEPARÉ [i] 13:45 Elixír [i] 14:10 Tempo [i] 14:30 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 15:30 Filmové talenty-film.školy [i] 16:15 Poklady.sk [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Na ceste [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Mama to vie najlepšie [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Optimista /Winter/ [i] 21:10 Spektrum vedy 21/25 [i] 21:40 Zelené raje II 20 [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 VAT [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:30 CHUTÍŠ MI [i] 09:30 Môj partner z K [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Kutyil s.r.o. II. 2 [i] 12:50 Vtierka Castle II. 19 [i] 13:35 SHARK I. 11 [i] 14:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 17 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 3 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 3 [i] 18:00 CHUTÍŠ MI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9,10 [i] 21:45 Kosti IV. 5,6 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 5,6 [i] 01:00 Môj najhorší nepriateľ 2 [i] 01:40 CHUTÍŠ MI [i] 02:25 V mene spravodlivosti 4,5 [i] 03:45 Grindstone Road [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Starý III. 30 [i] 06:50 Láska nezomiera 86,87 [i] 08:15 Červené ruže 93 [i] 09:10 Julie Lescautová VII. 8/8 [i] 10:45 Starý III. 30 [i] 12:00 Knight Rider 90/90 [i] 12:45 M*A*S*H 83 [i] 13:40 Medicopter 117 74 [i] 14:30 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 8 [i] 16:20 Medicopter 117 74 [i] 17:15 Knight Rider 90/90 [i] 18:00 M*A*S*H 83,84 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 19 [i] 21:40 M*A*S*H 149,150 [i] 22:30 Črepiny [i] 23:15 30 prípadov majora Zemana 19 [i] 00:40 Huste.TV [i] 01:00 Črepiny [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 18/22 [i] 07:00 Advokáti 12/34 [i] 08:00 Předčasné vydání IV. 21/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 6/20 [i] 10:00 Wildfire II. 2/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 18/22 [i] 12:00 Advokáti 12/34 [i] 13:00 Předčasné vydání IV. 21/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 6/20 [i] 15:00 Wildfire II. 3/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 19/22 [i] 17:00 Advokáti 13/34 [i] 18:00 Předčasné vydání IV. 22/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 7/20 [i] 20:00 Boj o čas 13/13 [i] 21:00 CSI: New York V. 2/25 [i] 22:00 Post Mortem 2/8 [i] 23:05 Unesený 2/13 [i] 00:05 Boj o čas 13/13 [i] 01:00 CSI: New York V. 2/25 [i] 01:50 Post Mortem 2/8 [i] 02:40 Unesený 2/13 [i] 03:25 Wildfire II. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje [i] 07:45 Jak to dělají? 11 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 21 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 8 [i] 19:10 Jak fungují stroje [i] 19:40 Jak to dělají? 12 [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 8 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 39 [i] 04:05 Jak fungují stroje [i] 04:35 Jak to dělají? 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 8/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 20/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 33/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:40 Nemocnice na kraji města 7/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Komici na jedničku [i] 21:55 Přijdu hned [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Na stopě [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Den D - rok poté [i] 00:35 Po stopách [i] 00:50 Na cestě po Mallorce [i] 01:15 Film o filmu [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Vladimíra Mišíka [i] 05:55 Libuše Koutecká [i] 06:30 Sólo pro... Glena Hansarda - Speciál 07:00 Babylon [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Extra francouzština 2/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Umění [i] 09:38 Česko jedna báseň [i] 09:50 Úděl nadání [i] 10:20 Výtvarnické konfese [i] 10:55 Ondřejova filmová škola [i] 11:10 Jako Fénix z popela [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Televizní akademie - Umění [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:55 Cizinci u nás [i] 17:25 Poklady světa [i] 17:40 Orchon [i] 17:55 Sólo pro... Oskara Petra - Speciál [i] 18:25 Sabotáž [i] 18:55 Jistě, pane premiére 15/16 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Půldruhé hodiny zpoždění [i] 21:35 Divadlo žije! [i] 22:05 Terra musica [i] 22:35 Scala Scalissima [i] 23:20 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 23:35 Na plný pecky [i] 00:00 Šumná města [i] 00:25 Krásný ztráty 2010 [i] 01:00 Kde bydlely princezny 12/13 [i] 01:20 Sen o nejtěžší hoře světa [i] 02:15 Na vlnách pěti moří [i] 02:45 London 11 v sobotu dopoledne [i] 03:00 Narodil se BOB [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Dobré zprávy Jana Ullricha z Valašského Meziříčí. [i] 04:20 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 52 [i] 09:25 Cesta na vrchol světa [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VI 14 [i] 12:50 Walker, Texas Ranger 1 [i] 13:50 Co mám na tobě ráda IV 15 [i] 14:15 Hvězdná brána: Atlantida V 2 [i] 15:10 Kobra 11 X 13 [i] 16:05 Beze stopy II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy 5 [i] 18:30 Ulice 1908 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VII 2 [i] 21:05 Dr. House V 2 [i] 21:55 Zvěřinec 2 [i] 22:35 Hranice zlomu [i] 00:45 Kriminálka Miami V 20 [i] 01:35 Novashopping 02:20 Mr.GS [i] 02:45 Áčko [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:35 Stefanie III 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 33 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:35 VIP zprávy 09:10 Will & Grace V 10 [i] 09:50 Přátelé IV 8 [i] 10:15 M*A*S*H 158 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 11 [i] 11:40 Policie Hamburk IV 20 [i] 12:35 M*A*S*H 159 [i] 13:00 M*A*S*H 160 [i] 13:30 Přátelé IV 9 [i] 13:55 Will & Grace V 11 [i] 14:20 Policejní divize II 13 [i] 15:15 JAG X 17 [i] 16:10 Vraždy v Londýně I 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:00 Castle na zabití II 7 [i] 22:50 Nikdo není dokonalý [i] 23:50 Profesionálky 6 [i] 00:45 Volejte věštce [i] 02:30 Výklad snů [i] 03:30 Na čem záleží 115 [i] 03:55 Na čem záleží 116 [i] 04:20 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 151/230 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 104/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 57/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 9/22 [i] 08:45 Nespútaný anjel 83/194 [i] 09:35 V náručí diabla 29/182 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Medzi nami [i] 12:15 Sudkyňa Hatchettová III. 25-26/130 [i] 13:00 Dr. Oz I. 164/175 [i] 14:00 Rebeli II. 201/225 [i] 14:50 Rany z lásky 152/230 [i] 15:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 10/22 [i] 16:30 Doňa Barbara 58/190 [i] 17:20 Medzi láskou a nenávisťou 105/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 202/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 84/194 [i] 20:50 V náručí diabla 30/182 [i] 21:40 Utajené vraždy [i] 23:20 Frasier IV. 4/24 [i] 23:45 Nespútaný anjel 84/194 [i] 00:25 Utajené vraždy [i] 02:00 Frasier IV. 4/24 [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová III. 25-26/130 [i] 03:00 V tieni [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Proměna Placida Lakea [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zastřelit a být zastřelen [i] 13:50 Mlčení [i] 15:35 Přežij! [i] 17:20 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 19:00 Policajtka [i] 20:50 Zákon pomsty [i] 22:55 Jarní úklid s.r.o. [i] 00:35 Krajina střelců [i] 02:55 Bitva o Passchendaele [i] 04:45 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Snooker [i] 19:00 Biatlon [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Biatlon [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Soudkyně Amy VI 21 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 29 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 30 [i] 09:10 Být Erikou I 12 [i] 10:10 Být Erikou I 13 [i] 11:10 Soudkyně Amy VI 22 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 12 [i] 13:10 Skryté zločiny [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru IV 2 [i] 17:00 Dobrá manželka 4 [i] 18:00 Právo a pořádek IX 22 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 13 [i] 20:00 Dobrá manželka 5 [i] 21:00 Casanova - část 1. [i] 22:50 Casanova - část 2. [i] 00:50 Právo a pořádek IX 22 [i] 01:50 Uloupená nevinnost [i]