TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Tisíc a jedna noc 11-12/180 [i] 09:50 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 11:30 Mr. Bean [i] 11:55 Nezvestní I. 17/18 [i] 12:40 Rýchle Televízne noviny [i] 12:45 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. [i] 14:25 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 2/9 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Priatelia III. 20-21/25 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Dr. House I. 2/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 13/180 [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Tisíc a jedna noc 14/180 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Nájdem ťa, dcérka! [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Mentalista II. 1/23 [i] 23:05 V pekle noci [i] 00:40 Nesmrteľná Mary [i] 02:10 Hrdinovia I. 2/23 [i] 02:50 Škaredá Betty II. 2/18 [i] 03:30 Xena V. 6/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:00 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:30 Profesionáli 2/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 169/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 170/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 302 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i] 18:57 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ako nás sformovala Zem [i] 21:05 Dr.House VI. 16/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Obete a tí druhí [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 1/19 [i] 23:25 Profesionáli 2/13 [i] 00:15 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:05 Ako nás sformovala Zem [i] 01:55 Obete a tí druhí [i] 02:20 Svet v obrazoch [i] 02:50 Zmenáreň [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 V hlbinách mora [i] 03:50 Sila lásky II. 302 [i] 04:40 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Mongolské rozprávky 1/3 [i] 09:35 Fokus - práca [i] 10:20 Zdravíčko, pán doktor - Pozor na vredy! [i] 10:45 Portrét [i] 11:25 Pevec krásy, pravdy a nádeje [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Trezor [i] 13:55 VAT [i] 14:20 Fenomén [i] 14:55 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 15:55 Nie si sám [i] 16:30 Nie si sama [i] 17:00 Národnostný magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 SEPARÉ [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Anonym [i] 21:35 Test magazín [i] 21:45 Na ceste [i] 22:15 Starý dom uprostred Madridu [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:15 NOVINY TV JOJ 08:35 CHUTÍŠ MI [i] 09:30 Kráľ dobyvateľ [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:15 Kutyil s.r.o. II. 1 [i] 12:50 FlashForward I. 5,6 [i] 14:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 16 [i] 15:15 Vražedné čísla III. 2 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 2 [i] 18:00 CHUTÍŠ MI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Môj partner z K [i] 22:00 Vtierka Castle II. 19 [i] 23:00 Oceľová pasca [i] 00:55 CHUTÍŠ MI [i] 01:40 Mafstory [i] 02:30 SHARK I. 11 [i] 03:10 Oceľová pasca [i] 04:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Starý III. 29 [i] 06:50 Láska nezomiera 84,85 [i] 08:15 Červené ruže 92 [i] 09:10 Julie Lescautová VII. 7 [i] 10:45 Starý III. 29 [i] 12:00 Knight Rider 89 [i] 12:45 M*A*S*H 81,82 [i] 13:40 Medicopter 117 73 [i] 14:30 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 7 [i] 16:20 Medicopter 117 73 [i] 17:15 Knight Rider 89 [i] 18:00 M*A*S*H 81,82 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Smrteľný omyl [i] 21:45 Odhalené vraždy [i] 23:20 Vysoká hra [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 17/22 [i] 07:00 Advokáti 11/34 [i] 08:00 Předčasné vydání IV. 20/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 5/20 [i] 10:00 Wildfire II. 1/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 17/22 [i] 12:00 Advokáti 11/34 [i] 13:00 Předčasné vydání IV. 20/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 5/20 [i] 15:00 Wildfire II. 2/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 18/22 [i] 17:00 Advokáti 12/34 [i] 18:00 Předčasné vydání IV. 21/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 6/20 [i] 20:00 Boj o čas 12/13 [i] 21:00 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 22:00 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 23:00 Unesený 1/13 [i] 00:00 Boj o čas 12/13 [i] 00:55 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 01:50 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 02:40 Unesený 1/13 [i] 03:25 Wildfire II. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje [i] 07:45 Jak to dělají? 10 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 20 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Nutné k přežití [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 7 [i] 19:10 Jak fungují stroje [i] 19:40 Jak to dělají? 11 [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 7 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 38 [i] 04:05 Jak fungují stroje [i] 04:35 Jak to dělají? 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 7/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 19/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 32/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 6/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 1990/1991 2/20 [i] 20:55 Něžný barbar [i] 22:30 Barvy moci [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Retro [i] 01:20 Sváteční slovo publicistky Johany Bronkové [i] 01:30 Zajímavosti z regionů 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Náchoda 05:40 Kde bydlely princezny 12/13 [i] 06:00 Cizinci u nás [i] 06:30 Ta naša kapela 07:00 Hledám práci [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Real Chinese 2/10 [i] 08:15 Anakonda v Německu 2/7 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Evropa [i] 09:37 Evropa a já [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Světozor [i] 11:05 Za Boha, za cara, za vlast [i] 12:00 Příště u Vás z Hustopečí [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Televizní akademie - Evropa [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Medicína pro 21. století [i] 16:20 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 17:00 Libuše Koutecká [i] 17:30 Duše Evropy 2/3 [i] 17:55 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Jistě, pane premiére 14/16 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Sto hřebů [i] 21:55 Vůdci a jejich voliči [i] 22:45 Sváko Ragan 2/3 [i] 23:50 Pépé le Moko [i] 01:20 Babylon [i] 01:45 Al Foster Quintet [i] 02:40 Blues Alive Šumperk 2008 [i] 03:30 Za svědky minulosti [i] 03:45 Podle práva [i] 04:15 The Beatles - taneční variace [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 51 [i] 09:25 Kosmetička a zvíře [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:45 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VI 13 [i] 13:00 Superman IV 22 [i] 13:50 Co mám na tobě ráda IV 14 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida V 1 [i] 15:10 Kobra 11 X 12 [i] 16:05 Beze stopy II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy 4 [i] 18:30 Ulice 1907 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Deset a půl stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 21:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 11 [i] 22:35 Guru lásky [i] 00:05 Kriminálka Miami V 19 [i] 00:50 Novashopping 01:40 Kosmetička a zvíře [i] 03:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:35 Stefanie III 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 32 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:35 VIP zprávy 09:10 Will & Grace V 9 [i] 09:50 Přátelé IV 7 [i] 10:15 M*A*S*H 156 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 10 [i] 11:40 Policie Hamburk IV 19 [i] 12:35 M*A*S*H 157 [i] 13:00 M*A*S*H 158 [i] 13:30 Přátelé IV 8 [i] 14:00 Will & Grace V 10 [i] 14:25 Policejní divize II 12 [i] 15:20 JAG X 16 [i] 16:10 Vraždy v Londýně I 4 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:05 Soukromá dramata [i] 22:00 Myšlenky zločince V 12 [i] 22:50 Na doživotí II 16 [i] 23:40 Profesionálky 5 [i] 00:30 Volejte věštce [i] 02:20 Výklad snů [i] 03:15 Na čem záleží 114 [i] 03:40 Svět 2011 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Medzi láskou a nenávisťou 103/124 [i] 06:45 Doňa Barbara 56/190 [i] 07:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 8/22 [i] 08:35 Nespútaný anjel 82/194 [i] 09:25 V náručí diabla 28/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Medzi nami [i] 12:10 Sudkyňa Hatchettová III. 23-24/130 [i] 12:55 Dr. Oz I. 163/175 [i] 13:55 Rebeli II. 200/225 [i] 14:45 Rany z lásky 151/230 [i] 15:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 9/22 [i] 16:30 Doňa Barbara 57/190 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 104/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 201/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 83/194 [i] 20:50 V náručí diabla 29/182 [i] 21:40 Tlkot srdca 3/10 [i] 22:25 Sestrička Jackie I. 3/12 [i] 22:55 Frasier IV. 3/24 [i] 23:15 Nespútaný anjel 83/194 [i] 00:00 Tlkot srdca 3/10 [i] 00:45 Sestrička Jackie I. 3/12 [i] 01:10 Frasier IV. 3/24 [i] 01:35 Sudkyňa Hatchettová III. 23-24/130 [i] 02:15 Dr. Oz I. 163/175 [i] 03:00 V tieni [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Dokonalí andílkové [i] 07:35 Všechny děti potřebují lásku [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Puckoon [i] 13:35 Podvedený osud [i] 15:20 Ulovit miliardáře [i] 17:00 Adrenalin [i] 18:55 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 20:40 Mlčení [i] 22:25 Pohřbené lži [i] 00:15 Přísaha [i] 02:20 Fantom Paříže [i] 04:00 Zelený drak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Tenis [i] 11:30 Motorismus [i] 12:00 Fotbal [i] 13:15 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Šipky [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 21:15 Snooker [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Soudkyně Amy VI 20 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 28 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 29 [i] 09:10 Bratři a sestry II 10 [i] 10:10 Bratři a sestry II 11 [i] 11:10 Soudkyně Amy VI 21 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges V 11 [i] 13:10 Perfektní plán [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru IV 1 [i] 17:00 Dobrá manželka 3