TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Smotánka [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Tisíc a jedna noc 9-10/180 [i] 09:45 Zajtra to roztočíme, miláčik...! [i] 11:30 Dva a pol chlapa I. 2/24 [i] 11:55 Nezvestní I. 16/18 [i] 12:40 Rýchle Televízne noviny [i] 12:45 Komisár Rex IV. 5/18 [i] 14:30 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 1/9 [i] 15:15 Rýchle Televízne noviny [i] 15:20 Priatelia III. 18-19/25 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Dr. House I. 1/22 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 11/180 [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Tisíc a jedna noc 12/180 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Mamin frajer je postrach [i] 21:50 Nočné Televízne noviny [i] 22:00 Myšlienky vraha IV. 21/26 [i] 22:50 Cesta pomsty [i] 00:20 Ostrov [i] 02:05 Hrdinovia I. 1/23 [i] 03:00 Škaredá Betty II. 1/18 [i] 03:40 Xena V. 5/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Svet v obrazoch [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:30 Profesionáli 1/13 [i] 10:25 Bianca - cesta za šťastím 167/224 [i] 11:10 Bianca - cesta za šťastím 168/224 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 301 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i] 18:57 Počasie [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nesmrteľní [i] 21:25 Reportéri [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Klinika Grace V. 13/24 [i] 23:00 Klinika Grace V. 14/24 [i] 23:45 Extra [i] 00:15 Profesionáli 1/13 [i] 01:10 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:55 Reportéri [i] 02:20 O päť minút dvanásť [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 301 [i] 04:45 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Poklady Slovenska [i] 08:40 Zlatá brána [i] 09:30 Európski knihári [i] 10:25 Historická panoráma [i] 11:00 Spomienky na Hemingwaya [i] 11:20 Pripomínam ti domov [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:05 Horehronské impresie [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Hokejová 80 8 [i] 14:05 Nemecké príklepy - MS 2010 v hokeji [i] 15:05 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 15:20 Mediálni špióni [i] 15:50 Retro noviny [i] 16:05 Kinorama [i] 16:40 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 17:10 Film o filme: Tobruk [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:40 Zákulisie slovenčiny [i] 20:55 Nie si sám [i] 21:25 Nie si sama [i] 21:55 Svetlá v súmraku [i] 23:10 Anjeli strážni Rasťa Piška [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:35 Kapor na torte [i] 09:35 Stratené duše III. 7,8 [i] 11:10 Nevera po slovensky 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 Kokosy na snehu [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 15 [i] 15:10 Vražedné čísla III. 1/24 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 Profesionáli V. 1 [i] 18:00 CHUTÍŠ MI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Kráľ dobyvateľ [i] 22:00 FlashForward I. 5,6 [i] 00:00 Super jazda [i] 01:50 CHUTÍŠ MI [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 15 [i] 03:15 Nezvestní III. 14,15 [i] 04:35 Super jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Starý III. 28 [i] 06:30 Láska nezomiera 82,83 [i] 08:00 Červené ruže 91 [i] 08:50 Julie Lescautová VII. 6 [i] 10:30 Starý III. 28 [i] 11:40 Knight Rider 88 [i] 12:35 M*A*S*H 79,80 [i] 13:25 Policajt v Hongkongu [i] 15:30 MacGyver 6 [i] 16:20 Medicopter 117 72 [i] 17:15 Knight Rider 88 [i] 18:00 M*A*S*H 79,80 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Dobří holubi se vracejí" [i] 22:00 Zatykač na kráľovnú [i] 23:50 Detektív XXL: Vrah z Miami [i] 01:25 Veronica Clareová: Stretnutie so smrťou [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 16/22 [i] 07:00 Advokáti 10/34 [i] 08:00 Předčasné vydání IV. 19/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 4/20 [i] 10:00 Wildfire 13/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 16/22 [i] 12:00 Advokáti 10/34 [i] 13:00 Předčasné vydání IV. 19/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 4/20 [i] 15:00 Wildfire II. 1/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 17/22 [i] 17:00 Advokáti 11/34 [i] 18:00 Předčasné vydání IV. 20/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 5/20 [i] 20:00 Boj o čas 11/13 [i] 21:00 Detektivové z Hollywoodu [i] 23:15 Californication III. 11/12 [i] 23:50 Californication III. 12/12 [i] 00:25 Boj o čas 11/13 [i] 01:20 Detektivové z Hollywoodu [i] 03:20 Californication III. 11/12 [i] 03:50 Californication III. 12/12 [i] 04:20 Wildfire II. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje [i] 07:45 Jak to dělají? 9 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 19 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Národ šílenců [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 6 [i] 19:10 Jak fungují stroje [i] 19:40 Jak to dělají? 10 [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Nutné k přežití [i] 21:55 Nejhrůznější okamžiky na moři [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 6 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 37 [i] 04:05 Jak fungují stroje [i] 04:35 Jak to dělají? 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 6/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 18/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 31/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 5/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 2/39 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:05 Na cestě po Mallorce [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 ČT Live - Aneta Langerová [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:50 Kuchařská pohotovost [i] 01:20 Film o filmu Pouta [i] 01:30 Týden v regionech [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Stan Getz se skupinou 1/2 05:35 Hledání ztraceného času [i] 05:55 Cizinci u nás [i] 06:25 Folklorní magazín [i] 06:55 Přidej se [i] 07:05 Nedej se [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Kapusta 2/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Televizní akademie - Historie [i] 09:40 Bílá místa [i] 10:00 Abeceda komunistických zločinů 1/26 [i] 10:20 Klenoty nejvzácnější [i] 10:45 Československý filmový týdeník 814/2379 [i] 11:00 Hledání ráje na Zemi [i] 12:00 Stan Getz se skupinou 2/2 [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Klíč [i] 13:30 Televizní akademie - Historie [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Bitva v Ardenách [i] 16:55 Cizinci u nás [i] 17:30 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorika [i] 18:25 Game Page [i] 18:55 Jistě, pane premiére 13/16 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 První světová válka v barvě 1/6 [i] 21:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:40 Historie.cs [i] 22:40 Na sklonku srpna [i] 00:10 Al Foster Quintet [i] 01:05 Andy Warhol 1/3 [i] 02:00 První kroky [i] 02:45 Luboš Andršt "60" [i] 03:40 Za svědky minulosti [i] 03:55 Dobré zprávy Věry Janíkové z Nového Jičína. [i] 04:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:15 Podle práva [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 50 [i] 09:25 Katastrofa letu č. 19 [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VI 12 [i] 13:00 Superman IV 21 [i] 13:50 Co mám na tobě ráda IV 13 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida IV 20 [i] 15:10 Kobra 11 X 11 [i] 16:05 Beze stopy 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Odložené případy 3 [i] 18:30 Ulice 1906 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 12 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Mr.GS [i] 22:15 Námořní vyšetřovací služba VII 8 [i] 23:05 Police Story 2 [i] 01:00 69 rozkoší pro smrtelníky 17 [i] 01:25 Novashopping 02:10 Střepiny [i] 02:35 Áčko [i] 03:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 31 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:35 VIP zprávy 09:10 Will & Grace V 8 [i] 09:50 Přátelé IV 6 [i] 10:15 M*A*S*H 154 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 9 [i] 11:45 Policie Hamburk IV 18 [i] 12:40 M*A*S*H 155 [i] 13:00 M*A*S*H 156 [i] 13:30 Přátelé IV 7 [i] 13:55 Will & Grace V 9 [i] 14:20 Policejní divize II 11 [i] 15:15 JAG X 15 [i] 16:10 Vraždy v Londýně I 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Rosamunde Pilcher 2/2 [i] 22:00 Sběratelé kostí IV 20 [i] 22:50 Show Jana Krause [i] 23:50 Profesionálky 4 [i] 00:40 Volejte věštce [i] 02:30 Výklad snů [i] 03:25 Na čem záleží 112 [i] 03:50 Na čem záleží 113 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Medzi láskou a nenávisťou 102/124 [i] 06:15 Doňa Barbara 55/190 [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 7/22 [i] 08:10 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 6/8 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Medzi nami [i] 12:00 Sudkyňa Hatchettová III. 21-22/130 [i] 12:45 Dr. Oz I. 162/175 [i] 13:45 Rebeli II. 199/225 [i] 14:35 Rany z lásky 150/230 [i] 15:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 8/22 [i] 16:30 Doňa Barbara 56/190 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 103/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 200/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 82/194 [i] 20:50 V náručí diabla 28/182 [i] 21:40 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 23:15 Frasier IV. 2/24 [i] 23:40 Nespútaný anjel 82/194 [i] 00:25 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 01:55 Frasier IV. 2/24 [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová III. 21-22/130 [i] 03:00 Lampáreň [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:50 Rany z lásky 150/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Proměna Placida Lakea [i] 13:45 Rychlá akce [i] 15:25 Pád nebes [i] 17:20 2 Bobule [i] 19:05 Zelený drak [i] 21:10 Podvedený osud [i] 22:55 Ostrov okouzlení [i] 00:55 Mary a Max [i] 02:30 Godsend [i] 04:15 Vysoká hra [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Motorismus [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 13:30 Šipky [i] 14:30 Snooker [i] 17:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:30 Motorismus [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:45 Pro wrestling [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Snooker [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy VI 18 [i] 06:10 Soudkyně Amy VI 19 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 27 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 28 [i] 09:10 Městečko Haven I 12 [i] 10:10 Městečko Haven I 13 [i] 11:10 Soudkyně Amy VI 20 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 10 [i] 13:10 Uloupená nevinnost [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru III 4 [i] 17:00 Dobrá manželka I 2 [i] 18:00 Právo a pořádek IX 20 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 11 [i] 20:00 Dobrá manželka 3 [i] 21:00 Dvojí identita 11 [i] 22:00 Dvojí identita 12 [i] 23:00 Městečko Haven I 12 [i] 00:00 Městečko Haven I 13 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 20 [i] 02:00 Odcizená identita [i]