TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Xena V. 4/22 [i] 06:50 Scooby Doo I. 9/24 [i] 07:15 Wallace a Gromit: Pomsta králikolaka [i] 08:35 Vice Versa [i] 10:15 Bláznivý Jimov život VIII. 6/18 [i] 10:40 Dva a pol chlapa I. 2/24 [i] 11:05 Upírske denníky 15-16/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:30 Vinnetou I. [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Nepovedz ani slovo [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Križiak v džínsoch [i] 21:55 Smrtonosná zbraň 2 [i] 23:55 Vraždiace osy [i] 01:30 Westender: Prsteň rytiera Asbreyho [i] 03:10 Cesta do Texasu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ján Ilavský [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Svet v roku 2010 [i] 06:55 Reportáže pre CNN 2010 [i] 07:20 Willy Fog [i] 07:50 Garfield [i] 08:00 Garfield [i] 08:15 Čaro múdrosti a lásky [i] 09:15 Zázračná rosa [i] 10:00 Svätá omša pri príležitosti sviatku Krstu Pána [i] 11:40 3 2 1 štart! [i] 11:55 O päť minút dvanásť [i] 13:05 Svet v obrazoch [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot [i] 15:15 Sabrina [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Cigáni idú do neba [i] 21:55 Zbraň odplaty [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot [i] 01:45 Zbraň odplaty [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Národnostné správy [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy STV "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Poklady Slovenska [i] 08:40 Vodou tvorená , suchom morená [i] 09:10 Európski knihári [i] 09:50 Metalinda 25 rokov - Život a show na ostrí noža [i] 12:50 Hokejová 80 [i] 13:50 MS 2010 vo futbale, 3. diel [i] 14:50 Orientácie [i] 15:30 Família [i] 16:10 Kolíska a kríž [i] 17:05 Anjeli strážni Rasťa Piška [i] 17:35 Svadba [i] 18:05 3 2 1 štart! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Európski knihári [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Sviatočné slovo [i] 20:05 Pacho sa vracia [i] 22:15 Retro noviny [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Noc v archíve [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Agent II. 1,2/16 [i] 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Femme fatale [i] 10:00 Profesionáli IV. 15 [i] 10:50 Stratené duše III. 7,8 [i] 12:20 Zachráňte Willyho 3 [i] 14:00 Nancy Drewová [i] 15:35 Femme fatale [i] 17:20 Skryté zločiny [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Cumlikátor [i] 21:55 Kokosy na snehu [i] 23:50 Kyborg [i] 01:20 Nancy Drewová [i] 02:45 Melinda a Melinda [i] 04:20 Kyborg [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 Siska 14 [i] 08:00 Magnum II. 13,14 [i] 09:45 Doktorka Quinnová 3,4 [i] 11:20 Siska 15 [i] 12:20 60 MINÚT [i] 13:20 Šeherezáda 1,2/4 [i] 15:15 Sľuby sa plnia na Vianoce [i] 17:00 Policajt v Hongkongu [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Hříšní lidé Města pražského" 1,2/13 [i] 21:45 Spoluvina [i] 23:25 Šeherezáda 1,2/4 [i] 01:10 Siska 15 [i] 02:00 "Hříšní lidé Města pražského" 1,2/13 [i] 03:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport II. 6/22 [i] 06:30 Internát IV. 6/11 [i] 08:00 Pán času 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 14/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 15/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 16/20 [i] 12:00 Pán času 8/13 [i] 13:00 Star Trek IX: Vzpoura [i] 15:00 Wildfire 13/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 6/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 37/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 8/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 10/22 [i] 22:00 Krásná mimozemšťanka [i] 00:00 Pacovo mužstvo V. 22/28 [i] 01:35 Advokáti IV. 8/22 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 03:15 Krásná mimozemšťanka [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Jak to dělají? [i] 06:50 Jak to dělají? 5 [i] 07:15 Národ šílenců [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 3 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 4 [i] 10:00 Nebezpečný úlovek – Příběh Phila [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Sám v divočině 4 [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Pohled do zákulisí [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Národ šílenců [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Na plný plyn [i] 18:15 Závody ve stavění aut [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp v Afghánistánu 2 [i] 21:55 Z ráje do pekla 2 [i] 22:50 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Jediná cesta úniku [i] 01:10 Jediná cesta úniku [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Národ šílenců [i] 03:40 Jak fungují stroje 1 [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:25 Městské divadlo, které tančí, mluví a zpívá [i] 05:55 Etiketa [i] 06:05 Ježčí kůže [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 2/26 [i] 07:15 Všechna rána světa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Saturnin 2/4 [i] 11:40 Kupé [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo publicistky Johany Bronkové [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Lékárníkových holka 2/7 [i] 14:35 Naděje [i] 16:05 Retro [i] 16:35 Čétéčko EXTRA [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Etiketa [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Kolotoč [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Nepodepsaný knoflík [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Čétéčko EXTRA [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Malé rodinné vraždy 2/4 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:05 Kouzelnice z Bejrútu [i] 02:30 168 hodin [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čtenářský deník... [i] 05:15 Ostrovy korálového moře [i] 05:35 Čtyři z New Yorku: Nejdřív se mi smáli 1/4 [i] 06:05 Chcete je? [i] 06:10 Cesty víry [i] 06:35 Duše Evropy 1/3 [i] 07:00 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:35 Žijeme s vírou 2/26 [i] 10:35 Poklady světa [i] 10:50 Assisi [i] 11:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:15 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:10 Folklorní magazín [i] 12:35 Náš venkov [i] 12:55 Království divočiny [i] 13:25 Kamera na cestách 2/3 [i] 14:20 Mýty a fakta historie [i] 15:15 Kde bydlely princezny 12/13 [i] 15:35 Svět umění [i] 16:25 Film o filmu Občanský průkaz [i] 16:40 Cesty víry [i] 17:10 Čtyři z New Yorku 2/4 [i] 17:40 Vzkaz Vladimíra Mišíka [i] 18:00 Intolerance [i] 18:30 Divadlo žije! [i] 19:00 Ta naša kapela [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Peklo zvané Alcatraz [i] 20:50 Na plovárně s Björnem Borgem [i] 21:20 Saint-Cyr [i] 23:15 Reportéři 2/8 [i] 00:15 Svět umění: Životopisy 25/26 [i] 01:05 Medúza 01:30 Sabotáž [i] 02:00 Šumná města [i] 02:25 Hledám práci [i] 02:50 Kabinet múz [i] 03:50 Neznámá Indonésie [i] 04:40 Vyškovec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:50 Admirál Bublina útočí 22 [i] 06:15 Roary: Závodní auto 9 [i] 06:30 Senzační Spiderman 22 [i] 06:55 Baby Looney Tunes II 1 [i] 07:20 Co nového Scooby-Doo? II 14 [i] 07:40 Skippy 17 [i] 08:10 Maska Junior [i] 09:55 Případ mrtvého muže [i] 11:40 Fortuna Víkend šampiónů 2011 [i] 12:05 Dvě svatby [i] 13:40 Jsem agent [i] 15:30 Křtiny [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Charlieho andílci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Klik: Život na dálkové ovládání [i] 22:05 Střepiny [i] 22:30 Desperado [i] 00:20 Kriminálka Miami V 18 [i] 01:05 Novashopping 01:50 Smrtonosný vlak [i] 03:20 Áčko [i] 04:35 Stefanie III 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:00 Zprávy TV Prima 06:30 Krimi zprávy [i] 06:40 Krimi plus [i] 06:45 VIP zprávy 07:05 Párty s kuchařem [i] 07:35 Mickeyho klubík I 26 [i] 08:00 M*A*S*H 152 [i] 08:30 Hitlerovi muži II 3 [i] 09:30 Svět 2011 [i] 10:00 M*A*S*H 153 [i] 10:30 M*A*S*H 154 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Receptář prima nápadů [i] 12:40 Přežila jsem vzteklinu [i] 13:30 Zločiny v zahradách II 9 [i] 14:25 Vzhůru nohama [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru II [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Zná ji jako svý boty [i] 22:30 Do naha! [i] 00:15 Správná hra [i] 01:55 Volejte věštce [i] 03:40 Kryštof Kolumbus 1/3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Lampáreň [i] 06:25 Opposite sex [i] 07:10 Chuťovky [i] 08:00 Medzi láskou a nenávisťou 101/124 [i] 09:15 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 H2O: Stačí pridať vodu 2/26 [i] 12:15 Sabrina - mladá čarodejnica I. 2/22 [i] 12:55 Zločiny na mori I. 2/26 [i] 14:05 Zákon púšte 2/3 [i] 15:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 2/129 [i] 17:10 Medzi láskou a nenávisťou 102/124 [i] 18:05 Mäsiarova žena [i] 20:00 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 6/8 [i] 21:55 Vášeň a cit: Príbeh Jane Austenovej [i] 00:00 Siedme znamenie [i] 01:35 Zákon púšte 2/3 [i] 03:20 Ružové okuliare [i] 04:20 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Dům z písku a mlhy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Všechny děti potřebují lásku [i] 13:35 Policajtka [i] 15:15 Johanka z Arku 2. [i] 17:05 Manituova bota [i] 18:40 Metropolitan [i] 20:30 Americká rapsodie [i] 22:25 Bitva o Passchendaele [i] 00:20 Skrytá agenda [i] 02:00 Krajina střelců [i] 04:20 Americká rapsodie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Severská kombinace [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 13:15 Severská kombinace [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:30 Klasické lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Biatlon [i] 16:15 Snooker [i] 17:30 Klasické lyžování [i] 18:15 Biatlon [i] 19:00 Šipky [i] 20:45 Motorismus [i] 21:15 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:30 Soudkyně Amy VI 15 [i] 07:30 Soudkyně Amy VI 16 [i] 08:30 Soudkyně Amy VI 17 [i] 09:30 Městečko Haven I 12 [i] 10:30 Městečko Haven I 13 [i] 11:30 Vražda na Pleasant Drive [i] 13:20 Byla jednou jedna svatba [i] 15:10 Útěk za spravedlností [i] 17:00 Být Erikou I 11 [i] 18:00 Být Erikou I 12 [i] 19:00 Dobrá manželka I 1 [i] 20:00 Dobrá manželka I 2 [i] 21:00 Bratři a sestry II 10 [i] 22:00 Bratři a sestry II 11 [i] 23:00 Živý terč [i] 01:00 Městečko Haven I 12 [i] 02:00 Městečko Haven I 13 [i] 03:00 Dvojí identita 9 [i] 04:00 Dvojí identita 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zvířata, která stvořila dějiny 5 [i] 06:40 Zvířata, která stvořila dějiny 6 [i] 07:20 Objevy starověku 3 [i] 08:25 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 2 [i] 09:25 Tři hladoví hoši 5 [i] 10:05 Tři hladoví hoši 6 [i] 10:45 Buď já nebo pes 78 [i] 11:45 Krev, pot a takeaways 2 [i] 12:55 Krev, pot a přepych 6 [i] 14:10 Návrat bílých lvů [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 41 [i] 16:20 Mistři švindlu 59 [i] 17:05 Mistři švindlu 60 [i] 17:50 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 18:55 Budování říše 1 [i] 19:55 Budování říše 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 2 [i] 22:05 Pravdivé příběhy 8 [i] 23:05 Krimi příběhy 8 [i] 00:05 On The Spot - Reportéři v akci: Nepál 8 [i] 01:05 Dítě navzdory 5 [i] 02:10 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 2 [i] 03:05 Návrat bílých lvů [i] 04:05 Mravenci vědí všechno 2 [i] 04:25 Mravenci vědí všechno 3 [i] 04:45 Lapalala – příklad hodný následování [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hannah Montana [i] 07:40 Maléna [i] 09:10 Vánoční koleda [i] 10:45 Vzpomínka na Titány