Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Xena V. 3/22 [i] 06:25 Fantastický Spiderman I. 23/26 [i] 06:50 Scooby Doo I. 8/24 [i] 07:15 Surfisti a ninjovia [i] 08:35 Pehavý Max a strašidlá [i] 10:15 Artuš, Merlin a Prchlíkovci [i] 11:30 Bláznivý Jimov život VIII. 5/18 [i] 11:55 Dva a pol chlapa I. 1/24 [i] 12:20 Matrix Dolby [i] 14:35 Asterix a Obelix kontra Cézar [i] 16:25 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Shrek 2 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Shrek Tretí Dolby [i] 21:45 Nepriestrelný mních [i] 23:40 Vojna policajtov [i] 01:30 Požierač kostí [i] 02:50 Jay-Z: Fade to Black [i] 04:30 Nepriestrelný mních [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Slovensko v roku 2010 [i] 07:10 S Jakubom na rybách [i] 07:30 Willy Fog [i] 08:00 Garfield [i] 08:10 Garfield [i] 08:25 Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas [i] 09:40 Tam v prérii - príbehy z prérie II. [i] 11:10 Svet v roku 2010 [i] 11:40 Reportáže pre CNN 2010 [i] 12:10 Annin sen [i] 13:40 Sokoliar Tomáš [i] 15:20 Búrlivé výšiny [i] 17:20 Outsider [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Pre lásku k Anne [i] 22:50 Podliak [i] 00:15 Svet v roku 2010 [i] 00:55 Pre lásku k Anne [i] 02:25 Podliak [i] 03:50 Outsider [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Pohľady 4.časť [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy STV "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 GEN.sk [i] 08:40 Slávne dievčatko [i] 10:00 Mediálni špióni [i] 10:25 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 10:30 Po stopách Gándhího [i] 11:20 Folk Martin 2010 [i] 12:50 Európski knihári [i] 13:20 Hokejová 80 [i] 14:20 MS 2010 vo futbale, 2. diel [i] 15:30 SĽUK - návraty do nenávratna [i] 16:35 Sokovia [i] 18:00 Encyklopédia slov.obcí [i] 18:15 Príroda [i] 18:40 Večerníček [i] 18:45 Európski knihári [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Muž, ktorý luže [i] 21:40 Anjeli strážni Rasťa Piška [i] 22:10 Ten športový život [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Slovácko sa nesúdi 11,12/12 [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 Simpsonovci XIII. (15 [i] 10:10 Jednoducho úžasná [i] 12:00 "Walk the Line" [i] 14:45 Posledná pevnosť [i] 17:20 Dinosaurus [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Čistič [i] 22:00 Prvotný strach [i] 00:30 Agent II. 1,2/16 [i] 02:00 Prvotný strach [i] 04:00 "Walk the Line" [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:40 Črepiny PLUS [i] 07:20 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 08:00 Cena za vášeň [i] 09:45 Magnum II. 11,12 [i] 11:25 Doktorka Quinnová 1,2/148 [i] 13:00 Siska 14 [i] 14:20 Navarro I. 4 [i] 15:50 "Kam čert nemůže" [i] 17:15 Cena za vášeň [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Sám a sám [i] 21:50 Ukradnutý diamant [i] 23:50 Webmaster [i] 00:25 Mafstory [i] 00:55 Celebrity CAMP [i] 01:45 Huste.TV [i] 02:00 Magnum II. 11,12 [i] 03:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport II. 5/22 [i] 06:30 Internát IV. 5/11 [i] 08:00 Pán času 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 11/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 12/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 13/20 [i] 12:00 Pán času 7/13 [i] 13:00 Star Trek VIII: První kontakt [i] 15:05 Wildfire 12/13 [i] 16:00 Advokáti IV. 5/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 36/37 [i] 18:05 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 19:05 Advokáti IV. 7/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 9/22 [i] 22:00 CSI: New York VI. 19/23 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 5/12 [i] 00:10 Uklízeč 4/13 [i] 01:05 Advokáti IV. 7/22 [i] 02:00 CSI: New York VI. 19/23 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev II. 5/12 [i] 03:35 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Na plný plyn [i] 07:15 Sám v divočině 4 [i] 08:10 Nebezpečný úlovek – Pohled do zákulisí [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Impozantní lodě [i] 10:55 Stěhování obrů 4 [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Na plný plyn [i] 14:35 Závody ve stavění aut [i] 15:30 Rození obchodníci [i] 16:25 Jak to dělají? [i] 16:55 Jak to dělají? 5 [i] 17:20 Stěhování obrů 4 [i] 18:15 Impozantní lodě [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Americký chopper [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Nebezpečný úlovek – Příběh Phila [i] 23:45 Nebezpečný úlovek – Pohled do zákulisí [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Sám v divočině 4 [i] 02:40 Nebezpečný úlovek – Příběh Phila [i] 03:40 Jak to dělají? [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Na cestě po Vrátné dolině [i] 05:50 Film o filmu Kuky se vrací [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Babar 1/26 [i] 06:35 Willy Fog na cestě kolem světa 1/26 [i] 07:00 Záhady starověkého Říma 15/20 [i] 07:30 Moudronos [i] 07:45 Cesta do vesmíru [i] 07:55 Potkan 007 [i] 09:05 Zprávičky [i] 09:25 Bludiště [i] 09:55 Podivné dědictví [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:30 Polibek, prosím [i] 15:10 Přítelkyně 8/12 [i] 16:10 Profesionálové 55/57 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 17:55 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Bavíme se s imitátory [i] 21:00 Univerzální uklízečka [i] 22:45 Chaos [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Californication II 7/12 [i] 01:05 13. komnata Dany Zátopkové [i] 01:30 Bydlení je hra [i] 01:55 Pošta pro tebe [i] 02:50 ČT Live - Lucie Bílá 03:45 Bolkoviny [i] 04:30 Když hvězdy tančily [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ta naše povaha česká [i] 05:25 Devět presidentů Miloše [i] 05:40 Intolerance [i] 06:05 Göringův poslední boj 1/2 [i] 07:00 Most nad Zlatou bránou [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Křesťanský magazín [i] 09:40 Sbohem slunce [i] 10:35 Game Page [i] 11:05 Medúza [i] 11:35 Sabotáž [i] 12:05 Filmkompas [i] 12:35 Hudební vizitka [i] 13:05 Divnopis [i] 13:10 Čtenářský deník... [i] 13:25 Knižní svět [i] 13:55 Zázračná planeta: Oceány 1/8 [i] 14:50 Život na pobřeží 2/10 [i] 15:40 Hýčkaný vetřelec [i] 16:10 Příběhy domů [i] 16:40 Lidé, místa, vzpomínky Dagmar [i] 17:00 Šamáda [i] 18:45 O češtině [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Smetana Gala [i] 21:30 Šumná města [i] 21:55 Cena Jindřicha Chalupeckého [i] 22:50 Šťastné míle [i] 00:35 Na plovárně s Petrem Novotným [i] 01:00 Fenomén Carpenters [i] 02:00 Filmkompas [i] 02:30 O češtině [i] 02:45 Přezůvky s sebou [i] 03:30 Jak se vraždí na Moravě a ve Slezsku [i] 04:35 Krásy jižní Moravy - Kouzlo lidového textilu 04:50 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:50 Admirál Bublina útočí 20, 21 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 7, 8 [i] 07:05 3-2-1 Tučňáci! 11 [i] 07:30 Co nového Scooby-Doo? II 13 [i] 07:55 Sněhová královna [i] 09:35 Tučňáci z Madagaskaru 8 [i] 10:05 Dej si pohov, kámoši [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Včera neděle byla [i] 14:10 Nekecej a pádluj [i] 16:00 Vesmírní kovbojové [i] 18:25 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mr. & Mrs. Smith [i] 22:10 Hadi v letadle [i] 00:00 Android Apokalypsa [i] 01:40 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:30 Stefanie III 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Na čem záleží 111 [i] 06:00 Zprávy TV Prima 06:30 Krimi zprávy [i] 06:40 Krimi plus [i] 06:45 VIP zprávy 07:05 Párty s kuchařem [i] 07:35 Mickeyho klubík I 25 [i] 08:00 M*A*S*H 149 [i] 08:30 M*A*S*H 150 [i] 09:00 Autosalon [i] 10:00 Nekontrolovatelně rostu [i] 10:55 M*A*S*H 151 [i] 11:20 M*A*S*H 152 [i] 11:50 Agentura Jasno II 6 [i] 12:40 Co kdyby Bůh byl sluncem... [i] 14:20 Postrach Dennis [i] 16:10 Julie Lescautová V 12 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Bezva vejška [i] 21:55 Náhlá smrt [i] 00:00 Darebák [i] 01:45 Volejte věštce [i] 03:30 Miláčci [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Bzzz!!! [i] 06:00 Chuťovky [i] 06:55 Medzi láskou a nenávisťou 100/124 [i] 08:05 Učiteľka tanca v nohaviciach [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 H2O: Stačí pridať vodu 1/26 [i] 11:15 Sabrina - mladá čarodejnica I. 1/22 [i] 11:50 Zločiny na mori I. 1/26 [i] 13:05 Zákon púšte 1/3 [i] 14:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 1/129 [i] 16:40 Medzi láskou a nenávisťou 101/124 [i] 17:35 Sedem rokov v Tibete [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky [i] 21:35 Mäsiarova žena [i] 23:25 Vraždy podľa predlohy [i] 01:30 Zákon púšte 1/3 [i] 03:15 Zločiny na mori I. 1/26 [i] 04:10 Ružové okuliare [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Kung Phooey! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 13:55 Fantom opery [i] 16:15 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 17:40 Dračí past [i] 19:25 Tři muži v Bretani [i] 21:10 Ztraceni v lásce [i] 22:45 Fantom Paříže [i] 00:30 Na pokraji šílenství [i] 02:10 Přísaha [i] 04:20 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Biatlon [i] 10:00 Severská kombinace [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:15 Klasické lyžování [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 19:00 Tenis [i] 20:15 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Fotbal [i] 01:30 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:30 Právo a pořádek IX 18 [i] 07:30 Právo a pořádek IX 19 [i] 08:30 Detektiv Nash Bridges V 7 [i] 09:30 Detektiv Nash Bridges V 8 [i] 10:30 Detektiv Nash Bridges V 9 [i] 11:30 Byla to ona [i] 13:20 Zásnubní prsten [i] 15:10 V síti lží [i] 17:00 Městečko Haven 10 [i] 18:00 Městečko Haven I 11 [i] 19:00 Městečko Haven I 12 [i] 20:00 Městečko Haven I 13 [i] 21:00 Živý terč [i] 23:00 Promlčené zločiny [i] 00:50 Médium VI 11 [i] 01:50 Právo a pořádek VIII 1 [i] 02:50 Právo a pořádek VIII 2 [i] 03:50 Právo a pořádek VIII 3 [i] 04:50 Detektiv Nash Bridges V 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Laos 2 [i] 06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 27 [i] 06:40 Zelené nápady pro modrou planetu 28 [i] 07:20 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 08:25 Universum: Z horka do zimy [i] 09:30 Po stopách divoké zvěře x01 1 [i] 10:35 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 11:40 Když dojde jídlo [i] 12:50 Krev, pot a přepych 5 [i] 14:00 Divokost Severního moře [i] 15:05 Objevy starověku 3 [i] 16:15 Mistři švindlu 65 [i] 16:55 Mistři švindlu 66 [i] 17:35 Podvody s identitou: Ukradený život 1 [i] 18:45 Podvody s identitou: Ukradený život 2 [i] 20:00 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 1 [i] 22:10 Pravdivé příběhy 7 [i] 23:10 Krimi příběhy 7 [i] 00:10 Skutečné výslechy 11 [i] 00:45 Skutečné výslechy 12 [i] 01:20 Sedm epoch rocku 6 [i] 02:25 Divokost Severního moře [i] 03:25 Sibiř [i] 04:25 Udržitelnost v praxi - Výroba 1 [i] 04:40 Udržitelnost v praxi - Spotřeba 2 [i] 04:55 Budapešť nadivoko [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy III. 1 [i] 06:00 Útěk na Horu čarodějnic [i] 07:40 V jednom ohni [i] 09:40 V srdci bouře: Churchill ve válce [i] 11:20 Milenec je zločinec! [i] 13:00 America [i] 14:30 Noci v Rodanthe [i] 16:05 Čtvery vánoce [i] 17:35 Pouta [i] 20:00 Vánoční koleda [i] 21:35 12 kol [i] 23:25 Hra na vraha [i] 00:50 Anakonda 4: Cesta krve [i] 02:15 Temná zákoutí [i] 04:10 Planina v ohni [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Jonas Brothers: 3D koncert [i] 07:15 Čivava z Beverly Hills [i] 08:45 Zářijové číslo [i] 10:15 G-Force [i] 11:40 Star Trek [i] 13:45 Znovu se zamilovat [i] 15:20 Doba ledová [i] 16:40 Osina v zadku [i] 18:10 Psí rok [i] 19:30 Sedm životů [i] 21:30 Vincentův svět VI. 7 [i] 22:00 Nahoru a dolů II. 1 [i] 22:30 Akta X: Chci uvěřit