TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Xena V. 2/22 [i] 07:00 Scooby Doo I. 7/24 [i] 07:25 Vesmírni opičiaci [i] 08:35 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 10:30 Kamoši, baby a prachy [i] 12:10 Tie deti sú postrach! [i] 13:40 Rýchle Televízne noviny [i] 13:45 Pinocchiove magické dobrodružstvá 1/2 [i] 15:15 Rýchle Televízne noviny [i] 15:20 Pinocchiove magické dobrodružstvá 2/2 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 9/180 [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Tisíc a jedna noc 10/180 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Na pokraji smrti [i] 22:00 Skrytá identita [i] 00:30 Priamy zásah [i] 02:05 Zbesilý útek [i] 03:55 Prepadnutie v Severnom mori [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Správy STV [i] 05:55 Tajomné kráľovstvo [i] 07:20 Doloroso [i] 08:25 Anorexia mentalis [i] 10:00 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 11:25 Tam v prérii [i] 13:00 Pravdivá spoveď hollywoodskej hviezdičky [i] 14:30 Malý indián v meste [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Popoludňajšie počasie [i] 16:20 Šláger na šláger [i] 16:35 Tam v prérii - príbehy z prérie II. [i] 18:05 Bičianka z doliny [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Doktorka Quinnová - Srdce na dlani [i] 21:40 Predám šéfa [i] 23:15 Slovensko v roku 2010 [i] 23:40 Doktorka Quinnová - Srdce na dlani [i] 01:05 Predám šéfa [i] 02:35 Správy STV o 16:00 [i] 02:45 Góly - body - sekundy [i] 02:55 Cigánsky oheň [i] 03:55 Stratení Nomádi [i] 04:20 Malý indián v meste [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Udalosti ČT [i] 07:35 Správy STV "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tempus abit... [i] 08:55 Mína z Barnhelmu [i] 10:10 Krásy Slovenska [i] 10:45 Germáni 4/4 [i] 11:15 Grace Kellyová - Osud princeznej [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Po stopách veľkých skladateľov 8/8 [i] 14:20 Hokejová 80 [i] 15:15 MS 2010 vo futbale, 1. diel [i] 16:25 Radošinské naivné divadlo [i] 17:40 Encyklopédia slov.obcí [i] 18:00 Ohrozené krídla - hľadanie krajiny [i] 18:25 Televíkend [i] 18:55 Večerníček [i] 19:00 Európski knihári [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Sviatočné slovo [i] 20:05 Džbán plný ambrózie [i] 21:10 Revue pre jeden a pol orchestra [i] 21:50 GEN.sk [i] 22:10 Po stopách Gándhího [i] 23:00 Müller 44 [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Mafstory [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 V poslednej chvíli [i] 08:50 Anna a kráľ [i] 11:45 Klamári II. 5 [i] 12:35 Osudný útek [i] 14:15 Ambiciózna blondínka [i] 15:55 Smrteľná zrada [i] 17:40 Slovácko sa nesúdi 11,12/12 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Pretty Woman [i] 22:30 Posledná pevnosť [i] 01:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 02:35 Smrteľná zrada [i] 04:00 Nemilosrdné okamihy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Starý III. 27 [i] 06:50 Láska nezomiera 80,81 [i] 08:20 Červené ruže 90 [i] 09:15 Julie Lescautová VII. 5 [i] 11:00 Starý III. 27 [i] 12:00 Knight Rider 87 [i] 12:55 M*A*S*H 77,78 [i] 13:45 Medicopter 117 71 [i] 14:35 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 5 [i] 16:20 Medicopter 117 71 [i] 17:15 Knight Rider 87 [i] 18:00 M*A*S*H 77,78 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Posledná guľka 1,2/2 [i] 23:35 Navarro I. 4 [i] 00:55 Podnájom [i] 02:20 Vražda medzi priateľmi [i] 03:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 15/22 [i] 07:00 Advokáti 9/34 [i] 08:00 Předčasné vydání IV. 18/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 3/20 [i] 10:00 Wildfire 10/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 15/22 [i] 12:00 Advokáti 9/34 [i] 13:00 Předčasné vydání IV. 18/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 3/20 [i] 15:00 Wildfire 11/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 16/22 [i] 17:00 Advokáti 10/34 [i] 18:00 Předčasné vydání IV. 19/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 4/20 [i] 20:00 Boj o čas 10/13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 23:00 Californication III. 9/12 [i] 23:35 Californication III. 10/12 [i] 00:10 Boj o čas 10/13 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 02:45 Californication III. 9/12 [i] 03:15 Californication III. 10/12 [i] 03:45 Wildfire 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Špinavé práce 26 [i] 07:15 Jak fungují stroje 3 [i] 07:45 Jak to dělají? 8 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 18 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 5 [i] 19:10 Jak fungují stroje [i] 19:40 Jak to dělají? 9 [i] 20:05 Černé nebe 7 [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Jediná cesta úniku [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 5 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Černé nebe 7 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 36 [i] 04:05 Jak fungují stroje [i] 04:35 Jak to dělají? 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Hoby naší doby [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 5/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 17/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 30/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:50 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Testoviny [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:40 Genius loci aneb Výprava [i] 17:50 Bolkoviny [i] 18:40 Evropské pexeso 1/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Cukrárna 9/13 [i] 21:05 13. komnata Dany Zátopkové [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Hercule Poirot [i] 00:10 Losování Euromiliony 00:15 Na velikosti záleží 8/10 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Zákulisí seriálu Četnické humoresky [i] 01:05 Objektiv [i] 01:30 Pod pokličkou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Blues ze Staré Pekárny [i] 05:40 Romská duše Honzy Ráce [i] 06:00 Otakar Motejl [i] 06:30 Terra musica 07:00 Křesťanský magazín [i] 07:15 Zrcadlení Evalda Schorma [i] 08:00 Entrée libre [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Medúza - smrtící krása [i] 10:20 Tygr a mnich [i] 11:10 Hitlerovy speciální jednotky [i] 12:00 Folkomotivy [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Máte mě! [i] 13:30 Televizní akademie - Planeta Země [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Život na pobřeží 1/10 [i] 16:50 Cizinci u nás [i] 17:25 Hýčkaný vetřelec [i] 17:55 Fenomén Carpenters [i] 18:55 Jistě, pane premiére 12/16 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Zázračná planeta: Oceány 1/8 [i] 21:15 Most nad Zlatou bránou [i] 22:10 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:05 Malá Velká Británie 17/22 [i] 23:40 Gorodok 12/20 [i] 00:00 Sváko Ragan 1/3 [i] 01:05 Q [i] 01:30 Sólo pro... Glena Hansarda - Speciál [i] 02:00 Vzkaz Marty Kottové [i] 02:15 Náš venkov [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:00 Zpívání při vínečku [i] 03:40 Sicílie není jen mafie [i] 04:05 Malíř Vladimír Svobodník [i] 04:20 Joža Uprka - barvy a písně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 49 [i] 09:25 Deset a půl stupně 2/2 [i] 10:55 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VI 11 [i] 12:55 Superman IV 20 [i] 13:50 Co mám na tobě ráda IV 12 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida IV 19 [i] 15:10 Kobra 11 X 10 [i] 16:05 Beze stopy 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa [i] 17:50 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nekecej a pádluj [i] 21:55 Lovci dinosaurů [i] 23:40 Nebezpečná samota [i] 01:05 Novashopping 01:55 Deset a půl stupně 2/2 [i] 03:10 Tabu [i] 04:30 Stefanie III 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 30 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:35 VIP zprávy 09:10 Will & Grace V 7 [i] 09:50 Přátelé IV 5 [i] 10:20 M*A*S*H 148 [i] 10:50 To je vražda, napsala III 8 [i] 11:45 Policie Hamburk IV 17 [i] 12:40 M*A*S*H 149 [i] 13:05 M*A*S*H 150 [i] 13:35 Přátelé IV 6 [i] 14:00 Will & Grace V 8 [i] 14:30 Policejní divize II 10 [i] 15:20 JAG X 14 [i] 16:10 Vraždy v Londýně I 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XIII 1 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:50 Walk the Line [i] 01:15 Pistolnice [i] 03:05 Volejte věštce [i] 04:50 Na čem záleží 110 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 148/230 [i] 06:05 Medzi láskou a nenávisťou 99/124 [i] 06:55 Doňa Barbara 54/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 6/22 [i] 08:50 Nespútaný anjel 81/194 [i] 09:40 V náručí diabla 27/182 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Medzi nami [i] 12:20 Sudkyňa Hatchettová III. 19-20/130 [i] 13:00 Dr. Oz I. 161/175 [i] 14:05 Rebeli II. 198/225 [i] 14:55 Rany z lásky 149/230 [i] 15:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 7/22 [i] 16:30 Doňa Barbara 55/190 [i] 17:20 Medzi láskou a nenávisťou 100/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 199/225 [i] 20:00 Sedem rokov v Tibete [i] 22:15 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 1-2/10 [i] 00:10 Na streche [i] 00:55 L.O.V.E. [i] 01:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 1-2/10 [i] 03:20 Sudkyňa Hatchettová III. 19-20/130 [i] 03:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Čas minulosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Přežij! [i] 13:50 Dům z písku a mlhy [i] 16:05 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 17:45 Na plný plyn [i] 19:35 Vysoká hra [i] 21:20 Rychlá akce [i] 22:55 Krajina střelců [i] 01:20 Zapadákov [i] 02:55 Taurus [i] 04:30 Úžasní Ambersonovi 1. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:45 Biatlon [i] 11:00 Motorismus [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 13:00 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:15 Biatlon [i] 16:15 Biatlon [i] 17:30 Biatlon [i] 18:45 Skoky na lyžích [i] 19:30 Šipky [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Šipky [i] 22:00 Biatlon [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 23:45 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Soudkyně Amy VI 18 [i] 07:20 McLeodovy dcery VI 26 [i] 08:20 McLeodovy dcery VI 27 [i] 09:20 Honička s osudem [i] 11:10 Soudkyně Amy VI 19 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 9 [i] 13:00 Útěk za spravedlností [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru III 3 [i] 17:00 Dobrá manželka I 1 [i] 18:00 Právo a pořádek IX 19 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 10 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 22:00 Dvojí identita 9 [i] 23:00 Dvojí identita 10 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 19 [i] 02:00 Promlčené zločiny [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru III 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Aristokrat mezi hady [i] 06:00 Ondinésie [i] 07:10 Hostina se smrtí 5 [i] 08:10 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 09:20 Ztracená města starověku 3 [i] 10:25 Města ve výškách 19 [i] 11:05 Města ve výškách 20 [i] 11:45 Po katastrofě 1 [i] 12:45 Smrtící zemětřesení na Haiti [i] 13:45 Ondinésie [i] 14:55 Universum: Z horka do zimy [i] 16:00 Hostina se smrtí 5 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 37 [i] 17:35 Vášnivý jedlík