TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Xena V. 1/22 [i] 06:05 Fantastický Spiderman I. 22/26 [i] 06:25 Scooby Doo I. 6/24 [i] 06:50 SpongeBob v krátkych nohaviciach [i] 08:05 Myšiak Stuart Little 3 [i] 09:15 Nikdy nebozkávaj Džina [i] 10:50 Malý Manhattan [i] 12:20 Tin Man 3/3 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Což takhle dát si špenát [i] 15:20 Rýchle Televízne noviny [i] 15:25 Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančíci drak [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 5/180 [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Tisíc a jedna noc 6/180 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Niečo nové [i] 21:50 Nočné Televízne noviny [i] 22:05 Izba 1408 [i] 23:50 Sekera [i] 01:50 Hranica večnosti [i] 03:05 Tajomstvo templárov: Cesta ku krypte [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:40 Kocúr v čižmách na divokom západe [i] 07:35 Variácie slávy [i] 09:10 Normálny cvok [i] 10:55 Česť a pomsta [i] 12:30 Dido 3/3 [i] 14:05 Trh márnosti 5/6 [i] 15:05 Trh márnosti 6/6 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Popoludňajšie počasie [i] 16:25 Krik čiernych vlkov [i] 17:50 Červené víno 3/3 [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Manželstvo z rozumu [i] 21:45 G.I.Jane [i] 23:50 Dido 3/3 [i] 01:20 G.I.Jane [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Trh márnosti 5/6 [i] 04:50 Trh márnosti 6/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Udalosti ČT [i] 07:35 Správy STV "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lucrezia Borgia [i] 09:50 Krásy Slovenska [i] 10:30 Germáni 2/4 [i] 11:00 Živá panoráma [i] 11:40 Zahrajte mi takúto [i] 12:25 Po stopách veľkých skladateľov 6/8 [i] 13:25 Hokejová 80 [i] 14:15 ZOH 2010, 1. diel [i] 15:20 Sokovia [i] 16:50 Ktosi je za dverami [i] 17:40 Encyklopédia slov.obcí [i] 17:55 Krásy Slovenska [i] 18:25 Večerníček [i] 18:34 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 18:35 Po stopách veľkých skladateľov 7/8 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dobrodinec 3/3 [i] 21:15 Germáni 3/4 [i] 21:45 Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 SHARK I. 9 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Telefónna búdka [i] 09:30 Test [i] 11:40 Osudný útek [i] 13:15 Vtierka Castle II. 18 [i] 14:00 Nemilosrdné okamihy [i] 15:50 Mickeyho modré oči [i] 17:40 Slovácko sa nesúdi 9,10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 7,8 [i] 21:45 Kosti IV. 3,4 [i] 23:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 3,4 [i] 01:00 Môj najhorší nepriateľ 1/9 [i] 01:40 Melinda a Melinda [i] 03:15 V mene spravodlivosti 2,3 [i] 04:40 Slovácko sa nesúdi 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Starý III. 25 [i] 06:50 Láska nezomiera 76,77 [i] 08:20 Červené ruže 88 [i] 09:15 Julie Lescautová VII. 3 [i] 11:00 Starý III. 25 [i] 12:00 Knight Rider 85 [i] 12:55 M*A*S*H 73,74 [i] 13:45 Medicopter 117 69 [i] 14:35 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 3 [i] 16:20 Medicopter 117 69 [i] 17:15 Knight Rider 85 [i] 18:00 M*A*S*H 73,74 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 30 prípadov majora Zemana 18 [i] 21:30 M*A*S*H 147,148 [i] 22:20 Črepiny [i] 23:00 30 prípadov majora Zemana 18 [i] 00:25 Huste.TV [i] 00:45 Nebezpečné svedectvo [i] 02:15 Komisárka 5,6 [i] 03:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 13/22 [i] 07:00 Advokáti 7/34 [i] 08:00 Předčasné vydání IV. 16/22 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 1/20 [i] 10:00 Wildfire 8/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 13/22 [i] 12:00 Advokáti 7/34 [i] 13:00 Předčasné vydání IV. 16/22 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 1/20 [i] 15:00 Wildfire 9/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 14/22 [i] 17:00 Advokáti 8/34 [i] 18:00 Předčasné vydání IV. 17/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 2/20 [i] 20:00 Boj o čas 8/13 [i] 21:05 CSI: New York V. 1/25 [i] 22:00 Post Mortem 1/8 [i] 23:05 Californication III. 5/12 [i] 23:40 Californication III. 6/12 [i] 00:15 Boj o čas 8/13 [i] 01:10 CSI: New York V. 1/25 [i] 02:00 Post Mortem 1/8 [i] 02:50 Californication III. 5/12 [i] 03:20 Californication III. 6/12 [i] 03:50 Wildfire 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak fungují stroje 1 [i] 07:45 Jak to dělají? 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 16 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 3 [i] 19:10 Jak fungují stroje 2 [i] 19:40 Jak to dělají? 7 [i] 20:05 Rozebráno 1 [i] 20:35 Rozebráno 2 [i] 21:00 Sám v divočině 4 [i] 21:55 Američtí dřevorubci 4 [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 3 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Rozebráno 1 [i] 02:10 Rozebráno 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 34 [i] 04:05 Jak fungují stroje 2 [i] 04:35 Jak to dělají? 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Když hvězdy tančily [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 3/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 15/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 28/54 [i] 11:10 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Pod pokličkou [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 3/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Komici na jedničku [i] 21:55 Král komiků [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Na stopě [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Reportéři ČT [i] 00:40 Panelák [i] 01:10 Po stopách [i] 01:25 Městské divadlo, které tančí, mluví a zpívá [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kukulín a Českomoravská hudební společnost [i] 05:40 Vzkaz Marty Kottové [i] 05:55 Jana Irmanovová [i] 06:25 Zahrada 2005 [i] 06:55 Postřehy odjinud [i] 07:00 Babylon [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Extra francouzština 'arrivée de Sam 1/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nemocnice pro posvátné krávy [i] 10:05 Fenomén valčík [i] 11:00 Eurofondue [i] 11:10 Smrt generála Sikorského [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Babylon [i] 13:30 Televizní akademie - Umění [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Barvy života [i] 16:55 Cizinci u nás [i] 17:25 Poklady světa [i] 17:40 Assisi [i] 17:55 Sólo pro... Glena Hansarda - Speciál [i] 18:25 Sabotáž [i] 18:55 Jistě, pane premiére 10/16 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Poprask na laguně [i] 22:30 Divadlo žije! [i] 23:00 Terra musica [i] 23:30 Svět umění [i] 00:15 Krásný ztráty 2010 [i] 00:55 Kde bydlely princezny 11/13 [i] 01:15 Barack Obama, cesta do Bílého domu [i] 02:05 Paměť anděla [i] 03:00 Klub Netopýr [i] 03:50 Hana a Petr Ulrychovi - Javorová píseň [i] 04:40 ZOO Liberec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 47 [i] 09:25 Deset a půl stupně 1/2 [i] 10:55 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VI 9 [i] 12:55 Superman IV 18 [i] 13:50 Co mám na tobě ráda IV 10 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida IV 17 [i] 15:10 Kobra 11 X 8 [i] 16:05 Beze stopy 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa [i] 17:50 Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VII 1 [i] 21:05 Dr. House V 1 [i] 21:55 Zvěřinec 1 [i] 22:35 Čtyři bratři [i] 00:25 Kriminálka Miami V 16 [i] 01:10 Novashopping 02:00 Mr.GS [i] 02:25 Deset a půl stupně 1/2 [i] 04:35 Stefanie III 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 28 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:35 VIP zprávy 09:10 Will & Grace V 5 [i] 09:50 Přátelé IV 3 [i] 10:15 M*A*S*H 145 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 6 [i] 11:40 Policie Hamburk IV 15 [i] 12:35 M*A*S*H 146 [i] 13:05 Přátelé IV 4 [i] 13:35 Will & Grace V 6 [i] 14:05 Policejní divize II 8 [i] 15:00 JAG X 12 [i] 15:50 Julie Lescautová III 13 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:00 Castle na zabití II 6 [i] 22:50 Nikdo není dokonalý [i] 23:50 Profesionálky 3 [i] 00:45 Volejte věštce [i] 02:30 Výklad snů [i] 03:30 Na čem záleží 106 [i] 03:55 Na čem záleží 107 [i] 04:20 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rany z lásky 146/230 [i] 05:50 Medzi láskou a nenávisťou 97/124 [i] 06:40 Doňa Barbara 52/190 [i] 07:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 4/22 [i] 08:35 Nespútaný anjel 79/194 [i] 09:25 V náručí diabla 25/182 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Medzi nami [i] 12:10 Sudkyňa Hatchettová III. 15-16/130 [i] 12:55 Dr. Oz I. 159/175 [i] 13:55 Rebeli II. 196/225 [i] 14:45 Rany z lásky 147/230 [i] 15:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 5/22 [i] 16:30 Doňa Barbara 53/190 [i] 17:20 Medzi láskou a nenávisťou 98/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 197/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 80/194 [i] 20:50 V náručí diabla 26/182 [i] 21:40 Vraždy tajného ctiteľa [i] 23:25 Frasier III. 24/24 [i] 23:50 Nespútaný anjel 80/194 [i] 00:35 Vraždy tajného ctiteľa [i] 02:15 Frasier III. 24/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 15-16/130 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Hvězdné dítě [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Čas minulosti [i] 13:50 Pád nebes [i] 15:45 Rudý baron [i] 18:00 Zelený drak [i] 20:00 Hodinu nevíš... [i] 21:50 Adrenalin [i] 23:45 Taurus [i] 01:30 Správnej polda [i] 03:30 Kolem světa za 80 dní 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:00 All sports [i] 10:45 Sáně [i] 11:30 Watts [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:45 Klasické lyžování [i] 14:15 Klasické lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Šipky [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 All sports [i] 20:55 Jezdectví [i] 21:55 Jezdectví [i] 22:55 Jezdectví [i] 23:00 Golf [i] 23:05 Plachtění [i] 23:20 Motorismus [i] 23:45 Olympijské hry [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Soudkyně Amy VI 16 [i] 07:10 McLeodovy dcery VI 24 [i] 08:10 McLeodovy dcery VI 25 [i] 09:10 Být Erikou I 11 [i] 10:10 Být Erikou I 12 [i] 11:10 Soudkyně Amy VI 17 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 7 [i] 13:10 Odcizená identita [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru III 1 [i] 17:00 Právo a pořádek VIII 2 [i] 18:00 Právo a pořádek IX 17 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 8 [i] 20:00 Právo a pořádek VIII 3 [i] 21:00 Městečko Haven I 12 [i] 22:00 Městečko Haven I 13 [i] 23:00 V síti lží [i]