TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Scooby Doo I. 5/24 [i] 06:35 Mladí Titani v Tokiu [i] 07:45 Operácia "Rodina" [i] 09:15 Zlodeji času [i] 10:45 Peklo s princeznou [i] 12:30 Tin Man 2/3 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Brácha za všechny peníze [i] 15:30 Rýchle Televízne noviny [i] 15:35 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 3/180 [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Tisíc a jedna noc 4/180 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Smrtiace zásnuby [i] 21:50 Nočné Televízne noviny [i] 22:00 Sklenený dom 2 [i] 23:40 Špeciálna zásielka [i] 01:10 Dáma vo vode [i] 02:50 Tajomstvo templárov: Odhalenie [i] 04:20 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:30 Správy STV [i] 05:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:35 Kocúr v čižmách - Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 07:50 Rozprávkový kráľ [i] 09:15 Tu žijú levy [i] 11:00 Tam, kde býva láska [i] 12:35 Dido 2/3 [i] 14:05 Trh márnosti 3/6 [i] 15:05 Trh márnosti 4/6 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Popoludňajšie počasie [i] 16:20 Šláger na šláger [i] 16:35 Česť a pomsta [i] 18:05 Červené víno 2/3 [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ako nás sformovala Zem [i] 21:05 Dr.House VI. 15/22 [i] 21:55 Stratené mesto [i] 23:30 Dido 2/3 [i] 01:00 Ako nás sformovala Zem [i] 01:55 Stratené mesto [i] 03:35 Trh márnosti 3/6 [i] 04:25 Trh márnosti 4/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Udalosti ČT [i] 07:35 Správy STV "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Izrafel [i] 09:55 Krásy Slovenska [i] 10:30 Germáni 1/4 [i] 11:00 Živá panoráma [i] 11:30 Zahrajte mi takúto [i] 12:15 Po stopách veľkých skladateľov 5/8 [i] 13:10 Hokejová 80 [i] 14:05 Koncoročné striháky [i] 15:10 Ľubomír Belák jubiluje [i] 16:00 Maškarný ples [i] 16:35 Ktosi je za dverami [i] 17:40 Encyklopédia slov.obcí [i] 17:55 Krásy Slovenska [i] 18:25 Večerníček [i] 18:34 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:35 Po stopách veľkých skladateľov 6/8 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dobrodinec 2/3 [i] 21:10 Germáni 2/4 [i] 21:45 Anna a vlci [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 El Dorado [i] 10:30 Piliere Zeme 3,4/4 [i] 14:30 FlashForward I. 1,2,3,4/10 [i] 17:40 Slovácko sa nesúdi 7,8 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Test [i] 22:15 Vtierka Castle II. 18 [i] 23:00 Telefónna búdka [i] 00:35 Mafstory [i] 01:25 SHARK I. 9 [i] 02:00 El Dorado [i] 04:00 Slovácko sa nesúdi 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Starý III. 24 [i] 06:50 Láska nezomiera 74,75 [i] 08:20 Červené ruže 87 [i] 09:15 Julie Lescautová VII. 2 [i] 11:00 Starý III. 24 [i] 12:00 Knight Rider 84 [i] 12:55 M*A*S*H 71,72 [i] 13:45 Medicopter 117 68 [i] 14:35 Popcorn Tv [i] 15:30 MacGyver 2 [i] 16:20 Medicopter 117 68 [i] 17:15 Knight Rider 84 [i] 18:00 M*A*S*H 71,72 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 Zlato v Black Hills [i] 22:00 Prorok zla [i] 23:50 Zlato v Black Hills [i] 01:40 Vraždiaci vírus [i] 03:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 12/22 [i] 07:00 Advokáti 6/34 [i] 08:00 Předčasné vydání IV. 15/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 10:00 Wildfire 7/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 12/22 [i] 12:00 Advokáti 6/34 [i] 13:00 Předčasné vydání IV. 15/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 15:00 Wildfire 8/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 13/22 [i] 17:00 Advokáti 7/34 [i] 18:00 Předčasné vydání IV. 16/22 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 1/20 [i] 20:00 Boj o čas 7/13 [i] 21:00 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 22:00 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 23:00 Californication III. 3/12 [i] 23:35 Californication III. 4/12 [i] 00:10 Boj o čas 7/13 [i] 01:05 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 02:00 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 02:50 Californication III. 3/12 [i] 03:20 Californication III. 4/12 [i] 03:50 Wildfire 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak to dělají? [i] 07:45 Jak to dělají? 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 15 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Nutné k přežití [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 2 [i] 19:10 Jak fungují stroje 1 [i] 19:40 Jak to dělají? 6 [i] 20:05 Nestvůry ve mně [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 2 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nestvůry ve mně [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 33 [i] 04:05 Jak fungují stroje 1 [i] 04:35 Jak to dělají? 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 2/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 14/28 [i] 10:20 Okouzlení VIII 27/54 [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Chalupa je hra [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 2/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 1898/1990 1/20 [i] 20:55 Čas sluhů [i] 22:55 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Retro [i] 01:00 Krotitelé dluhů III. 16/16 [i] 01:30 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka Emingera [i] 01:35 Závan východního větru [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Halabalašou [i] 05:35 Kde bydlely princezny 11/13 [i] 05:50 Krásy evropského pobřeží [i] 06:00 Cizinci u nás [i] 06:30 Za vesnickými muzikanty [i] 07:00 Hledám práci [i] 07:20 Postřehy odjinud [i] 07:30 Roztroušený Hnát [i] 08:00 Real Chinese 1/10 [i] 08:15 Anakonda v Německu 1/7 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Na délku cigarety [i] 10:25 Muži od Dunkerque [i] 10:55 Jihočeský zedník Jakub Bursa [i] 11:10 Smrt admirála Jamamota [i] 12:00 Příště u Vás z Náchoda ... [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Hledám práci [i] 13:30 Televizní akademie - Evropa [i] 15:55 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Překročit práh [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Jana Irmanovová [i] 17:30 Duše Evropy 1/3 [i] 17:55 Ta naša kapela [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Jistě, pane premiére 9/16 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Ukažte svou tvář! [i] 21:55 První kroky [i] 22:40 Sváko Ragan 1/3 [i] 23:45 Nejlepší sportovec století [i] 01:20 Babylon [i] 01:45 Mike Stern Band [i] 02:40 Búrajú starú pec [i] 03:05 Noční safari [i] 03:35 Koncert titánů swingu [i] 04:30 Století kobry [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 46 [i] 09:25 A pak přišla láska [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VI 8 [i] 12:55 Superman IV 17 [i] 13:50 Co mám na tobě ráda IV 9 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida IV 16 [i] 15:10 Kobra 11 X 7 [i] 16:05 Beze stopy 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa [i] 17:55 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Poslední templář 1/2 [i] 21:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 10 [i] 22:35 Já-tě-vidím.com [i] 00:15 Kriminálka Miami V 15 [i] 01:00 Novashopping 01:45 Poslední templář 1/2 [i] 03:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:45 Áčko [i] 04:35 Stefanie III 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 27 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:35 VIP zprávy 09:10 Will & Grace V 4 [i] 09:50 Přátelé IV 2 [i] 10:15 M*A*S*H 144 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 5 [i] 11:40 Policie Hamburk IV 14 [i] 12:35 M*A*S*H 145 [i] 13:05 Přátelé IV 3 [i] 13:35 Will & Grace V 5 [i] 14:00 Policejní divize II 7 [i] 14:55 JAG X 11 [i] 15:50 Julie Lescautová III 12 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:05 Soukromá dramata [i] 22:00 Myšlenky zločince V 11 [i] 22:50 Na doživotí II 15 [i] 23:40 Profesionálky 2 [i] 00:30 Volejte věštce [i] 02:20 Výklad snů [i] 03:15 Na čem záleží 104 [i] 03:40 Na čem záleží 105 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 145/230 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 96/124 [i] 06:45 Doňa Barbara 51/190 [i] 07:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 3/22 [i] 08:40 Nespútaný anjel 78/194 [i] 09:30 V náručí diabla 24/182 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Medzi nami [i] 12:15 Sudkyňa Hatchettová III. 13-14/130 [i] 13:00 Dr. Oz I. 158/175 [i] 14:00 Rebeli II. 195/225 [i] 14:50 Rany z lásky 146/230 [i] 15:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 4/22 [i] 16:30 Doňa Barbara 52/190 [i] 17:20 Medzi láskou a nenávisťou 97/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 196/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 79/194 [i] 20:50 V náručí diabla 25/182 [i] 21:40 Tlkot srdca 1/10 [i] 22:25 Sestrička Jackie I. 1/12 [i] 22:55 Frasier III. 23/24 [i] 23:20 Nespútaný anjel 79/194 [i] 00:05 Tlkot srdca 1/10 [i] 00:50 Sestrička Jackie I. 1/12 [i] 01:20 Frasier III. 23/24 [i] 01:40 Sudkyňa Hatchettová III. 13-14/130 [i] 02:20 Dr. Oz I. 158/175 [i] 03:05 V tieni [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Malý lord Fauntleroy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dokonalí andílkové [i] 13:50 Přežij! [i] 15:35 Malí velcí podvodníci [i] 17:25 Na plný plyn [i] 19:15 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 21:00 Pád nebes [i] 22:55 Skrytá agenda [i] 00:35 Job [i] 02:05 Zapadákov [i] 03:45 Kung Phooey! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Klasické lyžování [i] 10:30 Klasické lyžování [i] 11:00 Motorismus [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Házená [i] 13:30 Šipky [i] 15:00 Alpské lyžování [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Klasické lyžování [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Šipky [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Šipky [i] 22:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Soudkyně Amy VI 15 [i] 07:20 McLeodovy dcery VI 23 [i] 08:20 McLeodovy dcery VI 24 [i] 09:20 Byla to ona [i] 11:10 Soudkyně Amy VI 16 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 6 [i] 13:10 Vražda na Pleasant Drive [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru XII 7 [i] 17:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 18:00 Právo a pořádek IX 16 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 7 [i] 20:00 Právo a pořádek VIII 2 [i] 21:00 Útěk za spravedlností [i] 22:50 Honička s osudem [i] 00:40 Právo a pořádek IX 16 [i] 01:40 V síti lží [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru XII 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budapešť nadivoko [i] 06:00 Život v korunách stromů 1 [i] 07:05 Hodování se smrtí 2 [i] 08:05 Záchrana pro Hubble [i] 09:15 Když se Země zatřese 7 [i] 10:20 Města ve výškách 13 [i] 11:00 Města ve výškách 14 [i] 11:40 Nahá věda 1 [i] 12:45 Vraky Temže 2 [i] 14:00 Život v korunách stromů 1 [i] 15:05 Divokost Chorvatska [i] 16:15 Hodování se smrtí 2 [i] 17:10 Vášnivý jedlík 31 [i] 17:45 Vášnivý jedlík 32 [i] 18:20 Nejpřísnější rodiče na světě 12 [i] 19:30 Zhýčkaní 3 [i] 20:00 Zhýčkaní 4 [i] 20:30 Jak vznikla Země - speciál 2 [i] 21:30 Zvířata, která stvořila dějiny 3 [i] 22:10 Zvířata, která stvořila dějiny 4 [i] 22:45 Maximální dopad 2 [i] 23:50 Venku v zimě 3 [i] 00:20 Venku v zimě 4 [i] 00:50 Jak přežít Everest 2 [i] 01:50 Země krásná neznámá 10 [i] 02:50 Mravenci vědí všechno 3 [i] 03:05 Mravenci vědí všechno 4 [i] 03:20 Udržitelnost v praxi - Urbanizace 3