Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Xena IV. 21/22 [i] 06:10 Scooby Doo I. 4/24 [i] 06:35 TMNT - Ninja korytnačky [i] 07:50 Beach Boys: Zachráň sa, kto môžeš! [i] 09:20 Škaredé káčatko a ja [i] 10:45 Kronika rodu Spiderwickovcov [i] 12:10 Tin Man 1/3 [i] 13:40 Rýchle Televízne noviny [i] 13:45 Můj brácha má prima bráchu [i] 15:20 Rýchle Televízne noviny [i] 15:25 Byl jednou jeden polda [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 1/180 [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Tisíc a jedna noc 2/180 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Koleso šťastia a pomoci [i] 20:00 Kúzelná opatrovateľka [i] 21:50 Nočné Televízne noviny [i] 22:00 Myšlienky vraha IV. 20/26 [i] 22:50 Veľké riziko [i] 00:35 Muž proti mužovi [i] 02:20 Fešák Johny [i] 03:45 Xena IV. 22/22 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:40 Kocúr v čižmách [i] 08:00 Ľudmilka [i] 09:20 Iba taká hra [i] 10:45 Muž so železnou maskou [i] 12:35 Dido 1/3 [i] 14:05 Trh márnosti 1/6 [i] 15:05 Trh márnosti 2/6 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Popoludňajšie počasie [i] 16:20 Šláger na šláger [i] 16:35 Tam, kde býva láska [i] 18:00 Červené víno 1/3 [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nesmrteľní [i] 21:30 Medzi cudzincami [i] 23:05 Taký bol ... [i] 23:30 Dido 1/3 [i] 01:00 Medzi cudzincami [i] 02:30 Koncert Paľa Hammela [i] 03:15 Trh márnosti 1/6 [i] 04:05 Trh márnosti 2/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Udalosti ČT [i] 07:35 Správy STV "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hra o láske a smrti [i] 10:05 Surikaty [i] 11:25 Vznik Slovenskej republiky [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Hokejová 80 [i] 14:30 Vôňa šťastia - X.ZPH Vancouver 2010 [i] 15:35 a ešte dve frašky... [i] 16:50 Ktosi je za dverami [i] 17:40 Encyklopédia slov.obcí [i] 18:00 Krásy Slovenska [i] 18:25 Večerníček [i] 18:34 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:35 Po stopách veľkých skladateľov 5/8 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dobrodinec 1/3 [i] 21:15 Germáni 1/4 [i] 21:45 Pasca [i] 23:30 Anjeli strážni Igora Timka [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Prúd času [i] 10:15 Piliere Zeme 1,2/4 [i] 14:00 Smrteľný vírus [i] 15:40 Dvanásť do tucta [i] 17:30 Slovácko sa nesúdi 5,6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 FlashForward I. 1,2,3,4/10 [i] 23:30 Zabite Downa [i] 01:30 Smrteľný vírus [i] 02:50 Nezvestní III. 12,13 [i] 04:15 Slovácko sa nesúdi 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Starý 90/90 [i] 06:45 Láska nezomiera 72,73 [i] 08:10 Červené ruže 86 [i] 09:00 Julie Lescautová VII. 1/8 [i] 10:40 Detektív Nash Bridges VI. 22/22 [i] 11:35 Knight Rider 83 [i] 12:30 M*A*S*H 69,70 [i] 13:20 Malý unavený Joe [i] 15:30 MacGyver 1/139 [i] 16:20 Medicopter 117 67 [i] 17:15 Knight Rider 83 [i] 18:00 M*A*S*H 69,70 [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 20:00 "Postřižiny" [i] 21:30 Vražda v hoteli Excelsior [i] 23:15 Detektív XXL: Pohyblivý terč [i] 00:55 Veronica Clareová: Bez zábran [i] 02:20 Bozk pred smrťou [i] 03:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 11/22 [i] 07:00 Advokáti 5/34 [i] 08:00 Předčasné vydání IV. 14/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 19/20 [i] 10:00 Wildfire 6/13 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 11/22 [i] 12:00 Advokáti 5/34 [i] 13:00 Předčasné vydání IV. 14/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 19/20 [i] 15:00 Wildfire 7/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 12/22 [i] 17:00 Advokáti 6/34 [i] 18:00 Předčasné vydání IV. 15/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 20:00 Boj o čas 6/13 [i] 21:00 Gothika [i] 22:55 Californication III. 1/12 [i] 23:35 Californication III. 2/12 [i] 00:10 Boj o čas 6/13 [i] 01:05 Gothika [i] 02:50 Californication III. 1/12 [i] 03:20 Californication III. 2/12 [i] 03:50 Wildfire 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak to dělají? [i] 07:40 Jak to dělají? 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Riziková laboratoř [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Zbraně budoucnosti [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 14 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Zbraně budoucnosti [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Národ šílenců [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 1 [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? 5 [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 21:00 Nebezpečný úlovek – Pohled do zákulisí [i] 21:55 Nebezpečný úlovek – Příběh Phila [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 1 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 32 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kalendárium [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 1/104 [i] 09:30 Doktorka Quinnová IV 13/28 [i] 10:15 Okouzlení VIII 26/54 [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:30 Zprávy o půl šesté [i] 17:45 Nemocnice na kraji města 1/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 1/39 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:20 Na cestě po Vrátné dolině [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 ČT Live - Lucie Bílá [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Melánie, Melánie [i] 01:40 Film o seriálu Cukrárna [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Koncert ze Senátu [i] 05:40 Hledání ztraceného času [i] 06:00 Jak žije básník [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Pařížské břicho vzpomínek [i] 08:00 Kapusta 1/20 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Olympiáda magie [i] 10:35 Antonín Randa - osobnost české minulosti [i] 11:10 Smrt Josepha Kennedyho [i] 12:00 Stan Getz se skupinou 1/2 [i] 12:40 Pozvánka na Dvojku [i] 12:55 Klíč [i] 13:30 Televizní akademie - Historie [i] 15:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:00 Poslední plavba lodi Wilhelm [i] 16:55 Cizinci u nás [i] 17:25 Příběhy domů [i] 17:55 Folklorní magazín [i] 18:25 "Modelování života" [i] 18:55 Jistě, pane premiére 8/16 [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Osobnost na Dvojce [i] 19:45 Pozvánka na Dvojku [i] 20:00 Kultura s Dvojkou [i] 20:20 Bitva v Ardenách [i] 21:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:45 Historie.cs [i] 22:40 Letní bouře [i] 00:20 Mike Stern Band [i] 01:15 Kocourkova dvanáctka [i] 02:05 Lukáš ve fraku [i] 02:55 Vítr v černých brýlích [i] 03:10 Čaj pro třetího [i] 03:35 Sólo pro... Jakuba Nohu [i] 04:15 Černá hodinka - O pokladech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 45 [i] 09:25 Město duchů [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VI 7 [i] 13:00 Superman IV 16 [i] 13:55 Co mám na tobě ráda IV 8 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida IV 15 [i] 15:10 Kobra 11 X 6 [i] 16:05 Beze stopy 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa [i] 17:55 Byl jednou jeden polda [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 11 [i] 20:55 Víkend [i] 21:35 Mr.GS [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba VII 7 [i] 23:00 Police Story [i] 00:45 69 rozkoší pro smrtelníky 16 [i] 01:10 Novashopping 02:00 Áčko [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 26 [i] 06:55 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:05 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Zprávy TV Prima 08:20 Krimi zprávy [i] 08:30 Krimi plus [i] 08:35 VIP zprávy 09:10 Svět 2011 [i] 10:00 M*A*S*H 142 [i] 10:30 M*A*S*H 143 [i] 11:00 To je vražda, napsala III 4 [i] 11:55 Policie Hamburk IV 13 [i] 12:45 M*A*S*H 144 [i] 13:15 Přátelé IV 2 [i] 13:45 Will & Grace V 4 [i] 14:10 Policejní divize II 6 [i] 15:05 JAG X 10 [i] 15:55 Julie Lescautová III 11 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zimní slunovrat 1/2 [i] 22:00 Sběratelé kostí IV 19 [i] 22:50 Show Jana Krause [i] 23:50 Profesionálky 1 [i] 00:45 Volejte věštce [i] 02:30 Na čem záleží 103 [i] 02:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Medzi láskou a nenávisťou 95/124 [i] 06:40 Doňa Barbara 50/190 [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 2/22 [i] 08:30 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 5/8 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Medzi nami [i] 12:15 Sudkyňa Hatchettová III. 11-12/130 [i] 13:00 Dr. Oz I. 157/175 [i] 14:00 Rebeli II. 194/225 [i] 14:50 Rany z lásky 145/230 [i] 15:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 3/22 [i] 16:30 Doňa Barbara 51/190 [i] 17:20 Medzi láskou a nenávisťou 96/124 [i] 18:15 L.O.V.E. [i] 19:00 Rebeli II. 195/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 78/194 [i] 20:50 V náručí diabla 24/182 [i] 21:40 Srdcom v Afrike [i] 23:15 Frasier III. 22/24 [i] 23:40 Nespútaný anjel 78/194 [i] 00:30 Srdcom v Afrike [i] 02:00 Frasier III. 22/24 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová III. 11-12/130 [i] 03:05 Dr. Oz I. 157/175 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Někdo musí z kola ven [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hvězdné dítě [i] 13:50 Ulovit miliardáře [i] 15:35 Banditi [i] 17:50 Vysoká hra [i] 19:35 Kung Phooey! [i] 21:15 Přežij! [i] 23:00 Na pokraji šílenství [i] 00:40 Generace GEN [i] 02:15 Godsend [i] 04:00 Dokonalí andílkové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Motorismus [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 16:30 Klasické lyžování [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:45 Šipky [i] 20:30 Motorismus [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Klasické lyžování [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy VI 13 [i] 06:20 Soudkyně Amy VI 14 [i] 07:20 McLeodovy dcery VI 22 [i] 08:20 McLeodovy dcery VI 23 [i] 09:20 Válka Mary Kay [i] 11:10 Soudkyně Amy VI 15 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges V 5 [i] 13:10 Promlčené zločiny [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru XII 6 [i] 17:00 Městečko Haven 9 [i] 18:00 Právo a pořádek IX 15 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 6 [i] 20:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 21:00 Dvojí identita 9 [i] 22:00 Dvojí identita 10 [i] 23:00 Městečko Haven 10 [i] 00:00 Městečko Haven I 11 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 15 [i] 02:00 Byla to ona [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru XII 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Budapešť nadivoko [i] 07:05 Hodování se smrtí 1 [i] 08:05 Pohledy z kosmu 6 [i] 08:45 Hubbleovy obrazy 6 [i] 09:20 Když se Země zatřese 6 [i] 10:20 Města ve výškách 11 [i] 11:00 Města ve výškách 12 [i] 11:40 Je na Marsu život? [i] 12:45 Vraky Temže 1 [i] 14:00 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 15:05 Maskovaní útočníci [i] 16:05 Hodování se smrtí 1 [i] 17:05 Vášnivý jedlík 29 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 30 [i] 18:10 Nejpřísnější rodiče na světě 11 [i] 19:20 Zhýčkaní 1 [i] 19:55 Zhýčkaní 2 [i] 20:30 Jak vznikla Země - speciál 1 [i] 21:30 Nahá věda 1 [i] 22:35 Maximální dopad 1 [i] 23:45 Venku v zimě 1 [i] 00:15 Venku v zimě 2 [i] 00:45 Jak přežít Everest 1 [i] 01:45 Země krásná neznámá 9 [i] 02:55 Mravenci vědí všechno 1 [i] 03:10 Mravenci vědí všechno 2 [i] 03:25 Udržitelnost v praxi - Výroba 1 [i] 03:40 Udržitelnost v praxi - Spotřeba 2 [i] 03:55 Dunaj - Modrá stuha Evropy 9 [i] 04:30 Dunaj - Modrá stuha Evropy 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 2 [i] 06:00 Taková jsem byla [i] 07:45 Poslední čas na lásku [i] 09:20 Bílý lovec, černé srdce [i] 11:10 Čtvery vánoce [i] 12:40 Zaslaná pošta (1. část) [i] 14:20 Zaslaná pošta (2. část) [i] 15:55 Duffy živě [i] 16:55 America [i] 18:25 Noci v Rodanthe [i] 20:00 Temple Grandinová [i] 21:50 Labyrint lží [i] 23:55 Planina v ohni [i] 01:40 Jánošík. Pravdivá historie [i] 04:00 Rukama nohama [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 G-Force