TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:05 Flintstonovci: Hollyrockská uspávanka [i] 07:35 Muži v čiernom [i] 09:00 Arabské noci [i] 12:00 Posledná bosorka [i] 13:40 29 ... a ešte panna [i] 15:15 Zmluva s diablom [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Bratz: Sladkých šestnásť [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kronika rodu Spiderwickovcov [i] 21:25 Smrtonosná zbraň [i] 23:20 Posledný skaut [i] 01:00 Bláznivý exorcista [i] 02:20 Ja, môj otec a Lochnesská príšerka [i] 03:50 Zmluva s diablom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:15 Willy Fog [i] 06:45 Garfield [i] 06:55 Garfield [i] 07:10 Čertovo vrece [i] 08:20 Z pekla šťastie II [i] 10:00 Gróf Monte Christo [i] 11:45 Agatha Christie : Poirot [i] 13:15 Fontána pre Zuzanu III [i] 15:00 Muž so železnou maskou [i] 16:45 Na krídlach lásky [i] 18:10 Sváko Ragan 3/3 [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Meno ruže [i] 22:20 Lovec slnka [i] 00:20 Agatha Christie : Poirot [i] 01:50 Meno ruže [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Poklady Slovenska 2002 [i] 08:45 Návrat rysov [i] 09:40 Slovenský raj [i] 10:05 Kinorama [i] 10:35 Noc v archíve [i] 11:40 Pocta Donnerovi [i] 12:20 Čarovné kresadlo [i] 13:35 Krásy Slovenska [i] 14:05 Maľované na dreve [i] 14:45 Hlava XXI - špeciál [i] 15:50 Família [i] 16:25 Anjeli strážni Rasťa Piška [i] 16:55 Osobnosti a udalosti [i] 17:05 Surikaty [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Obyvateľ vlastného ostrova [i] 21:05 Koncert Mariána Vargu a jeho hostí [i] 22:30 Za vrchom vrch [i] 23:55 Canto Hondo [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Periskop hore a dole [i] 06:35 Tu starú treba zabiť! [i] 08:10 Vojna anjelov 1,2,3/3 [i] 12:50 12 podmienok dedičstva [i] 15:00 Prúd času [i] 17:00 Dvanásť do tucta [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Piliere Zeme 3,4/4 [i] 00:00 Vojna anjelov 1,2,3/3 [i] 04:15 12 podmienok dedičstva [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Lúpežník Hotzenplotz [i] 07:00 O zábudlivom černokňažníkovi [i] 08:30 Magnum II. 9,10 [i] 10:00 Siska 13 [i] 11:00 "Pytlákova schovanka... aneb Šlechetný milionář" [i] 13:00 60 MINÚT [i] 14:00 Scarlett 1,2/4 [i] 17:00 Malý unavený Joe [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 19:45 Navždy Júlia 5 [i] 21:30 Dvaja v tom [i] 23:15 Siska 13 [i] 00:15 Navždy Júlia 5 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport II. 4/22 [i] 06:30 Internát IV. 4/11 [i] 08:00 Pán času 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 8/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 9/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 10/20 [i] 12:00 Pán času 6/13 [i] 13:00 Star Trek VI: Neobjevená země [i] 15:05 Wildfire 6/13 [i] 16:05 Umíte tančit? IV. 34/37 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 35/37 [i] 18:05 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 19:05 Advokáti IV. 6/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 21:00 13 2/2 [i] 22:45 Pacovo mužstvo V. 21/28 [i] 00:10 Advokáti IV. 6/22 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 01:55 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 02:40 13 2/2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Jak to dělají? [i] 06:50 Jak to dělají? 1 [i] 07:15 Národ šílenců [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 1 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 2 [i] 10:00 Dvojí přežití [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Sám v divočině 3 [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Národ šílenců [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Auto budoucnosti [i] 18:15 Závody ve stavění aut [i] 19:10 Záchrana chilských horníků [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp v Afghánistánu 1 [i] 21:55 Z ráje do pekla 1 [i] 22:50 Tsunami [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Skutečné místo činu 3 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Národ šílenců [i] 03:40 Jak to dělají? [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zlatý oříšek 2010 [i] 05:50 Návštěva v ZOO [i] 06:00 Jeníček a Mařenka [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 1/26 [i] 07:10 Všechna rána světa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Saturnin 1/4 [i] 11:40 Zákulisí seriálu Četnické humoresky [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka Emingera [i] 13:10 Zimní víla [i] 14:05 Lékárníkových holka 1/7 [i] 14:35 Vražda po našem [i] 16:05 Retro [i] 16:35 Čétéčko [i] 17:00 Hoby naší doby [i] 17:30 Tříkrálový koncert [i] 18:25 Etiketa [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Doktor pro zvláštní případy [i] 21:45 168 hodin [i] 22:20 Nikdo neměl diabetes [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Čétéčko [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Malé rodinné vraždy 1/4 [i] 02:00 Na cestě po Seychelských ostrovech [i] 02:25 168 hodin 02:50 Žurnál Četnických humoresek [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Poprvé... [i] 06:00 66 sezón [i] 07:25 Cesty víry [i] 07:50 Krásy evropského pobřeží [i] 08:00 Kultura.cz [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:30 Žijeme s vírou 1/26 [i] 10:30 Až já půjdu, povandruju [i] 11:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:10 Nedej se [i] 11:30 Chcete mě? [i] 11:45 Máte mě! [i] 12:00 Nesváteční čas sváteční [i] 12:30 Náš venkov [i] 12:45 Království divočiny [i] 13:15 Kamera na cestách 1/3 [i] 14:15 Mýty a fakta historie [i] 15:10 Kde bydlely princezny 11/13 [i] 15:30 Svět umění [i] 16:15 Cesty víry [i] 16:40 Čtyři z New Yorku 1/4 [i] 17:20 Vzkaz Marty Kottové [i] 17:35 Intolerance [i] 18:05 Tajemství tří králů [i] 19:00 Kde se vzaly betlémy? [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Moje kulturní revoluce [i] 20:55 Na plovárně s Petrem Novotným [i] 21:20 Ptáček [i] 23:00 Reportéři 1/8 [i] 23:55 Svět umění [i] 00:40 The Tap Tap [i] 01:10 Po stopách hvězd [i] 01:40 Vyvěste fangle [i] 02:00 Hledám práci [i] 02:25 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:50 Říkají jim perpeťáci [i] 03:35 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:20 Senzační Spiderman 21 [i] 06:45 Roary: Závodní auto 6 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 40 [i] 07:20 Co nového Scooby-Doo? II 12 [i] 07:45 Skippy 16 [i] 08:10 Poslušně hlásím [i] 09:45 Zachraňte Willyho 3 [i] 11:15 Ulice [i] 12:40 Paní Zima [i] 13:45 Tučňáci z Madagaskaru 7 [i] 14:10 Hodíme se k sobě, miláčku? [i] 15:55 Cesta do Ameriky [i] 17:55 Vrchní, prchni [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Město duchů [i] 21:55 Základní instinkt 2 [i] 23:55 Cesta do Ameriky [i] 01:45 Novashopping 02:05 Zlatíčka [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Stefanie III 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Scooby Doo a kletba Kleopatry [i] 07:35 Mickeyho klubík I 24 [i] 08:00 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:25 Hitlerovi muži II 2 [i] 09:25 Svět 2011 [i] 10:05 M*A*S*H 142 [i] 10:30 M*A*S*H 143 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Receptář prima nápadů [i] 12:35 VIP zprávy [i] 13:10 Tanec na vlnách [i] 15:05 Muž od Sněžné řeky [i] 16:55 Zamilovaný profesor 2 - Klumpovi [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Táta v sukni [i] 22:15 Zemřít mladý [i] 00:15 Smrtící víkend [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:35 Zemřít mladý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Opposite sex [i] 06:35 Chuťovky [i] 07:25 Medzi láskou a nenávisťou 94/124 [i] 08:35 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3-4/4 [i] 10:05 Francúzsky bozk pre začiatočníkov [i] 12:05 Na streche [i] 12:50 Láska jedného kňaza [i] 14:25 Prípad pre Lišiaka: Vo víne je pravda [i] 15:55 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3-4/4 [i] 17:30 Medzi láskou a nenávisťou 95/124 [i] 18:20 Rosamunde Pilcherová: S tebou chcem zostarnúť [i] 20:00 Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy 5/8 [i] 21:45 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 23:10 Jennifer 8 [i] 01:10 Prípad pre Lišiaka: Vo víne je pravda [i] 02:40 Lampáreň [i] 03:45 Jennifer 8 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Malý lord Fauntleroy [i] 14:00 Johanka z Arku 1. [i] 15:50 Puckoon [i] 17:20 Zastřelit a být zastřelen [i] 19:05 Letní tábor [i] 21:00 Amélie z Montmartru [i] 23:10 Zapadákov [i] 00:50 Ztracený poklad [i] 02:20 Správnej polda [i] 04:15 Tvrdá hra [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Lední hokej [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 10:45 Watts [i] 11:45 All sports [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Klasické lyžování [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 18:30 Házená [i] 20:00 Watts [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Fotbal [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Klasické lyžování [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Detektiv Nash Bridges V 5 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 10 [i] 08:00 Soudkyně Amy VI 11 [i] 09:00 Soudkyně Amy VI 12 [i] 10:00 Městečko Haven I 1 [i] 11:00 Městečko Haven I 2 [i] 12:00 Městečko Haven I 3 [i] 13:00 Městečko Haven I 4 [i] 14:00 Městečko Haven I 5 [i] 15:00 Městečko Haven I 6 [i] 16:00 Městečko Haven I 7 [i] 17:00 Městečko Haven I 8 [i] 18:00 Městečko Haven I 9 [i] 19:00 Městečko Haven I 10 [i] 20:00 Městečko Haven I 11 [i] 21:00 Podivná věda [i] 23:00 Pták na drátě [i] 01:00 Byla jednou jedna svatba [i] 03:00 Eva [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 76 [i] 06:00 Zvířata, která stvořila dějiny 3 [i] 06:40 Zvířata, která stvořila dějiny 4 [i] 07:20 Objevy starověku 2 [i] 08:25 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 1 [i] 09:25 Tři hladoví hoši 3 [i] 10:00 Tři hladoví hoši 4 [i] 10:35 Buď já nebo pes 77 [i] 11:35 Krev, pot a takeaways 1 [i] 12:50 Krev, pot a přepych 5 [i] 14:00 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 40 [i] 16:10 Mistři švindlu 57 [i] 16:50 Mistři švindlu 58 [i] 17:35 Podvody s identitou: Ukradený život 1 [i] 18:45 Podvody s identitou: Ukradený život 2 [i] 20:00 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 1 [i] 22:10 Pravdivé příběhy 7 [i] 23:10 Krimi příběhy 7 [i] 00:10 Divokost Severního moře [i] 01:15 Dítě navzdory 4 [i] 02:20 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 1 [i] 03:20 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 04:25 Mravenci vědí všechno 1 [i] 04:45 Budapešť nadivoko [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Díry [i] 07:55 Vzhůru do oblak [i] 09:30 Pochyby [i] 11:15 Filmy a filmové hvězdy II. 52 [i] 11:40 Kardiofitness [i] 13:05 Zavěste, prosím [i] 14:40 Taková jsem byla [i] 16:20 Poslední čas na lásku [i] 17:50 Grey Gardens [i] 19:30 Před kamerou 2 [i] 20:00 Čtvery vánoce [i] 21:30 Návrh [i] 23:15 True Blood - Pravá krev III. 6 [i] 00:15 Dvojka [i] 01:50 Extrakt [i] 03:20 Hrdost a sláva [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:20 Nahoru a dolů 6 [i] 06:00 Ideální společnost [i] 07:35 Hotel pro psy [i] 09:10 Star Trek VIII: První kontakt [i] 10:55 Fanoušci [i] 12:25 Bratři Bloomovi