TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Opičí agent [i] 06:30 Flintstonovci: Svadba v Bedrocku [i] 07:55 Mrázik [i] 09:15 Santa kto? [i] 10:45 Myšiak Stuart Little 2 [i] 11:55 Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 13:15 Muži v čiernom [i] 14:45 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:25 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Peklo s princeznou [i] 22:00 Muž v ohni [i] 00:20 Útok ninjov [i] 01:50 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 03:40 10 dolárov spravodlivosti [i] 04:55 Xena IV. 20/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Europríbeh Slovenska [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:40 Willy Fog [i] 07:05 Garfield [i] 07:20 Garfield [i] 07:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 08:30 Novoročná rozprávka [i] 09:00 Z pekla šťastie [i] 11:00 Novoročná svätá omša [i] 12:30 Slovensko v roku 2010 [i] 13:00 Novoročný príhovor prezidenta Slovenskej republiky [i] 13:15 Pávie pierko [i] 15:00 Gróf Monte Christo [i] 16:40 Právo na lásku [i] 18:05 Sváko Ragan 2/3 [i] 19:10 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Bathory [i] 22:20 Orbis pictus [i] 00:05 Bathory [i] 02:20 Na ex! [i] 03:45 Právo na lásku [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Udalosti ČT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vinšujem Vám Nový rok hojný [i] 09:00 Povesti a balady [i] 09:35 Mrazom spútaná, snehom prikrytá... [i] 10:00 Žiarlivé ženy [i] 11:05 Palculienka [i] 12:00 Krásy Slovenska [i] 12:28 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 12:30 Slnečný cirkus. Corteo [i] 14:00 Michael Jackson ako ho nepoznáme [i] 14:55 Rok na dedine [i] 16:45 Tanečné miniatúry [i] 16:50 Vznik Slovenskej republiky [i] 17:50 Traja chrobáci [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Návrat rysov [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Sviatočné slovo [i] 20:00 Krútňava [i] 22:10 Anjeli strážni Rasťa Piška [i] 22:35 Jubileum [i] 23:45 The Syndicate a Tribute to Joe Zawinul (Brazília,Francúzsko,Senegal,Pobrežie Slonoviny,Maroko) [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 Výhra [i] 07:35 Kutyil s.r.o. [i] 08:15 Silvestrovský Panelák [i] 09:00 Prežiť [i] 11:10 Allan Quatermain a stratené Mesto zlata [i] 12:45 Periskop hore a dole [i] 14:20 Karate Tiger [i] 15:45 Škola ro(c)ku [i] 17:30 Tu starú treba zabiť! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 NAJLEPŠIE POČASIE 19:59 Novoročný príhovor Tety Márgit 20:00 Piliere Zeme 1,2/4 [i] 23:30 Pláž [i] 01:25 Večný bojovník [i] 03:00 Prežiť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Benjiho vianočný príbeh [i] 06:45 "Svatba jako řemen" [i] 08:15 Biblia [i] 11:00 Anastázia [i] 12:50 Turbo 8/8 [i] 14:20 "To neznáte Hadimršku" [i] 15:50 Vianočné prekvapenie [i] 17:20 Pomsta Čierneho korzára [i] 19:00 Popcorn Tv [i] 19:45 Rodná zem [i] 21:30 "Srdečný pozdrav ze zeměkoule" [i] 23:10 Turbo 8/8 [i] 00:40 Kutyil s.r.o. [i] 01:10 Webmaster [i] 01:45 Huste.TV [i] 02:00 Mafstory [i] 02:50 Celebrity CAMP [i] 03:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport II. 3/22 [i] 06:30 Internát IV. 3/11 [i] 08:00 Pán času 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 5/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 6/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 7/20 [i] 12:00 Pán času 5/13 [i] 13:00 Star Trek V: Nejzazší hranice [i] 15:00 Wildfire 5/13 [i] 16:00 Umíte tančit? IV. 32/37 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 33/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 5/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 21:00 13 1/2 [i] 22:45 True Blood - Pravá krev II. 4/12 [i] 23:55 Uklízeč 3/13 [i] 00:55 Advokáti IV. 5/22 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 02:35 13 1/2 [i] 04:05 True Blood - Pravá krev II. 4/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Auto budoucnosti [i] 07:15 Sám v divočině 3 [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Impozantní lodě [i] 10:55 Stěhování obrů [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Auto budoucnosti [i] 14:35 Závody ve stavění aut [i] 15:30 Rození obchodníci [i] 16:25 Jak to dělají? [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Stěhování obrů [i] 18:15 Impozantní lodě [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Dvojí přežití [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Sám v divočině 3 [i] 02:40 Dvojí přežití [i] 03:40 Jak to dělají? [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Lesní panna [i] 06:15 Film o filmu Zemský ráj to napohled [i] 06:30 Český Honza [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Láska rohatá [i] 11:10 O víle Arnoštce [i] 12:05 Zlatý oříšek 2010 [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause [i] 13:30 Doktorská pohádka [i] 14:20 Novoroční promluva arcibiskupa [i] 14:30 Ducháček to zařídí [i] 16:00 Dařbuján a Pandrhola [i] 17:20 Jára Cimrman, ležící, spící [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zemský ráj to napohled [i] 22:00 Taková normální královská rodinka [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Cesta do Vídně a zpátky [i] 01:20 Rota diriguje Rotu [i] 02:45 Přezůvky s sebou [i] 03:30 Ducháček to zařídí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Český západ [i] 05:25 Identity [i] 06:20 Ta naše povaha česká [i] 06:50 Mámo, táto, obejmi mě [i] 07:50 Adam Václav Michna z Otradovic [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Zdaleka ne tak ošklivá, jak se původně zdálo [i] 11:15 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2011 [i] 13:40 Deset století architektury [i] 14:00 Až já půjdu, povandruju [i] 14:30 Tajemství oceánu [i] 16:00 The Tap Tap [i] 16:30 Novoroční ekumenická slavnost [i] 17:30 Zamilovaná zvířata [i] 18:55 Česká muzika na Žofíně [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Čert a Káča [i] 22:00 66 sezón [i] 23:25 Jesus Christ Superstar [i] 01:15 Špalíček B. Martinů [i] 02:15 Zuzana Stirská a Gospel Time [i] 03:00 Renesanční zámky jižní Moravy [i] 03:30 Brno Open 2010 [i] 04:15 Dance World 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:20 Senzační Spiderman 20 [i] 06:45 Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka [i] 08:10 Dobrý voják Švejk [i] 10:00 Zachraňte Willyho [i] 11:50 O statečném krejčíkovi [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause [i] 13:10 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 14:35 Tučňáci z Madagaskaru 6 [i] 15:05 Nebojsa [i] 16:35 Ulice [i] 18:00 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 S tebou mě baví svět [i] 21:35 Když se setmí [i] 23:15 London [i] 00:50 Novashopping 01:10 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 02:30 Ptákoviny [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:35 Stefanie III 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Scooby Doo a piráti [i] 07:25 Mickeyho klubík I 23 [i] 07:55 Doktorem proti své vůli [i] 09:40 Nebe a dudy [i] 11:15 Wimbledon [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky [i] 13:15 Přednosta stanice [i] 14:50 Spiklenci [i] 16:45 Kate a Leopold [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:40 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Roboti [i] 21:40 Píseň pro nevěstu [i] 23:25 Salton Sea [i] 01:15 Nebe a dudy [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:30 Nikdo není Silvestr [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 L.O.V.E. [i] 06:00 Bzzz!!! [i] 06:50 Chuťovky [i] 07:40 Medzi láskou a nenávisťou 93/124 [i] 08:50 Vtáky v tŕní - Stratené roky 1-2/4 [i] 10:20 Schôdzka naslepo [i] 12:30 Fantóm Monte Carla [i] 14:05 Korunný svedok [i] 15:40 Vtáky v tŕní - Stratené roky 1-2/4 [i] 17:10 Medzi láskou a nenávisťou 94/124 [i] 18:00 Kate a Leopold [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: S tebou chcem zostarnúť [i] 21:35 Schôdzka naslepo [i] 23:10 Svet chlapcov a dievčat alebo čo s nami sedemnástkami [i] 00:50 Korunný svedok [i] 02:20 Ružové okuliare [i] 03:05 Lampáreň [i] 04:10 Svet chlapcov a dievčat alebo čo s nami sedemnástkami [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Vůle přežít [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Někdo musí z kola ven [i] 13:50 Proměna Placida Lakea [i] 15:30 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 17:10 Policajtka [i] 19:00 Tvrdá hra [i] 20:55 2 Bobule [i] 22:40 Godsend [i] 00:25 Nemesis [i] 02:00 Vévodkyně [i] 03:55 Hladina adrenalinu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 All sports [i] 09:30 Watts [i] 10:30 Biatlon [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Šipky [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Šipky [i] 20:00 Motorismus [i] 20:30 Motorismus [i] 21:30 Bojové sporty [i] 23:30 Poker [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Detektiv Nash Bridges V 1 [i] 07:10 Detektiv Nash Bridges V 2 [i] 08:10 Detektiv Nash Bridges V 3 [i] 09:10 Eva [i] 11:20 Honička s osudem [i] 13:10 Rosnička [i] 15:00 Válka Mary Kay [i] 16:50 Rodičovství [i] 19:10 Podivná věda [i] 21:00 Pták na drátě [i] 23:10 Byla to ona [i] 01:00 Obchod se smrtí 1 [i] 02:50 Obchod se smrtí 2 [i] 04:40 Detektiv Nash Bridges V 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Mistři švindlu v Las Vegas 8 [i] 06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 26 [i] 07:10 Do muzea zadním vchodem 13 [i] 07:50 Do muzea zadním vchodem 14 [i] 08:30 Po proudu Yukonu [i] 09:35 Divokost Severního moře [i] 10:40 Divokost Chorvatska [i] 11:45 Divokost Baltu [i] 12:50 Krev, pot a přepych 4 [i] 14:05 Když dojde jídlo [i] 15:10 Objevy starověku 2 [i] 16:20 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 17:25 Mistři švindlu 63 [i] 18:10 Mistři švindlu 64 [i] 18:50 Buď já nebo pes 76 [i] 19:50 10 věcí, které potřebujete vědět, abyste zhubli [i] 20:55 10 věcí, které potřebujete vědět o spaní [i] 22:00 Pravdivé příběhy 6 [i] 23:05 Krimi příběhy 6 [i] 00:05 Skutečné výslechy 9 [i] 00:40 Skutečné výslechy 10 [i] 01:15 Sedm epoch rocku 5 [i] 02:20 10 věcí, které potřebujete vědět o spaní [i] 03:15 100 let kroužkování [i] 03:45 Budapešť nadivoko [i] 04:20 Islandské gejzíry [i] 04:50 Mravenci vědí všechno 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 87 [i] 06:00 Střihoruký Edward [i] 07:45 Manželská klec [i] 09:15 Před kamerou 1 [i] 09:45 Michael Jackson's This Is It [i] 11:35 Griffin a Phoenixová [i] 13:20 Příšerky z podkroví [i] 14:45 Happy-Go-Lucky [i] 16:45 Lekce neslušného chování [i] 18:20 Pohádky na dobrou noc [i] 20:00 Vzhůru do oblak [i] 21:35 Náhradníci [i] 23:05 Co se vlastně stalo [i] 00:50 Sex a lži města hříchu: Skandál Teda Biniona [i] 02:20 T.M.A. [i] 04:00 Vetřelec [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 The Dukes [i] 07:40 Star Trek VII: Generace [i] 09:40 Dragonball: Evoluce [i] 11:05 Město Ember [i] 12:40 Policajt ze sámošky [i] 14:10 Pink: Funhouse [i] 15:10 Jak na holky [i] 16:45 Podivuhodný případ Benjamina Buttona [i] 19:30 Stmívání [i] 21:30 Vincentův svět VI. 6 [i] 22:00 Nahoru a dolů 6 [i] 22:30 Milenci [i] 00:20 Pach krve 2: Cesta nikam [i] 01:55 Loudilové [i] 03:25 Appaloosa [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 SOS živočišné říše 13 [i] 05:35 RSPCA 8 [i] 06:00 Zápisník lovce krokodýlů [i] 06:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 1