TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Prednosta stanice [i] 07:45 Scooby Doo I. 3/24 [i] 08:10 Opičí agent [i] 09:45 Ten chlapec je postrach 2 [i] 11:15 Pelíšky [i] 13:10 Bláznivý šaman [i] 14:55 Monštrá vs. votrelci: Útok tekvicových mutantov [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Susedia [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Deuce Bigalow: Európsky gigolo [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:35 Partička [i] 21:30 Adela show [i] 22:00 SILVESTROMANIA [i] 00:20 Michal David 50 - Mejdan roku [i] 01:55 Bláznivý šaman [i] 03:30 7 trpaslíkov: Jeden les nestačí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Dartaňan a traja mušketieri [i] 07:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i] 08:35 Čert vie prečo [i] 10:15 Tŕne lásky 4/4 [i] 11:55 Barón Prášil [i] 13:20 Neviditeľný muž na úteku [i] 15:00 Miliónové kočky [i] 16:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 17:40 Sváko Ragan 1/3 [i] 18:45 Počasie [i] 18:50 Večerníček [i] 19:00 Správy STV [i] 19:20 Kaviareň Slávia [i] 20:15 Drišľákoviny [i] 21:30 Silvester 2010 [i] 23:59 Stroj času + hymna [i] 00:05 Na ex! [i] 01:25 Prci, prci, prcičky [i] 02:55 Chlapci v pasci [i] 04:25 Miliónové kočky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Pohľady 4.časť [i] 06:30 Zakladatelia cirkevných rádov 5/5 [i] 07:05 Po stopách veľkých skladateľov 4/8 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Nebezpečné známosti [i] 10:05 Soľ nad zlato [i] 11:05 Táraninky [i] 11:15 Marcello Mastroianni: úžasné čaro prirodzenosti [i] 12:15 Svet sa točí na kolotoči [i] 12:50 Niekedy by som ťa zabila [i] 14:15 Putovanie tučniakov [i] 15:40 Slnečný cirkus. Corteo [i] 17:10 Michael Jackson ako ho nepoznáme [i] 18:00 Dóm kostol [i] 18:05 Večerníček [i] 18:15 Táraninky [i] 18:25 Stokrát bez slov [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:10 Keno 10 [i] 19:20 Silvester z minulých rokov [i] 19:50 Smejeme sa storočiami 12/17 [i] 20:15 Dobrá správa [i] 20:45 Hodinky [i] 21:20 Svet nemá slzy rád [i] 22:05 Hovoriť na Silvestra pravdu [i] 22:55 Noc v archíve [i] 23:59 Stroj času [i] 00:00 Hymna 00:01 Husle a cimbal [i] 00:45 Ringišpíl strýca Marcina [i] 01:35 Kapura [i] 02:20 Cviker-retro Silvester 96 [i] 02:50 Silvester na Dunaji [i] 04:35 Klip paráda\Silvestrovský zostrih klipov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Slovácko sa nesúdi 4 [i] 06:25 Popcorn Tv [i] 08:00 Výhra [i] 10:10 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Sexi internát [i] 13:00 Profesionáli [i] 14:10 Utečenec [i] 16:00 Panelák [i] 17:20 Deuce Bigalow: Dobrý striptér [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Silvestrovský Panelák [i] 21:15 FARMÁR HĽADÁ ŽENU - Neodvysielané zábery [i] 22:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ SILVESTER 2010 [i] 00:00 ŠTÁTNA HYMNA SLOVENSKEJ REPUBLIKY 00:03 Sexi internát [i] 01:40 Popcorn Tv [i] 03:10 FARMÁR HĽADÁ ŽENU - Neodvysielané zábery [i] 03:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ SILVESTER 2010 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Láska nezomiera 70,71 [i] 07:00 Červené ruže 85 [i] 07:45 Detektív Nash Bridges VI. 21 [i] 08:30 Choď na to! [i] 10:25 Knight Rider 82 [i] 11:30 M*A*S*H 67,68 [i] 12:20 Turbo 7 [i] 14:00 Dynastia Straussovcov 11,12/12 [i] 16:00 Knight Rider 82 [i] 17:00 "Pane, vy jste vdova!" [i] 19:00 M*A*S*H 67,68 [i] 20:00 M*A*S*H - Dovidenia, zbohom a amen [i] 22:15 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 00:00 Pánska jazda [i] 01:50 "To neznáte Hadimršku" [i] 03:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 10/22 [i] 07:00 Advokáti 4/34 [i] 08:00 Předčasné vydání 81/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 18/20 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 12/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 10/22 [i] 12:00 Advokáti 4/34 [i] 13:00 Star Trek IV: Cesta domů [i] 15:05 Wildfire 4/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 11/22 [i] 17:00 Advokáti 5/34 [i] 18:00 Předčasné vydání 82/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 19/20 [i] 20:00 Boj o čas 5/13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 23:00 Californication II. 11/12 [i] 23:35 Californication II. 12/12 [i] 00:10 Boj o čas 5/13 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 02:45 Californication II. 11/12 [i] 03:15 Californication II. 12/12 [i] 03:50 The Amazing Race XV. 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Masivní stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? 3 [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 13 [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 14 [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? 4 [i] 20:05 Národ šílenců [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Jediná cesta úniku [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Národ šílenců [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 31 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Film o filmu Kuky se vrací 05:15 Zpívánky [i] 05:20 Kouzelná školka 05:50 Madlenka a strašidla 2/2 [i] 06:10 Šikulové [i] 06:30 Malý televizní kabaret [i] 07:00 Čarodějnice školou povinné 26/26 [i] 07:30 Hurá, máme Silvestra [i] 08:25 Plyšování časem [i] 09:00 Kašpárek v rohlíku [i] 09:45 Princové jsou na draka [i] 10:45 Kabaret z maringotky aneb [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Kluci v akci [i] 12:30 Maxipes Fík filmuje [i] 12:40 Nebe a Vincek [i] 13:45 U pokladny stál... [i] 15:20 80 let Divadla Spejbla a Hurvínka [i] 16:45 Silvestry Vladimíra Menšíka [i] 17:25 Tak se ukaž, Silvestře [i] 18:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 18:08 Losování Euromiliony 18:10 Večerníček [i] 18:20 Všichni slavit nemůžeme [i] 18:25 Tak neváhej a hrej si! [i] 19:10 Magie v ulicích III. [i] 19:35 168 hodin [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:05 Všechnopárty [i] 22:05 Zas je tady silvestr [i] 23:00 Silvestr až do dna aneb s Čmaňou půlnoc nepropásnete [i] 00:00 Novoroční přípitek [i] 00:05 U muziky na silvestra [i] 00:55 Silvestr hravý a dravý [i] 03:55 Zpěváci na kraji nemocnice [i] 04:35 Operetní féerie [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vítejte v Tate galerii 15/15 [i] 05:05 Vyzkoušejte si... [i] 05:30 Správy STV 05:55 Videoatlas naší přírody [i] 06:05 Bonbónky světa [i] 06:25 Domácí štěstí [i] 07:00 Zlaté dno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Po stopách hvězd [i] 09:40 Kam slunce nechodí [i] 10:45 V Praze bejvávalo blaze aneb [i] 11:35 Máma a já [i] 12:30 Poprvé... [i] 13:30 Silvestrovské sny Jiřiny Bohdalové [i] 14:25 Humor barevně a černobíle [i] 14:50 Kocourkova dvanáctka [i] 15:40 Vyvěste fangle [i] 16:05 Dobře placená procházka - 07 [i] 16:55 Cirque du Soleil [i] 18:30 Gustav Brom Big Band [i] 19:30 Startujeme! [i] 19:40 Záskok [i] 21:10 Letíme [i] 21:40 45 let Ypsilonky [i] 22:30 Posádka v ohrožení! [i] 23:00 Večeře pro jednoho [i] 23:10 Posádka v zapřažení! [i] 23:25 Komediograf [i] 23:50 Přistáváme! [i] 00:00 Novoroční přípitek [i] 00:03 Vážení občané ...výhledově budeme všichni šťastni... [i] 00:05 Mňága & Žďorp On Stage [i] 01:00 Gorodok 20/20 [i] 01:20 Buty Ostravě [i] 02:15 Silvestrovské smutky Jana Buriana [i] 02:45 Mississippi Queen z Pohořelic [i] 03:10 Grotesky [i] 03:15 U pokladny stál... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Dobrodružství Zacha a Annie [i] 06:59 Silvestrovská Snídaně s Novou [i] 09:00 Mr. Bean [i] 09:25 Čarodějnice [i] 11:00 To neznáte Hadimršku [i] 12:30 Mr. Bean [i] 13:00 Obušku, z pytle ven! [i] 14:10 Tučňáci z Madagaskaru 5 [i] 14:35 Anděl na horách [i] 16:05 Ať žijí duchové! [i] 17:35 Televizní noviny [i] 17:55 Poslušně hlásím [i] 19:30 Silvestrovské Televizní noviny [i] 20:00 Mejdan roku z obýváku [i] 20:40 Ordinace v růžové zahradě [i] 21:50 Comeback [i] 22:25 Mr. GS [i] 23:30 Talentmania [i] 00:00 Novoroční přípitek [i] 00:05 Hudební hity po půlnoci [i] 00:20 Bumerang [i] 02:20 Best of MTV 2010 [i] 03:00 Novashopping 03:20 To neznáte Hadimršku [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 25 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:00 Zprávy TV Prima [i] 08:45 Příběh z Hollywoodu [i] 10:40 Tlustý Albert [i] 12:20 Tak už dost, Frede! [i] 14:05 Revizor [i] 15:20 Jestřábí žena [i] 17:30 Zprávy TV Prima 17:40 Regionální zpravodajství 18:15 Prostřeno! [i] 19:00 Pan Billion [i] 20:40 VIP zprávy [i] 21:15 Show Jana Krause [i] 22:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ SILVESTRA [i] 00:05 Moje žena a jiné katastrofy [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Chilli, sex a samba [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rany z lásky 143/230 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 92/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 49/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 1/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 77/194 [i] 09:45 V náručí diabla 23/182 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová III. 9-10/130 [i] 12:45 Dr. Oz I. 156/175 [i] 13:40 Rebeli II. 193/225 [i] 14:30 Rany z lásky 144/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 2/22 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Medzi láskou a nenávisťou 93/124 [i] 18:05 Doňa Barbara 50/190 [i] 19:00 Rebeli II. 194/225 [i] 20:00 Kate a Leopold [i] 22:05 Smrť jej pristane [i] 23:50 VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW 2010 [i] 00:35 Moja prvá láska [i] 02:10 Hviezdy ako hviezdy v znamení hudobného neba [i] 02:40 Hviezdy ako hviezdy v znamení spievajúcich hercov [i] 03:05 Slávici na ulici - Silvester [i] 03:45 Smrť jej pristane [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Jak ukrást Bess [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holíci [i] 13:45 Seržant Pepper [i] 15:30 Hladina adrenalinu [i] 17:15 Holky se chtějí bavit taky [i] 18:50 Holky to chtěj taky [i] 20:30 Ulovit miliardáře [i] 22:15 Správnej polda [i] 00:15 Malý New York [i] 01:55 Mary a Max [i] 03:40 Dívka snů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sáně [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Biatlon [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Klasické lyžování [i] 15:45 Biatlon [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:30 Klasické lyžování [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 All sports [i] 00:00 Watts [i] 00:45 Extrémní sporty [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:40 Soudkyně Amy VI 13 [i] 07:40 McLeodovy dcery VI 21 [i] 08:40 McLeodovy dcery VI 22 [i] 09:40 Vraždy v Midsomeru XII 5 [i] 11:40 Soudkyně Amy VI 14 [i] 12:40 Detektiv Nash Bridges V 5 [i] 13:40 Kaliforňanky [i] 15:30 Stále a navždy [i] 17:20 Danielova dcera [i] 19:10 Odvážná holka [i] 21:00 Eva [i] 23:10 Tanec na konci léta [i] 01:10 Soudkyně Amy VI 14 [i] 02:10 Obchod se smrtí 2 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru XII 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Mravenci vědí všechno 7 [i] 05:35 Mravenci vědí všechno 8 [i] 06:00 Země: Planeta a její moc 5 [i] 07:05 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 08:10 Pohledy z kosmu 5 [i] 08:50 Hubbleovy obrazy 5 [i] 09:25 Když se Země zatřese 5 [i] 10:25 Budoucnost odhalena 9 [i] 11:00 Budoucnost odhalena 10 [i] 11:35 Jak stvořit lepší bytost [i] 12:35 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 13:40 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 14:50 Charles Darwin a strom života [i] 15:55 Země: Planeta a její moc 5 [i] 17:00 Jak vznikla Země - speciál 2 [i] 18:10 Universum: Z horka do zimy [i] 19:15 Aljaška v pohybu [i] 20:20 Divokost Severního moře [i] 21:30 Je na Marsu život? [i] 22:40 Mistři švindlu - Zimní speciál [i] 23:50 Mistři švindlu – Ty největší podvody [i] 01:00 Mistři švindlu v Las Vegas 1 [i] 01:40 Mistři švindlu v Las Vegas 2 [i] 02:20 Mistři švindlu v Las Vegas 3 [i] 02:55 Mistři švindlu v Las Vegas 4 [i] 03:30 Mistři švindlu v Las Vegas 5 [i] 04:05 Mistři švindlu v Las Vegas 6 [i] 04:40 Mistři švindlu v Las Vegas 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Na stojáka 69 [i] 06:00 Star Trek [i] 08:05 Filmy a filmové hvězdy II. 52 [i] 08:35 G-Force