TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Podvodníci [i] 06:20 Xena IV. 19/22 [i] 07:00 Obušok, z vreca von! [i] 08:10 Kocúr v klobúku [i] 09:25 Tak troška sexi [i] 10:55 Ten chlapec je postrach [i] 12:15 Obecná škola [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Posledné Vianoce [i] 15:40 Rýchle Televízne noviny [i] 15:45 Pestúnka v akcii [i] 17:20 Rýchle Televízne noviny [i] 17:25 Ten chlapec je postrach 2 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Boj o prežitie [i] 21:40 Strážca [i] 23:30 Terminátor 2: Deň zúčtovania [i] 01:50 Nakazení [i] 03:15 Kovboj [i] 04:40 Demokrati [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Dogtanian-jeden za všetkých,všetci... [i] 07:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Brémski mestskí muzikanti [i] 08:45 Domovníkov syn [i] 10:00 Tŕne lásky 3/4 [i] 11:35 Malá Dorritka 7/8 [i] 12:30 Malá Dorritka 8/8 [i] 13:25 Arn [i] 15:40 Napoleon 4/4 [i] 17:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i] 18:20 Tisícročná včela 4/4 [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tŕne lásky 4/4 [i] 22:00 Mužská záležitosť [i] 23:35 Napoleon 4/4 [i] 01:15 Úsmevy z archívu 2/2 [i] 01:40 Arn [i] 03:50 Malá Dorritka 7/8 [i] 04:45 Malá Dorritka 8/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zakladatelia cirkevných rádov 4/5 [i] 09:00 Emília Galottiová [i] 10:20 Orechový koláč [i] 11:15 Moje ruky [i] 11:45 Poklady Slovenska 2001 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Uspávanky [i] 13:05 Po stopách veľkých skladateľov 3/8 [i] 14:00 Pestrá rodinka 35/36 [i] 14:25 Pestrá rodinka 36/36 [i] 14:50 Študentské filmy [i] 15:30 Hlava XXI - špeciál [i] 16:50 Tempo [i] 17:05 Zakladatelia cirkevných rádov 5/5 [i] 17:40 Encyklopédia slov.obcí [i] 17:55 Pohľady 4.časť [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Po stopách veľkých skladateľov 4/8 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Všetci ľudia budú bratia 3/3 [i] 21:30 Família [i] 22:00 Marcello Mastroianni: úžasné čaro prirodzenosti [i] 23:05 Večer s Mozartom a sopranistkou Ľ. Orgonášovou [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 Slovácko sa nesúdi 3 [i] 08:10 Popcorn Tv [i] 10:10 Truman Show [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 5,6 [i] 13:50 Kosti IV. 1,2/26 [i] 15:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 1,2/24 [i] 17:15 Slovácko sa nesúdi 4 [i] 18:00 Súdna sieň - Najkurióznejšie rozvody! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Utečenec [i] 21:45 Kráľ zabijakov [i] 23:30 SEDEM [i] 00:45 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 02:30 SHARK I. 8 [i] 03:15 Kráľ zabijakov [i] 04:50 Popcorn Tv [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 88 [i] 06:00 Láska nezomiera 68,69 [i] 07:20 Červené ruže 84 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges VI. 20 [i] 09:00 Knight Rider 81 [i] 10:00 Smer juh 54/54 [i] 11:00 M*A*S*H 65,66 [i] 12:00 Turbo 6 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 14:50 Dynastia Straussovcov 10 [i] 16:00 Medicopter 117 66 [i] 17:00 Knight Rider 81 [i] 18:00 M*A*S*H 65,66 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Choď na to! [i] 21:55 Bez zlého úmyslu [i] 23:30 Choď na to! [i] 01:30 Nočné reprízy 04:30 Starý 89 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 9/22 [i] 07:00 Advokáti 3/34 [i] 08:00 Předčasné vydání 80/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 17/20 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 11/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 9/22 [i] 12:00 Advokáti 3/34 [i] 13:00 Předčasné vydání 80/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 17/20 [i] 15:00 Wildfire 3/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 10/22 [i] 17:00 Advokáti 4/34 [i] 18:00 Předčasné vydání 81/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 18/20 [i] 20:00 Boj o čas 4/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 18/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 19/22 [i] 23:00 Californication II. 9/12 [i] 23:35 Californication II. 10/12 [i] 00:10 Boj o čas 4/13 [i] 01:05 Myšlenky zločince V. 18/22 [i] 02:00 Myšlenky zločince V. 19/22 [i] 02:45 Californication II. 9/12 [i] 03:15 Californication II. 10/12 [i] 03:45 The Amazing Race XV. 11/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Masivní stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 12 [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 13 [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? 3 [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Tsunami [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Skutečné místo činu 3 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 30 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Doktor v nesnázích [i] 10:40 Dvanáct měsíčků [i] 11:05 Silvestrovský aperitiv aneb Hybš hraje hercům [i] 11:25 Silvestr svobodného pána [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová IV 12/28 [i] 14:15 Okouzlení VIII 25/54 [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 26/26 [i] 15:35 Král z džungle 26/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Bert a Ernie 25, 26/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Vyzkoušejte si... [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot XII [i] 21:40 Nejsem blázen [i] 23:30 Californication II 6/12 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Doktorka Quinnová IV 12/28 [i] 00:50 S bráchou na Aljašce 4/4 [i] 01:50 Československý filmový týdeník 813/2379 [i] 02:00 Kde bydlely princezny 10/13 [i] 02:20 Hledám práci [i] 02:45 Klíč [i] 03:10 Ta naše povaha česká [i] 03:35 AZ-kvíz [i] 04:00 Černé ovce [i] 04:15 Čtení na dobrou noc [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Madlenka a strašidla 1/2 [i] 06:25 O Budulínkovi [i] 06:35 Tak to vidím já 7/7 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Přidej se [i] 07:40 Nedej se [i] 08:00 Diagnóza [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Expo 2010 [i] 09:40 Letecké katastrofy III. [i] 10:30 Příběhy slavných - Waldemar [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Vodník a Karolínka [i] 13:45 Grotesky [i] 14:00 Zlaté dno [i] 15:30 Evropa dnes [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Kus dřeva ze stromu [i] 16:55 Videoatlas naší přírody [i] 17:05 Bonbónky světa [i] 17:25 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 16/16 [i] 17:55 Špalíček B. Martinů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Elán [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Identity [i] 21:55 Roh hojnosti [i] 23:40 Silvestrovské smutky Jana Buriana [i] 00:10 Rodinné stříbro [i] 00:30 Čtyři živly [i] 01:55 Q [i] 02:20 Krásy evropského pobřeží [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:20 Senzační Spiderman 19 [i] 06:45 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 08:05 Cesta do středu země 2/2 [i] 09:45 Bláznivá dovolená v Las Vegas [i] 11:30 Opičí agent [i] 13:15 Brémští muzikanti [i] 14:15 Tučňáci z Madagaskaru 4 [i] 14:40 Dovolená s Andělem [i] 16:00 Holky z lepší společnosti [i] 17:40 Dobrý voják Švejk [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mrazík [i] 21:30 Godzilla [i] 23:50 Spolubydlící 2 [i] 01:25 Kriminálka Miami V 14 [i] 02:05 Novashopping 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Stefanie III 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 24 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:00 Zprávy TV Prima [i] 08:45 Koupím matku. Zn.: Za babku [i] 10:15 Dunston: Sám v hotelu [i] 11:55 Řidičák [i] 13:35 Vidláci [i] 15:35 Objekt mé lásky [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Anna a král [i] 22:45 Město šílenců [i] 00:45 Síla lásky [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 142/230 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 91/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 48/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 22/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 76/194 [i] 09:45 V náručí diabla 22/182 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová III. 7-8/130 [i] 12:45 Dr. Oz I. 155/175 [i] 13:35 Rebeli II. 192/225 [i] 14:30 Rany z lásky 143/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 1/22 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Medzi láskou a nenávisťou 92/124 [i] 18:05 Doňa Barbara 49/190 [i] 19:00 Rebeli II. 193/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 77/194 [i] 20:50 V náručí diabla 23/182 [i] 21:45 Francúzsky bozk pre začiatočníkov [i] 23:30 Frasier III. 21/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 77/194 [i] 00:45 Francúzsky bozk pre začiatočníkov [i] 02:20 Frasier III. 21/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová III. 8-7/130 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Střelba na psy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zlato pojď na to [i] 14:00 Na plný plyn [i] 15:50 200 Cigaret [i] 17:40 Malí velcí podvodníci [i] 19:30 Dívka snů [i] 21:25 Zelený drak [i] 23:25 Vévodkyně [i] 01:15 Pokrevní bratři [i] 03:00 Ztracený poklad [i] 04:25 Kolem světa za 80 dní 1. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Snooker [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Lední hokej [i] 17:15 All sports [i] 18:00 Biatlon [i] 20:00 Krasobruslení [i] 22:30 Tancování [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:40 Soudkyně Amy VI 12 [i] 07:40 McLeodovy dcery VI 20 [i] 08:40 McLeodovy dcery VI 21 [i] 09:40 Vraždy v Midsomeru XII 4 [i] 11:40 Soudkyně Amy VI 13 [i] 12:40 Detektiv Nash Bridges V 4 [i] 13:40 Vánoční zásilka [i] 15:30 Vánoce v oblacích [i] 17:20 Na svátky doma [i] 19:10 Naše první Vánoce [i] 21:00 Rodičovství [i] 23:20 Válka Mary Kay [i] 01:10 Diagńoza vražda V 25 [i] 02:10 Obchod se smrtí - část 1. [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru XII 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Mravenci vědí všechno 5 [i] 05:35 Mravenci vědí všechno 6 [i] 06:00 Země: Planeta a její moc 4 [i] 07:05 Po stopách divoké zvěře x01 1 [i] 08:10 Pohledy z kosmu 4 [i] 08:50 Hubbleovy obrazy 4 [i] 09:25 Když se Země zatřese 4 [i] 10:25 Budoucnost odhalena 7 [i] 11:00 Budoucnost odhalena 8 [i] 11:30 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 12:35 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 13:40 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 14:45 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 15:55 Země: Planeta a její moc 4 [i] 17:00 Jak vznikla Země - speciál 1 [i] 18:10 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 19:20 Charles Darwin a strom života [i] 20:25 Jak stvořit lepší bytost [i] 21:30 Nebezpečné planetky [i] 22:30 On The Spot - Reportéři v akci: Mauritánie 11 [i] 23:40 Divoký západ 3 [i] 00:45 Vysoká výkonnost 2 [i] 01:50 Vraky Temže 2 [i] 03:05 Interiéry 7 [i] 03:30 Interiéry 8 [i] 03:50 Interiéry 16 [i] 04:10 Udržitelnost v praxi - Vodní hospodářství 4 [i] 04:25 Nebezpečné planetky [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malý Zizou [i] 07:40 Před kamerou 1 [i] 08:05 Miluji tě, Beth Cooperová [i] 09:45 X-Men Origins: Wolverine [i] 11:30 Splyň se mnou [i] 13:00 Maléna [i] 14:30 Správná volba [i] 16:25 Star Trek [i] 18:30 Válka nevěst [i] 20:00 Na stojáka 69 [i] 20:30 Zašlá sláva Marca Pease [i] 22:00 Nebe, Peklo [i] 23:25 Cadillac Records [i] 01:10 Americký gangster