Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Xena IV. 17/22 [i] 06:05 Tom a Jerry [i] 07:20 Príchod z minulosti [i] 09:00 Nekonečný príbeh 2 [i] 10:25 Ako vytrhnúť veľrybe stoličku [i] 11:45 Fontána pre Zuzanu [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Nevera po slovensky [i] 17:20 Rýchle Televízne noviny [i] 17:25 Ako dostať otecka do polepšovne [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vesničko má středisková [i] 21:45 Pelíšky [i] 00:00 Kto je Mr. Johnson? [i] 01:30 Nevera po slovensky [i] 03:50 Gospel [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Správy STV [i] 06:10 Willy Fog: Cesta do stredu Zeme [i] 07:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 08:30 Sila lásky [i] 10:00 Tŕne lásky 1/4 [i] 11:40 Malá Dorritka 3/8 [i] 12:40 Malá Dorritka 4/8 [i] 13:35 Elán z Vianočného koncertu ČSOB [i] 14:05 Dračia búrka [i] 15:30 Napoleon 2/4 [i] 17:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Braček a sestrička [i] 18:15 Tisícročná včela 2/4 [i] 19:10 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tŕne lásky 2/4 [i] 21:55 Únik z Puerto Vallarta [i] 23:45 Napoleon 2/4 [i] 01:25 Úsmevy z archívu 1/2 [i] 01:50 Únik z Puerto Vallarta [i] 03:45 Malá Dorritka 3/8 [i] 04:35 Malá Dorritka 4/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zakladatelia cirkevných rádov 2/5 [i] 09:00 Heloisa a Abelard [i] 10:30 Trpký voz nádeje 2/3 [i] 11:25 Mama to vie najlepšie [i] 12:05 Hlava XXI - finálový večer [i] 13:10 Živá panoráma [i] 13:45 Vinšujeme Vám... [i] 14:05 Po stopách veľkých skladateľov 1/8 [i] 15:00 Povesti a balady [i] 15:30 Cítim [i] 16:10 Pod vládou ženy aj na svitaní [i] 17:05 Národnostný magazín [i] 17:35 Zakladatelia cirkevných rádov 3/5 [i] 18:10 Encyklopédia slov.obcí [i] 18:25 Večerníček [i] 18:40 Po stopách veľkých skladateľov 2/8 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Smejeme sa storočiami 10/17 [i] 20:30 Všetci ľudia budú bratia 1/3 [i] 22:00 Dersu Uzala [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Neuveriteľné záhady prírody 6,7 [i] 07:20 Slovácko sa nesúdi 1/12 [i] 08:00 Popcorn Tv [i] 09:50 Všade samé zvončeky [i] 11:35 Sám doma 4 [i] 13:10 Deň po tom [i] 15:30 Jazdci z južného Bronxu [i] 17:15 Slovácko sa nesúdi 2 [i] 18:00 Súdna sieň - Najkurióznejšie rozvody! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Ten chlapec je postrach 3 [i] 21:45 X-Men [i] 00:00 National Lampoon´s a výlet maturantov [i] 01:45 Jazdci z južného Bronxu [i] 03:00 SHARK I. 7 [i] 03:50 Neuveriteľné záhady prírody 8/8 [i] 04:40 Popcorn Tv [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 86 [i] 06:00 Láska nezomiera 64,65 [i] 07:20 Červené ruže 82 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges VI. 18 [i] 09:00 Knight Rider 79 [i] 10:00 Smer juh 52 [i] 11:00 M*A*S*H 61,62 [i] 12:00 Turbo 4 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 14:50 Dynastia Straussovcov 8 [i] 16:00 Medicopter 117 64 [i] 17:00 Knight Rider 79 [i] 18:00 M*A*S*H 61,62 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Bieli vlci [i] 21:45 Sicílsky klan [i] 23:55 Bieli vlci [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 7/22 [i] 07:00 Advokáti 1/34 [i] 08:00 Předčasné vydání 78/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 9/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 7/22 [i] 12:00 Advokáti 1/34 [i] 13:00 Předčasné vydání 78/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 15:00 Wildfire 1/13 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 8/22 [i] 17:00 Advokáti 2/34 [i] 18:00 Předčasné vydání 79/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 16/20 [i] 20:00 Boj o čas 2/13 [i] 21:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 22:00 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 23:00 Californication II. 5/12 [i] 23:35 Californication II. 6/12 [i] 00:10 Boj o čas 2/13 [i] 01:05 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 02:00 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 02:50 Californication II. 5/12 [i] 03:20 Californication II. 6/12 [i] 03:50 The Amazing Race XV. 9/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Masivní stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 10 [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 11 [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? 1 [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 28 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Heidi [i] 10:40 Rozhodni obraze krásný [i] 11:00 Hovory přes rampu [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová IV 10/28 [i] 14:20 Okouzlení VIII 23/54 [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola 7/7 [i] 15:35 Věda je detektivka [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 10/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot XII [i] 21:35 Když hvězdy tančily [i] 22:05 Krotitelé dluhů III. 16/16 [i] 22:35 Její životní role [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Doktorka Quinnová IV 10/28 [i] 01:05 S bráchou na Aljašce 2/4 [i] 02:05 Terra musica [i] 02:35 Sólo pro... Jarret [i] 03:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:40 Franta - všude, jinde [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na cestě po Seychelských ostrovech [i] 05:30 Správy STV 06:00 Andersenovy pohádky 6/7 [i] 06:10 Kryštof a nebeský kůň 6/7 [i] 06:20 Záhady Toma Wizarda [i] 06:35 Král z džungle 25/26 [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Vodní ptáci [i] 07:35 Fenomén Mucha [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Hudební skvosty ze 16. Hudebních slavností Emy Destinnové [i] 09:40 Podepsáno srdcem [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Hrabě Zinzendorf - síla přesvědčení [i] 15:45 Návraty do dětství [i] 16:15 Filmy z Václaváku 13/13 [i] 16:30 Svět zázraků 10/13 [i] 16:55 Po stopách Van Gogha [i] 17:50 Vítejte v Tate galerii 15/15 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Ad Gloriam dei [i] 19:30 Adult English Zone 26/26 [i] 20:00 Mary Poppins [i] 22:20 Autoškola sobě [i] 22:50 Kontexty [i] 23:45 Q [i] 00:15 Voda [i] 02:10 Rodinné stříbro [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Roary: Závodní auto 5 [i] 06:10 Admirál Bublina útočí 19 [i] 06:35 Quackbusters [i] 07:55 Jason a Argonauti 2/2 [i] 09:30 Maminčin mazánek [i] 11:20 Kdopak to mluví 2 [i] 12:40 Mr. Bean [i] 13:10 Žabí král aneb Železný Jindřich [i] 14:15 Tučňáci z Madagaskaru 2 [i] 14:45 Já už budu hodný, dědečku! [i] 16:15 Paní Zázračná [i] 17:55 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Noc na Karlštejně [i] 21:35 Jeho fotr, to je lotr! [i] 23:35 Podezřelý [i] 01:40 Novashopping 02:00 Kriminálka Miami V 12 [i] 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:35 Stefanie III 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 22 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:00 Zprávy TV Prima [i] 08:45 Jako Mike 2 [i] 10:30 Velký tlustý lhář [i] 12:05 Dutch aneb Bláznivá cesta [i] 14:00 Co dál, doktore? [i] 15:40 Jumpin' Jack Flash [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Co je šeptem... [i] 21:55 Šerifové [i] 00:15 Madam Bette [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:55 Výklad snů [i] 04:50 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 140/230 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 89/124 [i] 06:55 Doňa Barbara 46/190 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 20/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 74/194 [i] 09:45 V náručí diabla 20/182 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová III. 3-4/130 [i] 12:45 Dr. Oz I. 153/175 [i] 13:40 Rebeli II. 190/225 [i] 14:30 Rany z lásky 141/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 21/22 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Medzi láskou a nenávisťou 90/124 [i] 18:05 Doňa Barbara 47/190 [i] 19:00 Rebeli II. 191/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 75/194 [i] 20:50 V náručí diabla 21/182 [i] 21:40 Zatúlané Vianoce [i] 23:25 Frasier III. 19/24 [i] 23:50 Nespútaný anjel 75/194 [i] 00:35 Zatúlané Vianoce [i] 02:05 Frasier III. 19/24 [i] 02:30 Sudkyňa Hatchettová III. 3-4/130 [i] 03:10 Dr. Oz I. 153/175 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Kulička a Toník [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Střelba na psy [i] 14:10 Cesta Černého měsíce [i] 16:00 Život Davida Galea [i] 18:15 Zítra nehrajeme! [i] 20:10 Yamakasi [i] 21:50 Nemáš co ztratit [i] 23:40 Ztracený poklad [i] 01:15 Swordsman 2 [i] 03:10 Šílenec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Judo [i] 09:00 Watts [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Watts [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:15 Alpské lyžování [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Motorismus [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 21:30 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:40 Soudkyně Amy VI 10 [i] 07:40 McLeodovy dcery VI 18 [i] 08:40 McLeodovy dcery VI 19 [i] 09:40 Vraždy v Midsomeru XII 2 [i] 11:40 Soudkyně Amy VI 11 [i] 12:40 Detektiv Nash Bridges V 2 [i] 13:40 Naše první Vánoce [i] 15:30 Vánoční anděl [i] 17:20 Vánoční zásilka [i] 19:10 Každý den jsou Vánoce [i] 21:00 Tak se měj! [i] 22:50 Rosnička [i] 00:40 Diagńoza Vražda V 23 [i] 01:40 Ženské kouzlo [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru XII 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Udržitelnost v praxi - Výroba 1 [i] 05:20 Mravenci vědí všechno 1 [i] 05:35 Mravenci vědí všechno 2 [i] 06:00 Země: Planeta a její moc 2 [i] 07:05 Dokonalí predátoři [i] 08:10 Pohledy z kosmu 2 [i] 08:50 Hubbleovy obrazy 2 [i] 09:25 Když se Země zatřese 2 [i] 10:25 Budoucnost odhalena 3 [i] 11:00 Budoucnost odhalena 4 [i] 11:35 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 1 [i] 12:30 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 2 [i] 13:30 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 14:40 Pouštní lvi [i] 15:45 Země: Planeta a její moc 2 [i] 16:50 Ztracená města starověku 2 [i] 18:00 Život v korunách stromů 2 [i] 19:10 Vítejte v Lagosu 2 [i] 20:25 Jak funguje naše paměť [i] 21:30 Zvířata, která stvořila dějiny 1 [i] 22:05 Zvířata, která stvořila dějiny 2 [i] 22:45 Strach ze tmy 1 [i] 23:50 Divoký západ 1 [i] 00:55 Svatí bojovníci 1 [i] 02:05 Svatí bojovníci 2 [i] 03:10 Interiéry 3 [i] 03:30 Interiéry 4 [i] 03:50 Interiéry 14 [i] 04:10 Udržitelnost v praxi - Spotřeba 2 [i] 04:25 Jak funguje naše paměť [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Joeův palác [i] 07:55 Před kamerou 1 [i] 08:25 Julie a Julia [i] 10:25 Rande na jednu noc [i] 11:55 Všichni jsou v pohodě [i] 13:35 Nahoru dolů [i] 15:20 Zachraňte Edwardse [i] 16:35 Znovu 17 [i] 18:15 Zoolander [i] 19:45 Milenci [i] 21:30 Na stojáka 68 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev III. 6 [i] 23:00 Nahoru a dolů 6 [i] 23:30 Hanebnost [i] 01:30 House party [i] 03:10 Temné ulice [i] 04:35 Primo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 11:50 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i] 13:00 Push [i] 14:50 Před kamerou 1 [i] 15:15 Lekce neslušného chování [i]