TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Xena IV. 16/22 [i] 06:20 Yogi a invázia vesmírnych medveďov [i] 07:50 Sám doma: Stratení na letisku [i] 09:20 Postrach Dennis a Vianoce [i] 10:45 Miliónové Vianoce [i] 12:25 Kung Fu Panda slávi sviatky [i] 12:45 Sněženky a machři [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 Príchod z minulosti [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Oheň a ľad: Súboj drakov [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Ako vytrhnúť veľrybe stoličku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj Santa má brata [i] 22:00 Sněženky a machři po 25 letech [i] 00:10 Pura vida Ibiza [i] 01:45 Aj Santa má brata [i] 03:25 Zrkadlová maska [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:10 Willy Fog - Okolo sveta za 80 dní [i] 07:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Husiarka [i] 08:35 Tajomstvo šťastia [i] 10:00 Charlie a ja [i] 11:30 Malá Dorritka 1/8 [i] 12:30 Malá Dorritka 2/8 [i] 13:25 Marika Gombitová z Vianočného koncertu ČSOB [i] 14:00 Piesky zabudnutia [i] 15:35 Napoleon 1/4 [i] 17:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 18:15 Tisícročná včela 1/4 [i] 19:10 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tŕne lásky 1/4 [i] 22:00 Jedna zvláštna noc [i] 23:35 Napoleon 1/4 [i] 01:05 Jedna zvláštna noc [i] 02:35 Lúčnica - 60 rokov krásy [i] 03:55 Malá Dorritka 1/8 [i] 04:50 Malá Dorritka 2/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:20 Profesionál [i] 07:30 Vinšovníci tety Katky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zakladatelia cirkevných rádov 1/5 [i] 09:00 Maškaráda [i] 10:50 Trpký voz nádeje 1/3 [i] 11:50 Herbert von Karajan: Odkaz a legenda [i] 12:50 Živá panoráma [i] 13:15 Slnečný cirkus. Kooza [i] 14:55 Sen a skutočnosť [i] 15:30 Orientácie [i] 16:05 Inkognito [i] 17:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:35 Zakladatelia cirkevných rádov 2/5 [i] 18:10 Encyklopédia slov.obcí [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Po stopách veľkých skladateľov 1/8 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Smejeme sa storočiami 9/17 [i] 20:20 Hlava XXI - finálový večer [i] 21:30 Tí z konca sveta [i] 22:05 Piatok alebo iný deň [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Popcorn Tv [i] 06:15 Popcorn Tv [i] 07:50 Poslušne hlásim [i] 09:40 Dobrá čarodejnica [i] 11:20 Žaloba [i] 13:35 Vojak [i] 15:20 Sám doma 3 [i] 17:15 Slovácko sa nesúdi 1/12 [i] 18:00 Súdna sieň - Najkurióznejšie rozvody! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Sám doma 4 [i] 21:45 Deň po tom [i] 00:15 Z pekla [i] 02:30 Nezvestní III. 11 [i] 03:15 Lovci predátorov 13/13 [i] 04:10 Popcorn Tv [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 85 [i] 06:00 Láska nezomiera 62,63 [i] 07:20 Červené ruže 81 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges VI. 17 [i] 09:00 Knight Rider 78 [i] 10:00 Smer juh 51 [i] 11:00 M*A*S*H 59,60 [i] 12:00 Turbo 3 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 14:50 Dynastia Straussovcov 7 [i] 16:00 Medicopter 117 63 [i] 17:00 Knight Rider 78 [i] 18:00 M*A*S*H 59,60 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 21:55 "Noc klavíristy" [i] 23:25 Detektív XXL: Jo-Jo [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 6/22 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 77/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 8/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 6/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 77/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 15:00 Dr. House V. 24/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 7/22 [i] 17:00 Advokáti 1/34 [i] 18:00 Předčasné vydání 78/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 20:00 Boj o čas 1/13 [i] 21:00 Zloději paměti [i] 22:40 Californication II. 3/12 [i] 23:15 Californication II. 4/12 [i] 23:50 Dr. House V. 24/24 [i] 00:50 Zloději paměti [i] 02:25 Californication II. 3/12 [i] 02:55 Californication II. 4/12 [i] 03:25 The Amazing Race XV. 8/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Masivní stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Nutné k přežití - Pilot [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 9 [i] 14:10 Špinavé práce [i] 15:05 Lovci tornád [i] 16:00 Zbraně budoucnosti [i] 16:55 Nutné k přežití - Pilot [i] 17:50 Bořiči mýtů [i] 18:45 Bezpečná hranice 10 [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Dvojí přežití [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 27 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Důmění [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 68/78 [i] 09:00 Císařův pekař [i] 10:20 Pekařův císař [i] 11:25 Písničky s ozvěnou aneb Od jara až do zimy [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová IV 9/28 [i] 14:20 Okouzlení VIII 22/54 [i] 15:15 Divnopis [i] 15:20 Film o filmu Kuky se vrací [i] 15:35 Zábavná škola [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Cukrárna 8/13 [i] 21:05 Na cestě po Seychelských ostrovech [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Obchodník se smrtí [i] 00:15 Film o filmu [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktorka Quinnová IV 9/28 [i] 01:25 Aljaška [i] 01:50 S bráchou na Aljašce 1/4 [i] 02:50 Sváteční slovo teologa Daniela Hermana [i] 02:55 Cesty víry [i] 03:15 Křesťanský magazín [i] 03:30 Veselé vánoční (pří)hody 2010 [i] 04:20 Setkávání [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Mistr Eckhart [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Andersenovy pohádky 5/7 [i] 06:20 Kryštof a nebeský kůň 5/7 [i] 06:30 Inami 26/26 [i] 06:55 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Sušický betlém [i] 08:00 Po stopách touhy po svobodě [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:45 Kvarteto [i] 10:15 Neuvěřitelná Babočka admirál [i] 11:35 Čétéčko [i] 12:00 Vyzkoušejte si... [i] 12:25 Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem 2010 [i] 13:20 Návraty do dětství [i] 13:50 Tak to vidím já 6/7 [i] 14:05 Vánoční přání Richieho Riche [i] 15:30 Den pro devatery varhany [i] 16:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:55 Bílé Vánoce [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Múzy v muzeu [i] 20:00 Expedice Citroen [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Dům strach [i] 23:05 Terra musica [i] 23:30 Hudební slavnosti Emy Destinnové 2010 [i] 01:30 Projekty Fondu soudržnosti 2000-2006 [i] 02:00 Cesta za příběhem [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Senzační Spiderman 17 [i] 06:40 Tom a Jerry letí na Mars [i] 07:55 Jason a Argonauti 1/2 [i] 09:30 Fotr je lotr [i] 11:20 Kdopak to mluví [i] 13:00 Krásná Locika [i] 14:05 Tučňáci z Madagaskaru 1 [i] 14:30 Smích se lepí na paty [i] 16:10 Nadace Nova - pomáháme už 10 let [i] 16:25 Žabí princ v New Yorku [i] 18:00 Sestřičky [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Maminčin mazánek [i] 21:45 Miloš Forman: Co tě nezabije... [i] 23:35 Němý svědek [i] 01:15 69 rozkoší pro smrtelníky 15 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Áčko [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 21 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:00 Zprávy TV Prima [i] 08:40 VIP zprávy 09:00 Plácek 2 [i] 10:45 Krysa [i] 12:25 To je náš hit! [i] 14:20 Sám doma a bohatý [i] 16:05 Garfield 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Billy Elliot [i] 22:10 Soudní dvůr [i] 00:05 Ned Kelly [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Výklad snů [i] 04:40 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Osudové priateľstvo [i] 07:10 Vianočný zázrak Jonathana Toomeyho [i] 09:05 Vianočná zlodejka [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová III. 1-2/130 [i] 12:45 Dr. Oz I. 152/175 [i] 13:35 Rebeli II. 189/225 [i] 14:25 Rany z lásky 140/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 20/22 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Medzi láskou a nenávisťou 89/124 [i] 18:05 Doňa Barbara 46/190 [i] 19:00 Rebeli II. 190/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 74/194 [i] 20:50 V náručí diabla 20/182 [i] 21:45 Ak tomu veríš [i] 23:25 Frasier III. 18/24 [i] 23:50 Nespútaný anjel 74/194 [i] 00:35 Ak tomu veríš [i] 02:05 Frasier III. 18/24 [i] 02:30 Sudkyňa Hatchettová III. 1-2/130 [i] 03:10 Dr. Oz I. 152/175 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Emil a detektivové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Druhá manželka [i] 14:05 Malí velcí podvodníci [i] 15:55 Leningrad [i] 17:55 200 Cigaret [i] 19:45 Transylvania 6-5000 [i] 21:30 Cesta Černého měsíce [i] 23:20 Nemesis [i] 00:55 Vězení v plamenech 2 [i] 02:50 Pravidla boje [i] 04:30 Iluze lásky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Atletika [i] 14:45 Tenis [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Zimní sporty [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Soudkyně Amy IV 8 [i] 06:40 Soudkyně Amy VI 9 [i] 07:40 McLeodovy dcery VI 17 [i] 08:40 McLeodovy dcery VI 18 [i] 09:40 Vraždy v Midsomeru XII 1 [i] 11:40 Soudkyně Amy VI. 10 [i] 12:40 Detektiv Nash Bridges V 1 [i] 13:40 Každý den jsou Vánoce [i] 15:30 Naše první Vánoce [i] 17:20 Vánoční anděl [i] 19:10 Vánoce v oblacích [i] 21:00 Tanec na konci léta [i] 22:50 Čaroděj [i] 01:30 Diagńoza vražda V 22 [i] 02:30 Ženské kouzlo [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru XII 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Islandské gejzíry [i] 06:00 Země: Planeta a její moc 1 [i] 07:00 Příběhy z divočiny 7 [i] 07:35 Mravenci vědí všechno 5 [i] 07:55 Mravenci vědí všechno 7 [i] 08:15 Pohledy z kosmu 1 [i] 08:50 Hubbleovy obrazy 1 [i] 09:20 Když se Země zatřese 1 [i] 10:15 Budoucnost odhalena 1 [i] 10:45 Budoucnost odhalena 2 [i] 11:15 Jak vznikla Země - speciál 1 [i] 12:20 Jak vznikla Země - speciál 2 [i] 13:30 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 14:35 Dokonalí predátoři [i] 15:40 Země: Planeta a její moc 1 [i] 16:45 Ztracená města starověku 1 [i] 17:50 Život v korunách stromů 1 [i] 18:50 Vítejte v Lagosu 1 [i] 20:00 Závod s budoucností 1 [i] 20:30 Závod s budoucností 2 [i] 21:00 Závod s budoucností 3 [i] 21:30 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 1 [i] 22:25 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 2 [i] 23:25 Spartakus: Pravda o mýtu [i] 00:30 Hannibal: Nepřítel Říma 1 [i] 01:30 Hannibal: Nepřítel Říma 2 [i] 02:30 Udržitelnost v praxi - Stavebnictví 8 [i] 02:45 Interiéry 1 [i] 03:05 Interiéry 2 [i] 03:25 Interiéry 13 [i] 03:45 Závod s budoucností 1 [i] 04:15 Závod s budoucností 2 [i] 04:40 Závod s budoucností 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rok jedna [i] 07:40 Den, kdy se zastavila Země [i] 09:25 Zoufalci [i] 11:10 Evropské filmové ceny 2010 [i] 12:45 Joeův palác [i] 14:40 Paul McCartney: Dobrý večer, New York City! [i] 16:15 Dean Spanley [i] 17:55 Julie a Julia [i] 20:00 Všichni jsou v pohodě [i] 21:40 Na stojáka 87 [i] 22:10 Veřejný nepřítel č. 1 [i] 00:05 Veřejný nepřítel č. 1: Epilog [i] 02:15 Miss Březen [i] 03:45 3 jehly [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Scooby-Doo: Začátek [i] 11:25 Návrh