TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:05 Ali Baba a štyridsať zbojníkov [i] 07:30 Scooby a Shaggy - kráľovskí rozprávkari [i] 08:40 Princezná z mlyna 2 5-6/6 [i] 09:35 Happy Feet [i] 11:20 Sám doma: Stratení na letisku [i] 12:50 Madagaskar 2: Útek do Afriky [i] 14:15 Ako prežiť Vianoce [i] 15:45 Postrach Dennis a Vianoce [i] 17:15 S čerty nejsou žerty [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kung Fu Panda slávi sviatky [i] 20:25 Mrázik [i] 22:00 Merkúr [i] 23:50 Štyria bratia [i] 01:40 Tichý spoločník [i] 03:10 Producenti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Šmolkovia [i] 07:05 Šmolkovia [i] 07:20 Bola raz jedna planéta [i] 07:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehulienka [i] 08:45 O siedmich rokoch [i] 09:50 Adam a Anna [i] 10:50 Vianočný benefičný koncert Úsmev ako dar [i] 12:25 Agatha Christie : Poirot [i] 14:10 Vianočný zázrak [i] 15:40 Šťastie večnej lásky [i] 17:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Husiarka [i] 18:10 Rysavá jalovica [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jánošík 1/2 [i] 21:40 Jánošík 2/2 [i] 23:10 Aká som, taká som [i] 23:55 Taký bol ... [i] 00:25 Agatha Christie : Poirot [i] 02:10 Vianočné dieťa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Poltón [i] 07:30 Môj dom, môj hrad [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Vianoce na Liptove [i] 09:00 Detský rok 4/4 [i] 09:30 Orientácie [i] 10:00 Archijerejská sv.liturgia [i] 12:00 Otecko sa mi nepáči 7/7 [i] 12:15 Malý veľký princ [i] 13:15 Vinšujeme Vám [i] 13:40 Slnečný cirkus. Kooza [i] 15:10 Moje vrcholy [i] 15:30 Família [i] 16:10 Zakladatelia cirkevných rádov 1/5 [i] 16:40 Mastičkár 2/2 [i] 17:45 Večerníček [i] 18:00 V slovenskom Betleheme [i] 19:25 Sviatočný príhovor [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 20:00 Ako sa Štrbania s Važťanmi o bujaka Šándora pasovali [i] 20:55 Čas krásnych snov [i] 21:05 Ján Kalvín [i] 22:10 Noc v archíve [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Herbert von Karajan: Odkaz a legenda [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Garfield [i] 07:00 Traja mušketieri [i] 09:00 Poslušne hlásim [i] 11:00 Shrek [i] 12:45 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 15:00 Chlpatý Dave [i] 17:00 Sám doma 3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vojak [i] 21:45 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 23:30 Červený škorpión [i] 01:30 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 02:50 Mestečko Black River [i] 04:10 Planéta opíc [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 O zábudlivom černokňažníkovi [i] 08:00 Benjiho vianočný príbeh [i] 08:25 Moby Dick 2/2 [i] 10:15 "Eva tropí hlouposti" [i] 11:40 Turbo 2 [i] 13:20 Vianočné prianie [i] 15:00 Dynastia Straussovcov 5,6 [i] 17:00 Soraja 2/2 [i] 19:00 Kutyil s.r.o. [i] 20:00 Navždy Júlia 4 [i] 22:15 Obozretný cudzinec 1,2/2 [i] 01:40 Dynastia Straussovcov 5 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport II. 2/22 [i] 06:30 Internát IV. 2/11 [i] 08:00 Pán času 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 2/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 3/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 4/20 [i] 12:00 Pán času 4/13 [i] 13:00 Star Trek III: Hledání Spocka [i] 14:55 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 17:00 Můj nejhorší týden 9/16 [i] 17:30 Můj nejhorší týden 10/16 [i] 18:00 Můj nejhorší týden 11/16 [i] 18:30 Můj nejhorší týden 12/16 [i] 19:00 Můj nejhorší týden 13/16 [i] 19:30 Můj nejhorší týden 14/16 [i] 20:00 Můj nejhorší týden 15/16 [i] 20:30 Můj nejhorší týden 16/16 [i] 21:00 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 23:00 Erin Brockovich [i] 01:30 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 03:30 Svatba mého nejlepšího přítele [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Jak to dělají? [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Národ šílenců [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 62 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 63 [i] 10:00 Dvojí přežití [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Sám v divočině 2 [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Národ šílenců [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Auto budoucnosti [i] 18:15 Závody ve stavění aut [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 V nejhorším případě [i] 21:30 V nejhorším případě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Jediný, kdo přežil [i] 23:45 Jak přežít neštěstí [i] 00:40 Skutečné místo činu 2 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Národ šílenců [i] 03:40 Jak to dělají? [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co neodnesl čas aneb stará láska nerezaví [i] 05:45 Zpěvy u Jesliček [i] 06:00 Sezame, pojď si hrát [i] 06:20 Na Vánoce [i] 06:25 Nová dvojpohádka z lesa [i] 06:50 Všechna rána světa [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Bert a Ernie 21,22/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Dům U Zlatého úsvitu [i] 11:15 Štědrý večer pana rady Vacátka [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 S bráchou na Aljašce 4/4 [i] 13:00 Aljaška [i] 13:30 Chobotnice z II. patra 4/4 [i] 14:35 Pekařův císař [i] 15:40 Koledy se souborem Chorea Bohemica [i] 15:50 Vodník a Karolínka [i] 16:45 Legenda o sv. Jiří [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 Sváteční slovo teologa Daniela Hermana [i] 17:20 Hodina zpěvu [i] 18:10 MAHARAL - Tajemství talismanu 4/5 [i] 18:35 Na cestě za Joeym ze Seychelských ostrovů [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Ať žijí rytíři! [i] 21:50 Karel Gott opět v Lucerně [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Severní polární záře [i] 01:05 Hotel Babylon III 5/8 [i] 02:00 Přezůvky s sebou [i] 02:45 Lilium koleda [i] 03:20 Vánoční koncert ze Senátu [i] 04:15 Čétéčko [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Psaní Ježíškovi [i] 05:55 Relikviář svatého Maura [i] 06:10 Legenda o sv. Marii a Alžbětě [i] 06:15 Folklorika [i] 06:40 Správy STV 07:10 Československý filmový týdeník 813/2379 [i] 07:20 Návraty do dětství [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Čtenářský deník... [i] 08:45 A zlehka zazvoní [i] 09:50 Expo 2010 [i] 10:15 Ave Maria Gratia [i] 10:40 Cesta za příběhem [i] 11:05 Tiše padá sníh [i] 12:00 Egyptologové [i] 13:30 Cirque du Soleil [i] 15:00 Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem 2010 [i] 15:55 Jak se žije s českou rybou podle [i] 16:10 Doktor Munory a jiní lidé [i] 17:10 Neuvěřitelná Babočka admirál [i] 18:20 Cesty víry [i] 18:45 Křesťanský magazín [i] 19:00 Vánoční koncert z moravských pastorel [i] 19:40 Slyšte nyní, láskyplní [i] 20:00 RENT [i] 22:20 Sir Charles, thank you, děkujeme... [i] 23:15 Jak tvrdí Pereira [i] 00:55 Jaromír Hnilička [i] 01:40 Trapasy [i] 03:00 Partnerské ladění [i] 03:40 Vyzkoušejte si... [i] 04:05 Pod pokličkou [i] 04:30 Ta naše povaha česká [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Senzační Spiderman 16 [i] 06:40 Hrátky s čertem [i] 08:20 Kačer Daffy: Fantastický ostrov [i] 09:40 Dobrodružství malé pandy [i] 11:05 Za humny je drak [i] 12:45 Z pekla štěstí 2 [i] 14:35 Půl domu bez ženicha [i] 16:00 Nadace Nova - pomáháme už 10 let [i] 16:15 Hádej kdo? [i] 18:05 O statečném kováři [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 S čerty nejsou žerty [i] 21:50 Fotr je lotr [i] 23:45 Zubaté ostří [i] 01:35 Novashopping 01:55 Hádej kdo? [i] 03:40 Pop Corn TV [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Párty s kuchařem [i] 06:50 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:05 Mickeyho klubík I 22 [i] 07:30 Přátelé III 25 [i] 07:55 Hitlerovi muži II 1 [i] 08:55 Svět 2010 [i] 09:20 Sám doma 4 [i] 10:55 Show Jana Krause [i] 11:50 Gólová výměna [i] 13:15 Roztomilý člověk [i] 14:50 Šípková Růženka [i] 16:35 Garfield [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé IV 1 [i] 20:00 Simpsonovi ve filmu [i] 21:45 Čarodějky z Eastwicku [i] 23:55 Přeber si to znovu [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 John Q [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Chuťovky [i] 07:00 Legenda [i] 08:50 Vtáky v tŕní I. 9-10/10 [i] 11:10 Vianočný zázrak Jonathana Toomeyho [i] 12:40 Vianočné zásnuby [i] 14:10 Láske na stope [i] 15:45 Viac ako všetko III. 12/12 [i] 16:40 VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW 2010 [i] 17:30 Terminál [i] 20:00 Posledný Mohykán [i] 22:00 Vianočná zlodejka [i] 23:35 Chlapi chcú len jedno [i] 01:25 Posledný Mohykán [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:15 Legenda [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 O perníkové chaloupce [i] 07:30 Zachraňte Mozarta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Červená Karkulka [i] 13:05 Kulička a Toník [i] 15:05 Dívka snů [i] 17:05 Rudý baron [i] 19:20 Spadl z oblaků [i] 21:10 Dům z písku a mlhy [i] 23:25 Šílenec [i] 01:20 Podivuhodná srdce [i] 02:55 Monika [i] 04:35 Červená Karkulka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Zimní sporty [i] 21:00 Watts [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 22:30 Krasobruslení [i] 00:00 Tancování [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Námořní hlídka II 1 [i] 06:00 Námořní hlídka II 2 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges IV 24 [i] 08:00 Vezmeš si mě? [i] 09:50 Na svátky doma [i] 11:40 Vánoční zásilka [i] 13:30 Naše první Vánoce [i] 15:20 Polda a bandita 1/3 [i] 17:10 Polda a bandita 2/3 [i] 19:10 Tak se měj [i] 21:00 Čaroděj [i] 23:40 Polda a Bandita 3/3 [i] 01:30 Každý den jsou Vánoce [i] 03:20 Rosnička [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 75 [i] 06:00 Zvířata, která stvořila dějiny 1 [i] 06:40 Zvířata, která stvořila dějiny 2 [i] 07:20 Objevy starověku 1 [i] 08:25 Divokost Severního moře [i] 09:30 Tři hladoví hoši 1 [i] 10:05 Tři hladoví hoši 2 [i] 10:40 Vánoce na chalupě - speciál [i] 11:40 Jamieho revoluce ve stravování [i] 12:40 Holky v armádě: Na cestě do Afghánistánu [i] 13:15 Krev, pot a přepych 4 [i] 14:30 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 15:35 Zvířecí rekordmani 39 [i] 16:35 Řeč hmyzí říše 6 [i] 16:55 Mravenci vědí všechno 6 [i] 17:15 Mravenci vědí všechno 1 [i] 17:35 Mistři švindlu 55 [i] 18:15 Mistři švindlu 56 [i] 18:55 Buď já nebo pes 76 [i] 19:55 10 věcí, které potřebujete vědět, abyste zhubli [i] 21:00 10 věcí, které potřebujete vědět o spaní [i] 22:05 Pravdivé příběhy 6 [i] 23:15 Krimi příběhy 6 [i] 00:15 Vraky Temže 2 [i] 01:25 Dítě navzdory 3 [i] 02:30 Divokost Severního moře [i] 03:35 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 04:40 Budapešť nadivoko [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Báječný svět shopaholiků [i] 07:40 Monstra vs. Vetřelci [i] 09:15 Škola ro(c)ku [i] 11:00 Filmy a filmové hvězdy II. 52 [i] 11:25 Hotel pro psy [i] 13:05 Válka nevěst [i] 14:30 Rok jedna [i] 16:05 Den, kdy se zastavila Země [i] 17:45 Zoufalci [i] 19:30 Před kamerou 1 [i] 20:00 Pouta [i] 22:25 Labyrint lží [i] 00:30 Max Payne [i] 02:15 True Blood - Pravá krev III. 5 [i] 03:10 Akta X: Chci uvěřit [i] 04:55 U2 360° - Živě z Rose Bowl [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Sladké pokušení [i] 07:40 Před kamerou 52 [i] 08:10 Manželská klec [i] 09:40 Zlatí chlapci [i] 11:15 Valkýra [i]