Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:05 Nebojsa [i] 07:25 Tom a Jerry: Odlet na Mars [i] 08:30 Princezná z mlyna 2 3-4/6 [i] 09:30 Kráľ Drozdia brada [i] 11:10 Ali Baba a štyridsať zbojníkov [i] 12:45 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 13:05 Hviezdny prach [i] 15:10 Jeden a pol rytiera [i] 17:10 Happy Feet [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Madagaskar 2: Útek do Afriky [i] 21:30 S tebou ma baví svet [i] 23:05 Muzika [i] 00:55 Reč peňazí [i] 02:25 Zbrane pre San Sebastian [i] 04:10 Šťastie príde v nedeľu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:30 Šmolkovia [i] 06:45 Šmolkovia [i] 07:00 Bola raz jedna planéta [i] 07:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 08:25 Jablonka [i] 09:30 Neberte nám princeznú [i] 10:30 Starý otec na Vianoce [i] 11:55 Urbi et Orbi - vianočné požehnanie [i] 12:45 Dúhenka [i] 14:00 Vianočný dar [i] 15:30 Cesta lásky a nádeje [i] 16:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehulienka [i] 18:00 Kubo [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Pošta pre Teba [i] 21:35 Ukradnutý zázrak [i] 23:00 Vianočný dar [i] 00:25 Taký bol ... [i] 00:55 Ukradnutý zázrak [i] 02:20 Cesta lásky a nádeje [i] 03:45 Stratení Nomádi [i] 04:10 Krása podmorského sveta [i] 04:30 Starý otec na Vianoce [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Farmárska revue [i] 07:20 Zelená revue [i] 07:35 Jezuliatko [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Vianoce v Terchovej [i] 08:30 Slávenie príchodu Spasiteľa [i] 09:00 Slávnostné služby Božie na 1. sviatok vianočný [i] 10:35 Vianočné zvony [i] 11:00 Dohviezdny večer [i] 11:35 Otecko sa mi nepáči 6/7 [i] 11:50 Prskavky [i] 12:35 Anjel prichádza oknom [i] 14:00 Dedičstvo generácií [i] 14:30 Vianoce na Honte [i] 15:25 Balada o Vojtovej Maríne [i] 16:35 Mastičkár 1/2 [i] 17:40 České a moravské betlehemy [i] 18:05 Sen a skutočnosť [i] 18:40 Večerníček [i] 18:45 Táraninky [i] 18:55 Dobrá novina, šťastná hodina... [i] 19:20 Sviatočné slovo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Vianočný koncert - Peter Dvorský [i] 20:50 Anjeli strážni Petra Dvorského [i] 21:20 Benedikt XVI.- Pápež z Nemecka [i] 22:05 Zostúpiť z hory [i] 23:30 Vianočný benefičný koncert s Warchalovcami [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Za všetko môže Winn-Dixie [i] 07:15 Dobrý vojak Švejk [i] 09:20 Dobrá čarodejnica [i] 11:00 Vianoce v putách [i] 12:50 Hidalgo [i] 15:30 Traja mušketieri [i] 17:30 Garfield [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Piráti Karibiku: Na konci sveta [i] 23:20 Milenec alebo vrah [i] 01:20 Vianoce v putách [i] 02:50 Popcorn Tv [i] 03:35 Hidalgo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Vianočné želania [i] 07:30 Moby Dick 1/2 [i] 09:10 Osudy statočnej ženy [i] 11:00 Turbo 1/8 [i] 12:50 Sila lásky [i] 15:00 Dynastia Straussovcov 3,4 [i] 17:00 Soraja 1/2 [i] 19:00 Panelák VI. 79 [i] 20:00 Gulliverove cesty 1,2/2 [i] 23:35 Turbo 1/8 [i] 01:15 Dynastia Straussovcov 3,4 [i] 03:00 Nočné reprízy 04:40 Soraja 2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport II. 1/22 [i] 06:30 Internát IV. 1/11 [i] 08:05 Pán času 1/13 [i] 09:05 Hvězdná brána: Atlantida IV. 19/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 20/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 1/20 [i] 12:00 Pán času 3/13 [i] 13:00 Star Trek II: Khanův hněv [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 16:00 Advokáti IV. 4/22 [i] 17:00 Můj nejhorší týden 1/16 [i] 17:30 Můj nejhorší týden 2/16 [i] 18:00 Můj nejhorší týden 3/16 [i] 18:30 Můj nejhorší týden 4/16 [i] 19:00 Můj nejhorší týden 5/16 [i] 19:30 Můj nejhorší týden 6/16 [i] 20:00 Můj nejhorší týden 7/16 [i] 20:30 Můj nejhorší týden 8/16 [i] 21:00 Kdopak to mluví [i] 22:50 Kdopak to mluví 2 [i] 00:25 Advokáti IV. 4/22 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 02:05 Kdopak to mluví [i] 03:40 Kdopak to mluví 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Auto budoucnosti [i] 07:15 Sám v divočině 2 [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Impozantní lodě [i] 10:55 Stěhování obrů [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Auto budoucnosti [i] 14:35 Závody ve stavění aut [i] 15:30 Rození obchodníci [i] 16:25 Jak to dělají? [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Stěhování obrů [i] 18:15 Impozantní lodě [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Dvojí přežití [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Sám v divočině 2 [i] 02:40 Dvojí přežití [i] 03:40 Jak to dělají? [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak se dělají Vánoce [i] 05:45 Kalendář [i] 06:00 Raníček s Dádou 06:15 Bert a Ernie 23,24/26 [i] 06:25 Šikulové [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 67/78 [i] 07:05 Všechna rána světa [i] 07:25 Na Vánoce, dlouhý noce 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Ať přiletí čáp, královno! [i] 11:15 Zpívánky [i] 11:20 Josef Lada [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:40 Zprávy [i] 12:45 S bráchou na Aljašce 3/4 [i] 13:45 Chobotnice z II. patra 3/4 [i] 14:45 Přijela k nám pouť [i] 16:05 Císařův pekař [i] 17:25 Zlatovláska [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Škola princů [i] 21:15 Trapasy [i] 22:40 Vdáš se, a basta! [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Svou káru táhnem dál [i] 01:25 Pošta pro tebe [i] 02:20 Vánoce s Hradišťanem [i] 02:45 Nesváteční čas sváteční [i] 03:10 Vrba nejen k naslouchání [i] 04:05 Folklorní magazín [i] 04:30 Na cestě po Bretani [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Byl jednou jeden král [i] 06:40 Felixír [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Bohyně krásy [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 Boží hod vánoční [i] 11:00 Tichá noc [i] 11:05 Svatou dobu již tu máme [i] 11:40 Hledání ztraceného času [i] 12:00 Skapinova šibalství [i] 13:10 Vánoční posezení u muziky [i] 13:40 Cirque du Soleil [i] 15:00 Dvořákova Praha 2010 [i] 15:35 Biblické příběhy [i] 17:05 Hrabě Zinzendorf - síla přesvědčení [i] 18:05 Kde bydlely princezny 10/13 [i] 18:25 Koledy [i] 18:50 V jeslích dítě spinká [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Vánoční koncert z Valdštejnského paláce [i] 20:55 Blázen z La Verny [i] 21:55 Světlo porozumění [i] 23:10 Tři dny s Benediktem [i] 00:05 Nobis est natus [i] 00:45 Nohama na rovníku, hlavou v nebi [i] 01:40 Mezihry [i] 02:30 Den pro devatery varhany [i] 03:25 Kavárnička dříve narozených [i] 04:10 Rodinné stříbro [i] 04:30 Blízko nebe [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:25 Senzační Spiderman 15 [i] 06:50 Tweetyho dobrodružný let [i] 08:00 Princezna se zlatou hvězdou [i] 09:20 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 11:05 Princ Bajaja [i] 12:30 Jack Frost [i] 14:15 Krakonoš a lyžníci [i] 15:35 Vzkaz v láhvi [i] 17:50 Tři veteráni [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak se krotí krokodýli [i] 22:05 Swordfish: Operace Hacker [i] 23:50 Porotce [i] 01:45 Novashopping 02:10 Vzkaz v láhvi [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Nikdo není dokonalý [i] 06:20 Párty s kuchařem [i] 06:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:00 Mickeyho klubík I 21 [i] 07:25 Maskovaný hrdina zasahuje [i] 08:40 Autosalon [i] 09:45 Slečna matinka [i] 11:30 Dr. Dolittle 2 [i] 13:05 Nekonečný příběh 2 [i] 14:45 Sám doma 3 [i] 16:35 Notting Hill [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 25 [i] 20:00 Gladiátor [i] 22:45 Přeber si to [i] 00:35 Slečna matinka [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Odplata [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chuťovky [i] 06:30 Svätá rodina 1/2 [i] 08:30 Svätá rodina 2/2 [i] 10:40 Vianočný pozdrav [i] 12:40 Osudové priateľstvo [i] 14:10 Vtáky v tŕní I. 9-10/10 [i] 16:00 Erin Brockovichová [i] 18:20 Rosamunde Pilcherová: Čas poznania [i] 20:00 Vianočné zásnuby [i] 21:30 Terminál [i] 23:55 Vianočný koncert Karla Gotta [i] 00:55 Tretie želanie [i] 02:35 Parížske prázdniny [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:35 Rosamunde Pilcherová: Čas poznania [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Pinocchio [i] 07:15 Vejce na tvrdo [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tři malá prasátka [i] 13:05 Emil a detektivové [i] 15:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 16:55 Hodinu nevíš... [i] 18:45 Jak nezískat Pulitzera [i] 20:30 Vysoká hra [i] 22:15 Pravidla boje [i] 00:05 Kokoda [i] 01:45 Osudový dotek [i] 03:40 Emil a detektivové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Tenis [i] 09:15 Watts [i] 10:15 Fotbal [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Watts [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Watts [i] 21:45 Bojové sporty [i] 00:30 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagńoza vražda V 21 [i] 07:10 Na svátky doma [i] 09:00 Vodní svět [i] 10:50 Stávka! [i] 12:40 Tak se měj [i] 14:30 Vodní svět [i] 17:10 Polda a Bandita 1/3 [i] 19:00 Polda a bandita 2/3 [i] 21:00 Polda a Bandita 3/3 [i] 23:00 Na svátky doma [i] 00:40 Vánoční zásilka [i] 02:30 Únos za bílého dne [i] 04:20 Soudkyně Amy VI 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Laos 2 [i] 06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 23 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 24 [i] 07:10 Do muzea zadním vchodem 11 [i] 07:50 Do muzea zadním vchodem 12 [i] 08:30 Pouštní lvi [i] 09:35 Návrat bílých lvů [i] 10:40 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 11:40 Zvířata, která stvořila dějiny 5 [i] 12:20 Zvířata, která stvořila dějiny 6 [i] 13:00 Jamieho revoluce ve stravování 6 [i] 14:00 Krev, pot a přepych 3 [i] 15:15 Charles Darwin a strom života [i] 16:20 Objevy starověku 1 [i] 17:25 Mistři švindlu 61 [i] 18:10 Mistři švindlu 62 [i] 18:50 Buď já nebo pes 75 [i] 19:50 Nahá věda 13 [i] 20:55 Jak funguje naše paměť [i] 22:00 Pravdivé příběhy 5 [i] 23:05 Krimi příběhy 5 [i] 00:05 Skutečné výslechy 7 [i] 00:40 Skutečné výslechy 8 [i] 01:15 Sedm epoch rocku 4 [i] 02:20 Mravenci vědí všechno 5 [i] 02:40 Mravenci vědí všechno 6 [i] 03:00 Návrat bílých lvů [i] 03:55 Laos 1 [i] 04:30 Laos 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Psí rok [i] 07:20 Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů [i] 08:50 Miluji tě, Beth Cooperová [i] 10:30 Před kamerou 52 [i] 11:00 Bratři Bloomovi [i] 12:50 Marley a já [i] 14:40 Temple Grandinová [i] 16:30 X-Men Origins: Wolverine [i] 18:15 Protektor [i] 20:00 Terminator Salvation [i] 21:55 International [i] 23:55 Strážci - Watchmen [i] 02:35 Jennifer's Body - Bacha, kouše! [i] 04:15 Pánská jízda 2: Poslední pokušení [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Policajt ze sámošky [i] 07:35 Noci v Rodanthe [i] 09:10 Vzpomínka na Titány [i] 11:05 Lekce neslušného chování [i] 12:45 Pochyby [i] 14:30 Stmívání [i] 16:30 Michael Jackson's This Is It [i] 18:20 Můj život v ruinách [i] 19:55 Bratři z donucení [i] 21:30 Vincentův svět VI. 5 [i] 22:00 Nahoru a dolů 5 [i] 22:30 Spartakus: Krev a písek 5 [i] 23:25 Spartakus: Krev a písek 6 [i] 00:20 Spartakus: Krev a písek 7 [i] 01:10 Spartakus: Krev a písek 8 [i] 02:00 Spartakus: Krev a písek 9 [i] 02:50 Jedovatý břečťan 4: Tajné společenství [i] 04:20 Ona, jedině ona [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 SOS živočišné říše 8 [i] 05:35 RSPCA 3 [i] 06:00 Zápisník lovce krokodýlů [i] 06:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 3 [i] 07:15 Nejzábavnější zvířata na zemi 4 [i] 07:40 Seznámení se psy, kočkami a dalšími domácími mazlíčky [i] 08:35 Extrémní divočina [i] 09:00 Gorilí škola [i] 09:25 Gorilí škola [i] 09:55 Gorilí škola