TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Štvorylka [i] 06:25 Xena IV. 14/22 [i] 07:20 Shaggy, Scooby a tajomný Yetti [i] 08:30 Princezná z mlyna 2 1-2/6 [i] 09:25 Plavčík a Vratko [i] 10:50 SHREKove prvé Vianoce [i] 11:10 Madagaskar [i] 12:40 Vaši Susedia [i] 13:35 Nebojsa [i] 15:05 Tučniaci z Madagaskaru: Vianočná misia [i] 15:15 Dívka na koštěti [i] 16:40 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 17:05 Perinbaba [i] 18:35 Princezná so zlatou hviezdou [i] 20:00 Tri oriešky pre Popolušku [i] 21:35 Miliónové Vianoce [i] 23:20 Láska nebeská [i] 01:40 Internátne zmätky 2: Škola na mori [i] 03:05 Snowboardová akadémia [i] 04:30 Perinbaba [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Šmolkovia [i] 06:55 Šmolkovia [i] 07:10 Príbeh Vianoc [i] 07:55 Vianočné štedrivky [i] 08:25 Jankove hračky [i] 09:30 Emma 4/4 [i] 10:30 Konto nádeje [i] 12:00 Nekonečný príbeh [i] 13:30 Heidi, dievčatko z hôr [i] 15:15 Sadko [i] 16:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 17:45 Vianočné oblátky [i] 18:50 Večerníček [i] 19:00 Správy STV [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Sviatočné slovo [i] 19:30 Orest z rodu čarodejníkov [i] 21:10 Nesmrteľní [i] 22:30 Vianočný zbor [i] 00:00 Polnočná sv. omša [i] 01:40 Nesmrteľní [i] 02:55 Vianočný zbor [i] 04:25 Heidi, dievčatko z hôr [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Kvarteto [i] 07:30 Tak slávia Vianoce [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Snehové sypané [i] 09:00 Knut a priatelia [i] 09:50 Koledníci,vinšovníci,poďte k nám [i] 10:20 Pozvánka do divadla [i] 11:50 Otecko sa mi nepáči 5/7 [i] 12:05 Boli v tom kraji pastieri... [i] 12:30 Zlatobránske Vianoce [i] 13:15 Na samote bez samoty [i] 13:45 Vianočná etuda [i] 14:15 Príbeh veľkej lásky [i] 14:45 Vianočné posolstvo [i] 15:10 Vianočné dieťa [i] 16:40 Família [i] 17:10 Betlehemský večný salaš [i] 17:45 Kalendár zvykov [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 Slovenské betlehemy [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:10 Poviem ti básničku [i] 19:15 Večerníček [i] 19:25 Rozprávky pod stromček [i] 19:35 Poviem ti básničku [i] 19:40 Vianočné oslovenie zo Šaštína [i] 20:15 Hosť k štedrovečernému stolu [i] 21:40 Čas radosti [i] 21:55 Vianoce na samotách [i] 22:25 Vianočný koncert ČSOB - Martin Babjak a hostia [i] 23:25 Tajomstvo Vianoc [i] 23:50 Sviatočný koncert z Pruského [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III - pilot 2/2 [i] 06:00 Zaľúbiť sa [i] 07:45 Svätý [i] 09:35 Panelák VI. 78 [i] 10:25 Sám doma [i] 12:00 Smrtonosná pasca 3 [i] 14:10 Dobrý vojak Švejk [i] 15:50 Zachránené Vianoce [i] 17:20 Shrek [i] 18:45 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 20:45 Panelák VI. 79 [i] 21:30 Sexi špinavé prachy [i] 23:20 Con Air [i] 01:10 Svätý [i] 03:00 Popcorn Tv [i] 04:10 Zachránené Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Čaro Štedrého večera [i] 07:45 Perfektné prázdniny [i] 09:35 "Hotel Modrá hvězda" [i] 11:00 Dobre utajený kód [i] 12:35 Sľuby sa plnia na Vianoce [i] 14:20 Dynastia Straussovcov 1,2/12 [i] 16:15 Jacqueline Bouvier - Kennedyová [i] 19:00 Veľký [i] 20:55 "Na samotě u lesa" [i] 22:35 Čakaj nehybne [i] 00:15 Dynastia Straussovcov 1/12 [i] 01:10 Sila lásky [i] 02:55 Nočné reprízy 04:20 Soraja 1/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 5/22 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 76/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 13/20 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 5/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 12:50 Star Trek: Film [i] 15:10 Dr. House V. 23/24 [i] 16:05 Diagnóza Vražda II. 6/22 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 77/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 20:00 Dr. House V. 24/24 [i] 21:00 Moje první láska [i] 22:50 Moje druhá láska [i] 00:35 Předčasné vydání 76/90 [i] 01:30 Moje první láska [i] 03:15 Moje druhá láska [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Masivní stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Říční příšery - sumec zabiják [i] 14:35 Říční příšery [i] 15:30 Říční příšery [i] 16:25 Říční příšery [i] 17:20 Říční příšery [i] 18:15 Říční příšery - sumec zabiják [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Národ šílenců [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Jediná cesta úniku [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Národ šílenců [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 26 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Inami 25/26 [i] 05:20 Děti točí hrdiny 16/16 [i] 05:35 Kouzelná školka [i] 06:05 Sezame, pojď si hrát [i] 06:30 O princezně, která nesměla na slunce [i] 07:00 Čarodějnice školou povinné 25/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Co takhle svatba, princi? [i] 11:15 Jakub Jan Ryba [i] 11:55 Den přeslavný [i] 12:00 S bráchou na Aljašce 2/4 [i] 13:00 Zlatník Ondra [i] 14:05 Chobotnice z II. patra 2/4 [i] 15:05 Jingle bells [i] 15:10 Štědrý den v Kouzelné školce [i] 15:50 Byl jednou jeden král [i] 17:30 Kouzelná tetička Valentýna [i] 18:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 18:35 Losování Euromiliony 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Zpívánky [i] 19:00 Peklo s princeznou [i] 20:45 Veselé vánoční (pří)hody 2010 [i] 21:40 August Rush - Melodie mého srdce [i] 23:30 Koledy [i] 00:00 Půlnoční bohoslužba [i] 01:15 Noc pastýřů [i] 03:10 Fleret [i] 03:45 Kde se vzaly betlémy? [i] 04:10 Ten vánoční čas [i] 04:45 Mistrovská díla z českých sbírek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vítejte v Tate galerii 14/15 [i] 05:05 Na plovárně s Raymondem Moodym [i] 05:30 Správy STV 05:55 Zima na Podluží [i] 06:35 Múzy v muzeu [i] 07:20 Ráno budeme moudřejší [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Štědrý den bratří Mánesů [i] 09:55 Vánoce s Hutkou [i] 10:15 Z Divadélka pod věží [i] 11:15 Pytlákova schovanka ...aneb Šlechetný milionář [i] 13:15 Sting [i] 14:45 Sting [i] 15:40 Biblické příběhy [i] 17:05 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 17:15 Mistr Eckhart [i] 17:45 Svatba v Káni Galilejské [i] 17:50 Psaní Ježíškovi [i] 18:45 Vánoční promluva patriarchy Tomáše Butty [i] 19:00 Hudební slavnosti Emy Destinnové 2010 [i] 21:05 Fenomén Mucha [i] 22:00 Podepsáno srdcem [i] 23:40 Po stopách touhy po svobodě [i] 00:10 Romance štědrovečerní [i] 01:20 Sušický betlém [i] 02:15 Pytlákova schovanka ...aneb Šlechetný milionář [i] 04:10 L. v. Beethoven: Trojkoncert C dur, op. 56 [i] 04:50 Z. Hajný [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Tom a Jerry: Film [i] 07:45 Princ a chuďas [i] 09:30 Třetí princ [i] 11:00 Hrátky s čertem [i] 12:40 Mr. Bean [i] 13:05 Shrekoleda [i] 13:30 Z pekla štěstí [i] 15:35 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 16:05 Šíleně smutná princezna [i] 17:40 Televizní noviny [i] 18:00 Ulice 1905 [i] 18:50 Princezna se zlatou hvězdou [i] 20:10 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:40 Koření života [i] 23:25 Konec starých časů [i] 01:00 Melissa P. [i] 02:40 Novashopping 03:00 Koření života [i] 04:40 Pop Corn TV [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:15 Svátky vem kačer [i] 07:05 Vše nejlepší my přejem vám [i] 08:25 Pyšná princezna [i] 09:55 Sůl nad zlato [i] 11:35 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 13:40 Kristián [i] 15:20 Junior [i] 17:20 Zprávy TV Prima 17:30 Lásce na stopě [i] 19:15 Holka na roztrhání [i] 21:15 Show Jana Krause [i] 22:10 Dva v tom [i] 00:05 Malá Miss Sunshine [i] 01:50 Austin Powers v Goldmemberu [i] 03:20 Kristián [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Beriete si za manžela... [i] 07:10 Na streche [i] 07:45 Anjeli [i] 07:55 Betlehemské svetlo [i] 08:10 Tretie želanie [i] 09:55 Vianočný zázrak [i] 11:30 Priateľ pod stromček [i] 13:15 Vianočný pozdrav [i] 14:45 Bezsenné noci v Seattli [i] 16:35 Láske na stope [i] 18:10 Svätá rodina 1/2 [i] 20:10 Svätá rodina 2/2 [i] 22:00 Priateľ pod stromček [i] 23:45 Erin Brockovichová [i] 02:10 Diabolské Vianoce [i] 03:55 Salome [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Tři muži a nemluvně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zachraňte Mozarta [i] 13:35 O perníkové chaloupce [i] 15:15 Milionové Vánoce [i] 17:05 Létající třída [i] 19:15 Iluze lásky [i] 21:00 Malí velcí podvodníci [i] 22:50 Monika [i] 00:35 Smolař [i] 02:20 Stíhačková rally [i] 04:00 Mezi námi právníky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Krasobruslení [i] 10:30 Tenis [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 All sports [i] 21:00 Timbersports [i] 22:00 Creative Breaking [i] 22:30 Strongest Man [i] 23:30 Bowling [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:50 Detektiv Nash Bridges IV 23 [i] 07:50 McLeodovy dcery VI 16 [i] 08:50 McLeodovy dcery VI 17 [i] 09:50 Bratři a sestry II 8 [i] 10:50 Bratři a sestry II 9 [i] 11:50 Na svátky doma [i] 13:40 Vánoce v oblacích [i] 15:30 Vánoční anděl [i] 17:20 Vánoční zásilka [i] 19:10 Každý den jsou Vánoce [i] 21:00 Vodní svět [i] 23:40 Zakázané ovoce [i] 02:00 Ženské kouzlo [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru I 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dunaj - Modrá stuha Evropy 28 [i] 06:00 Jimmova sklizeň 4 [i] 07:05 Příběhy z divočiny 5 [i] 07:40 Příběhy z divočiny 6 [i] 08:15 Maskovaní útočníci [i] 09:15 Řeč hmyzí říše 6 [i] 09:35 Mistři švindlu - Vánoční speciál [i] 10:45 Vánoce na chalupě - speciál [i] 11:45 Test osobnosti 2 [i] 12:45 Nejtěžší práce historie - Vánoční speciál 6 [i] 13:45 Jimmova sklizeň 4 [i] 14:55 Příběhy z divočiny 7 [i] 15:30 Divokost Chorvatska [i] 16:35 Mravenci vědí všechno 5 [i] 16:55 Mravenci vědí všechno 7 [i] 17:10 Vánoční hvězda [i] 18:15 Vánoce na chalupě - speciál [i] 19:15 Mistři švindlu - Vánoční speciál [i] 20:25 Po proudu Yukonu [i] 21:30 Jak vznikla Země - speciál 1 [i] 22:35 Jak vznikla Země - speciál 2 [i] 23:40 Vánoční hvězda [i] 00:45 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 01:50 Universum: Z horka do zimy [i] 02:55 Mravenci vědí všechno 9 [i] 03:10 Mravenci vědí všechno 10 [i] 03:30 Interiéry 12 [i] 03:50 Islandské gejzíry [i] 04:15 Budapešť nadivoko [i] 04:50 Laos 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Na stojáka 68 [i] 06:00 Příšerky z podkroví [i] 07:25 Čivava z Beverly Hills [i] 08:55 Doba ledová [i] 10:20 Kit Kittredge: Odvážná novinářka [i] 12:00 Podivuhodný případ Benjamina Buttona [i] 14:45 Poslední čas na lásku [i] 16:20 Proroctví [i] 18:20 Kawasakiho růže