TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Xena IV. 12/22 [i] 06:15 Xena IV. 13/22 [i] 06:55 Strážca kníh [i] 08:10 Pepek námorník [i] 08:55 Šípová Ruženka [i] 10:35 Pozri, kto to hovorí [i] 12:15 Snehová kalamita [i] 13:40 Rýchle Televízne noviny [i] 13:45 Z nuly hrdinom [i] 15:15 Rýchle Televízne noviny [i] 15:20 Začarovaná Ella [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Madagaskar [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vianoce na nože [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Prázdniny [i] 00:40 Serpentíny [i] 02:35 Noc na Karlštejne [i] 04:00 Zabudnutý ostrov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:30 Šmolkovia [i] 06:40 Šmolkovia [i] 06:55 Ospalá diera [i] 07:50 Hodina modrých slonov [i] 09:05 Inšpektor Rocca VI 2/2 [i] 10:45 Emma 3/4 [i] 11:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:30 Doktor Klaun [i] 14:15 Dvanásť vianočných psov [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Emma 4/4 [i] 17:15 Sila lásky IV. 85/256 [i] 18:05 Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Územie žien [i] 21:55 Padlý anjel [i] 23:35 Únos [i] 01:25 Územie žien [i] 03:00 Padlý anjel [i] 04:40 Sila lásky IV. 85/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Mama to vie najlepšie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vianoce v Európe [i] 09:10 Mizantrop [i] 10:35 Ach, tie Vianoce [i] 11:00 Z televízneho archívu [i] 11:45 Neznámy gróf Muránsky [i] 12:40 Otecko sa mi nepáči 4/7 [i] 12:50 Živá panoráma [i] 13:30 Tanečné miniatúry [i] 14:15 Pestrá rodinka 33/36 [i] 14:40 Pestrá rodinka 34/36 [i] 15:10 Odvrátená tvár Vianoc tatranských [i] 16:05 Hlas Európy [i] 16:35 Encyklopédia slov.obcí [i] 16:50 Kvarteto [i] 17:20 Televíkend [i] 17:45 Predvianočná návšteva v rodine Krónerovcov [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Mosty Gesharim [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Smejeme sa storočiami 8/17 [i] 20:50 Knut a priatelia [i] 21:40 Família [i] 22:10 Vianoce v srdci [i] 22:35 Desatoro 2010 [i] 23:25 Barokové Vianoce [i] 23:55 Polícia [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Špeciálne komando IV. 5 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 PROMI NOVINY [i] 07:40 Coronado [i] 09:30 Panelák VI. 77 [i] 10:35 Uviaznutie v raji [i] 12:50 Kosti V. 10 [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 4 [i] 14:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 17 [i] 15:40 C.S.I.: Kriminálka Miami III - pilot 2/2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 78 [i] 21:15 Sám doma [i] 23:30 Smrtonosná pasca 3 [i] 02:00 SHARK I. 6 [i] 02:40 Neuveriteľné záhady prírody 5 [i] 03:30 Popcorn Tv [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 60,61 [i] 07:00 Červené ruže 80 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 16 [i] 09:00 Knight Rider 77 [i] 10:00 Smer juh 49,50 [i] 12:15 M*A*S*H 57,58 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 77 [i] 15:50 Medicopter 117 62 [i] 17:00 Knight Rider 77 [i] 18:00 M*A*S*H 57,58 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Moje meno je Nikto [i] 22:25 Pod dohľadom [i] 00:20 Moje meno je Nikto [i] 02:15 Nočné reprízy 03:55 Jacqueline Bouvier - Kennedyová [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 4/22 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 75/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 6/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 4/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 75/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 15:00 Dr. House V. 22/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 5/22 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 76/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 13/20 [i] 20:00 Dr. House V. 23/24 [i] 21:00 Obhájci 6/7 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 17/22 [i] 23:00 Californication II. 1/12 [i] 23:40 Californication II. 2/12 [i] 00:20 Dr. House V. 23/24 [i] 01:15 Obhájci 6/7 [i] 02:10 Myšlenky zločince V. 17/22 [i] 02:55 Californication II. 1/12 [i] 03:25 Californication II. 2/12 [i] 03:55 The Amazing Race XV. 6/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Masivní stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Pátá rychlost 9 [i] 13:40 Bořiči mýtů - 25 nejlepších epizod [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 17:20 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Jediný, kdo přežil [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Skutečné místo činu 2 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 25 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Doktor hledá místo [i] 10:35 Tajemství mořské panny [i] 11:20 Popové Vánoce [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 S bráchou na Aljašce 1/4 [i] 13:30 Chobotnice z II. patra 1/4 [i] 14:30 Divnopis [i] 14:40 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 24,25/26 [i] 15:30 Král z džungle 24/26 [i] 15:55 Zpívánky [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Bert a Ernie 21,22/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Vyzkoušejte si... [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Anděl Páně [i] 21:40 Hana Zagorová v Lucerně [i] 22:35 Daphne [i] 00:05 Californication II 5/12 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Milenky III 4/4 [i] 01:30 Hledač pokladu [i] 01:50 Kde bydlely princezny 9/13 [i] 02:10 Poutní místa [i] 02:30 Hledám práci [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Rodina a já [i] 03:40 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 03:55 Divnopis [i] 04:00 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Andersenovy pohádky 4/7 [i] 06:05 Inami 24/26 [i] 06:30 Kryštof a nebeský kůň 4/7 [i] 06:40 Tak to vidím já 6/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 25/26 [i] 07:50 Medicína pro 21. století [i] 08:10 Chcete mě? [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. [i] 10:35 Náš člověk v Paříži - A. J. Liehm [i] 11:05 Rodinné stříbro [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Křesadlo [i] 13:00 Bludiště [i] 13:30 Chalupa je hra [i] 13:55 Černé ovce [i] 14:10 Blízko nebe [i] 14:40 Malá farma [i] 15:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 15:30 Počesku [i] 15:40 Toulavá kamera [i] 16:10 Kvarteto [i] 16:40 Prizma [i] 17:05 Kus dřeva ze stromu [i] 17:20 Videoatlas naší přírody [i] 17:30 Bonbónky světa [i] 17:55 Pavel Tigrid - Evropan [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zlatá Medúza 2010 [i] 19:40 Film o filmu Zemský ráj to napohled [i] 20:00 Historie.cs [i] 21:00 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 16/16 [i] 21:30 Mámo, táto, obejmi mě [i] 22:30 Havana Blues [i] 00:20 Posezení s Janem Burianem [i] 00:50 Až do ticha [i] 01:45 Kus dřeva ze stromu [i] 02:00 Videoatlas naší přírody [i] 02:10 Bonbónky světa [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Záhady přírody [i] 06:45 Tichá noc [i] 07:40 Milionové Vánoce [i] 09:30 Chobotnice z II. patra [i] 11:15 Vánoční prázdniny [i] 13:00 Kung Fu Panda slaví svátky [i] 13:25 Jako kočky a psi [i] 14:55 Pane, vy jste vdova! [i] 16:50 Vánoce naruby [i] 18:35 Ulice 1904 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Budiž světlo [i] 21:45 Banditi [i] 00:00 Ďábelská lest [i] 01:45 Novashopping 02:05 Kriminálka Miami V 11 [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:35 Stefanie III 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 20 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:05 Will & Grace V 3 [i] 08:45 Grinch [i] 10:40 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 12:20 Sám doma [i] 14:15 Rolničky, kam se podíváš [i] 15:50 Láska na inzerát [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Pyšná princezna [i] 21:40 Noci s nepřítelem [i] 23:30 Guru [i] 01:10 TOP STAR magazín [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rany z lásky 138/230 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 87/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 44/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 18/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 73/194 [i] 09:50 V náručí diabla 19/182 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová II. 124-125/125 [i] 12:45 Dr. Oz I. 151/175 [i] 13:35 Rebeli II. 188/225 [i] 14:30 Rany z lásky 139/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 19/22 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Medzi láskou a nenávisťou 88/124 [i] 18:05 Doňa Barbara 45/190 [i] 19:00 Rebeli II. 189/225 [i] 20:00 Bezsenné noci v Seattli [i] 21:55 Pokrvné puto [i] 23:40 Beriete si za manžela... [i] 01:20 Pokrvné puto [i] 03:00 Sudkyňa Hatchettová II. 124-125/125 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:15 L.O.V.E. [i] 04:55 Rany z lásky 139/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Všechny děti potřebují lásku [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pinocchio [i] 13:15 Vejce na tvrdo [i] 15:05 Zítra nehrajeme! [i] 17:00 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 18:40 Mezi námi právníky [i] 20:25 Banditi [i] 22:35 Osudový dotek [i] 00:35 Bestie Karla [i] 02:30 Lovec žraloků [i] 04:05 Kaena: Proroctví [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Watts [i] 09:45 Atletika [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:05 Watts [i] 23:55 Pro wrestling [i] 00:25 Pro wrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:40 Detektiv Nash Bridges IV 22 [i] 07:40 McLeodovy dcery VI 15 [i] 08:40 McLeodovy dcery VI 16 [i] 09:40 Diagńoza vražda V 18 [i] 10:40 Diagńoza vražda V 19 [i] 11:40 Diagńoza vražda V 20 [i] 12:40 Detektiv Nash Bridges IV 24 [i] 13:40 Každý den jsou Vánoce [i] 15:30 Na svátky doma [i] 17:20 Vezmeš si mě? [i] 19:10 Vánoční zásilka [i] 21:00 Zakázané ovoce [i] 23:20 Divoká řeka [i] 01:30 Diagńoza vražda V 21 [i] 02:30 Polibek [i] 04:20 Únos za bílého dne [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dunaj - Modrá stuha Evropy 26 [i] 06:00 Jimmova sklizeň 3 [i] 07:05 Příběhy z divočiny 3 [i] 07:40 Příběhy z divočiny 4 [i] 08:15 Planeta mláďat 4 [i] 09:20 Nejtěžší práce historie - Vánoční speciál 6 [i] 10:25 Jamieho revoluce ve stravování [i] 11:30 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 12:35 Nejtěžší práce historie 5 [i] 13:40 Jimmova sklizeň 3 [i] 14:45 Příběhy z divočiny 5 [i] 15:15 Příběhy z divočiny 6 [i] 15:50 Divokost Baltu [i] 16:55 Mravenci vědí všechno 1 [i] 17:10 Vášnivý jedlík 27 [i] 17:45 Vášnivý jedlík 28 [i] 18:15 Jamieho revoluce ve stravování [i] 19:20 Mistři švindlu – Ty největší podvody [i] 20:30 Ztracené dětství [i] 21:30 Test osobnosti 2 [i] 22:30 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 23:35 Vraky Temže 2 [i] 00:45 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 01:50 Dunaj - Modrá stuha Evropy 27 [i] 02:20 Dunaj - Modrá stuha Evropy 28 [i] 02:50 Mravenci vědí všechno 7 [i] 03:10 Mravenci vědí všechno 8 [i] 03:25 Interiéry 11 [i] 03:45 Ochránci dropa velkého [i] 04:25 100 let kroužkování [i] 04:55 Dunaj - Modrá stuha Evropy 27 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 51 [i] 06:00 Splyň se mnou [i] 07:30 Rachel se vdává [i] 09:25 Maléna [i] 11:00 Před kamerou 52 [i] 11:30 Starý páky [i] 13:00 Hořké sladkosti [i] 14:35 G-Force [i] 16:05 Helen [i] 18:05 Velký Buck Howard [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy II. 52 [i] 20:00 Na stojáka 68 [i] 20:30 Dean Spanley