TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Dave [i] 10:25 Malý svedok [i] 11:55 Tvoje, moje a naše [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Bláznivá vianočná dovolenka bratranca Eddieho [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Ať žijí rytíři! [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Športovec roka 2010 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Líbáš jako Bůh [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:45 Mrazivá posadnutosť [i] 00:30 Vytrvalý [i] 02:05 Most cez rieku Kwai [i] 04:40 Pátracie oddelenie 16/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Počasie [i] 05:05 Udalosti ČT [i] 05:35 Správy STV [i] 06:00 Taký bol ... [i] 06:25 Úsmev, prosím! [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Inšpektor Rocca VI 1/2 [i] 10:20 Emma 2/4 [i] 11:15 Bianca - cesta za šťastím 166/224 [i] 12:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:50 Sila lásky II. 300 [i] 13:45 Gala Repete [i] 15:15 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Emma 3/4 [i] 17:15 Sila lásky IV. 84/256 [i] 18:10 Dobrí ľudia ešte žijú 3/3 [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Doktor Klaun [i] 22:00 Únos [i] 23:55 Mýtus [i] 01:55 Inšpektor Rocca VI 1/2 [i] 03:35 Špania Dolina [i] 03:55 Sila lásky II. 300 [i] 04:45 Sila lásky IV. 84/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Poklady Slovenska [i] 08:35 Hernani [i] 10:40 Národné [i] 12:15 Otecko sa mi nepáči 3/7 [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 Sekerečku tupú mám [i] 13:20 Vianoce z poštových schránok [i] 13:55 Na ceste [i] 14:20 Môj dom, môj hrad [i] 14:45 Elixír [i] 15:20 Dva dni v Zaježovej [i] 15:40 Profesionál [i] 16:00 Ženský zákon [i] 17:30 Encyklopédia slov.obcí [i] 17:50 Mama to vie najlepšie [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Stromček prianí [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Smejeme sa storočiami 7/17 [i] 20:25 Neznámy gróf Muránsky [i] 21:20 Pozývame vás do divadla [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Neuveriteľné záhady prírody 3 [i] 05:50 Popcorn Tv [i] 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:10 Panelák VI. 76 [i] 10:15 Smrtonosná pasca [i] 12:50 Policajt z L. A. II. 5 [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 14 [i] 14:40 Profesionáli 15/15 [i] 15:40 C.S.I.: Kriminálka Miami III - pilot 1/2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 77 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 4 [i] 22:15 Kosti V. 10 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 17 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 5 [i] 01:15 Vyjednávači 16,17 [i] 02:40 C.S.I.: Kriminálka Miami III - pilot 1/2 [i] 03:40 Neuveriteľné záhady prírody 4 [i] 04:30 Popcorn Tv [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 58,59 [i] 07:00 Červené ruže 79 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 15 [i] 09:00 Knight Rider 76 [i] 10:00 Smer juh 47,48 [i] 12:15 M*A*S*H 55,56 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 76 [i] 15:50 Medicopter 117 61 [i] 17:00 Knight Rider 76 [i] 18:00 M*A*S*H 55,56 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 30 prípadov majora Zemana 16 [i] 21:40 M*A*S*H 143,144 [i] 22:45 Črepiny [i] 23:25 Huste.TV [i] 23:50 30 prípadov majora Zemana 16 [i] 01:10 Detektív Nash Bridges VI. 15 [i] 01:55 Smer juh 47,48 [i] 03:25 Nočné reprízy 04:40 Starý 84 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 3/22 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 74/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 5/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 3/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 74/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 15:00 Dr. House V. 21/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 4/22 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 75/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 20:00 Dr. House V. 22/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 22/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 12/13 [i] 23:00 Zachraň mě V. 22/22 [i] 00:00 Dr. House V. 22/24 [i] 00:55 CSI: New York VI. 22/23 [i] 01:50 Strážce pořádku 12/13 [i] 02:35 Zachraň mě V. 22/22 [i] 03:20 The Amazing Race XV. 5/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Masivní stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 To taky zvládnu 1 [i] 14:10 To taky zvládnu 2 [i] 14:35 To taky zvládnu 3 [i] 15:05 To taky zvládnu 4 [i] 15:30 To taky zvládnu 5 [i] 16:00 To taky zvládnu 6 [i] 16:25 To taky zvládnu 7 [i] 16:55 To taky zvládnu 8 [i] 17:20 To taky zvládnu 9 [i] 17:50 To taky zvládnu 10 [i] 18:15 To taky zvládnu 11 [i] 18:45 To taky zvládnu 12 [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Sám v divočině 2 [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 24 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se vede, sousede? [i] 09:45 Ze Soboty na Šimka [i] 10:40 Píseň pro Rudolfa III. 8/8 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová IV 8/28 [i] 14:15 Okouzlení VIII 21/54 [i] 15:10 Partnerské ladění [i] 15:50 Čarodějnice školou povinné 25/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 6/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Králíkova čítanka 6/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Sportovec roku 2010 [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 Milenky III 4/4 [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Jak se vede, sousede? [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Letecké katastrofy III. [i] 01:25 Doktorka Quinnová IV 8/28 [i] 02:15 Přísně tajné vraždy 41/41 [i] 02:30 Československý filmový týdeník 812/2379 [i] 02:45 Krotitelé dluhů III. 15/16 [i] 03:10 Výjimečná architektura [i] 04:00 Televizní klub neslyšících [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Andersenovy pohádky 3/7 [i] 06:10 Inami 23/26 [i] 06:30 Kryštof a nebeský kůň 3/7 [i] 06:35 Pat a Mat se vrací 9/16 [i] 06:50 Krásy evropského pobřeží [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Adult English Zone 24/26 [i] 07:50 Chcete je? [i] 08:00 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 15/16 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Příběhy o telátku 6/7 [i] 09:20 Osudové okamžiky [i] 09:35 Babylon [i] 10:00 Hitlerovo východní Prusko [i] 11:00 Svět zázraků 9/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Postřehy odjinud [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je detektivka [i] 14:35 Pomáhejme si [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:10 Espiritu Santo 1/2 [i] 16:05 Jak to viděl středověk 3/4 [i] 17:05 Medicína pro 21. století [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Adult English Zone 25/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Syn luny [i] 22:15 Dokumentární klub [i] 23:15 10 položek a méně [i] 00:35 Film o filmu [i] 00:50 Krásný ztráty [i] 01:15 Politické spektrum [i] 01:45 Q [i] 02:10 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 44 [i] 09:25 Santa má bráchu [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:45 Lenssen & spol. [i] 12:35 Můj přítel Monk VI 6 [i] 13:25 Superman IV 15 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida IV 14 [i] 15:10 Kobra 11 X 5 [i] 16:05 Beze stopy 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Odložené případy 2 [i] 18:35 Ulice 1903 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kung Fu Panda slaví svátky [i] 20:30 Comeback [i] 21:05 Dr. House VI 22 [i] 21:55 Predátor z hlubin [i] 23:25 Kriminálka Miami V 9, 10 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Ptákoviny [i] 02:00 Tabu [i] 03:30 Zvířátka v pohodě 7 [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:40 Stefanie III 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 19 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:05 Will & Grace V 2 [i] 08:45 Zprávy TV Prima [i] 09:25 VIP zprávy 09:45 M*A*S*H 140 [i] 10:15 To je vražda, napsala III 3 [i] 11:10 Policie Hamburk IV 12 [i] 12:05 M*A*S*H 141 [i] 12:35 Will & Grace V 3 [i] 13:00 Policejní divize II 5 [i] 13:50 Jeden a půl policajta [i] 15:35 Dave [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR magazín [i] 21:10 Láska nebeská [i] 23:40 Don Juan DeMarco [i] 01:25 Nezkrotná touha [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Výklad snů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 137/230 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 86/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 43/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 17/22 [i] 08:50 Nespútaný anjel 72/194 [i] 09:45 V náručí diabla 18/182 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 122-123/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 150/175 [i] 13:30 Rebeli II. 187/225 [i] 14:25 Rany z lásky 138/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 18/22 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:05 Medzi láskou a nenávisťou 87/124 [i] 18:05 Doňa Barbara 44/190 [i] 19:00 Rebeli II. 188/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 73/194 [i] 20:55 V náručí diabla 19/182 [i] 21:45 Schôdzka s cudzincom [i] 23:20 Frasier III. 17/24 [i] 23:50 Nespútaný anjel 73/194 [i] 00:30 Schôdzka s cudzincom [i] 01:55 Frasier III. 17/24 [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová II. 122-123/125 [i] 03:00 Dr. Oz I. 150/175 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Skandál [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tři muži a nemluvně [i] 14:00 Zlatá brána [i] 15:45 Kaena: Proroctví [i] 17:25 200 Cigaret [i] 19:15 Leningrad [i] 21:15 Zítra nehrajeme! [i] 23:10 Stíhačková rally [i] 00:50 Mýtná stanice [i] 02:40 Vortex [i] 03:40 Zloději času [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Biaton [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Watts [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Atletika [i] 16:00 Watts [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 20:50 All sports [i] 21:20 Jezdectví [i] 22:20 Polo [i] 23:20 Jezdectví [i] 23:25 Golf [i] 23:55 Golf [i] 00:00 Plachtění [i] 00:05 All sports [i] 00:15 Tancování [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:40 Soudkyně Amy VI 8 [i] 07:40 McLeodovy dcery VI 14 [i] 08:40 McLeodovy dcery VI 15 [i] 09:40 Být Erikou I 9 [i] 10:40 Být Erikou I 10 [i] 11:40 Soudkyně Amy VI 9 [i] 12:40 Detektiv Nash Bridges IV 23 [i] 13:40 Vánoční anděl [i] 15:30 Vánoční zásilka [i] 17:20 Na svátky doma [i] 19:10 Vánoce v oblacích [i] 21:00 Divoká řeka [i] 23:10 Mercury [i] 01:20 Diagńoza vražda V 20