TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Prieval [i] 10:25 Katastrofa letu č. 19 [i] 12:00 Vianoce bez Santa Clausa [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 Vianočné prázdniny [i] 15:15 Rýchle Televízne noviny [i] 15:20 Ľadovo ostrí [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Tvoje, moje a naše [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Šťastie na dosah [i] 00:30 Chrobák [i] 02:10 Silverado [i] 04:15 Pátracie oddelenie 15/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Počasie [i] 05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Taký bol ... [i] 06:50 Úsmev, prosím! [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Rocca V 4/4 [i] 10:40 Emma 1/4 [i] 11:35 Bianca - cesta za šťastím 165/224 [i] 12:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:10 Sila lásky II. 299 [i] 14:05 Gala Repete [i] 15:10 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Emma 2/4 [i] 17:15 Sila lásky IV. 83/256 [i] 18:10 Dobrí ľudia ešte žijú 2/3 [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ako nás sformovala Zem [i] 21:05 Dr.House VI. 14/22 [i] 21:50 Mýtus [i] 23:55 Ako nás sformovala Zem [i] 00:50 Skutočný príbeh: Vzbura [i] 03:15 Sila lásky II. 299 [i] 04:05 Sila lásky IV. 83/256 [i] 04:55 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Poklady Slovenska [i] 08:40 Portrét Doriana Graya 2/2 [i] 09:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor - Vredové ochorenia žalúdka a dvanástorníka [i] 10:40 Vianoce v Európe [i] 11:30 Košatý strom plný pozorných očí [i] 12:10 Otecko sa mi nepáči 2/7 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 Klenotnica [i] 13:40 Cesty nádeje [i] 14:10 Mimo času 5/10 [i] 14:40 Chránené pamiatky 10 [i] 15:05 Hlava XXI [i] 15:45 Básnikova posledná láska [i] 16:30 Statky zmätky [i] 18:00 Môj dom, môj hrad [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 HITMÁNIA [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Prípad Evy Burdovej [i] 21:20 Na ceste [i] 21:50 Pozývame vás do divadla [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Popcorn Tv [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:40 PROMI NOVINY [i] 09:10 Panelák VI. 75 [i] 10:15 Šťastné a veselé! [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 11 [i] 13:15 Policajt z L. A. II. 4 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 13 [i] 15:00 Rio Diablo [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 76 [i] 21:15 Šakal [i] 23:45 Smrtonosná pasca [i] 02:15 Šakal [i] 04:15 SHARK I. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 56,57 [i] 07:00 Červené ruže 78 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 14 [i] 09:00 Knight Rider 75 [i] 10:00 Smer juh 45,46 [i] 12:15 M*A*S*H 53,54 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 75 [i] 15:50 Medicopter 117 60 [i] 17:00 Knight Rider 75 [i] 18:00 M*A*S*H 53,54 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Unesené ženy [i] 21:55 44 minút: Prestrelka v severnom Hollywoode [i] 23:50 Unesené ženy [i] 01:25 Detektív Nash Bridges VI. 14 [i] 02:10 Nočné reprízy 04:40 Starý 83 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 2/22 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 73/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 4/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 2/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 73/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 15:00 Dr. House V. 20/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 3/22 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 74/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 20:00 Dr. House V. 21/24 [i] 21:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 22:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 23:00 Zachraň mě V. 21/22 [i] 00:00 Dr. House V. 21/24 [i] 00:55 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 01:50 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 02:35 Zachraň mě V. 21/22 [i] 03:20 The Amazing Race XV. 4/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Masivní stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Pátá rychlost 7 [i] 13:40 Nutné k přežití [i] 14:35 Nutné k přežití [i] 15:30 Nutné k přežití [i] 16:25 Nutné k přežití [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Nutné k přežití [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 23 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Krajkový šátek [i] 10:30 Film o filmu Peklo s princeznou [i] 10:55 Hledač pokladu [i] 11:15 Koncert pro betlém [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová IV 7/28 [i] 14:20 Okouzlení VIII 20/54 [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola 6/7 [i] 15:35 Věda je detektivka [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 9/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot XII [i] 21:35 Tak neváhej a toč! [i] 22:00 Krotitelé dluhů III. 15/16 [i] 22:30 Annin dům 2/2 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Doktorka Quinnová IV 7/28 [i] 01:00 Vracaja sa dom od Betléma [i] 01:25 Divadlo žije! [i] 01:50 Terra musica [i] 02:20 Chcete mě? [i] 02:35 Sólo pro... Vlastu Třešňáka [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Andersenovy pohádky 2/7 [i] 06:05 Kryštof a nebeský kůň 2/7 [i] 06:15 Inami 22/26 [i] 06:40 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Hennings Haus 5/5 [i] 07:35 Anglicky s dětmi 6/6 [i] 07:45 Opera nás baví [i] 08:05 Tančící skály 16/16 [i] 08:25 Postřehy odjinud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie [i] 10:35 Vzkaz Ludmily Kybalové [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Auto Moto Revue [i] 15:15 Evropský manuál [i] 15:35 Hledání ztraceného času 6 [i] 15:55 Filmy z Václaváku 12/13 [i] 16:15 Svět zázraků 9/13 [i] 16:45 Výjimečná architektura [i] 17:35 Vítejte v Tate galerii 14/15 [i] 17:40 Paleta času [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Adult English Zone 24/26 [i] 20:00 Moll Flandersová [i] 22:05 Český západ [i] 22:35 Kontexty [i] 23:30 Q [i] 23:55 Sladký kal [i] 01:35 Na cestě po Bretani [i] 02:00 Sabotáž [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 43 [i] 09:25 Přítel pod stromečkem [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VI 5 [i] 12:55 Superman IV 14 [i] 13:50 Co mám na tobě ráda IV 8 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida IV 13 [i] 15:10 Kobra 11 X 4 [i] 16:10 Beze stopy 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Odložené případy 1 [i] 18:35 Ulice 1902 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Santa má bráchu [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 9 [i] 23:00 6. batalion [i] 01:05 Kriminálka Miami V 8 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Áčko [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Stefanie III 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 18 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:05 Will & Grace V 1 [i] 08:40 Zprávy TV Prima [i] 09:25 VIP zprávy 09:40 Svět 2010 [i] 10:15 M*A*S*H 137 [i] 10:40 M*A*S*H 138 [i] 11:05 To je vražda, napsala III 2 [i] 12:00 Policie Hamburk IV 11 [i] 12:50 M*A*S*H 139 [i] 13:15 M*A*S*H 140 [i] 13:45 Will & Grace V 2 [i] 14:10 Policejní divize II 4 [i] 15:00 JAG X 9 [i] 15:50 Julie Lescautová III 10 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:10 Ano, šéfe! [i] 22:15 Případ Pelikán [i] 00:45 Expres foto [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:15 Výklad snů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Rany z lásky 136/230 [i] 06:00 Medzi láskou a nenávisťou 85/124 [i] 06:50 Doňa Barbara 42/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 16/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 71/194 [i] 09:50 V náručí diabla 17/182 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová II. 120-121/125 [i] 12:45 Dr. Oz I. 149/175 [i] 13:35 Rebeli II. 186/225 [i] 14:30 Rany z lásky 137/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 17/22 [i] 16:15 L.O.V.E. [i] 17:05 Medzi láskou a nenávisťou 86/124 [i] 18:05 Doňa Barbara 43/190 [i] 19:00 Rebeli II. 187/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 72/194 [i] 20:55 V náručí diabla 18/182 [i] 21:45 Stratená dovolenka: Príbeh Jima a Suzanne [i] 23:25 Frasier III. 16/24 [i] 23:50 Nespútaný anjel 72/194 [i] 00:35 Stratená dovolenka: Príbeh Jima a Suzanne [i] 02:00 Frasier III. 16/24 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová II. 120-121/125 [i] 03:05 Dr. Oz I. 149/175 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Zlatá brána [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Všechny děti potřebují lásku [i] 13:50 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 15:30 Zloději času [i] 17:35 Vlastní pravidla [i] 19:35 Pád nebes [i] 21:30 200 Cigaret [i] 23:20 Lovec žraloků [i] 01:00 Zloději [i] 02:50 Všechny boží děti umí tančit [i] 04:20 Hollywood Sever [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Fotbal [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Motorismus [i] 19:15 Watts [i] 19:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 22:15 Watts [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:50 Soudkyně Amy VI 7 [i] 07:50 McLeodovy dcery VI 13 [i] 08:50 McLeodovy dcery VI 14 [i] 09:50 Vánoční anděl [i] 11:40 Soudkyně Amy VI 8 [i] 12:40 Detektiv Nash Bridges IV 22 [i] 13:40 Na svátky doma [i] 15:30 Naše první Vánoce [i] 17:20 Každý den jsou Vánoce [i] 19:10 Vezmeš si mě? [i] 21:00 Mercury [i] 23:10 Rozpoutané peklo [i] 01:10 Diagńoza vražda V 19 [i] 02:10 Únos za bílého dne [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru V 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Dunaj - Modrá stuha Evropy 22 [i] 06:00 Jimmova sklizeň 1 [i] 07:10 Prehistorický park 6 [i] 08:15 Planeta mláďat 2 [i] 09:20 Znovuobjevitelé 34 [i] 09:50 Co nám prospívá 48 [i] 10:25 Jamieho rodinné Vánoce 3 [i] 10:55 Jamieho rodinné Vánoce 4 [i] 11:30 Smrtící zemětřesení na Haiti [i] 12:30 Nejtěžší práce historie 3 [i] 13:35 Jimmova sklizeň 1 [i] 14:40 Příběhy z divočiny 1 [i] 15:15 Příběhy z divočiny 2 [i] 15:45 Znovuobjevitelé 35 [i] 16:15 Co nám prospívá 49 [i] 16:50 Vášnivý jedlík 23 [i] 17:25 Vášnivý jedlík 24 [i] 18:00 Nejpřísnější rodiče na světě 9 [i] 19:15 Hugh a kuřata 2 [i] 20:20 Budoucnost jídla 2 [i] 21:30 Sopka, která zastavila svět [i] 22:35 Vítejte v Lagosu 2 [i] 23:50 On The Spot - Reportéři v akci: Mauritánie 11 [i] 00:55 Mozek 2 [i] 01:55 Dunaj - Modrá stuha Evropy 23 [i] 02:25 Dunaj - Modrá stuha Evropy 24 [i] 02:55 Mravenci vědí všechno 3 [i] 03:10 Mravenci vědí všechno 4 [i]