TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Smotánka [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Nepokojná zem [i] 09:05 Bez servítky [i] 09:55 Lovci diamantov [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Krivé svedectvo [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Asterix a olympijské hry [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:15 Počasie [i] 17:20 Už sme tam? [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ľadovo ostrí [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Prežil som Októberfest! [i] 00:25 Kung-fu mela [i] 02:10 Biely drak [i] 03:35 Pátracie oddelenie 14/16 [i] 04:25 Xena IV. 11/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:30 Taký bol ... [i] 06:55 Úsmev, prosím! [i] 07:25 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Inšpektor Rocca V 3/4 [i] 10:55 Bianca - cesta za šťastím 163/224 [i] 11:40 Bianca - cesta za šťastím 164/224 [i] 12:30 Tajomsvo mojej kuchyne [i] 13:15 Sila lásky II. 298 [i] 14:05 Gala Repete [i] 15:15 Kaviareň Slávia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Emma 1/4 [i] 17:15 Sila lásky IV. 82/256 [i] 18:10 Dobrí ľudia ešte žijú 1/3 [i] 19:13 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nesmrteľní [i] 21:20 Skutočný príbeh: Vzbura [i] 23:50 Inšpektor Rocca V 3/4 [i] 01:30 Nesmrteľní [i] 02:35 O 5 minút 12 [i] 03:45 Sila lásky II. 298 [i] 04:30 Sila lásky IV. 82/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Cesty nádeje [i] 08:55 Portrét Doriana Graya 1/2 [i] 10:05 Košické Vianoce [i] 10:35 Vianoce 2000 v Európe [i] 11:15 William a Harry - princovia ľudu [i] 12:10 Otecko sa mi nepáči 1/7 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Ej,tá človečina! [i] 13:30 Poklady sveta V. [i] 13:45 Orientácie [i] 14:15 Profesionál [i] 14:30 Motormagazín [i] 14:55 Mediálni špióni [i] 15:20 Krajina detstva [i] 15:55 Edith Piaf [i] 16:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:25 Encyklopédia slov.obcí [i] 17:40 Klub Rozmarín [i] 18:20 Vianočný pozdrav [i] 18:40 Večerníček [i] 18:50 Braňo Hronec jubiluje [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Smejeme sa storočiami 6/17 [i] 20:20 Hlava XXI [i] 20:50 Korytári [i] 21:15 Mimo času 5/10 [i] 21:45 Agentky v ťažkostiach [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:30 Črepiny PLUS [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 PROMI NOVINY [i] 08:10 Panelák VI. 74 [i] 09:15 Stratené duše V. 17 [i] 10:15 Dobrá manželka I. 20 [i] 11:00 Niečo ako láska [i] 13:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 12 [i] 14:15 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 75 [i] 21:15 Profesionáli 15/15 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 11 [i] 00:15 Nočná hliadka [i] 02:00 Nezvestní III. 10 [i] 02:45 Lovci predátorov 11 [i] 03:35 Neuveriteľné záhady prírody 2 [i] 04:25 Lovci predátorov 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska nezomiera 54,55 [i] 07:00 Červené ruže 77 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges VI. 13 [i] 09:00 Knight Rider 74 [i] 10:00 Smer juh 43,44 [i] 12:15 M*A*S*H 51,52 [i] 13:15 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 74 [i] 15:50 Medicopter 117 59 [i] 17:00 Knight Rider 74 [i] 18:00 M*A*S*H 51,52 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Kalamita [i] 22:00 "Dým bramborové natě" [i] 23:50 Detektív XXL: Cannonball [i] 01:30 "Dým bramborové natě" [i] 03:00 Nočné reprízy 04:40 Starý 82 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Diagnóza Vražda II. 1/22 [i] 07:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 72/90 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 3/12 [i] 11:00 Diagnóza Vražda II. 1/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 72/90 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 15:00 Dr. House V. 19/24 [i] 16:00 Diagnóza Vražda II. 2/22 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 73/90 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 20:00 Dr. House V. 20/24 [i] 21:00 Velký táta [i] 22:55 Zachraň mě V. 20/22 [i] 23:55 Dr. House V. 20/24 [i] 00:55 Velký táta [i] 02:40 Zachraň mě V. 20/22 [i] 03:25 The Amazing Race XV. 3/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Masivní stroje [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Jak to dělají? [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Nutné k přežití [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Pátá rychlost 6 [i] 13:40 Zásah do konstrukce [i] 14:35 Zásah do konstrukce [i] 15:30 Zásah do konstrukce [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Zásah do konstrukce [i] 18:15 Zásah do konstrukce [i] 19:10 Jak to dělají? [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Dvojí přežití [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 22 [i] 04:05 Jak to dělají? [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 67/78 [i] 09:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 10:15 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 11:00 Cirkus Orient [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová IV 6/28 [i] 14:15 Okouzlení VIII 19/54 [i] 15:10 Zábavná škola [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Děti točí hrdiny 16/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Cukrárna 7/13 [i] 21:05 Na cestě po Bretani [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Přísně tajné vraždy 41/41 [i] 22:35 Stalingrad [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Politické spektrum [i] 01:20 Na velikosti záleží 7/10 [i] 01:50 Doktorka Quinnová IV 6/28 [i] 02:35 Náš venkov [i] 02:55 Sváteční slovo publicisty Ondřeje Vaculíka [i] 03:00 Cesty víry [i] 03:20 Křesťanský magazín [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:15 Andersenovy pohádky 1/7 [i] 06:20 Kryštof a nebeský kůň 1/7 [i] 06:30 Inami 21/26 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Cesty do krajin půlnočního slunce [i] 07:50 Bonbónky světa [i] 08:10 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Vyzkoušejte si... [i] 12:20 Případ pro ombudsmana 16/16 [i] 12:35 Hudební mozek [i] 13:30 Hennings Haus 5/5 [i] 13:45 Anglicky s dětmi 6/6 [i] 13:55 Tak to vidím já 5/7 [i] 14:10 Legenda o Vánocích [i] 15:25 Zlatá Medúza 2010 [i] 16:05 Poslední lovci [i] 16:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:25 Stormbreaker [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Stalinova poslední čistka [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:00 Červený trpaslík - Zpátky na Zemi [i] 22:25 Terra musica [i] 22:55 Making of [i] 23:25 Legendy 60 2/2 [i] 00:20 Vzkaz Ludmily Kybalové [i] 00:35 Knižní svět [i] 00:50 Čtenářský deník... [i] 01:05 Cesta zpět po spálených mostech [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Osudové okamžiky [i] 02:15 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VIII 42 [i] 09:25 Past [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:30 Můj přítel Monk VI 4 [i] 13:25 Superman IV 13 [i] 14:20 Hvězdná brána: Atlantida IV 12 [i] 15:10 Kobra 11 X 3 [i] 16:05 Beze stopy 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Dr. House IV 16 [i] 18:35 Ulice 1901 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 16 [i] 20:40 Víkend [i] 21:20 Mentalista II 22, 23 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 6 [i] 23:45 Poker After Dark [i] 00:30 69 rozkoší pro smrtelníky 14 [i] 01:00 Novashopping 01:20 Střepiny [i] 01:40 Áčko [i] 02:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:25 Pokémon: Diamant a perla 17 [i] 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Přátelé III 24 [i] 08:55 Zprávy TV Prima 09:25 M*A*S*H 135 [i] 09:50 M*A*S*H 136 [i] 10:15 Zločiny v zahradách II 8 [i] 11:05 To je vražda, napsala III 1 [i] 12:00 Policie Hamburk IV 10 [i] 12:50 M*A*S*H 137 [i] 13:15 M*A*S*H 138 [i] 13:40 Will & Grace V 1 [i] 14:05 Policejní divize II 3 [i] 14:55 JAG X 8 [i] 15:45 Julie Lescautová III 9 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Základ rodiny [i] 22:00 Letní vzplanutí [i] 23:55 Kleopatra 2/2 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Výklad snů [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Dr. Oz I. 147/175 [i] 07:05 Doňa Barbara 41/190 [i] 08:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 15/22 [i] 09:10 Jednoducho sexi [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová II. 118-119/125 [i] 12:45 Dr. Oz I. 148/175 [i] 13:35 Rebeli II. 185/225 [i] 14:30 Rany z lásky 136/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 16/22 [i] 16:15 L.O.V.E. [i] 17:05 Medzi láskou a nenávisťou 85/124 [i] 18:05 Doňa Barbara 42/190 [i] 19:00 Rebeli II. 186/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 71/194 [i] 20:55 V náručí diabla 17/182 [i] 21:45 Vianočné želanie [i] 23:35 Frasier III. 15/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 71/194 [i] 00:50 Vianočné želanie [i] 02:15 Frasier III. 15/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová II. 118-119/125 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Zloději času [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hollywood Sever [i] 13:45 Podivné experimenty [i] 15:50 Skandál [i] 17:55 Život Davida Galea [i] 20:15 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 21:55 Vortex [i] 22:55 Pás Orionu [i] 00:30 Swordsman [i] 02:30 Nula od nuly pojde [i] 04:00 Fixlování [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Plavání [i] 13:30 Klasické lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Jezdectví [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:40 Soudkyně Amy VI 6 [i] 07:40 McLeodovy dcery VI 12 [i] 08:40 McLeodovy dcery VI 13 [i] 09:40 Městečko Haven I 10 [i] 10:40 Městečko Haven I 11 [i] 11:40 Soudkyně Amy VI 7 [i] 12:40 Detektiv Nash Bridges IV 21 [i] 13:40 Vezmeš si mě? [i] 15:30 Vánoce v oblacích [i]