TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:05 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 15-16/26 [i] 06:25 Fantastický Spiderman I. 21/26 [i] 06:50 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 8/39 [i] 07:10 Scooby Doo I. 2/24 [i] 07:35 Štvornohý detektív Kalle II. 13/15 [i] 08:25 Ona sa zbláznila [i] 10:05 Bláznivý Jimov život VIII. 3-4/18 [i] 10:55 Upírske denníky 13-14/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Sebechlebskí hudci [i] 15:30 Rýchle Televízne noviny [i] 15:35 Forrest Gump [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Asterix a olympijské hry [i] 22:25 Krajina policajtov [i] 00:20 Hmla [i] 02:00 Ľadová smrť [i] 03:30 Anděl na horách [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Peniaze [i] 05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:30 Motormagazín [i] 06:50 Postav dom, zasaď strom [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Šmolkovia [i] 07:50 Bola raz jedna planéta [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Psia zima [i] 09:10 Turandot [i] 10:15 3-2-1-ŠTART! [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody VI. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:35 Traja svedkovia [i] 16:25 Pošta pre Teba [i] 17:45 Zmenáreň [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľovná a kardinál 1/2 [i] 22:05 Kráľovná a kardinál 2/2 [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot [i] 01:20 Kráľovná a kardinál 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Svet zvierat 4/4 [i] 08:55 Klenotnica [i] 09:30 Farmárska revue [i] 09:45 Zelená revue [i] 10:05 Noc v archíve [i] 11:05 Nedeľné matiné [i] 11:45 Dlhý, Široký, Bystrozraký [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Slovo [i] 13:30 Folklórny festival Heľpa [i] 14:25 Poltón [i] 14:55 Família [i] 15:25 Stávka s čertom [i] 16:50 Anjeli strážni numerologičky Svetlany Sopkovej [i] 17:15 Poklady sveta V. [i] 17:30 3-2-1-ŠTART! [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Táraninky [i] 18:10 Adventný koncert Bratislavského chlapčenského zboru [i] 19:00 Kinorama [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Necelebrity [i] 20:10 William a Harry - princovia ľudu [i] 21:05 Edith Piaf [i] 21:55 KE 2013 [i] 22:10 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:35 Slovo [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Motormagazín [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Neuveriteľné záhady prírody 8/8 [i] 06:00 Popcorn Tv [i] 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Dobrodružstvo na Aljaške [i] 09:00 Simpsonovci XIII. 14 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:55 Profesionáli V. 14 [i] 10:50 Stratené duše V. 17 [i] 11:40 Stratené duše III 6 [i] 12:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 13:50 Niečo ako láska [i] 16:00 Santa Claus 3 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Prci, prci, prcičky: Nahá míľa [i] 22:15 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 01:00 Prci, prci, prcičky: Nahá míľa [i] 02:45 Expres foto [i] 04:15 Neuveriteľné záhady prírody 1/8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Siska 11 [i] 06:40 Magnum II. 8 [i] 07:25 Zasľúbená zem 63,64,65/65 [i] 10:20 Siska 12 [i] 11:35 60 MINÚT [i] 12:45 Príbeh Elizabeth Taylorovej 1,2/2 [i] 17:00 Hrochy v Afrike [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Navždy Júlia 3 [i] 22:15 Jason a Argonauti 1,2/2 [i] 01:30 Siska 12 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 23/23 [i] 06:30 Internát III. 9/9 [i] 08:05 Pravěk útočí III. 10/10 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 16/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 17/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 18/20 [i] 12:00 Pán času 2/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIII. 10/11 [i] 14:00 The Amazing Race XIII. 11/11 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 16:00 Advokáti IV. 3/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 31/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 4/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 8/22 [i] 22:00 Sedm let v Tibetu [i] 00:45 Pacovo mužstvo V. 20/28 [i] 02:25 Sedm let v Tibetu [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Jak to dělají? [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Národ šílenců [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 60 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 61 [i] 10:00 Dvojí přežití [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Sám v divočině 1 [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Národ šílenců [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Motory Detroitu [i] 17:20 Auto budoucnosti [i] 18:15 Závody ve stavění aut [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 V nejhorším případě [i] 21:30 V nejhorším případě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tajemství výslechů [i] 23:45 Okresní věznice COOK [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 11 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Národ šílenců [i] 03:40 Jak to dělají? [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 15/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Sezame, pojď si hrát [i] 06:30 Dvě pohádky z lesa [i] 06:50 Všechna rána světa [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Bert a Ernie 19,20/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 F. . Věk 13/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Křesadlo [i] 14:05 Tak neváhej a toč! [i] 14:30 Kaleidoskop [i] 14:55 Babí léto [i] 16:35 Čétéčko [i] 16:55 Sváteční slovo publicisty Ondřeje Vaculíka [i] 17:00 Adventní koncert [i] 18:00 MAHARAL - Tajemství talismanu 3/5 [i] 18:30 Zpívánky [i] 18:35 Na cestě za Tiviziem z Bretaně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 StarDance IV ...kolem dokola [i] 20:05 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Dovolená [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Místo činu [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Hotel Babylon III 4/8 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Všechnopárty [i] 01:25 Úsměvy vánoční [i] 02:05 Krásy evropského pobřeží [i] 02:10 Čétéčko [i] 02:30 Babylon [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sólo pro... Martu Töpferovou 05:35 Bohové a proroci 15/15 [i] 06:05 Hudební setkání [i] 06:40 Postřehy odjinud [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady - Vlasta Lavalová [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 812/2379 [i] 08:50 Třistatřicettři [i] 09:45 Svět umění [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... [i] 10:50 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 16/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Prodaná nevěsta [i] 14:15 Krásy evropského pobřeží [i] 14:30 Hudební mozek [i] 15:20 Poslední lovci [i] 16:15 Mýty a fakta historie [i] 17:05 Kamera na cestách [i] 18:00 Cesty víry [i] 18:25 Křesťanský magazín [i] 18:40 Kultura.cz [i] 19:05 Jistě, pane premiére 7/16 [i] 19:40 Zašlapané projekty [i] 20:00 Okamžik zrodu [i] 20:25 Vzkaz Otakara Motejla [i] 20:50 Ombudsman neformálně [i] 20:55 Přidej se [i] 21:10 Ombudsman stokrát jinak [i] 21:30 Rozhovor s Pavlem Varvařovským [i] 21:55 Rozloučení [i] 22:05 Na plovárně s Raymondem Moodym [i] 22:30 Vzkaz Ludmily Kybalové [i] 22:50 Zítra nehrajeme! [i] 00:35 Nikdy nebude konec [i] 01:10 Česká soda [i] 01:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 02:40 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 03:15 Svět umění [i] 04:00 Kamera na cestách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 6 [i] 06:40 Admirál Bublina útočí 18 [i] 07:05 Senzační Spiderman 14 [i] 07:30 Roary: Závodní auto 4 [i] 07:45 Baby Looney Tunes 39 [i] 08:15 Co nového Scooby-Doo? II 11 [i] 08:40 Skippy 15 [i] 09:10 Babicovy dobroty [i] 09:40 Koření [i] 10:40 Veverka a kouzelná mušle [i] 12:05 Král Drozdí brada [i] 13:15 Láska přichází o Vánocích [i] 15:05 Dva muži hlásí příchod [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:20 Judo sonduje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Past [i] 22:15 Střepiny [i] 22:40 Podezření nula [i] 00:30 Láska přichází o Vánocích [i] 02:00 Novashopping 02:20 Ptákoviny [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Stefanie III 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:20 Zprávy TV Prima 06:50 Párty s kuchařem [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Mickeyho klubík I 20 [i] 07:55 Přátelé III 23 [i] 08:25 Hitlerovi bodyguardi 13 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 135 [i] 10:25 M*A*S*H 136 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Zločiny v zahradách II 8 [i] 13:55 Mickovy modré oči [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru II [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 24 [i] 20:00 Seznamte se, Joe Black [i] 23:25 Kleopatra 1/2 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Hitlerovi bodyguardi 13 [i] 04:05 Miláčci [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Chuťovky [i] 06:15 Medzi láskou a nenávisťou 84/124 [i] 07:10 Vtáky v tŕní I. 7-8/10 [i] 09:20 Vianočná láska [i] 11:25 Dokonalý svet 15-16/16 [i] 13:35 V tieni podozrenia [i] 15:15 Viac ako všetko III. 10-11/12 [i] 17:10 Sex v meste [i] 20:00 VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW 2010 [i] 20:55 Jednoducho sexi [i] 22:25 Kašlem na lásku [i] 00:25 V tieni podozrenia [i] 01:55 Viac ako všetko III. 10-11/12 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:05 Kašlem na lásku [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Polibek, prosím [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zlatá brána [i] 13:50 Mezi námi právníky [i] 15:35 Střelba na psy [i] 17:40 Jak ukrást Bess [i] 19:25 Zlato pojď na to [i] 21:20 Pekelná jízda [i] 23:00 Všechny boží děti umí tančit [i] 00:35 Útěk v hlubinách [i] 02:15 Střílejte na Francouze! [i] 04:00 Pekelná jízda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 12:30 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 16:15 Plavání [i] 18:45 Biatlon [i] 19:30 Snooker [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Soudkyně Amy VI 2 [i] 07:20 Soudkyně Amy VI 3 [i] 08:20 Soudkyně Amy VI 4 [i] 09:20 Sladký život v New Yorku I 3 [i] 10:20 Městečko Haven I 11 [i] 11:20 Bratři a sestry II 6 [i] 12:20 Bratři a sestry II 7 [i] 13:20 Vánoce v oblacích [i] 15:10 Vezmeš si mě? [i] 17:00 Být Erikou I 7 [i] 18:00 Být Erikou I 8 [i] 19:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 15 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 16 [i] 21:00 Bratři a sestry II 8 [i] 22:00 Bratři a sestry II 9 [i] 23:00 Stávka! [i] 00:50 Městečko Haven I 11 [i] 01:50 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 15 [i] 02:50 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 16 [i] 03:50 Dvojí identita I 8 [i] 04:50 Soudkyně Amy VI 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 74 [i] 06:00 Život v korunách stromů 3 [i] 07:10 Vzestup peněz 6 [i] 08:15 Města ve výškách 21 [i] 09:00 Města ve výškách 22 [i] 09:45 Večeře na chalupě - speciál [i] 10:50 Dítě naší doby: Příběhy dětí 9 [i] 11:35 Dítě naší doby: Příběhy dětí 10 [i] 12:15 Jamieho revoluce ve stravování 6 [i] 13:15 Krev, pot a přepych 3 [i] 14:30 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 15:40 Zvířecí rekordmani 38 [i] 16:45 Řeč hmyzí říše 5 [i] 17:05 Mravenci vědí všechno 5 [i] 17:25 Mistři švindlu 53 [i] 18:10 Mistři švindlu 54 [i] 18:55 Buď já nebo pes 75 [i] 19:55 Nahá věda 13 [i] 21:00 Jak funguje naše paměť [i] 22:10 Pravdivé příběhy 5 [i] 23:15 Krimi příběhy 5 [i] 00:15 Vraky Temže 1 [i] 01:30 Dítě navzdory 2