TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Xena IV. 8/22 [i] 06:30 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 12-14/26 [i] 07:05 Fantastický Spiderman I. 20/26 [i] 07:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 7/39 [i] 07:50 Scooby Doo I. 1/24 [i] 08:15 Štvornohý detektív Kalle II. 12/15 [i] 09:05 Tainá 2: Dobrodružstvo pokračuje [i] 10:30 Bláznivý Jimov život VIII. 1-2/18 [i] 11:25 Pán prsteňov: Návrat kráľa [i] 15:00 Wasabi [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Rozhodujúci úder Jackieho Chana [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Sex v meste [i] 22:55 Sexbomba od vedľa [i] 00:55 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 02:25 Rozhodujúci úder Jackieho Chana [i] 03:40 Xena IV. 10/22 [i] 04:30 Dobrodružstvá na planéte detí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Počasie [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 S Jakubom na rybách [i] 07:05 Šmolkovia [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Bola raz jedna planéta [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:10 Kľúče od mesta [i] 10:20 Najväčšie poklady sveta [i] 11:05 TOP STAR Extra [i] 12:05 Motormagazín [i] 12:30 Hodina deťom [i] 15:15 Capri III 9/13 [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:25 Peniaze [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Čo dokáže ulica [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Svetlo do tmy [i] 21:20 Otrok [i] 22:45 Nebezpečná príťažlivosť [i] 00:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 00:55 Otrok [i] 02:20 Nebezpečná príťažlivosť [i] 03:50 Najväčšie poklady sveta [i] 04:35 ...a just (dohoda možná) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:20 GEN.sk [i] 09:35 Extr@ English 16/30 [i] 10:00 Leonard Stöckel [i] 10:50 Cesty nádeje [i] 11:20 Energetika [i] 11:30 Mediálni špióni [i] 12:00 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Pestrá rodinka 31/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 32/36 [i] 14:10 Poltón [i] 14:35 Klenotnica [i] 15:10 Farmárska revue [i] 15:30 Zelená revue [i] 15:50 KE 2013 [i] 16:00 Študentské filmy [i] 16:30 Elixír [i] 16:55 Svet zvierat 4/4 [i] 17:30 Stromček prianí [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:15 Zbojník Jurko [i] 21:30 Anjeli strážni numerologičky Svetlany Sopkovej [i] 22:05 Kino na Dvojke [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Popcorn Tv [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Princezná Sissi [i] 07:40 Káčerovo I. [i] 08:00 Gumkáči II. [i] 08:35 Simpsonovci XIII. 13 [i] 09:00 Sexi čižmičky [i] 11:15 Prečo mačka nie je pes? [i] 13:15 Základ rodiny [i] 15:20 Dračie srdce [i] 17:30 PRVÉ NOVINY 17:45 Farmár hľadá ženu [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dobrodružstvo na Aljaške [i] 22:15 Scary Movie 2 [i] 00:00 Zradca [i] 02:00 Dračie srdce [i] 03:45 Scary Movie 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 07:45 Magnum II. 6,7 [i] 09:50 Zasľúbená zem 61,62 [i] 11:45 Siska 11 [i] 13:00 "Babičky dobíjejte přesne" [i] 15:00 Navarro I. 3 [i] 17:10 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Príbeh Elizabeth Taylorovej 1,2/2 [i] 23:45 Webmaster [i] 00:30 Huste.TV [i] 00:45 Mafstory [i] 01:30 Celebrity CAMP [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 22/23 [i] 06:30 Internát III. 8/9 [i] 08:05 Pravěk útočí III. 9/10 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 13/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 14/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 15/20 [i] 12:00 Pán času 1/13 [i] 13:00 The Amazing Race XIII. 9/11 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 16:00 Advokáti IV. 2/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 30/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 19:00 Advokáti IV. 3/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 7/22 [i] 22:00 CSI: New York VI. 18/23 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 3/12 [i] 00:10 Uklízeč 2/13 [i] 01:05 Advokáti IV. 3/22 [i] 02:00 CSI: New York VI. 18/23 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev II. 3/12 [i] 03:40 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Auto budoucnosti [i] 07:15 Sám v divočině 1 [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Impozantní lodě [i] 10:55 Stěhování obrů [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Motory Detroitu [i] 13:40 Auto budoucnosti [i] 14:35 Závody ve stavění aut [i] 15:30 Rození obchodníci [i] 16:25 Jak to dělají? [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Stěhování obrů [i] 18:15 Impozantní lodě [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 Motory Detroitu [i] 22:50 Dvojí přežití [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Sám v divočině 1 [i] 02:40 Dvojí přežití [i] 03:40 Jak to dělají? [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Malý televizní kabaret [i] 06:45 Šikulové [i] 07:05 Sezame, pojď si hrát 66/78 [i] 07:30 Všechna rána světa [i] 07:40 Záhady starověkého Říma 14/20 [i] 08:10 Legenda o Vánocích [i] 09:30 Ovečka Shaun II 35/40 [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Baletní střevíčky [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Malá farma [i] 13:40 Neznámá úskalí [i] 15:10 Přítelkyně 7/12 [i] 16:00 Profesionálové 54/57 [i] 16:55 Zamilovat se [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance IV ...když hvězdy tančí [i] 22:00 Náhodné setkání [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Předtucha [i] 01:50 13. komnata Yemiho A. D. [i] 02:15 Pošta pro tebe [i] 03:10 Všechnopárty [i] 03:55 Folklorika [i] 04:15 Kuchařská pohotovost [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty do krajin půlnočního slunce [i] 05:25 Bílá místa [i] 05:40 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Diagnóza [i] 06:20 Správy STV 06:50 Jak to viděl středověk 2/4 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem [i] 10:40 Hledání ztraceného času 8 [i] 11:00 Středoevropan Eduard Goldstücker [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Zlatá Medúza 2010 [i] 13:05 Sabotáž [i] 13:30 Neskutečné historky 9/9 [i] 14:05 Jistě, pane premiére 7/16 [i] 14:40 Ladí neladí [i] 15:35 Království divočiny [i] 16:05 Poutní místa [i] 16:25 Bohové a proroci 15/15 [i] 16:55 Úsměvy vánoční [i] 17:35 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 17:55 Krásy evropského pobřeží [i] 18:00 Kde bydlely princezny 9/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 A. Caldara - Magdaléna u nohou [i] 21:45 Elsa 2010 [i] 22:35 Divadlo žije! [i] 23:05 Třistatřicettři [i] 00:00 Česká soda [i] 00:20 Neskutečné historky 9/9 [i] 00:50 ČT Live - Jan Kalousek [i] 01:45 Sešli se... [i] 02:45 Na Kloboučku [i] 03:25 Hudební vizitka [i] 04:15 Banánové rybičky 2 [i] 04:45 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 5 [i] 06:15 Admirál Bublina útočí 17 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 3 [i] 06:55 3-2-1 Tučňáci! 10 [i] 07:25 Co nového Scooby-Doo? II 10 [i] 07:50 Lovec krokodýlů VI [i] 08:50 Občanské judo [i] 09:10 Judo sonduje [i] 09:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:15 Malí rošťáci [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Starci na chmelu [i] 14:15 Hvězdný prach [i] 16:50 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Poslední samuraj [i] 22:55 Zabij, nebo budeš zabit [i] 01:00 Upíři [i] 02:30 Novashopping 02:55 Volejte Novu [i] 03:20 Tabu [i] 04:25 Stefanie III 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Na čem záleží 101 [i] 05:25 Na čem záleží 102 [i] 06:15 Zprávy TV Prima [i] 06:55 VIP zprávy 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:25 Mickeyho klubík I 19 [i] 07:50 Will & Grace IV 27 [i] 08:15 M*A*S*H 132 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 133 [i] 10:25 M*A*S*H 134 [i] 10:55 Agentura Jasno II 5 [i] 11:50 Podivná tajemství [i] 14:10 Žhavé výstřely 2 [i] 16:05 Julie Lescautová V 11 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 23 [i] 20:00 Strašpytlík [i] 21:40 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 23:35 V jako Vendeta [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 S Italem v kuchyni [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Rany z lásky 135/230 [i] 06:20 Chuťovky [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 83/124 [i] 08:10 Felicity [i] 10:00 Inga Lindströmová: Letná láska [i] 12:10 Smrtiaca pravda [i] 13:45 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 15:20 Vtáky v tŕní I. 7-8/10 [i] 17:15 Medzi láskou a nenávisťou 84/124 [i] 18:15 Felicity [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Plameň lásky [i] 21:40 Vianočná láska [i] 23:15 Nepremožiteľné zlo [i] 01:10 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 02:35 112 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:45 Rosamunde Pilcherová: Plameň lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Prostě spolu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zloději času [i] 14:10 Malcolm X [i] 17:35 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 19:25 Dívka snů [i] 21:25 Druhá manželka [i] 23:20 Nula od nuly pojde [i] 00:55 Nebezpečná hloubka [i] 02:30 3000 mil na útěku [i] 04:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 16:30 Plavání [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 19:45 Watts [i] 20:45 Sáně [i] 21:30 Jezdectví [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Sáně [i] 00:30 Sáně [i] 01:00 Sáně [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda V 16 [i] 07:20 Diagnóza vražda VI 17 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges IV 17 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges IV 18 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges IV 19 [i] 11:20 Sladký život v New Yorku I 1 [i] 12:20 Sladký život v New Yorku I 2 [i] 13:20 Stíny loňských Vánoc [i] 15:10 Naše první Vánoce [i] 17:00 Bratři a sestry II 6 [i] 18:00 Bratři a sestry II 7 [i] 19:00 Městečko Haven I 10 [i] 20:00 Městečko Haven I 11 [i] 21:00 Stávka! [i] 22:50 Každý den jsou Vánoce [i] 00:40 Bratři a sestry II 6 [i] 01:40 Bratři a sestry II 7 [i] 02:40 Stíny loňských Vánoc [i] 04:30 Detektiv Nash Bridges IV 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Dunaj - Modrá stuha Evropy 20 [i] 06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 21 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 22 [i] 07:10 Do muzea zadním vchodem 9 [i] 07:45 Do muzea zadním vchodem 10 [i] 08:25 Charles Darwin a strom života [i] 09:30 Universum: Z horka do zimy [i] 10:35 Divokost Chorvatska [i] 11:40 Zvířata, která stvořila dějiny 3 [i] 12:20 Zvířata, která stvořila dějiny 4 [i] 13:00 Jamieho revoluce ve stravování 5 [i] 14:00 Krev, pot a přepych 2 [i] 15:15 Život v korunách stromů 3 [i] 16:20 Vzestup peněz 6 [i] 17:25 Mistři švindlu 59 [i] 18:10 Mistři švindlu 60 [i] 18:50 Buď já nebo pes 74 [i] 19:50 Nahá věda 12 [i] 20:55 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 22:05 Pravdivé příběhy 4 [i] 23:10 Krimi příběhy 4 [i] 00:15 Skutečné výslechy 5 [i] 00:50 Skutečné výslechy 6 [i] 01:25 Sedm epoch rocku 3 [i] 02:35 Mravenci vědí všechno 3 [i] 02:50 Mravenci vědí všechno 4 [i] 03:10 Divokost Chorvatska [i] 04:05 Rusko 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Star Trek [i] 08:05 Malý Zizou [i] 09:45 Před kamerou 51 [i] 10:15 G-Force [i] 11:45 Den, kdy se zastavila Země [i] 13:30 Velký Buck Howard [i] 15:00 Doba ledová [i] 16:20 Julie a Julia [i] 18:25 Paul McCartney: Dobrý večer, New York City! [i] 20:00 Poslední čas na lásku [i] 21:35 Kámoš k pohledání